The Call (2013)
Genre: Thriller
Speelduur: 94 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brad Anderson
Met onder meer: Halle Berry, Abigail Breslin en Morris Chestnut
IMDb beoordeling:
6,7 (133.955)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Call
"There are 188 million 911 calls a year. This one made it personal."
Het verhaal volgt Jordan (Berry), een telefoonoperator van het noodnummer 911. Zij krijgt een oproep van Casey (Breslin), een tienermeisje dat ontvoerd is en opgesloten zit in de kofferbak van een auto. Wanneer blijkt dat de ontvoerder een seriemoordenaar is die ze uit haar verleden kent zal Jordan haar eigen angsten onder ogen moeten zien.
Externe links
Acteurs en actrices
Jordan Turner
Casey Welson
Officer Paul Phillips
Michael Foster
Officer Jake Devans
Alan Denado
Rachel
Marco
Maddy
Leah Templeton
Video's en trailers
Reviews & comments
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31154 berichten
- 5451 stemmen
The Call heeft een uitgangspunt dat al veel verfilmd is. Veel verrassing lijkt er niet te zijn. En toch legt Brad Anderson in de film heel veel sfeer en persoonlijkheid, wat je niet meteen zou verwachten bij dit genre. Hollywood lijkt even volwassen te zijn en een thriller ook te laten thriller en er geen actiefilm van te maken met vele achtervolgingen. Berry is misschien wat miscast, maar Chestnut is wel goed.
Na het hele verloop van de spannende film is het dan ook jammer dat het einde wat stuurloos is. Alsof Anderson vroeger door moest en iemand zegt: 'zal ik het wel even afmaken, geen probleem'. Dan had ik zelfs nog liever een gewoon Hollywoodeinde. Dat einde zorgt dan ook dat er een halfje af gaat. Al hoop ik wel dat we meer van deze thrillers mogen zien. Anderson heeft in elk geval al meer bewezen dat hij dit genre aankan. Koken lukt hem al, nu nog de juiste kruiden zien te pakken te krijgen.
ikkegoemikke
-
- 3449 berichten
- 4898 stemmen
And don't make promises... cause you know you can't keep'em.
Een intense thriller die me in de greep hield tot bijna het einde. Het basisidee is uiterst origineel. Een ontvoerde tiener, Casey (Abigail Breslin), die telefonisch contact heeft met het callcenter van 911 vanuit de koffer van een rondrijdende auto. De persoon in kwestie die haar erdoor tracht te helpen is Jordan (Halle Berry). Een half jaar eerder heeft deze een traumatische ervaring gehad door een slechte interpretatie van een kritische situatie, met de dood van een ander tienermeisje tot gevolg.
Alles wat een degelijke thriller nodig heeft zit in deze film. Spijtig genoeg ook de welbekende clichés en onwaarschijnlijkheden waar een mens al snel de zenuwen van krijgt. Halle B. acteert hier op een overtuigende manier en laat op een realistische manier zien hoe enerverend en zenuwslopend zo'n 911 callcenter wel is. De stressfactor is duidelijk aanwezig en voelbaar gedurende de hele zit. Het eerste waar ik me over ergerde was de snelheid waarop ze over haar paniekaanval geraakt en verduiveld snel de situatie in handen neemt. Keiharde dame blijkbaar op emotioneel vlak.
Breslin vertolkt ook uiterst overtuigend de rol van slachtoffer. Een tiener die volledig in paniek raakt en hysterisch begint te wenen en te huilen, maar uiteindelijk dankzij de koelbloedigheid van de operator haar kalmte kan bewaren. Het tweede slachtoffer dat bij haar in de koffer terechtkomt is verre van koelbloedig en begint bij het ontwaken natuurlijk gelijk een puber hysterisch te roepen. Tweede punt van ergernis.
Eklund is super als zieke gestoorde seriemoordenaar Michael Foster die blijkbaar een intens verdriet heeft over zijn door een ziekte gestorven zuster. Hij ziet er zo gestoord uit als in "The Divide".
Een thriller faalt bij mij als er zich meerdere keren situaties voordoen waarbij ik direct een reactie heb van "Hoe dom kan je nu toch zijn ...". En dat had ik meerdere keren. Waarom niet een pot verf klaar laten staan om ,op het moment dat de koffer opengaat, deze recht in zijn smikkel te smijten ? Die schroevendraaier had ik toch in zijn keel geramd als hij zich over me heen boog. En blijkbaar was hij toch niet al te snugger geworden na enkele ontvoeringen om zo'n materiaal in de koffer te laten slingeren. De pompbediende was redelijk stupide om met een gewoon breekmes op de ontvoerder af te gaan. En kon Casey niet wat meer werk maken om uit dat gat te kruipen terwijl haar ontvoerder met de pompbediende bezig was ? Wie kon niet voorspellen dat die GSM uit haar hand ging glippen ? Waarom niet de GSM uit die put halen, dan een oproep doen en dan eventueel op onderzoek uitgaan ? Waarom moeten we altijd een situatie krijgen waarbij de psychopaat eerst buiten westen wordt geslagen, om daarna ineens achter de slachtoffers te verschijnen ? Ik had zeker en vast die vent met een brandblusser of zo zijn hersenen ingeslagen 
Uiteindelijk is dat allemaal nodig om het iet of wat spannend te houden en de hele situatie in zo'n positie te draaien dat de hoofdrolspeelster kan eindigen als heldin. In dit geval heldinnen.
Het einde was dan een echte anti-climax en totaal ongeloofwaardig. Casey daagt op en we gaan er dan vanuit dat de politie niet een degelijk onderzoek op poten zet om de dader op te snorren ? En ik zou nooit nog een oog dicht doen, want wie zegt niet dat die zieke geest op één of andere manier uit zijn benarde situatie kan geraken en eensklaps langs mijn bed tevoorschijn springt !
Al bij al een leuke avondvullende film waarbij mijn pantoffels aan de binnenkant weer een beetje zijn afgesleten door het krommen van mijn tenen. Merendeels door de spanning, maar ook een klein beetje door de ergernis 
2.5*
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Je ziet het niet zo heel vaak, dat een film lange tijd erg boeiend is, maar toch een onvoldoende scoort door het afschuwelijk slechte einde. The Call overkomt het wel. Lange tijd is het een vrij spannende thriller met 911-telefoniste Halle Berry (ze speelt haar rol best goed overigens) en een ontvoert meisje dat in de kofferbak van een auto ligt en kan bellen met de noodhulp. Ik zou niet zeggen dat het allemaal erg logisch en realistisch is wat je in het eerste uur ziet (lekker snugger als automobilist om tijdens een gesprek met 911 dan naast de auto van de ontvoerder te rijden
), maar het boeit wel en is best spannend. Maar dan dat slot...man man man.
Het slaat al nergens op dat Berry wel de locatie weet te vinden, er zonder iemand in te lichten de ondergrondse ruimte in gaat, maar dan doet ze ook nog eens de meest idiote dingen. Ik haat het werkelijk om clichés te zien als dat ze de ontvoerder bewusteloos mept en dan net doet alsof hij er niet meer is. Sla hem dood, bind hem vast of doe er wat anders mee, maar in godsnaam, niet weer dat achterlijke cliche dat hij plots weer achter haar staat. Dan weten ze hem alsnog uit te schakelen en plots wordt de film een Saw-kopie door hem vast te binden en in eenzaamheid te laten sterven. Ja, dat is natuurlijk exact het protocol dat een 911-telefoniste moet volgen
Wat intens slecht bedacht zeg.
De film zakt echt van een goede 3,5* naar een magere 2,5* dankzij dit lachwekkend beroerde slot. Heel jammer, want het leek een vrij goede film.
schram101
-
- 16684 berichten
- 2293 stemmen
Het einde verkloot toch wel een beetje de film, ondanks dat het eerste uur zelfs vrij sterk te noemen was. Buiten dat het wat cliché was, is het ook nog eens totaal ongeloofwaardig.
Het voelt allemaal wat goedkoop aan, maar het is wel degelijk spannend. Een beetje in de lijn met films als Joyride en Hush, wat betreft autoachtervolgingen en geschifte slechteriken althans. Nu heb je als regisseur met Michael Eklund natuurlijk bijna goud in handen. Fijne acteur is dat toch zeg! Lekker geschifte rollen speelt die altijd. Breslin en Berry zijn verder niet echt noemenswaardig.
Dan het einde, waarbij het niet eens de voorspelbaarheid is wat The Call de das om doet. Buiten dat het lekker geschift is (de foto's bijvoorbeeld) slaat het nergens op dat ze wraak nemen op de serialkiller. .
Omdat ik me toch prima vermaakt heb nog een prima beoordeling voor een filmpje als dit.
3,0*
Lansiertje
-
- 30 berichten
- 51 stemmen
Oscar winnares Berry heeft beter verdiend dan dit al bij al matig filmpje. Wat begint als een thriller, eindigt in voorspelbare Hollywood nonsens. Personages die compleet irrationeel handelen, je moet het maar verkocht krijgen.
scorsese
-
- 13171 berichten
- 11080 stemmen
Redelijke film waarin een centralist van de alarmcentrale een telefoontje ontvangt van een meisje die ontvoerd wordt. Een leuke en weer eens een andere invalshoek door alles te laten verlopen via de alarmcentrale. Alhoewel niet altijd even geloofwaardig of logisch (vooral het einde), zit het verhaal verder wel goed in elkaar. In ieder geval zeker onderhoudend en ook redelijk spannend. Met gemak 3.0 sterren.
Movsin
-
- 8286 berichten
- 8432 stemmen
Knap gemaakte ontvoeringsdrama, zonder overbodige, niet bij het verhaal horende scenes.
Spannend over gans de lijn en al dreigt de film naar het einde toe even af te glijden naar een clichématig gedoe met de klassieke wisselende kansen, toch volgt er een verrassend - misschien niet zo evident - slot.
Uitmuntende acts.
Jennn
-
- 6 berichten
- 3 stemmen
Ik vond dit een bijzonder goede film, die je in zijn greep houdt. Het verhaal begint vlot en loopt soepel door, waarbij je vrij snel met spanning zit te kijken! Het enige wat ik persoonlijk niet echt begreep is dat er in de beschrijving stond dat dit een seriemoordenaar is die 'ze' uit haar jeugd kent, maar dit heb ik niet terug gezien in de film. (kan aan mij liggen?) maar dat mag de pret niet drukken hoor, doet niet af aan de film. Aanrader! 4 sterren.
NERD
-
- 1720 berichten
- 1432 stemmen
Eerste helft is prima en wekt hoop voor de rest van de film. Maar de tweede helft is van een stuk bedenkelijker niveau, met als dieptepunt het eind. 2 sterren (alleen eerste helft zou 3 sterren waard geweest zijn).
frolunda
-
- 1115 berichten
- 4602 stemmen
Sterke thriller die misschien wat klein van opzet is maar desondanks (of wellicht juist daardoor) de aandacht prima weet vast te houden.De opbouw is goed en de spanning wordt regelmatig tot het kookpunt opgevoerd.Het scenario laat af en toe (voornamelijk na de wending) wel wat steekjes vallen en ook had ik liever gezien dat ze het verhaal van het eerste uur hadden doorgetrokken tot aan het einde en dat Berry dan gewoon aan de telefoon was blijven hangen.Nu werd het allemaal wat standaard en ongeloofwaardig aan het slot,al bleef het nog wel redelijk spannend.Verder een goede rol van Berry en ook van het camera werk in het eerste gedeelte en de soundtrack was ik onder de indruk.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Best een leuke film en zelfs Berry weet hier ingetogen te acteren(alleen jammer van dat kapsel). Het gegeven is spannend en Breslin weet vanuit de kofferbak ook erg leuk te acteren. Toch ontbreekt er gedurende de film toch een spanningsboog omdat je weet dat Berry vanuit het callcenter toch veilig is. Uiteraard weten ze dit door wat domme plotelementen toch te laten veranderen. Die persoonlijke speurtocht van Berry aan het eind heeft dan ook een hoog bullshit gehalte. Gelukkig levert dit nog wel een spannende scene van achter een kastdeur op.
Al met al toch een leuke film, maar je mist geld en creativiteit om er uiteindelijk een bovengemiddelde film van te maken.
3,0*
flaphead
-
- 851 berichten
- 980 stemmen
Zelden een film gaandeweg zo hard achteruit zien hollen, poeh.
De openingscenes geven je een confronterend beeld van de alarmcentrale achter de schermen. Een plek waar de medewerkers echt alle soorten spoedgevallen te verwerken krijgen. Daarom is het ietwat lastig te verkroppen dat Jordan na een mislukt gesprek zo in de kreukels gaat. Maar ok, voor the sake van het verhaal.
Daarna komt de aandacht op een ander gesprek dat spannend wordt. De intensheid van de ontvoering wordt goed in beeld gebracht, zowel van het slachtoffer als de dader. Goed acteerwerk van beiden. Helaas struikelen de cliché's en ongeloofwaardigheden zich vervolgens over elkaar heen.
Het hele 911-team staat om haar heen alsof er ineens geen andere spoedgevallen meer zijn en een ontvoering ineens zo speciaal is. Niet het karakter maar het scenario maakt dan fouten: verf uit een auto gooien zonder dat de dader het zou merken? Een telefoniste die ineens veldwerk gaat doen en vind wat alle speciaal getrainde cops niet vinden? Als ze de kelder ontdekt geen politie inschakelen? En dan nog de actieheldin worden? En ik vergeet er ongetwijfeld nog wat. Alle geijkte thrillercliché's (ik zal ze niet herhalen) komen langs. De fijn opgebouwde spanning knalt onderuit en hoe spannend je het muziekje ook maakt, het was onmogelijk nog goed in de film te blijven. Anderhalf uur leken ineens lang.
Mooi voorbeeld van hoe draai ik mezelf de nek om. Van een stevige voldoende naar een matig in een half uur. Jammer.
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Sterke thriller die zichzelf op het einde niet meer onder controle heeft. Anderson neemt iets teveel hooi op zijn vork waardoor de clichés en ongeloofwaardigheden uiteindelijk toch niet te vermijden zijn.
De stemming zit er in elk geval goed in met de chaos die er op zo'n callcenter heerst doordat er honderden telefoontjes per minuut binnenkomen, van een simpele animal invasion tot aan moord. Zodra Casey wordt gekidnapt begon ik echt mee te leven met zowel haar als Jordan. Erg goed geacteerd door Berry, Breslin en Eklund. De ideetjes die Jordan via de telefoon doorspeelde waren zo gek nog niet, maar de psychopath was dan ook een beetje dom. Normaal gesproken zou je niet iets zo opzichtig als een telefoon in iemands zak laten zitten.
Best spannend dus zo'n onvoorspelbare killer. Maar het laatste half uur mondt uit in een overdreven clichéfestival dat in een horror niet zal misstaan, maar in een intelligente thriller als dit gewoon ongepast is. De beschaafde en behulpzame Jordan die even alleen op pad gaat, en ook nog eens het luik onder de bladeren vindt (note: de killer is dan al binnen, dus waarom die bladeren?). Vervolgens het overmeesteren en in ware Saw-style afsluiten. Ja hoor, mevrouw de operator die opeens alle normen en waarden onbekend is. Wat een onzin. Anderson gaat ie behoorlijk over de kop.
Het sterke eerste uur zorgt er echter voor dat deze film nog steeds goed scoort. Was het einde beter en geloofwaardiger geweest, dan had het ongetwijfeld beter uit gepakt.
DMF
-
- 1042 berichten
- 385 stemmen
Het aantal toevalligheden en gaten in de plot is echt te groot om een heel hoog cijfer uit te delen. Desalniettemin heb ik me vooral met het eerste uur van The Call prima vermaakt. Halle Berry en Abigail Breslin doen het erg goed, het verhaal heeft een lekkere vaart en het is aardig spannend. Helaas ontspoort in het laatste halfuur de boel nogal en wordt het een soort spoorzoekertje voor amateurs. De killer is wel lekker geschift, maar heeft ook het IQ van een baksteen en voldoet daardoor toch niet helemaal aan zijn rol.
* * *
BBarbie
-
- 12893 berichten
- 7675 stemmen
Spannende thriller, die aan geloofwaardigheid inboet op het moment dat Jordan zelf op zoek gaat naar het meisje. Dat is een vreemde en onnodige twist, maar... ook tijdens het laatste deel vergoedt de spanning veel.
Ondanks haar nog jonge leeftijd heeft Abigail Breslin al best een indrukwekkende lijst met films op haar naam staan.
K. V.
-
- 4364 berichten
- 3769 stemmen
Dit was een spannende en boeiende film. Oké, er zitten wel wat onlogische wendingen en clichés in, maar storend vond 'k het zeker niet.
De cast was tevens goed op dreef. De film had wel een constante spanningsboog, er zaten niet meteen saaie momenten in.
'k vond het alvast een een film voor een geslaagde filmavond. 'k heb me er alvast niet mee verveeld.
Ste*
-
- 2072 berichten
- 1387 stemmen
Prima thriller, die alleen het laatste kwartier behoorlijk uit de bocht vliegt. Het is fijn dat het zo realistisch begint. De film is echt een inkijkje in de 911-centrale, en het is interessant om te zien hoe Casey van afstand geholpen wordt. Natuurlijk komt alles nogal goed uit, iemand die haar meteen ziet zwaaien, verf dat in de kofferbak staat. Ik vind het wat flauw om daar moeilijk over te doen, het levert wel een spannend geheel op. De emotie van Halle werkt daarbij goed, en de spanning en urgentie komen goed over.
Eigenlijk alleen het einde is dus heel jammer. Van een vlotte vrij realistische thriller wordt het dan ineens bijzonder traag, met de zieke strapatsen van de moordenaar die van mij niet meer hadden gehoeven. Ook dat zij er zelf heengaat en de heldin van het verhaal wordt is natuurlijk een ongeloofwaardig cliché. Liever had ik gezien dat de zaak op een realistische manier afgewikkeld was, eigenlijk zoals de film begon. Maar nee, dan wordt het nog even een wraakfilmpje dat ontzettend lafjes eindigt.
Jammer, als het de realistische lijn doorgezet had - had zelfs een kwartier korter mogen zijn- was het zijn cijfer dubbel en dwars waard geweest, nu een bescheiden 4*
N00dles
-
- 628 berichten
- 2303 stemmen
Wat begint als een interessant kijkje aan de 'andere kant' van een 911-telefoontje, ontaardt het laatste half uur in een ongeloofwaardige slappe dertien-in-een-dozijnthriller met een ontzettend stompzinnig einde.
Het eerste half uur maken we kennis maken met de Hive, de operatiekamer van het nationale alarmnummer waar alle telefonisten de inkomende telefoontjes beantwoorden. Dit is veruit het spannendste deel van de film, vanuit technisch oogpunt en spanningsboog.
Ik verwachtte dat de film zich zou focussen op de emotionele impact van het werk op een 911-operator, maar in plaats daarvan krijgen we te maken met een kidnapping. Niet erg, want ook dit is spannend in beeld gebracht.
Wat me helaas opviel is dat de film gaandeweg steeds ongeloofwaardiger wordt. Operators die zich met elkaar bemoeien, elkaar telkens aankijken om te zien wat er aan de hand is en collega's die erom heen gaan staan (hebben die lui geen telefoontjes te beantwoorden?) maken dat de film aan realisme inboet.
Met name het politiewerk is zo inefficiënt en langzaam dat het lachwekkend wordt. Ik heb nog nooit zulk slecht speurwerk gezien, what a bunch of fuckin' amateurs.
Met als dieptepunt dus het laatste half uur. Wat de makers gedacht moeten hebben toen zij dit schreven, geen idee. Maar het verpest de hele film en maakt dat een potentieel memorabele film is getransformeerd tot een vergeetbare politiethriller.
MH040
-
- 323 berichten
- 1023 stemmen
Spannende thriller, die aan geloofwaardigheid inboet op het moment dat Jordan zelf op zoek gaat naar het meisje. Dat is een vreemde en onnodige twist, maar... ook tijdens het laatste deel vergoedt de spanning veel.
Het einde kost punten. Alsnog een kleine voldoende. 3*
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Solide thriller. Begin had ik nog mijn twijfels, maar nadat het plot eenmaal loskomt is het een en al overtuigend, bij momenten goed spannend en emotievol. Niet op de laatste plaats door Halle Berry en Abigail Breslin die sterke rollen neerzetten en goed op elkaar inspelen. Ook Michael Eklund mag genoemd worden. Einde heb ik wel enige mixed feelings bij, vond het alleen maar mooi toen ik merkte dat ze niet de politie gingen bellen o.d. maar, wraakzuchtig als ik ben, had ik daarmee wel de hoop gecreëerd dat ze hem meer zouden aandoen dan hem daar achterlaten.
4*
cantforgetyou
-
- 1954 berichten
- 1686 stemmen
Echt een aanrader. Zeer spannende film. Helle Barry speelt erg sterk. Het plot is soms wat simpel, maar stoort totaal niet. Gewoon echt eens even huren.
Decec
-
- 6743 berichten
- 8588 stemmen
Een goede thriller/misdaad film...
Spannend verhaal...
Prima acteerwerk...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Prima achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital)...
Arneaux
-
- 93 berichten
- 1444 stemmen
Prima film, het eerste uur. Het laatste half uur slaat echter helemaal nergens op, alsof ik naar 2 verschillende films heb zitten kijken.
Filiezi
-
- 13 berichten
- 92 stemmen
Ging naar moviemeter om te kijken of anderen het laatste stuk ook zo vervelend vonden, en ik was duidelijk niet de enige. Het begint als een goeie film, met spanning en geloofwaardig acteerwerk.
Vanaf het moment dat Jordan (Halle Berry) alleen op pad gaat is de film gelijk een heel stuk minder. De skills van een ervaren centralist hebben, en toch alleen in een hol kruipen zonder bereik. Echt jammer dit. Verder was het een spannende, vermakelijke film, maar lang niet zo goed als ie had kunnen zijn.
leatherhead
-
- 3556 berichten
- 1813 stemmen
Af en toe aardig geschoten en de soundtrack weet soms te imponeren, maar de film zit zodanig tjokvol met momenten waarop ik de hoofdpersoon een rotschop wilde verkopen dat het al snel een wat vervelende kijkervaring wordt. Het verloop is natuurlijk zo voorspelbaar als wat en in de laatste 20 minuten schiet het ook nog eens volledig uit de bocht. Met moeite een 2*.
Roger Thornhill
-
- 6023 berichten
- 2451 stemmen
Och, dat laatste kwartier, het is misschien wat (ik bedoel natuurlijk: zéker enórm) clichématig dat Berry in d'r eentje zonder back-up die trap afdaalt (hoewel niet onbegrijpelijk omdat ze wel snapt dat de tijd dringt), maar tót die tijd zat ik toch naar een behoorlijk spannende thriller met een vrij aparte achtervolging te kijken, en ook ná die afdaling zitten er nog genoeg onaangename momenten in. Bovendien vond ik het slot best geslaagd, en dat leverde als geheel toch tot en met de laatste seconde een aardige en goed gespeelde thriller op.
Miszmi
-
- 3240 berichten
- 598 stemmen
Zeer positief verrast! Goed verhaal waar je goed inkomt door het begin. Interessante telefoongesprekken, maar het duurt allemaal net niet te lang. Vervolgens wordt je meegesleept in het verhaal waar het allemaal daadwerkelijk om draait: de ontvoering van Casey. Het verhaal is interessant, heel goed uitgewerkt en zeer goed geacteerd, met name door Berry en Breslin, geweldige actrices! Maar ook Eklund zet zijn rol prima neer, hem zie je echter pas naarmate de film vordert wat meer. Het is allemaal niet heel onvoorspelbaar, ik had voordien al wel verwacht dat Casey de ontvoering zou overleven. Ook bij deze film is het einde echter wat matig, dit had mijn inziens de film nog sterker kunnen maken. Het psychotische wat Jordan en Casey laten zien, is enigszins overbodig. Er wordt veel kracht verloren op het moment dat Jordan naar benden gaat, net op dat moment laat ze haar telefoon vallen, jammer... Ook had ik graag nog een afsluitend einde gezien, bijvoorbeeld hoe gaat het met Casey na haar ervaringen, heeft Jordan haar werkzaamheden als telefoniste weer opgepakt. Werd hun verhaal geloofd of is het lichaam van Michael nog gevonden, allemaal dat soort dingen. Het zijn geen dingen waar ik zelf over na ga denken, op zich is de film afgesloten, maar denk dat er nog kracht uit te halen was. Ik heb door het einde wat minder voldoening uit de film kunnen halen, maar alsnog een dikke voldoende: 4*.
Alathir
-
- 2130 berichten
- 1636 stemmen
Ook ik deel zo ongeveer de meningen van hierboven.
The Call is een sterke en spannende film. Het einde is zeker minder. Jordan (Halle Berry) die haar phone laat vallen, het naar beneden gaan was misschien nog een logische stap maar wanneer ze haar phone terug heeft, kon ze evengoed terug de ladder op klimmen en de politie verwittigen. Ook meer in het begin waar ze die ene meid verraadt door terug te bellen vond ik minder, maar zie ik door de vingers . Ik vond ook dat er over het einde niet zo heel veel nagedacht is aangezien ze die pervert toch zeker gaan vinden en wat dan? Dan zijn Jordan en Casey toch ook schuldig aan een misdaad denk ik, hoewel het om een moordenaar gaat, gaat het hier toch wel niet volgens het boekje. De politie gaat Michael heus wel vinden. Helaas dus iets teveel toevalligheden in een film die, hoewel iets of wat voorspelbaar is, toch zeer vermakelijk blijkt te zijn. Uitstekend voor een avondje na een werkdag.
SmackItUp
-
- 3505 berichten
- 2630 stemmen
Zeer behoorlijk! Met name de wisselwerking tussen Jordan en Casey was leuk, en de ideeën die daar uit voortvloeide. Tevens tof om te zien hoe het er nou aan toe gaat bij zo'n centrale. Spannend van begin tot eind. Geen meesterwerk, maar wel uiterst degelijk.
IH88
-
- 9734 berichten
- 3186 stemmen
“Casey, what's happening?”
Eeuwig zonde van dat laatste gedeelte. De film weet lang spannend en geloofwaardig te blijven, maar gooit dat op het laatst overboord. De druk die het werk op een 911 alarmcentrale geeft komt goed over en als je er dan ook een zieke seriemoordenaar bij gooit, heb je spannende cocktail.
En de acteurs zijn goed en vooral Breslin overtuigd als ontvoerde jonge vrouw. Op het laatst wordt het een vreemd horrorachtig kat- en muisspel wat helemaal niet past bij de realistische toon van de rest van de film.
Het laatste nieuws

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken
Bekijk ook

Au Nom de Tous les Miens
Drama / Oorlog, 1983
16 reacties

Lo Imposible
Drama / Thriller, 2012
448 reacties

Kvinden i Buret
Misdaad / Thriller, 2013
144 reacties

Things We Lost in the Fire
Drama, 2007
129 reacties

Mandela: Long Walk to Freedom
Biografie / Drama, 2013
48 reacties

Spijt!
Drama, 2013
171 reacties
Gerelateerde tags
ondergrondsgas stationontvoeringpsychopaathorrormoordseriemoordenaartorture chamberamerican flag incest overtonesslashermultiple stabbings geweldperson on firecell phoneschuldpsychoemergency services911
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








