Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 116 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Dean Parisot
Met onder meer: Bruce Willis, John Malkovich en Mary-Louise Parker
IMDb beoordeling:
6,6 (187.747)
Gesproken taal: Engels, Frans en Russisch
Releasedatum: 25 juli 2013
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via Disney+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Red 2
"The best never rest."
Frank Moses en zijn team van voormalige CIA-agenten zullen hun krachten wederom moeten bundelen om toerend door Europa hun vijanden uit te schakelen. Frank en de andere agenten zijn op zoek naar een massavernietigingswapen. Maar allereerst moeten ze de man die het wapen heeft ontworpen, bevrijden uit een psychiatrische inrichting...
Externe links
Acteurs en actrices
Frank Moses
Marvin Boggs
Sarah Ross
Bailey
Victoria
Katja
Han Cho Bai
The Frog
Ivan
Jack Horton
Video's en trailers
Reviews & comments
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
ja,deze actie/film vervolg mocht er wezen,het personage van malkovich is er een,komisch,appart.
de rest van de cast mocht er wezen.
actie scene's in orde,paar leuke oneliners .leuk vervolg.
vermakelijk.
K. V.
-
- 4364 berichten
- 3769 stemmen
Alweer een tijdje geleden dat 'k het eerste deel had gezien, maar het tweede deel vond 'k ook wel te pruimen. Genoeg actie, explosies en kogels in dit deel. Natuurlijk alles wat grootser, maar dat is wel typisch sequels.
Tevens opnieuw een topcast, al was het toch vooral Bruce Willis en John Malkovich die er het meeste uitsprongen.
Niet de meest memorabele film, maar puur popcornvertier.
oemoemenoe
-
- 659 berichten
- 617 stemmen
Een lekker wegkijkende actiefilm met een vleugje flauwe humor. Over de verhaallijn moet je het natuurlijk nooit heben bij een dergelijke film. Onzinnig en flinterdun. Maar de cast is goed. Hopkins blijft voor mij een persoonlijke favoriet. Ruime voldoende voor dit werk. Prima achtervolgingsscene . De spanning en humor blijft tot het einde aanwezig door het goede acteren van deze toppers.
Daniël44
-
- 59 berichten
- 1284 stemmen
Zeker geen slechte film met goede actie en humor. Toch vond ik de eerste Red film een stuk leuker. Er had denk ik nog wat meer uitgehaald kunnen worden...
panax
-
- 885 berichten
- 876 stemmen
leuke aktiefilm,met veel vaart
en minder stunts dan het eerste deel vond ik
maar wel okee
malkovich is top maar de de rest ook .
Rodger
-
- 1809 berichten
- 1772 stemmen
Vond het ook geen verkeerde film, alleen een beetje een vreemd einde.. maar toch..
3**
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Leuk vervolg op een matig eerste deel.
Wat me in het voorgaande deel tegenviel, kwam hier wat beter uit de verf. De badguy is een stuk dreigender, de romance tussen Willis en Parker was nu niet ergerlijk, de humor was beter en er was iets meer aandacht besteed aan het verhaal.
Toch bekruipt me het gevoel dat hier veel meer uit te halen valt dan er tot nu toe uitgehaald is. Stuk voor stuk topacteurs, die allen een leuk en verschillend personage spelen. Alleen het personage van Mary-Louise Parker krijgt wat diepgang, maar verder blijft het allemaal wat vlak.
Iets meer karakterontwikkeling zou de reeks goed doen, want dat er nog een derde film komt lijkt me wel waarschijnlijk.
3*
Futs
-
- 16 berichten
- 0 stemmen
Wanneer deel 3? Leuke film...aardig wat (overdreven) actie met een flinke dosis humor. Enige nadeel...Mary Louise Parker moet van de botox afblijven. Ze ziet er te jong uit voor een 50 jarige...haar mond staat te strak.
Leno
-
- 5921 berichten
- 4407 stemmen
Schreef ik bij deel 1, eigenlijk gaat hier hetzelfde op. Extra minpuntje is de rol van Parker, die af en toe grappig is maar toch met name irritant is.
Sergio Leone
-
- 4413 berichten
- 3096 stemmen
Slecht.
Net zoals deel 1 slaagt ook deze film erin om bijna 2 uur lang ergerlijk te zijn. Het plotje kabbelt zich logischerwijze gezapig verder, terwijl echtelijk geneuzel elk grappig bedoeld stukje eindigt. Heel erg vermoeiend.
Bruce Willis en Mary-Louise Parker zijn dan ook de zwakke schakels in deze cast. Zeker Parker (of haar personage, zo je wil) is van het irritantste dat ik ooit op mijn scherm heb zien verschijnen. John Malkovich, die zo af en toe wat verloren loopt, is de enige die voor schwung zorgt. Hij maakt het draaglijk.
Verder heel veel lawaai, ontploffingen langs alle kanten, naast de vaste cast duiken er nog een aantal bekende koppen op, maar niemand zorgt voor kwaliteit. Regisseur Dean Parisot maakt er een zootje van en op Malkovich na slaagt niets of niemand erin dit enigszins te verhelpen.
1,5
Redlop
-
- 8961 berichten
- 3566 stemmen
Verrassend leuk. Tussen alle grote sterren was het Helen Mirren die de show stal.
3,5 *
Noodless
-
- 10044 berichten
- 6180 stemmen
Net zoals bij de eerste film heerst hier het gevoel van oké, niet slecht....maar morgen al vergeten. Gemiddelde film, meer kan ik er niet van maken. 6/10
keimpeS
-
- 838 berichten
- 0 stemmen
Kijkt lekker weg, over de top actie en een leuke storyline. Bij soms tijden erg overdreven, maar is ook gebaseerd op een DC comic, dus dan kan je dat verwachten.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Als jongen had je klapperpistooltjes en ging naar je naar de kermis en dan lekker in botsautootjes tegen elkaar aan knallen, zo zou ik de film omschrijven.
Mary-Louise Parker is wel knap maar ze heeft een irritant piepstemmetje.
Beter dan de eerste film. De stunts zijn goed. Alleen de actie is erg over the top. En ik vind de humor niet goed werken. 3.0
Onderhond
-
- 87598 berichten
- 12853 stemmen
Beter dan deel 1.
En da's eigenlijk voornamelijk te danken aan de cast. Gelukkig hebben ze Freeman laten vallen, Hopkins is een veel fijnere bad guy en Byung-hun Lee is een coole toevoeging, al wordt hij zoals vaak als Aziaat in Amerikaanse films niet ten volle benut.
Verder veel van hetzelfde. Licht over the top verhaaltje, veel onzin, veel actie en vooral veel oudjes die de wereld moeten redden. Al viel dat deze keer nog wel mee, zonder Freeman. Op de een of andere manier maakte dat de film toch iets jonger en vrolijker.
Daarnaast valt er niet zo heel veel meer te zeggen over deze Red 2. Gewoon een herhaling van zetten, zolang er maar genoeg tijd tussen zit zullen mensen die deel 1 ook wel konden pruimen hier aardig weg mee kunnen, de rest doet beter niet al te veel moeite.
3.0*
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
Ik vond het fenomenaal van start gaan. Zag je die snoekduik van Bruce W...ik bedoel..je had die stuntman van Bruce Willis moeten zien vliegen!! Dat beloofde wat voor de rest van de film. Toch begon het me rap de zoveelste doorsnee actiefilm te lijken en ging het met de minuut steeds minder boeien. Ook de bijdragen van Cato en Hannibal Lecter konden daar niets meer aan veranderen. Leuk voor een éne keer. Meer valt er niet over te zeggen.
Timothyvdmeer
-
- 1541 berichten
- 2392 stemmen
stukken minder dan deel 1 maar de rol van Malkovich is wederom hilarisch.
Ook de rol van Hellen Mirren is erg goed ingevuld.
heeft zijn leuke momenten maar de verassing is er wel vanaf.
des1
-
- 1737 berichten
- 993 stemmen
Het is bijna knap om binnen de beperkte bandbreedte van pief-paf-poef en wat actie toch een verhaaltje te gaan zitten breien. Triest dat een Mary-Louise Parker in dit soort kulfilms haar geld moet verdienen. De infantilisering van de samenleving.
ErikP
-
- 120 berichten
- 79 stemmen
Nou, blijkbaar ligt het aan mij. Maar ik vind de humor heel erg flauw en laat dat nu het cruciale ingrediënt van deze film zijn. Een cast is een droom, de film een nachtmerrie. Maar gelukkig voor de makers ben ik een roepende in de woestijn en wordt mijn mening wordt door slechts weinigen gedeeld.
Bantavoer
-
- 292 berichten
- 0 stemmen
Typisch Bruce Willis. Rustig, maar wel onderhoudend. Een goede actiefilm met een prima cast (vooral Catherina Zeta Jones).. Special effects zijn goed verzorgd. Verhaallijn is ook prima. Heb deze film in één keer uitgekeken.
horizons
-
- 5688 berichten
- 2406 stemmen
Inwisselbaar met deel 1 maar dat maakt niet veel uit. Hopkins zet leukste rol neer, duidelijke meerwaarde.
larsk0
-
- 81 berichten
- 258 stemmen
Lekker over de top, niet al te serieus nemen. Gewelddadig maar ook luchtig vanwege een goede dosis humor die goed tot zijn recht komt door een stel top acteurs die duidelijk plezier hadden in dit tweede deel. Vond je de eerste film leuk? Is deze film een aanrader...
IH88
-
- 9734 berichten
- 3186 stemmen
“Wine is wine. I want to buy American air defense protocols.”
“Why is it terrorists never appreciate Burgundy?”
Bijna net zo leuk als het eerste deel. Willis en Parker zijn weer goed op dreef en Zeta-Jones, Hopkins en Lee zijn sterke toevoegingen. Maar het zijn Mirren en Malkovich die weer de show stelen en hebben een aantal geweldige momenten. Leuke humor, prima actiescènes en een groep "oudjes" die er duidelijk zin in hebben, RED 2 doet veel goed. Het verhaal stelt niet zo heel veel voor en het heeft soms iets weg van één grote klucht, maar vermakelijk is het wel.
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Aardig tussendoortje.
Echt fan van het eerste deel was ik niet maar uit verveling toch dit 2e deel opgezet.
Ik moet eerlijk toegeven dat ik me nog misschien net iets meer vermaakt heb met dit deel dan het vorige.
De cast is natuurlijk sowieso een pluspunt en heel gaaf dat ze Anthony Hopkins hebben toegevoegd aan de cast wat er zeker voor zorgt dat de film gelijk een stuk stijgt.
Het verhaal is dan wel rete simpel maar het wist me allemaal best te vermaken. Gelukkig hier en daar wat leuke actie scene's maar dit had van mij wel wat meer gemogen. Wat ik toch wel heb bij deze 2e films is dat zowel de humor als actie net niet geslaagd vind. Er zijn zeker goede momenten maar toch denk ik dat het allemaal leuker had kunnen zijn.
3,0*
5,5/10
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Zoals het meestal gaat met een vervolg, er wordt meer uit de kast getrokken om er een spektakel van te maken. En dat is aardig gelukt. Klein half sterretje beter dan de eerste film, wederom weer lekkere actie en droge humor. 4*
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Minder.
Waarbij het eerste deel al niet al te best was is dit deel ook gewoon saai. Het eerste deel vermaakte nog wel, maar dat was hier nog een stukje minder te zoeken. Naast dat alles ligt de film me in het algemeen ook niet erg, dus als er een deel 3 komt sla ik die waarschijnlijk over.
Niet al te beste actie, hier en daar is het wel leuk maar in het algemeen blijft het braaf en valt het wat tegen. De sterrencast is ook vrij flauw. Zo veel sterren, maar zo weinig charme. Dat heb ik tot nu toe nog maar zelden gezien in dit soort films.
Ook Malkovich weet de boel niet boven water te houden, dit was niet een al te geslaagd vervolgdeel. De actiereeks ligt me denk ik ook niet heel erg.
jordorientje
-
- 491 berichten
- 431 stemmen
Heerlijk! Precies zoals ik actie-komedies (kijk die genres vind ik wél matchen ?) het liefst zie: genoeg actie, genoeg spanning, droge humor, heerlijk flauw, lekker geacteerd, heerlijke neppe actiescenes en vooral een niet al te serieus verhaal. Lekker films die je met een korreltje zout moet nemen, dikke 8.
Jan met de pet
-
- 998 berichten
- 1182 stemmen
Zelfde als Red 1,,,,,,,,lekkere overdreven actie.....komisch........dus 2 uur genieten als je niet alles met een korreltje zout neemt.....3,5
Pre- en sequels

Red
2010
527 reacties
Het laatste nieuws

Netflix gaat op zoek naar antwoorden in true crime 'The Investigation of Lucy Letby'

Het aankomende derde seizoen van 'Knokke Off' krijgt een eerste teaser

A24 onthult nieuwe trailer van 'The Drama' met Zendaya en Robert Pattinson

De meeslepende misdaadthriller 'JFK' met Kevin Costner is gratis te zien op RakutenTV
Bekijk ook

'Round Midnight
Drama / Muziek, 1986
16 reacties

Zwei Leben
Drama / Thriller, 2012
23 reacties

Our Friend
Drama, 2019
20 reacties

Goth
Mystery / Drama, 2008
6 reacties

Murder at the Gallop
Misdaad / Mystery, 1963
24 reacties

Red
Drama / Thriller, 2008
89 reacties
Gerelateerde tags
parijs, frankrijklonden, engelandengelandciadc comicseuroparuslandgebaseerd op stripmi6agenthired killerexploding airplane
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








