Genre: Fantasy / Horror
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mick Garris
Met onder meer: Christopher Lloyd, Matt Frewer en Raphael Sbarge
IMDb beoordeling:
4,9 (3.054)
Gesproken taal: Engels en Russisch
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Quicksilver Highway
Twee van de populairste horrorschrijvers zijn verantwoordelijk voor de twee verhaaltjes van de tv-film Quicksilver Highway. De delen worden gelijmd door Christopher Lloyd, een spookachtige verschijning die als Quicksilver begint te vertellen over de hoofdkarakters. Chattering Teeth (van Stephen King) gaat over een moordend stel opgezette kaken, The Body Politic (van Clive Barker) gaat over handen met 'n eigen wil, die zich los willen maken van hun menselijke gastheren.
Externe links
Acteurs en actrices
Aaron Quicksilver
Charlie / Dr. Charles George
Kerry Parker / Bill Hogan
Olivia Harmon Parker / Lita Hogan
Bryan Adams
Len
Myra
Scooter
Darlene
Ellen George
Video's en trailers
Reviews & comments
Sjan
-
- 777 berichten
- 2748 stemmen
Christoffer Lloyd is nog wel een leuke geschifte plastische chirurg, en het idee van de handen die een revolutie willen ontketenen is erg grappig, maar ik weet niet of het hier als horror of als comedie is bedoeld. Vaak gaan die twee wel samen, maar hier is verder niet veel horror aan. 2*
narva77 (crew films)
-
- 12726 berichten
- 6540 stemmen
Die kaken zijn wel gappig. Maar de combinatie horror/komedie is niet erg gelukkig gekozen.
jassonn
-
- 5303 berichten
- 3233 stemmen
Deze film zit in Pandora's box of horror, maar het was meer een komische film. 2 sterren voor de grappige verhalen.
MaTtIeBoY
-
- 276 berichten
- 0 stemmen
Weinig te griezelen in deze B film die toch wel vermakelijk is.
** 1/2 ster
pjutter
-
- 598 berichten
- 3306 stemmen
nooit van deze film gehoord, had er heel lage verwachtingen van.
Viel alles mee, er zaten nog best wel wat leuke of grappige dingen in!
3 *
kijkert
-
- 3584 berichten
- 0 stemmen
Zelden zo'n onbenullig verhaaltje gezien als dat van die handen.
Die kaken waren nog wel aardig, maar die handen... tsss, wat een totale onzin.
Voor het lachwekkende geef ik alsnog 2 sterren i.p.v. 1, wat het eigenlijk verdient.
Edit: als hij 1 verdient, geef ik hem toch eigenlijk ook maar 1.
maurice74
-
- 586 berichten
- 436 stemmen
Zwaar irritant en echt een van de slechtse films die ik ooit heb gezien. Nu zijn die Stephen King-verfilmingen vaak niets (op Stand By Me, The Green Mile en Shawshank na dan), maar dit slaat werkelijk nergens op.
Justice4All
-
- 2152 berichten
- 457 stemmen
Zwaar irritant hier is: Christopher Lloyd...
Aaargggh. Wat een klojo....
Jimmy009
-
- 52 berichten
- 0 stemmen
Het eerste verhaal was nog wel goed maar het tweede was absoluut slecht. 2.5*
psycholamp
-
- 1960 berichten
- 580 stemmen
Best vermakelijk wegkijk-filmpje. Clive Barker sfeer ontbreekt totaal, maar de verhaaltjes zijn best wel leuk. Niet echt heel eng, maar wel origineel.
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3224 stemmen
Eerste verhaal was aardig.. 2de verhaal had een leuker idee.. jammer dat het 2de verhaal zo slecht is uitgewerkt.. had veel meer spanning en humor kunnen hebben..
Het eerste gedeelte van de film is net iets beter dan het 2de gedeelte.
De film is zeker te weten vermakelijk voor als je niks beters tedoen hebt.. maar meer dan dat is het ook niet..
2,5 sterren.
boozebelly
-
- 1428 berichten
- 1908 stemmen
Dit is dus zonder twijfel de meest belachelijke, stomme, overbodige, irritante, slecht geacteerde, goedkope, tenenkrommende Klotefilm ooit gemaakt. Nog niet eens een B film. Ik heb echt nog nooit zo'n baggerfilm gezien, zelfs met een halve krat pils in je mik wordt ie nog niet leuk.
Er zijn ook wel van die slechte films die omdat ze zo slecht zijn nog wel lachen zijn, maar deze!!?? Ik heb de dvd gewoon weggegooid. Weer 2,99 verkloot, had ik beter aan een dakloze kunnen geven of gewoon in't kanaal werpen.......ik wee....ik,ik.......zucht...
_dangerous_
-
- 207 berichten
- 0 stemmen
je zal alleen maar kater krijgen van deze film
zo slecht is het dus
psycholamp
-
- 1960 berichten
- 580 stemmen
Christopher Lloyd vind ik meestal wel een leuke acteur, maar hier ziet hij er een beetje uit als een enge leernicht.
_dangerous_
-
- 207 berichten
- 0 stemmen
Christopher Lloyd vind ik meestal wel een leuke acteur, maar hier ziet hij er een beetje uit als een enge leernicht.
hahaha wat die enge leernicht betreft geef ik je helemaal gelijk 
maar verder blijft hij de wetenschapper uit de back to the future movies en oom fester uit addams family.
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7279 stemmen
Niet echt hoogstaand maar zeker onderhoudend zijn deze twee horrorfilmpjes. Bij vlagen redelijk vermakelijk door de humor. Gemiddeld.
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Dit is de enige film waarbij ik destijds toen ik hem op aanraden van de puisterige videotheek-medewerker had gehuurd mijn geld terugvroeg. Wat een ontzettende butfilm was dit. Onbedoeld hilarisch, met die gekke geleerde uit Back To The Future als freaky leernicht, die 2 zogenaamd griezelige verhalen vertelt. Dat de regisseur uberhaupt voor deze 2 verhalen kiest is al zeer bedenkelijk.
Een behekst speelgoed kunstgebit en handen die een eigen leven gaan leiden, kom op zeg! Het tweede verhaal is natuurlijk al veel beter gedaan in Evil Dead 2, en die loslopende handen deden me telkens denken aan Thing uit The Adddams Family. Het werd er ook niet beter op dat ze de handen geluiden lieten maken, wat wel heel ridicuul was, vooral omdat je telkens afvraagt waar die geluiden vandaan komen.
Nee, dit is geen horrorfilm maar een komedie! 0,5*
Error_2009
-
- 107 berichten
- 1875 stemmen
Dat met die handen is nog wel geinig..voor de rest niet veel soeps.
under/the/sea
-
- 176 berichten
- 0 stemmen
Dit is de enige film waarbij ik destijds toen ik hem op aanraden van de puisterige videotheek-medewerker had gehuurd mijn geld terugvroeg.
Nee, dit is geen horrorfilm maar een komedie! 0,5*
Voortaan niet meer om aanbevelingen vragen he 
film88888
-
- 869 berichten
- 919 stemmen
Garris heeft met King, en Barker een goede horror willen maken (wat ze ons doen geloven op de filmhoes toch)
Maar dit is gewoon geen horror, en zelfs geen komedie. Dit is gewoon PRUL !
De verhalen zijn echt fake, en heel de film heeft een enorm laag budget precies.
2,0
Jammer van de 90minuten uit mijn leven.
CenobiteNL
-
- 41 berichten
- 82 stemmen
wel vermakelijke film, leuk id, vooral met die tanden, en vooral vet is dat clive barker ook even te zien is in de film.. maar dat ik het echt een super film is kan ik niet zeggen.
dat terwijl 2 grootheden de handen ineengeslagen hebben, dit kon veel beter
3 sterren omdat ik het toch een vermakelijke film vindt.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Redelijke TV-film, overduidelijk een product van Garris. Niet al teveel sfeer en de nogal softe verhaaltjes missen elke vorm van spanning. Het eerste segment is redelijk. Lloyd schmiert er flink op los als de excentrieke verhalenverteller, maar echt overtuigen doet ie niet. Zijn eerste verhaal, Chattery Teeth, overtuigt eveneens niet al te best, mede doordat er maar weinig met het principe wordt gedaan. Sbarge en Mitchell doen het nog best aardig en het verhaal rond hun karakters is niet eens zo slecht, maar de actie rondom het gebitje valt erg tegen. Daar zat duidelijk meer in.
Het tweede verhaal, The Body Politic, had gelukkig vaste Garris- acteur Frewer in de hoofdrol. Zeker niet zijn beste rol, maar hij weet er zeker wat van te maken. Desondanks een uitgangspunt dat we veel beter uitgewerkt zagen in onder andere Evil Dead 2: Dead by Dawn en Idle Hands. Het kwam hier allemaal nogal matigjes uit de verf, hoewel Frewer's performance veel goedmaakt. Het maakt van Quicksilver Highway een redelijke verzameling verhalen, hoewel nergens bovengemiddeld. En tja, dat verwacht je toch wel een beetje met namen als Barker en King.
2,5 sterren.
Onderhond
-
- 87594 berichten
- 12843 stemmen
Jammer dat hier horror bovenstaat.
Want eigenlijk is het dat gewoon niet. De film bevatten fantastische verhaaltjes die eigenlijk voor grappig en campy zijn. Ik geloof geen seconde dat Garris ook maar enige intentie had om dit eng of spannend te maken. Wel een stevige dosis vermakelijke onzin.
Nu vind ik King daar nog wel enigszins geschikt voor, Barker is nu niet echt het kaliber voor dit soort ongein. Het verhaaltje met de handjes is dan ook duidelijk het minst, al is het verder wel hilarisch hoe die vingertjes tegen elkaar lopen spreken. Het verhaaltje met het gebit vond ik best aardig en vermakelijk. Het bereikt nooit de status "goed" ofzo, maar ik had geen problemen om de lol van het geheel in te zien.
Vermakelijk voor een keertje, maar daar houd het ook wel bij op. 2*
badfans69
-
- 3965 berichten
- 6126 stemmen
Slechte film, net bagger. Het verhalen zijn redelijk maar de personages kunnen niet overtuigen en al met al is de uitwerking dus funest.
misterwhite
-
- 4726 berichten
- 656 stemmen
Eerste keer kijken viel nog mee maar die 2de keer was oersaai. Echt een domme niet intressante film.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Geinig tweeluik waarin twee verhalen van 's werelds meest bekende horrorschrijvers verfilmd worden. Chattering Teeth is best leuk gevonden en sfeervol vormgegeven dankzij de woestijn en de aanhoudende zandstormen. Ook Body Politic mag er zijn. Niet Barker's beste verhaal, maar wel leuk bedacht. Het verhaal zelf is vrij ernstig, maar als je al die afgezaagde handjes zo over het scherm ziet kruipen ziet het er inderdaad wel grappig uit. Ik vond het best aangenaam kijkvoer, al was het personage van Quicksilver die alles aan elkaar praatte eerder storend. Zoiets is al beter gedaan in anthologieën.
hellblazer93
-
- 650 berichten
- 924 stemmen
De film begon zo slecht nog niet, alleen wel vrij cliché. Het eerste verhaal vond ik in het begin nog wel leuk, maar zodra dat gebit zomaar begon de springen en die lifter in het gezicht beet lach ik dubbel, terwijl dat niet bedoeld was had ik het idee. Zo waren er nog wel enkele stukjes waarvan ik in de lach schoot door de klappertanden. Erg nep en geen spanning aanwezig.
Het tweede verhaal was al helemaal om van te huilen zo slecht. Leek belachelijk nep allemaal en de stemmetjes van de handen waren een zeer slechte toevoeging.
Ik had het idee dat het als horror bedoeld was en omdat ik geen spanning kon waarnemen geef ik deze film een onvoldoende. Het was gelukkig nog wel lachwekkend dus ik ben nog mild.
2*
Robi
-
- 2528 berichten
- 2526 stemmen
Belachelijk !! Het is moeilijk kiezen welk verhaal belachelijker is. De moordende tanden of de losse handjes. Het was echter wel een heel dure productie deze film. En dat is zonde van het geld.
Want daar hadden mooiere films mee gemaakt kunnen worden. Scissorhands bijvoorbeeld. Oh nee, toch niet.
Het laatste nieuws

Team van HBO Max blijft ook na overname Netflix gewoon bestaan

Misdaadserie 'Memory of a Killer' trekt de aandacht: 'Keerpunt voor Dempsey'

Kijkcijferhits op Netflix: deze tien films worden nu goed bekeken

Nu op Netflix: documentaireserie over Take That vanaf vandaag beschikbaar
Bekijk ook

The Dead Zone
Horror / Thriller, 1983
145 reacties

The Haunted
Horror / Drama, 1991
5 reacties

The Sender
Thriller / Horror, 1982
11 reacties

Apt Pupil
Drama / Thriller, 1998
157 reacties

Treasure Island
Avontuur, 1990
9 reacties

Smokey and the Bandit
Actie / Komedie, 1977
65 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


