• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.073 stemmen
Avatar
 
banner banner

30 Minutes or Less (2011)

Komedie / Actie | 83 minuten
2,77 669 stemmen

Genre: Komedie / Actie

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ruben Fleischer

Met onder meer: Jesse Eisenberg, Danny McBride en Aziz Ansari

IMDb beoordeling: 6,0 (109.786)

Gesproken taal: Engels, Duits en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 30 Minutes or Less

"A lot can happen in 30 minutes."

Nick (Jesse Eisenberg) is een pizzabezorger in een klein dorpje. Zijn leventje wordt op z'n kop gezet wanneer twee wannabe-gangsters (Danny McBride en Nick Swardson) hem kidnappen en hem dwingen een bank te overvallen. Nick krijgt hiervoor slechts weinig tijd en hij roept de hulp in van z'n vroegere beste vriend Chet (Aziz Ansari). In een race tegen de klok moeten de twee omgaan met de politie, huurmoordenaars, vlammenwerpers en hun eigen vertroebelde relatie.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Nieuwe van Fleischer, de regisseur van het geweldige 'Zombieland'. Ben benieuwd!


avatar van Chrisseh

Chrisseh

  • 138 berichten
  • 933 stemmen

Zombieland was inderdaad geweldig vermaak, dus ook ik ben hier zeker benieuwd naar. Dacht dat ik had gehoord dat hij bezig was met een vervolg op Zombieland, maar deze ging blijkbaar voor (zie die film sowieso ook niet meer op IMDB staan).

Ach, laat maar komen!


avatar van canciser

canciser

  • 938 berichten
  • 558 stemmen

Klinkt toch best grappig. Zombieland was erg leuk, maar niet echt een traditionele zombiefilm. Hoop dat hij hier ook net iets anders doet.



avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Ik vind de trailer wel geslaagd. Ben benieuwd naar de film.



avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Lijkt grappig


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

avatar van Goman_NL

Goman_NL

  • 2 berichten
  • 25 stemmen

Ik vond zombieland van Fleischer helemaal geweldig, en ik heb de trailer van deze gezien en volgens mij word dit weer zo'n succes! Ik kijk er naar uit


avatar van puckb96

puckb96

  • 1849 berichten
  • 0 stemmen

zombieland was inderdaad gaaf, dit filmpje wordt volgens mij ook erg leuk


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Update: Nederlandse release is komen te vervallen.


avatar van mauwiewauwie

mauwiewauwie

  • 386 berichten
  • 0 stemmen

Zombieland was beter maar deze was ook wel goed.


avatar van tottenham89

tottenham89

  • 327 berichten
  • 1346 stemmen

Leuke film met momenten waarop clichés gelukkig vermijd worden en tot het einde blijft hij boeien.


avatar van hannes64

hannes64

  • 1926 berichten
  • 5249 stemmen

Een leuke , hysterische komedie.

Heb genoten van deze zeer korte, maar oh zo grappige film.

Vooral ook een genot om Fred Ward weer `s te zien.

Goeie, naar mijn mening geslaagde komedie, en ook 1 van de besten van dit jaar.


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1211 berichten
  • 2152 stemmen

Mwoah... een tegenvaller...En aan 83 minuten kwam ik niet.. bij 74 was t gedaan.


avatar van _Casper_

_Casper_

  • 1244 berichten
  • 1692 stemmen

toffe vermakelijke film van het begin tot het einde, heb me er geen sceonde mee verveeld en een aantal keer echt kunnen lachen... zeker 1 van de leukere komedies die ik de laatste tijd gezien heb

3.5*!


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6999 berichten
  • 9789 stemmen

Karige, nogal geforceerde aktiekomedie met een slap verhaaltje en vrij irritante personages. Hier en daar valt er wel wat te lachen en door het hoge tempo hoeft de kijker zich niet te vervelen, maar al met al een flinke tegenvaller van de regisseur van het veel betere Zombieland.


avatar van Thampon

Thampon

  • 209 berichten
  • 442 stemmen

Keek lekker weg


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3241 stemmen

Aardige komedie die goed en komisch van start gaat maar gaandeweg zijn kracht verliest.

Wederom een typische Eisenberg komedie waarin hij de semi sukkel speelt maar toch gevatte uitspraken heeft en uiteraard is er weer een liefje waarmee hij zijn rol nog benadrukt. Groot pluspunt is de leuke humor en de vaart die er voortdurend in blijft zitten. Ansari begon mij na een tijdje op de zenuwen te werken terwijl McBride en Swardson een aantal keer voor behoorlijk komische scenes zorgen.

Geen film om een tweede keer te zien maar vlot en grappig genoeg voor een kleine voldoende.

3*


avatar van Shibbstarr

Shibbstarr

  • 19 berichten
  • 88 stemmen

Net gekeken..

+ Jesse Eisenberg altijd zelfde soort rol, maar niet storend

+ Grappige situatie

+ Trailer zag er erg leuk uit, heeft het ook waargemaakt

+ Kijk lekker snel weg

3,5 van mij..


avatar van peterjohn

peterjohn

  • 59 berichten
  • 56 stemmen

Blij vlagen vond ik het leuk, niet genoeg voor een hoge score


avatar van mock turtle

mock turtle

  • 594 berichten
  • 610 stemmen

erg leuk maar had nog iets meer over-de-top mogen zijn.


avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Korte maar wel grappige komedie.

Kijkt lekker weg en daar is wel alles mee gezegd.

Kleine voldoende.

3*


avatar van schumacher

schumacher

  • 4565 berichten
  • 4267 stemmen

Middelmatige film, weinig om te lachen, zeer snel gedaan, tege de film goed op gang komt is de film gepasseerd.

Zeker zijn geld nie waard om daar 9euro of meer in de cinema te gaan geven.


avatar van Fortune

Fortune

  • 4316 berichten
  • 2772 stemmen

Zo deze was een partij slecht.

Keek deze film eigenlijk voor Danny 'Kenny Powers' Mcbride en hier heeft hij weer een erg standaard rol zoals hij ze altijd speelt maar jammer genoeg totaal niet grappig.

Ze hadden een redelijk origineel verhaal maar pover en standaard uitgewerkt met geforceerde grappen. Snel gemaakt werkje, weinig te lachen en vermoeiend.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Een ietwat tegenvallende film, had er wat meer van verwacht. Er zitten een aantal geinige elementen in, maar de uiteindelijke sfeer is net iets te droog en zorgt voor net te weinig lachers. Zoals Fortune aangeeft is het plot af en toe te geforceerd uitgewerkt, wat de film niet ten goede komt. Zonde van de vele leuke acteurs.

In de verdediging van de film moet ik wel zeggen dat mijn concentratie niet erg hoog lag en de film vast wel een keer herzien moet worden. Al ligt dit natuurlijk ook wel aan de film die gaandeweg steeds minder de aandacht weet vast te houden.

Meuk voor tussendoor!

2,5*


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12846 stemmen

Fijn.

Wel in alles wat minder dan Zombieland, maar dat lag al een beetje binnen de verwachtingen. Richt zich iets meer op comedy en kent daardoor ook wat mindere momentjes.

Toch zitten er best een aantal geslaagde grappen in waar Fleischer een goede balans tussen grappig en grof weet te vinden. Eisenberg en McBride kunnen dit met hun ogen dicht, Ansari vond ik eigenlijk nog wel een grappige ontdekking.

Verder valt op dat de film filmisch iets meer te bieden heeft dan de meeste comedies, Fleischer is het dus nog zeker niet verleerd, al wordt het wel al iets braver allemaal. Ik vrees dan ook een beetje voor z'n volgende film.

Dit is in ieder geval een lekker vlot tussendoortje. Kort, vlotjes en vermakelijk, een ideaal tussendoortje.

3.5*


avatar van Gonza

Gonza

  • 13 berichten
  • 1026 stemmen

Helaas, veel minder dan Zombieland


avatar van joey1973

joey1973

  • 275 berichten
  • 1496 stemmen

Jammer dat ie zo ontzettend kort was, maar verder een leuke film....


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Hij had juist absoluut niet langer moeten duren, precies lang genoeg.