• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.978 gebruikers
  • 9.370.545 stemmen
Avatar
 
banner banner

My Brothers (2010)

Drama / Roadmovie | 91 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Drama / Roadmovie

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Ierland

Geregisseerd door: Paul Fraser

Met onder meer: Timmy Creed en Paul Courtney

IMDb beoordeling: 6,5 (233)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot My Brothers

Roadmovie over drie Ierse broers die op zoek gaan naar een nieuw horloge voor hun stervende vader. In een brakke en haperende bestelbus zijn de drie jongens op elkaar en op het rauwe, Ierse landschap aangewezen. Ze liggen constant met elkaar overhoop: Noel is met zijn zeventien jaar de oudste en verantwoordelijk voor zijn broertjes: elfjarig ‘keeperstalent’ Paudie, die niet de slimste is, maar wel de grootste mond heeft, en de naïeve Scwally die zich de hele dag in een Star Wars film waant (ook al heeft hij er nog nooit één gezien).

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van voskat78

voskat78

  • 510 berichten
  • 829 stemmen

Te zien in de Iron herring competitie op het Leids film festival 26 t/m 31okt


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

Beetje gericht op de leeftijdsgroep 12 t/m 16-jarigen vermoed ik.

Voor mij wat te bekend en te oppervlakkig en dat is jammer omdat de acteurtjes het best goed doen en het qua camerawerk helemaal goed zit.

Drie compleet verschillende broertjes die in een gammele bestelbus Ierland doorkruisen om uit zo'n kermis-grijpautomaat het horloge dat hun stervende vader er ooit uit kreeg wederom te veroveren op de machine....'t is wel een soort roadmovie maar dan voor een wat jonger publiek (inclusief scheet-grappen).