• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.167 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.374.004 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hunt to Kill (2010)

Actie | 98 minuten
2,51 243 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Keoni Waxman

Met onder meer: Steve Austin, Eric Roberts en Gil Bellows

IMDb beoordeling: 5,1 (7.305)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hunt to Kill

"Survival of the baddest"

Jim Rhodes is een ruige agent van de grenspolitie. Wanneer zijn tienerdochter ontvoerd wordt, wordt hij gedwongen een groep genadeloze moordenaars de wildernis in te leiden om hun verloren deel van een mislukte deal terug te halen. Om zijn dochter te redden zal Jim nu zijn survival-technieken moeten gebruiken om de ontvoerders te slim af te zijn.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2799 stemmen

Deze lijkt me wel leuk. Goed verhaal voor een actiefilm en een leuke cast. Gary Daniels zit trouwens ook in deze film.

Hunt to Kill (US - DVD R1 | BD RA) in News > Releases at DVDActive


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2799 stemmen

De trailer van Hunt To Kill:

http://www.ugo.com/movies/hunt-to-kill-trailer-debut

Ziet er goed uit. In ieder geval beter dan Austin's vorige The Stranger.



avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Ziet er erg goed uit. Het is sowieso fijn om Roberts, Austin en Daniels na The Expendables weer samen te zien, helemaal omdat Austin en Daniels in ieder geval een vechtscene samen hebben.


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

Zonet gekeken en de film heeft mij redelijk verbaasd.

Acteer prestaties van Mr. Austin zijn zelfs van redelijk niveau en het script is ook nog niet eens zo heel verkeerd.

Er kunnen wel parallellen gelegd worden met een stuk of 10 films waarvan ze een aantal punten genomen hebben en deze film van in elkaar gezet hebben maar dat mag de pret niet drukken.

Hij is niet zo goed als The Condemned (de beste Austin film imo) maar is zeker het kijken waard als je van rouwe actie houdt.


avatar van redsky99

redsky99

  • 10 berichten
  • 64 stemmen

Een Rambo-achtige film. Wel geinig in elkaar gezet. De rol voor de grootste B-acteur aller tijden, Eric Roberts, was precies goed!


avatar van Debo

Debo

  • 268 berichten
  • 456 stemmen

Inderdaad een rambo-achtig filmpje waarvan er 13 in een dozijn gaan. Voorspelbaar van de eerste tot de laatste minuut en weinig inhoud. Toch wel aardig om te bekijken als je niets anders te doen hebt. Ik zit nog te twijfelen tussen 2 1/2 en 3 sterren eigenlijk.

Het gaat 2 1/2 worden vanwege het flinterdunne verhaal.


avatar van Goodfella1812

Goodfella1812

  • 209 berichten
  • 2471 stemmen

Roberts, Austin, Daniels.. allemaal samen gezien in The Expendables en nu dus weer. M'n verwachtingen zijn laag maar ga 'm wel kijken.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2799 stemmen

De film krijgt anders goede recensies. Ben benieuwd.


avatar van schurk

schurk

  • 20 berichten
  • 36 stemmen

Heb gisteren gekeken. viel me zwaar tegen. had meer van verwacht. omdat de film meren deel in bos afspeeld met 5 personen.(2,5)


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7291 berichten
  • 0 stemmen

dit is echt heel erg deze film. Wat een belachelijke vertoning. Als je het verstand op nul zet en je zit gewoon te kijken dan gaat het nog een klein beetje maar zodra je ook maar even oplet dan erger je aan elk detail wat je maar tegen komt. Echt pulp van de bovenste plank.


avatar van joywen

joywen

  • 12 berichten
  • 412 stemmen

Ongelofelijk, wat een slechte actiefilm.

ERG slecht en futloos geacteerd en vooral erg ongeloofwaardig.

Ik heb hem meteen in de prullenbak gegooid, omdat ik hier niemand meer mee wil vervelen.


avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Aan het begin met de openingscenes waarin een kleine rol is weggelegd voor Eric Roberts had ik mijn twijfels nog of deze "Hunt to Kill"uberhaupt nog wel wat zou worden. Maar op het moment dat de gijzeling en de tocht door de bossen begint ontstaat er toch een

prima te verteren actiefilm. Ondanks het cliche matige en standaard verhaaltje weet "Hunt to Kill" te boeien en kijk je de film met gemak en veel plezier uit.

Dikke 3*


avatar van tsa_tsa

tsa_tsa

  • 70 berichten
  • 179 stemmen

Vond het een zeer slechte film.

Zeer onsamenhangend een veel onlogische keuzes.

Acteerprestaties ronduit bagger.

Enige pluspunt: de dochter van ... zag er zeer goed uit


avatar van Escobar

Escobar

  • 75 berichten
  • 91 stemmen

Vergeet al die super slechte reacties hier want dat zijn gewoon mensen die totaal niet van dit soort films houden en begrijp ook niet waarom die steeds reageren maar goed zo is het systeem nou eenmaal. Ik ga hier ook niet verkondigen dat dit een geweldige film is maar past wel in het actie genre. Hou je van stallone, van Damme, segael enz. dan is dit best een aardige film. Tuurlijk zijn er op en aanmerkingen te vinden maar als je daar een beetje doorheen kijkt is hij best te pruimen.


avatar van MLO

MLO

  • 40 berichten
  • 340 stemmen

Slecht verhaal - slecht geacteerd - slechte geflimd - kortom waardeloze film. Niet omdat ik niet van dit genre hou, ook ik kan deze films waarderen, maar dan moeten de regisseur, acteurs en de rest van de crew wel iets beter hun best doen.

Daarnaast moet de scriptwriter onmiddellijk ontslagen worden en nooit meer werk krijgen in de filmindustrie - wat een ongelofelijke onzin, het verhaal zat vol gaten en onlogische momenten !


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7291 berichten
  • 0 stemmen

@Escobar wie ben jij om te zeggen dat ik niet van dit soort films hou?

Ik hou zeker wel van een goeie aktie film maar dan moet het wel een beetje geloofwaardig overkomen maar niet zoals in deze film. Maar goed als jij het wel goed vind zegt dat meer over jou kennis van films.

Ik zeg alleen maar dat het een bar slechte film is. Of het moet zijn dat dit 1 van je eerste films is dan zou ik het nog enigzins kunnen begrijpen.


avatar van Dragon_Rose

Dragon_Rose

  • 23 berichten
  • 0 stemmen

Meningen verschillen nu eenmaal, geen ruzie maken boys.

Ik vond het een 3,5waard


avatar van Escobar

Escobar

  • 75 berichten
  • 91 stemmen

mcdaktari schreef:

@Escobar wie ben jij om te zeggen dat ik niet van dit soort films hou?

Ik hou zeker wel van een goeie aktie film maar dan moet het wel een beetje geloofwaardig overkomen maar niet zoals in deze film. Maar goed als jij het wel goed vind zegt dat meer over jou kennis van films.

Ik zeg alleen maar dat het een bar slechte film is. Of het moet zijn dat dit 1 van je eerste films is dan zou ik het nog enigzins kunnen begrijpen.

Slecht geslapen? Je reageert zo aangebrand. Ik heb heel veel van dit soort actie films gezien en wilde alleen meegeven dat hij niet zo slecht is als de reacties doen vermoeden. Geloofwaardigheid en dit soort actiefilms gaan heel moeilijk samen dus ik denk dat jij weinig voldoendes gaat geven in dit genre. En ik heb niet gezegd dat dit een goeie of geweldige film is maar voor de mensen die er van houden is dit goed te pruimen. Geloof me ik heb heel veel van dit soort films gezien en het kan zooooooo veeel slechter.


avatar van lau12345

lau12345

  • 221 berichten
  • 264 stemmen

2* verder kom ik niet .

Film is erg voorspelbaar en de actie ver te zoeken .


avatar van lauwi_b

lauwi_b

  • 34 berichten
  • 175 stemmen

Wat een slechte film is dit. Slecht geacteerd, slecht geregisseerd en wat een slecht verhaal. 2*


avatar van daylight

daylight

  • 17 berichten
  • 34 stemmen

Nou ik vond het een goeie film, beetje voorspellend maargoed, lekker wegkijk film


avatar van dwid

dwid

  • 356 berichten
  • 328 stemmen

Vermakelijk maar zeker geen hoogvlieger. Special effects behoorlijk slecht, maar zoals ik al min of meer zei, kijkt wel lekker weg (met de gedachten op nul )


avatar van scheerbaas

scheerbaas

  • 18 berichten
  • 33 stemmen

Wat een langdradige film is dit zeg.. Weinig actie en de actie die er in zit is gewoon ruck!!! De acteurs die dood gaan in deze film lijken wel één of andere goddelijke power te beschikken want, ze houden het wel erg lang vol...


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Actiethriller met onwaarschijnlijke scenes en matige actie, standaard verhaaltje van 13 in een dozijn. Eerst pompen ze 2 tot 3 kogels in die vent en laten em van een rots kletteren. 5 minuten later rent die alweer alle kanten op en neemt zijn wraak. Zo ongeloofwaardig is Rambo niet eens! Kleine onvoldoende...


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2699 stemmen

Goede film. Ik hou wel van dit soort films. Er zijn er zo meerdere van. Zoals meestal weinig verhaal maar wel veel actie. Steve Austin speelde goed voor dit soort films.


avatar van Bosniian

Bosniian

  • 23 berichten
  • 31 stemmen

Austin moet het op worstelen houden, films zijn niks voor hem. Deze in iedere geval niet.


avatar van jeeke21

jeeke21

  • 148 berichten
  • 0 stemmen

Heb de film uitgekeken .

Vond de actie, en sommige scenes wel erg ongeloofwaardig overkomen.

Goed voor een regenachtige dag met een lekkere pint nog wel te doen..


Geen geweldige film. Onsamenhangende decors, zeer matige acteurs

en flinterdun goed en kwaad verhaaltje. Veel dom, bruut en ondoordacht geweld. Ook het script getuigt van weinig intelligentie.

1 ster


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Toch weer een leuke film van Keoni met de nodige actie en vechtscenes.

Soms wat onrealistisch maar dat mag de pret niet drukken.

Acteren viel me ook eigenlijk best mee.

3 sterren