• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.339 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.419 stemmen
Avatar
 
banner banner

Unstoppable (2010)

Actie / Thriller | 98 minuten
3,18 2.318 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tony Scott

Met onder meer: Denzel Washington, Chris Pine en Rosario Dawson

IMDb beoordeling: 6,8 (217.793)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 2 december 2010

Plot Unstoppable

"1,000,000 Tons. 100,000 Lives. 100 Minutes."

Een op hol geslagen 800 meter lange goederentrein met aan boord brandbare vloeistoffen en giftige chemicaliën raast op een grote stad af. Het spoorwegbedrijf werkt koortsachtig samen met het personeel en ingenieurs om de trein te stoppen. Een machinist (Denzel Washington) en een conducteur (Chris Pine) besluiten de trein na te jagen in een aparte locomotief voordat deze ontspoort in een bocht en de giftige lading de complete stad zal verwoesten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Alathir

Alathir

  • 2130 berichten
  • 1636 stemmen

Wat een geweldig actiethrillertje is Unstoppable wel niet. Het uitgangspunt is simpel en stuntelig veroorzaakt (wat nogal logisch is). Veiligheidsprocedures compleet aan verzaakt en een stomende goederentrein buldert onbemand verder. Niets lijkt het gevaarte te kunnen stoppen, enkele gestoorde spoorwegmedewerkers voelen de testosteron echter door hun lichaam razen. Denzel Washington en Chris Pine doen het geweldig. Ik had hier niet veel van verwacht maar was aardig verrast. Ik kijk niet zoveel actie meer de laatste jaren maar misschien vond ik Unstoppable daarom zo goed. De muziek voegt zeker iets extra toe aan de beleving. Niet alles is misschien even logisch zoals schieten op een rode noodstop zo groot als een pingpongbal die zich naast een brandstofvat is behoorlijk dom. Gek genoeg gebeurt er niks. Een vleugje dramatiek op het einde maakt de film zeker af.


avatar van Levivdm01

Levivdm01

  • 67 berichten
  • 171 stemmen

Geweldige film met geen enkele minuut verveling!

Als je tijdens de film denkt even snel een drankje of een hapje te kunnen gaan pakken kan dat geen eens want elke minuut is er actie! Actie, Actie en nog een Actie!

Deze film is bizar goed gemaakt en het is een grote productie!

Als je van actiefilms houdt is dit de film voor jou!

4.5 sterren!


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1954 berichten
  • 1686 stemmen

Ooit in de bioscoop gezien. Heerlijke pulp. Nu nog een keer gezien. Ik stoorde me nu wel meer aan alle domme acties en Fanta momenten.

Maar goed. Wat verwacht je van een actiefilm? Geen diepe dialogen en personages, hoeft ook niet.

Wel irriteerde ik me aan sommige echt onlogische dingen.

Het einde is echt komisch als alle karakters langskomen hoe ze zijn gepromoveerd.

En diegene die verantwoordelijk was voor de grote fout, werkt nu in een Fast Food zaak. Alsof dat een straf is?

Typisch Amerikaanse gedachtengang.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4519 stemmen

Goed geschoten, luchtig vermaak maar af en toe ook wat te ongeloofwaardig om er helemaal in mee te gaan. Ook de zijplotjes voor meer diepgang van de twee hoofdpersonen werken op geen enkel moment. De acteurs zelf doen hun ding maar ook niet meer (al is Washington zelfs volledig op de automatische piloot altijd nog een genot en brengt hij leven in de brouwerij). Als actieprent telt de film redelijk en het tempo is prima. Waar Scott zoals vaker wel geweldig in is, is sfeer creëren en perfect de locaties uit te kiezen. In dit geval de ietwat vervallen maar nog steeds actieve rust belt. Het ziet er allemaal prachtig uit en dat gebied komt echt tot leven voor de camera, prachtig gedaan. 3,0*.