• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.485 stemmen
Avatar
 
banner banner

Touch (1997)

Komedie / Drama | 96 minuten
2,74 31 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Paul Schrader

Met onder meer: Bridget Fonda, Christopher Walken en Skeet Ulrich

IMDb beoordeling: 5,6 (3.134)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Touch

"Everyone wants a piece of the action."

Juvenal is het best bewaarde geheim van Amerika: hij heeft de gave om mensen door aanraking te genezen van hun kwaaltjes. Hij weet dat het opvanghuis waarin hij werkt dat weet, maar verder houden ze dat liever binnenkamers. Dit gaat goed totdat een sluwe op geld beluste TV-dominee van Juvenal's gave op de hoogte komt. Listig als hij is, stuurt hij de knappe Lynn erop af om Juvenal over te halen om, onder begeleiding van zijn 'management', heel Amerika zijn talenten te tonen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lynn Marie Faulkner

August Murray

Debra Lusanne

Antoinette Baker

Kathy Worthington

Elwin Worrel

Virginia Worrel

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Chantalle

Chantalle

  • 14 berichten
  • 2 stemmen

Wie kan mij alsjeblieft helpen aan deze dvd?!?!


avatar van funnyhow

funnyhow

  • 152 berichten
  • 653 stemmen

erg ondergewaardeerd hier op moviemeter ... prima cast,prima verhaal ... en geluk deze dvd te vinden op rommelmarkt voor eurotje ... ik was een tevreden man


avatar van ZAP!

ZAP!

  • 5448 berichten
  • 3621 stemmen

Regisseur Paul Schrader probeerde zoals zovelen aan te haken bij de hippe Tarantino boom, tenminste, zo kwam dit op mij over. Het is dan geen pure misdaad, maar een bij tijd en wijlen best clevere aanklacht tegen georganiseerde religie met een randje misdaad.

Ik zou niet hebben kunnen raden dat gebaseerd was op een boek van Elmore Leonard, hoewel bepaalde elementen wel deden denken aan bv. 'Life of Crime' (oplichting, komedie).

Aan Tom Arnold kleeft teveel silly comedy, maar op zich doet hij het best goed hier. De rest van de cast ook, hoewel ik Skeet toch niet zo'n geweldig acteur vind. Bridget Fonda is dan weer een en al genieten.

Het sleept in z'n geheel op een gegeven moment wat aan, maar toch was dit best een aardige film.

Soundtrack is voor een groot deel van niemand minder dan Dave Grohl, is erg aanwezig, maar klinkt lekker en zorgt mede voor een Tarantino vibe - which is good.

Een krappe zeven.


avatar van Boenga

Boenga

  • 2628 berichten
  • 1532 stemmen

Een schoolvoorbeeld van 'het zit erin, maar het komt er niet uit'. Komedie/drama; maar nauwelijks komedie en nauwelijks drama.

Wat Touch nog het meeste opwaardeert, is de cast.

Ulrich kende ik niet, hij doet het prima.

Walker: niet m'n favoriete acteur, maar zit hier heel goed in zijn rol.

En Bridget Fonda: is dan weer een en al genieten ❤.( gekopieerd van ZAP! )

Er valt eigenlijk 96 minuten lang niks te lachen. De humor blijft beperkt tot een zachte portie spot met de commercialisering van religie; nergens met de religie zelf.

Wanneer ik hoor in welke mate het christelijke geloof nog steeds aanwezig is in verschillende regio's in de VS, kan ik me voorstellen dat er een publiek is dat de ironie - want veel meer is het niet - zelfs niet inziet. Met andere woorden, het had imho best wel een stuk pittiger gemogen.

En drama, tja... Juvenal geneest mensen. Daar wordt niks mee gedaan, dat is gewoon een onderdeel van het verhaal. Grappig is dat dus niet; maar het is ook te onzinnig om de film ernstig te nemen, en dus van een drama te kunnen spreken.

Het verhaal kabbelt voort, valt nooit stil, maar van een climax of een verrassende wending is er nergens sprake. De 3* zijn in grote mate voor de acteurs.


avatar van Basto

Basto

  • 11916 berichten
  • 7396 stemmen

Wordt uitgebracht op blu ray door Vinegar Syndrome


avatar van Basto

Basto

  • 11916 berichten
  • 7396 stemmen

Vermakelijke komedie met fijne cast waarbij Fonda en Walken er bivenuit stijgen. Het us zeker geen dijenkletser, maar kon de typische Elmore Leonard sfeer wel waarderen en het godsdienst thema is natuurlijk kore. Op Schraders molen.

Leuk! 3,5

De 4k uitgave van Cinematographe is uiterst stijlvol.