Brüno (2009)
Genre: Komedie / Mockumentary
Speelduur: 81 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Larry Charles
Met onder meer: Sacha Baron Cohen en Gustaf Hammarsten
IMDb beoordeling:
5,9 (157.934)
Gesproken taal: Duits, Tsjechisch en Engels
Releasedatum: 9 juli 2009
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Brüno
"Borat was so 2006"
Brüno (Sacha Baron Cohen) is een flamboyante homoseksuele mode-verslaggever uit Oostenrijk. Hij gaat op reis van Oostenrijk naar Amerika en probeert hier homofobe Amerikanen te ontmaskeren. In Amerika weet Brüno door te dringen tot verschillende mode-hotspots en ontmoet hij veel verschillende mensen. Hij weet zijn "slachtoffers" vaak in een ongemakkelijke positie te brengen door te zinspelen op homoseksuele relaties.
Externe links
Acteurs en actrices
Brüno
Lutz
Diesel
Kookus
Mexican Gardener #1
Mexican Gardener #2
Mexican Gardener #3
Mexican Gardener #4
Mexican Gardener #5
Zichzelf - 'Dove of Peace'
Video's en trailers
Reviews & comments
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ieder zijn ding ik heb hele andere humor en dan nog is humor niet m'n genre.
Weet ik. Was ook niet verkeerd bedoeld hoor. Ik kon me er alleen wel goed mee vermaken, net als met Borat. Bruno is typisch een love it or hate it film.
stinissen (crew films & series)
-
- 23475 berichten
- 76986 stemmen
Weet ik. Was ook niet verkeerd bedoeld hoor. Ik kon me er alleen wel goed mee vermaken, net als met Borat. Bruno is typisch een love it or hate it film.
Weet ik kerel 
Queen-Bee
-
- 157 berichten
- 886 stemmen
Nadat ik met mijn hand voor mijn voor truttig geshockeerd was door de eerste slaapkamerscène, heb ik me kapot gelachen.
Wat een lef heeft die gozer...
Het was allemaal ver over de grens... en toch heb ik hem niet uit kunnen zetten.
Veel gelikter dan Borat. Ik vond deze film beter... wat is Ali G dan eigenlijk een gewone jongen....
die hard
-
- 163 berichten
- 146 stemmen
Schockerend, oneerbiedig tegenover mensen die de Tweede Wereldoorlog hebben meegemaakt, respectloos enz.
Advies: NIET KIJKEN SVP
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
ik wou deze gaan kijken maar na prescies 12 minuten en 14 seconden zette ik hem af. Het sloeg totaal nergens op deze film
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
ik wou deze gaan kijken maar na prescies 12 minuten en 14 seconden zette ik hem af. Het sloeg totaal nergens op deze film
en je stemt? zo kan ik ook nog eens 500 extra stemmen plaatsen, omdat ik 12 minuten heb gezien
ForgottenSon
-
- 95 berichten
- 58 stemmen
ik wou deze gaan kijken maar na prescies 12 minuten en 14 seconden zette ik hem af. Het sloeg totaal nergens op deze film
Gast schaam je kapot en verwijder je stem.
JDSsmetje
-
- 6568 berichten
- 2319 stemmen
Tja clockwork. Ze hebben wel degelijk een standpunt en je kan misschien een kort commentaartje schrijven dat je de eerste 12 minuten slecht vind, stemmen gaat iets te ver daarin.
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
Nou maar sorry hoor. Ik had deze gedownload via een torrenztsite en ik vindt dit gewoon geen film. Een of andere idioot die probeert grappig te zijn in deze film door raar te doen en zijn *** zie je ook een paar keer in deze film. Ik had hem nog wat verder gespoeld om te kijken of er verandering in kwam maar nee. Dit is humor voor 10 jarigen die voor het minst of gerinste gaan lachen omdat je piemel zegt. Gewoon Crap dus.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Je snapt de film dus niet. Geen schande hoor.
TimD
-
- 1095 berichten
- 0 stemmen
ik snap deze film wel en ik vondt het gewoon geen humor.
Je snapte de HELE film al na precies 12 minuten en 14 seconden?!
Je hebt de film niet echt de kans gegeven.
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
Vooruit Jullie je zin. Ik ga deze film komende week nofg 1 keer opzetten dan kijk ik hem uit en dan nog een uitgbreide mening.
IcU
-
- 6783 berichten
- 3051 stemmen
Nou maar sorry hoor. Ik had deze gedownload via een torrenztsite en ik vindt dit gewoon geen film.
Wat een overbodige opmerking, enkelt om 'stoer te doen' dat je films download...
Dus je vind comedies niet leuk? Jim Carry bijvoorbeeld is ook best idioot en probeert ook grappig te zijn, en met succes. 80 % van alle comedies bevatten een 'idioot' die grappig probeert te zijn.
Ik denk dat 10 jarigen meer dan de helft van de grappen in de film niet snapt. Maarja, dat kun je niet weten aangezien je niet eens de helft gezien hebt.
Oja, een vraagje aan Clockwork: Als ik een trailer, tv spot en een reportage kijk wat bij elkaar pak hem beet, 12 minuten aan beeldmateriaal van een film bevat, mag ik dan ook stemmen? Dan gaat mijn stemmen aantal lekker snel omhoog. Joepie! 
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
Wat is er stoer aan Downloaden? ik heb niet eens gezegd dat het stoer was
Ja ik vindt comedies wel leuk maar hier kon ik gewoon totaal niet om lachen.
dat moet je zelf maar weten
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
@ Clockwork
Je kijkt Brüno HELEMAAL, desnoods met een vriend die van seksgrappen houdt, je blijft aandachtig kijken en je wacht tot de film helemaal afgelopen is. Alleen omdat die vent 'walgelijk' doet/eruit ziet, geef je de film na 12 minuten al een 0,5?
De genialiteit van deze film is dat net als Borat, de vent zichzelf weer even voordat als iemand anders en dat sommige ECHTE mensen erin zijn getuind en je krijgt het duidelijk te zien (waaronder Harrison Ford, kampeerders, terrorist...)
Dus ik hoop dat je na herziening je stem verhoogt of verwijdert (als blijkt dat je de film dit keer na 15 minuten alweer afzet). Dit is moderne humor, helaas 'seks-humor' (waarvan ik soms ook niet houd, hoor...) maar dit is een film waarbij iedereen zich tegenwoordig kapot van lacht. En meningen verschillen inderdaad...alleen moet je hem helemaal zien
(toch heb ik het gevoel dat je het niet gaat doen...
)
Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Zeer matig vervolg. Helemaal niet leuk behalve dat hij bij het leger mee doet dat hij zo bijdehand doet tegen die sergeant.
mrwhite
-
- 1521 berichten
- 3499 stemmen
het eerste halfuur was nog goed te noemen de rest was zelfs niet meer grappig,en dus wil dit gewoon zeggen dat deze bruno niet kan tippen aan borat die 10 keer beter is
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
ik ga hem nu nog een keer kijken om te kijken of hij me nu wel bavalt de ja of de nee.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
In jouw geval zou het me niet eens verbazen als je hem niet eens nog hebt gezien, nu wel gaat kijken en dan plots een ruime voldoende geeft.
Je stemgedrag staat op Gamesmeter ook al behoorlijk ter discussie dus ja...
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Hee daar ben je weer. En je zou Bruno nog wel op dit moment moeten zien te kijken....
clockwork72
-
- 2781 berichten
- 1745 stemmen
ach, hij was op zich best aardig. Ik had hem ook te laag beoordeeld omdat ik slechts 12 minuten van de film had gezien. Heb wel een paar keer moeten lachen. Best aardig.
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
Gast, je pm'de mij om 11:49 dat je hem ging kijken en je bent nu al klaar?
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ik geloof er nog geen flikker (om een woordspeling in dit topic te gebruiken) van dat je hem hebt gezien.
Inhoudelijks heb je nooit over films te melden die je zwaar afkraakt. Maar goed, ik neem je sowieso niet serieus in je beoordelingen. Het slaat gewoon nergens op.
Het laatste nieuws

De goed scorende westernserie 'Dark Winds' krijgt nog een nieuw seizoen

'An Cailín Ciúin' nog niet gezien? Pak nu je kans op NPO Start Plus, HBO Max of Videoland

Romantisch drama serie 'From Scratch' is een kijktip voor Netflix-abonnees: ‘Je voelt gewoon alles’

Hoe Netflix altijd weer unieke beelden weet te bemachtigen
Bekijk ook

Pink Floyd: Live at Pompeii
Documentaire / Muziek, 1972
29 reacties

Felon
Misdaad / Drama, 2008
604 reacties

Bowling for Columbine
Documentaire / Misdaad, 2002
951 reacties

Brokeback Mountain
Drama / Romantiek, 2005
1.384 reacties

Der Baader Meinhof Komplex
Drama / Misdaad, 2008
229 reacties

American Movie
Documentaire, 1999
37 reacties
Gerelateerde tags
drag queenhomofobieberoemdheiddominatrixsatirefamesociale satiremockumentaryhollywoodtv reporterlhbtaustrian duringcreditsstingersex tapecelebrity interview homo
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




