• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.600 acteurs
  • 199.106 gebruikers
  • 9.378.049 stemmen
Avatar
 
banner banner

Alice in Wonderland (2010)

Avontuur / Fantasy | 108 minuten
3,22 2.859 stemmen

Genre: Avontuur / Fantasy

Speelduur: 108 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tim Burton

Met onder meer: Mia Wasikowska, Johnny Depp en Helena Bonham Carter

IMDb beoordeling: 6,4 (464.872)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 10 maart 2010

Plot Alice in Wonderland

"You're invited to a very important date."

Dit vervolg op het originele verhaal begint op een groot feest, waar Alice, nu een 19-jarig meisje, op het punt staat om uitgehuwelijkt te worden in het bijzijn van honderden saaie, hoge pieten. Hier heeft Alice totaal geen zin in en ze besluit te ontsnappen, waarna ze tot haar schrik en verbazing al snel in contact komt met een pratend, wit konijn. Het konijn geeft aan dat ze hem moet volgen en hij vertelt ook over hun eerdere ontmoeting. Het konijn is er namelijk van overtuigd dat Alice het meisje is dat eerder in het magische 'Wonderland' is geweest en daar samen met hem en de vele andere wezens de spannendste en mooiste avonturen beleefde. Alice weet daar echter helemaal niks meer van. Alle wezens in 'Wonderland' wachten met smart op Alice, want die hebben haar hulp nodig. Maar kan Alice wel helpen? En hoe moet ze weer terugkeren naar huis?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alice Kingsleigh

Tarrant Hightopp / Mad Hatter

Mirana / White Queen

Iracebeth / Red Queen

Ilosovic Stayne / Knave of Hearts

Tweedledee / Tweedledum

Absolem / Caterpillar (stemrol)

Cheshire Cat (stemrol)

Nivens McTwisp / White Rabbit (stemrol)

Bayard Hamar / Bloodhound (stemrol)

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wibro

wibro

  • 11590 berichten
  • 4098 stemmen

Als ik zo de trailer (3D) bekijk is dit een film die mij tig keer zo veel aanspreekt dan Avatar. Ik zie nu eenmaal liever een aantrekkelijke jonge vrouw van onze eigen planeet dan een foeilelijke reuzesmurf van Pandora.


avatar van film88888

film88888

  • 869 berichten
  • 919 stemmen

Gaat smullen worden !


avatar van lordsnoopy

lordsnoopy

  • 2949 berichten
  • 2244 stemmen

wibro schreef:

Als ik zo de trailer (3D) bekijk is dit een film die mij tig keer zo veel aanspreekt dan Avatar. Ik zie nu eenmaal liever een aantrekkelijke jonge vrouw van onze eigen planeet dan een foeilelijke reuzesmurf van Pandora.

Mee eens wat betreft dat de trailer me meer aanspreekt dan die van Avatar.

De trailer was echt geweldig in 3D, ik kan in ieder geval niet wachten tot de film uitkomt in maart


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

wibro schreef:

Als ik zo de trailer (3D) bekijk is dit een film die mij tig keer zo veel aanspreekt dan Avatar. Ik zie nu eenmaal liever een aantrekkelijke jonge vrouw van onze eigen planeet dan een foeilelijke reuzesmurf van Pandora.

Klik


avatar van Rafke Pafke

Rafke Pafke

  • 471 berichten
  • 213 stemmen

Dit zou voor mij wel eens de film van het jaar kunnen worden!

Burton gecombineerd met de trip die de wereld van Alice in wonderland is, ik kan al niet meer wachten!


avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

De kat komt steeds dichterbij! - FilmTotaal filmnieuws

Meer info over mijn favorite filmdier!


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1630 stemmen

Haha


avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

Wat denken jullie.... gaat deze film het niveau van een Big Fish halen?


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1741 stemmen

Heb Big Fish niet gezien maar dit word sowieso niks. De trailer is al echt verschrikkelijk Bleggg


avatar van wyatt earp

wyatt earp

  • 5006 berichten
  • 2636 stemmen

Ik durf er eigenlijk niks over te zeggen. Het zal in ieder geval wel van hoog niveau zijn.


avatar van Veruca

Veruca

  • 250 berichten
  • 141 stemmen

Zo, dat is een verassende cast!

Ik heb er eigenlijk wel zin in! Was naast Peter Pan altijd dol op de Disney-versie van Alice in Wonderland, en heb het boek ook ooit eens voorgelezen gekregen, lang geleden.


avatar van Nadjuska

Nadjuska

  • 4 berichten
  • 2 stemmen

Ohhh... had voorstukje gezien in 3D IMAX.... sta egt te popelen om 'm te zien... Fantastisch in mekaar gezet!!

Owwww Johnny toch.... *purrrrr*


avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

Jaa hè? Wat die man allemaal voor rollen neer kan zetten.


avatar van Phoebe318

Phoebe318

  • 207 berichten
  • 318 stemmen

Ik ben zeer benieuwd!


avatar van Carolaah

Carolaah

  • 148 berichten
  • 149 stemmen

Oh ik ben echt enorm benieuwd, deze ga ik meteen zien als hij draait!

Ben ook benieuwd wat het 3d-effect gaat toevoegen.. dit moet toch haast wel weer een topper worden.. Respect voor Depp, hoe die man al die rollen toch telkens weer geweldig neer weet te zetten..

En daarnaast ook nog eens een genot voor het oog is .. alhoewel hij er hier wel ietwat.. apart.. uit ziet haha


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1741 stemmen

Jaaa....dit wordt het echt helemaal....


avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

Clockwork, ga je aantal berichten alstublieft opkrikken dmv bij andere films te posten. We weten dat je hem slecht vind.


avatar van kayltje

kayltje

  • 36 berichten
  • 23 stemmen

Ik kijk enorm uit naar deze film. Heb kort geleden Charlie and the chocolate factory gezien en was zwaar onder de indruk. Het verhaal van Alice in Wonderland vond ik als kind al geweldig dus ben benieuwd hoe de moderne 3D versie is. De trailer zag er in ieder geval in 3D al indrukwekkend uit.


avatar van Charmides

Charmides

  • 414 berichten
  • 1305 stemmen

Ik heb de trailers gezien en ik heb er over gelezen. Tim Burton en Johnny Depp weer in samenwerking. Een fantasiefilm. Dat moet een goede worden. En dan in 3D? Ik denk dat het een FANTASTISCHE en mooie film word.


avatar van *San*

*San*

  • 102 berichten
  • 0 stemmen

Ik kan niet wachten! Word een van de beste films van 2010!



avatar van planet_of_death

planet_of_death

  • 3962 berichten
  • 178 stemmen

Aantal nieuwe beelden, maar ook weer wat oude.


avatar van Carolaah

Carolaah

  • 148 berichten
  • 149 stemmen

Iehh ik kan niet wachten


Had dit in het niewsforum gedeelte gepopst maar heb begrepen dat het dus hier moet zijn. Dus nogmaals bij deze, mocht je het nog niet gezien hebben, sinds gisteren is er een nieuwe video POD vrijgegeven door Disney van Alice in Wonderland. hierin vertelt Johnny Depp meer over zijn rol en zie je ook meer niet eerder vertoonde beelden/materiaal.

Check it out:

Video POD van Alice in Wond...


avatar van sweinsteiger

sweinsteiger

  • 2278 berichten
  • 0 stemmen

lijkt me echt heel mooi


avatar van Dreamboy

Dreamboy

  • 154 berichten
  • 225 stemmen

Ben erg benieuwd naar deze film! Heb 5 kaarten gewonnen, dus ik zal hem zien!!

Ben helemaal verzot op dit soort films, alleen ze zijn nooit uitgebracht. Verder ben ik een depp fan! Wordt geweldig. Vond de disney tekenfilm nooit veel aan, maar deze lijkt me wel heel bijzonder.


avatar van mos18

mos18

  • 119 berichten
  • 32 stemmen

Hey mensen in NL draait deze film niet meer.

Volgens de web van pathe is het eruit gehaald.

Vraag mij niet waarom het zo is. Ik weet het ook niet, maar ik ga hier voor pathe bellen.

Groeten Mos


avatar van lordsnoopy

lordsnoopy

  • 2949 berichten
  • 2244 stemmen

Hij staat nog wel gewoon op de site van IMAX


avatar van Mezelf

Mezelf

  • 288 berichten
  • 204 stemmen

" AMSTERDAM - De Nederlandse bioscopen gaan Alice in Wonderland, de nieuwe film van regisseur Tim Burton en distributeur Disney, niet vertonen. Dat heeft de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) maandag gemeld.

Regisseur Tim Burton Foto: AFP Het besluit geldt niet alleen voor Nederland. In heel Europa en zelfs in de Verenigde Staten hebben de grote bioscoopexploitanten de film in de ban gedaan. De reden hiervoor is de onvrede over het releasebeleid van Disney. De distributeur wil de film, die begin maart wereldwijd in de bioscopen moet gaan draaien, al in juni op dvd uitbrengen.

Dit gaat volgens de exploitanten in tegen afspraken die de bioscoop- en de dvd-branche met elkaar hebben gemaakt. Officieel moeten er meer dan vier maanden zitten tussen een bioscoop- en dvd-release, omdat de bioscopen anders te weinig tijd hebben om de film aan te bieden aan het publiek.

De Nederlandse bioscoopbranche sluit zich aan bij het internationale besluit om de film niet te vertonen. "


avatar van titia

titia

  • 601 berichten
  • 1302 stemmen

op www.nu.nl:

De Nederlandse bioscopen gaan Alice in Wonderland, de nieuwe film van regisseur Tim Burton en distributeur Disney, niet vertonen. Dat heeft de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) maandag gemeld.

Het besluit geldt niet alleen voor Nederland. In heel Europa en zelfs in de Verenigde Staten hebben de grote bioscoopexploitanten de film in de ban gedaan. De reden hiervoor is de onvrede over het releasebeleid van Disney.

De distributeur wil de film, die begin maart wereldwijd in de bioscopen moet gaan draaien, al in juni op dvd uitbrengen.

Dit gaat volgens de exploitanten in tegen afspraken die de bioscoop- en de dvd-branche met elkaar hebben gemaakt. Officieel moeten er meer dan vier maanden zitten tussen een bioscoop- en dvd-release, omdat de bioscopen anders te weinig tijd hebben om de film aan te bieden aan het publiek.

De Nederlandse bioscoopbranche sluit zich aan bij het internationale besluit om de film niet te vertonen. ''Het is geen Nederlands probleem'', beklemtoont Youry Bredewold van Pathé, de grootste bioscoopexploitant van Nederland. ''Alle grote bedrijven in Europa en Amerika hebben zich achter dit besluit geschaard.''

Bedreigend

Het gedrag van Disney, die de afspraken niet zou eerbiedigen, is volgens Pathé ''zeer bedreigend voor het filmbedrijf. Een nieuwe productie moet de tijd krijgen om zijn geld in de bioscopen op te brengen. Disney schiet ook zichzelf in de voet met dit beleid.''

Het probleem deed zich al eerder voor met de animatiefilm UP van Disney, die ook al drie maanden na de bioscooppremière in de winkels lag. Alice in Wonderland is een deels geanimeerde 3D-versie van het beroemde gelijknamige boek van Lewis Carroll.

De hoofdrollen in de film van Tim Burton (Sleepy Hollow) worden vertolkt door Johnny Depp, Anne Hathaway, Stephen Fry en Alan Rickman. Disney beraadt zich op een reactie op het besluit van de bioscopen.