• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.146 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.047 gebruikers
  • 9.373.752 stemmen
Avatar
 
banner banner

Miss March (2009)

Komedie | 89 minuten
2,44 400 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 89 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Zach Cregger en Trevor Moore

Met onder meer: Zach Cregger, Trevor Moore en Raquel Alessi

IMDb beoordeling: 5,0 (22.935)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Miss March

"After four years in a coma, Eugene Pratt is going to be reunited with his high school sweetheart... on pages 95-97."

Het eerste wat Eugene (Zach Cregger) hoort wanneer hij wakker wordt uit een coma, is het feit dat zijn voormalige vriendin nu een model is in naaktbladen. Samen met zijn sex-verslaafde vriend Tucker (Trevor Moore) gaat hij op zoek naar haar. Ze komen erachter dat er een groot feest gegeven wordt, ter ere van het magazine. Eugene ziet zijn kans om haar terug te winnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3957 stemmen

Uhm........ Het is echt een hele rare film. Maar ik moet zeggen dat ik wel gelachen heb. Het verhaal is bar en bar slecht, maar de ontzettend domme grappen zijn vaak nog best leuk. Leuke dingen zijn bijvoorbeeld die hysterisch geile lesbiennes, Hugh Hefner met zijn domme tips. En natuurlijk de geweldige rapper Horsedick.MPEG, en ik lag dubbel bij zijn nummer, Suck my dick while I fuck that ass. Jammer is dat deze film toch te veel clichés heeft, ze hadden beter continue door kunnen gaan met die foute grappen.

Ach je moet er maar van houden he.

2.5*, omdat hij eigenlijk heel slecht is maar toch grappig. Wou drie sterren geven, maar door het cliché speech op het eind gaat dat neit door.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

Verrassend leuk eigenlijk nog.

Ik had me totaal niets voorgesteld bij deze film, gewoon lekker als tussendoortje. Nou daar is de film ook perfect voor.

De hoofdrolspeler is sympathiek en vooral in het begin lekker over de top preuts. Ook die lezing met z'n vriendin is echt grappig.

De beste vriend is een beetje wisselvallig, soms wel een beetje te dom eigenlijk. Het levert uiteindelijk wel leuke situaties op.

De film zit verder vol maffe personages, bijvoorbeeld de brandweermannen, Horsedick.MPEG en de geile lesbiennes in de auto. Freakin Hilarious!!!

De lijn die het verhaal volgt is ook duidelijk en verveelt niet snel, aan het einde in de Playboy Mansion wordt de film wel weer erg voorspelbaar en volgt het de bekende paden, maar nog steeds met een lekkere portie humor.

1 van de leukere films in dit genre die ik de laatste tijd heb gezien!

3*


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Aardig tussendoortje.

Vaak over the top geacteerd en dat wil nog wel eens irriteren. Verder aardige romcom met een paar grappige momenten.

En uiteraard een leuk bijrolletje van Hugh Hefner


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

Flauwe hap. Weinig goeie grappen en de makers/acteurs bakken er ook niet veel van. Vooral Mr. Moore kan niet acteren.

Dat Abstinence Now gebeuren - this is a venereal disease Eugene - + de muzikale intermezzi van Horsed*ck.MPEG , de dames, plus hier en daar een glimlach, twee sterretjes.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12271 berichten
  • 5514 stemmen

Deze film viel me eigenlijk nog erg mee. Toegeven het begin is erg matig en flauw maar na ongeveer 30 minuten als ze on the road gaan wordt het een stuk beter. De humor (vaak seksistisch) kon me best bekoren en er zitten natuurlijk enorm veel mooie en zeer sexy meiden (velen ook topless) in. Het verhaal stelt natuurlijk niets voor maar dat is natuurlijk standaard bij dit soort films.


avatar van Kr!kke

Kr!kke

  • 5394 berichten
  • 2568 stemmen

Eigenlijk nog beter dan ik aanvankelijk dacht.

De film begon vrij flauw, maar vanaf dat ze op een soort van road trip gingen richting Playboy Mansion werd het toch wat aangenamer om te volgen. Sommige grappen gingen totaal de mist in, terwijl andere dingen echt wel geslaagd waren. Zach Cregger vond ik nogal redelijk magertjes (al vond ik zijn personage gewoon nogal triestig, misschien daarmee), terwijl ik Trevor Moore wel redelijk goed in zijn rol vond.

Al bij al een standaardkomedietje, met af en toe een goede grap.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Matige puberale komedie waarbij het verhaal werkelijk te belachelijk voor woorden is, maar dat levert uiteindelijk wel een aantal grappige scenes op. Flink overdreven allemaal en de twee hoofdrolspelers zijn slecht en irritant. Maar gelukkig zit er een filnke vaart in de film, en valt er uiteindelijk best wel wat af te lachen.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Twee keer niks. Aanbevolen voor de liefhebbers van siliconen. 1* voor de moeite.


avatar van El  Loco

El Loco

  • 1097 berichten
  • 2374 stemmen

Gisteren had ik nog eens zin in iets lekker ontspannend en Miss March leek daar wel aan te voldoen. Niet dat ik zo’n hoge verwachtingen had van deze puberale komedie, maar you never know.

Het idee is op zich wel vrij leuk. En tiener raakt in coma en 4 jaar later merkt hij dat zijn vriendin het geschopt heeft tot playmate in de playboy. Eugene en Tucker besluiten om naar het playboy Mansion af te reizen, waar een jubileumfeest wordt gehouden ter ere van het magazine, in de hoop Eugene’s vriendin terug te halen. Origineel, maar ook erg hilarisch bij vlagen. De “Running Joke” van de hele film is ongetwijfeld de spastische darmen van Eugene, die na het ontwaken de controle over zijn spieren nog niet heeft teruggevonden. Wat natuurlijk lijdt tot hevige diarree op de wel meest ongelukkige momenten. Na een klein ongeval met Tucker beginnen de 2 vrienden aan hun road trip naar de Playboy mansion, dat voor aardig wat leuke momenten zorgt. De trip zelf is erg leuk en verveelt nergens, maar eens aangekomen in de villa wordt het toch weer voorspelbaar. Wanneer Eugene en Cindi elkaar na 4 jaar weer ontmoeten, is alles zonder enig probleem weer koek en ei. Natuurlijk mocht het niet ontbreken dat Eugene opnieuw in de fout ging de verkeerde trap te nemen.

Hetgeen waar ik het meest voor vreesde waren de acteurs, want zulke films staan garant voor een potje vreselijk acteerwerk. In Miss March valt het allemaal nog best mee, omdat elk personage gewoon te zot is om los te laten rondlopen. De 2 hoofdrolspelers, die overigens zelf het scenario hebben geschreven komen nog vrij goed uit de hoek. Trevor Moore’s personage Tucker mag dan wel een erg cliché personage zijn, toch wist hij me te vermaken met zijn domme fratsen. Cregger deed het ook verre van slecht, maar het was gewoon zijn personage die niet veel soeps was. De 2 lijken op vele vlakken elkaars tegenpolen, vooral op het gebied van seks, waardoor je je afvraagt wat hun vriendschap in stand houdt. De rest van de cast heb ik al gezegd, zijn gewoon te maf om waar te zijn. Bijvoorbeeld de brandweerlui die achter Tucker aan zitten, het wraakzuchtig epileptisch liefje van Tucker, Horsedick.mpeg die helemaal geen dick blijkt te hebben en de Oost-Europese lesbiennes die Eugene en Tucker een lift geven. En natuurlijk mocht Hugh Hefner himself niet ontbreken in zijn eigen villa. Zijn bijrolletje is wel begrijpelijk, maar zorgt absoluut niet voor een toegevoegde waarde.

Absoluut een leuke film voor tussendoor, maar je moet natuurlijk wel van dit soort films houden. Nergens echt hoogstaand, maar wel erg leuk voor een avondje vermaak.

3.5*


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Tsja

Een overdosis puberale platte humor. Gelukkig niet standaard preuts Amerikaans, er valt wel eens een onvertogen woord en de camera draait af en toe best langzaam weg. Niet dat je daar alleen prettige beelden aan overhoudt - de poep- en plasgrappen worden ook nogal expliciet in beeld gebracht. Het totaal is soms wel grappig, maar niet echt de moeite om voor wakker te blijven. En Hugh Hefner mag dan een stijlicoon zijn, acteren is zijn sterke punt niet.

En het einde is een beetje te flauw, vind ik. Ook in dit genre zijn echt wel leukere films te vinden.


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

ideaal filmpje om op een donderdagavond achterover te leunen zonder enig gevoel van verstand te moeten hebben. Flinterdun verhaal met veel 'kunstueel naakt'; maar voor de rest weinig nuttige toevoegingen.

2.5*


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2809 stemmen

Matig, jammer want er had meer ingezeten! Vind tienerfilmpjes meestal vermakelijk en ze krijgen mij vaak wel een voldoende, maar deze was gewoon niet wat ik er van had verwacht. Het grootste probleem is dat de film niet grappig is. Vooral die Trevor Moore was een drama om te zien. Die gast probeert zo grappig te zijn, maar telkens niet slaagt. Ook kreeg ik het gevoel dat RTL5 weer eens heeft zitten knippen in de film. Ik heb niet echt veel naakt gezien. Heb mij niet echt geïrriteerd aan iets, maar heb ook nergens om gelachen. Matig tussendoortje.

2.0*


avatar van Glennekeeeee

Glennekeeeee

  • 304 berichten
  • 429 stemmen

zeer zwakke komedie met een simpel slecht uitgewerkt script, zeer matige acteerprestaties en lachsalvo's zijn ver te zoeken


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2862 stemmen

Miss March

Tja.. Voor de mensen die mij kennen weten dat ik aangetrokken ben door de Playboy logo's. Mooie meiden daar ben ik ook niet vies van. Nou, laat dat nou allemaal in deze film bij elkaar komen. Maar de film zelf was het net niet. Met namen als Horsedick.MPEG konden de grappen mij niet altijd vast houden. Zach Cregger vond ik niet al te best acteren. Trevor Moore vond ik ook minder. Raquel Alessi, erg mooie meid!!! Het verhaal vond ik matig, het concept vond ik wel geinig. Leuk om als tussendoortje mee te nemen maar niet de 'super' film die ik verwacht had! Gekeken op Netflix Nederland!

2.0*


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Flauwtjes.

Miss March is een vlot wegkijkende, maar erg lege komediefilm die zich klakkeloos kan aansluiten bij het gemiddelde niveau dat Amerika met dit soort films aflevert. Miss March is echter een puur genrewerkje, wat betekent dat het zich in kleine mate bezighoudt met romantiek en helemaal niet met drama.

Wat deze film kan onderscheiden zijn wat opmerkelijke scenes tussendoor die behoorlijk geflipt zijn. Enkele ideeën heb ik nog nooit gezien, een aanval krijgen tijdens orale bevrediging bijvoorbeeld. Ze hebben het luikje van hun brein wel opengetrokken voor deze film en dat levert wat merkwaardige momenten op, die eigenlijk wel werken. Niet omdat ze hilarisch zijn, maar wel omdat ze bizar genoeg zijn.

Verder eigenlijk een best regulier werkje dat zich met moeite staande kan houden tussen de andere komedies. Het is alleen allemaal wat luider, vulgairder en dommer. Het jammere is alleen dat veel grappen de plank misslaan en typetjes zoals Moore werken voor geen meter. Eigenlijk forceert de film zijn komedie gewoon te veel, en hierdoor wil het juist totaal niet werken.

Teleurstellend ook dat de film nogal lui te werk gaat met een concept dat niet eens zo slecht gevonden is. De heren zijn na 4 jaar bijvoorbeeld geen spat verandert en daardoor dacht ik eerst dat ze gewoon een grap uit aan het halen waren. Later bleek dit echter serieus te zijn, maar de vraagtekens gaan dan wel boven mijn hoofd zweven.

Merkwaardige, maar flauwe komedie die wat voordeel kan halen uit het feit dat het wat uiterst bizarre momenten tussendoor kent. Verder niet zo indrukwekkend eigenlijk. Het is voor een specifiek type mensen gemaakt die van dit soort komedie houden, en daar is niets mis mee, want daarvoor wordt het gemaakt, maar veel plezier heb ik er persoonlijk niet aan beleefd.