• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.350 stemmen
Avatar
 
banner banner

Thomas & Friends: Tale of the Brave (2014)

Animatie / Familie | 63 minuten
3,00 4 stemmen

Genre: Animatie / Familie

Speelduur: 63 minuten

Alternatieve titels: Thomas de Stoomlocomotief - De Film: Heldenverhaal / Thomas & Friends: Tale of the Brave - The Movie

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Rob Silvestri

Met onder meer: Mark Moraghan en Olivia Colman

IMDb beoordeling: 6,5 (402)

Gesproken taal: Engels, Frans, Zweeds, Fins en Deens

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Thomas & Friends: Tale of the Brave

Na een monsterlijke storm op het eiland van Sodor duiken er na de aardverschuiving zeer vreemde voetafdrukken op. Thomas en Percy zijn erg nieuwsgierig en kunnen niet wachten om erachter te komen wat of wie deze afdrukken zou kunnen hebben achtergelaten. Ze belanden in allerlei gevaarlijke situaties. Met behulp van nieuwe vrienden, een beetje graven en een hoop moed, ontdekken ze het verrassende antwoord. Tijdens de reis naar het ontdekken van de mysterie komen ze ook achter de ware betekenis van 'moed'.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

De dvd titel is Thomas de Stoomlocomotief Heldenverhaal De Film.

De film heeft een geheel Nederlands begin, aan het eind volgt van de belangrijkste Nederlandse stemmen een duidelijke opsomming, daarna nog even kort alle Nederlandse stemmen daarna Engelse aftiteling. Er zijn twee liedjes tijdens het verhaal en nog één tijdens de aftiteling. De verteller is Michiel de Jong.

Hoewel ik zowel de serie-afleveringen als films door elkaar kijk, zit er wel wat chronologie in, dat is als ze elkaar voorstellen omdat er bijvoorbeeld een nieuwe locomotief op Sodor is aangekomen. Deze film is ook weer heel gedetailleerd gemaakt. Erg grappig is vaak de fantasie (de sprekende treintjes, voertuigen, kranen) en de realiteit waarin spoorwegpersoneel en arbeiders gewoon aan het werk zijn terwijl de locomotieven met elkaar praten. Soms wordt dit gecombineerd, zoals de dikke controleur die de locomotieven weer (ernstig) toespreekt.

Het begint geheimzinnig, omdat Thomas voetafdrukken op een bergwand ziet, dit is als hij aan het werk is in de porseleingroeve maar de ontknoping is vrij simpel.

Minder dan de film Thomas & Friends: Sodor's Legend of the Lost Treasure (Film, 2015) - MovieMeter.nl. Dit komt ook omdat ze erg veel door blijven gaan op monsters en bang zijn (in het donker) en dapper zijn. En er zitten nog veel meer levenslesjes in, grapjes uithalen bij een ander kan leuk zijn maar als de andere partij dat niet leuk vindt kan je dat beter niet (te vaak) doen, je kunt niet alleen klusjes doen die je leuk vindt, ook vervelende klusjes moeten gedaan worden..... Wel zijn de locomotieven zo dapper om "sorry" te zeggen, wat veel mensen helemaal niet kunnen met alle gevolgen van dien. Al wachten die locomotieven daar vaak ook wel lang mee en wordt de vriendschap daardoor erg op de proef gesteld.

De film is leuk gemaakt, het verhaal is op zich ook wel aardig en de vele details zijn leuk om te zien, zoals de bedrijvigheid in de haven. Ook de dikke controleur blijft een leuk personage, die de baas is van de locomotieven maar zich vaak ook vaderlijk opstelt. Maar het eigenlijke verhaal is mager.

Gerelateerde tags

thomas & friendstuomas veturi