Genre: Mystery / Thriller
Speelduur: 115 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Richard Kelly
Met onder meer: Cameron Diaz, James Marsden en Frank Langella
IMDb beoordeling:
5,6 (97.600)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 4 februari 2010
On Demand:
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Box
"All you have to do is push the button."
Norma en Arthur Lewis, een jong stel dat in een buitenwijk woont, krijgen een simpel houten doosje cadeau. Een vreemdeling komt langs met het bericht dat de eigenaar van het doosje $1.000.000 zal krijgen als die op een knop drukt. Maar de druk op de knop zorgt er ook voor dat ergens anders op de wereld iemand sterft, iemand die ze niet kennen. Met de doos maar 24 uur in hun bezit, zitten Norma en Arthur met een dilemma. Gebaseerd op de "Button, Button" aflevering van The Twilight Zone.
Externe links
Acteurs en actrices
Norma Lewis
Arthur Lewis
Arlington Steward
Norm Cahill
Dick Burns
Walter Lewis
Dana
Lana Burns
Rhonda Martin
Martin Teague
Video's en trailers
Reviews & comments
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Hoe vernaggel je een puike aflevering van The Twilight Zone? Rek het verhaal uit van 20 naar 115 minuten door veel meer uitleg te geven over de belachelijke gedachte achter The Box, op z'n hollywoodiaans dus. Introduceer de personages 30 minuten lang opdat je met ze mee kunt leven. Voer de spanning lekker traag op en hoppa, 115 minuten!
Jammer dat de film door zijn traagheid saai wordt, nergens een thriller, nergens een horror. En de personages boeide me al helemaal niet. En dit soort bagger komt in de bios? Jammer, maar geef mij de 20 minuten versie maar van dit verhaal. ** voor de moeite.
Leno
-
- 5921 berichten
- 4407 stemmen
Vermakelijk film met een verhaal dat mijn aandacht goed vast wist te houden, te meer ook dankzij enkele spannende scenes. De scenes waarin Norma en Arthur samen in beeld zijn vallen echter tegen. Behalve dat Diaz en Marsden erg matige acteurs zijn en het vaak met matige diaogen moeten doen halen de scenes waarin ze veelal hun problemen bespreken de vaart uit het verhaal is het is simpelweg niet boeiend.
Op een gegeven moment wordt het verhaal erg uitleggerig waardoor het mysterie groterdeels weg is en waardoor de geloofwaardigheid in de gedrang komt. De climax is dan heel plotseling en liet me toch wat teleurgesteld achter; hier had meer in gezeten. Misschien moet Kelly eens wat heel anders verzinnen en in ieder geval een betere cast regelen (op Langella na).
$pecial
-
- 1147 berichten
- 553 stemmen
Nee ik vind van niet
Jammer dat ' ie zo laag wordt gewaardeerd.. het is geen top film maar ik vond hem meer dan behoorlijk. Typisch een gevalletje van hate it or love it. Gewoon proberen
Maar dat was je zeer waarschijnlijk al wel van plan.
Nakkie13
-
- 970 berichten
- 265 stemmen
Nee ik vind van niet
Jammer dat ' ie zo laag wordt gewaardeerd.. het is geen top film maar ik vond hem meer dan behoorlijk. Typisch een gevalletje van hate it or love it. Gewoon proberen
Maar dat was je zeer waarschijnlijk al wel van plan.
O zeker, er zijn maar een paar gevallen in mijn leven dat ik een film geen kans heb gegeven naar aanleiding wat andere mensen er van zeiden.
Behalve Transformers 2
sel
-
- 56 berichten
- 82 stemmen
sorry hoor, maar wat een waardeloze film. had hier echt meer van verwacht. ik hou normaal wel van een beetje wazige film, maar dit sloeg de plank compleet mis.
tboezem
-
- 194 berichten
- 549 stemmen
Raar.
Rare magie, rare gebeurtenissen, raar plot, raar einde.
Raar.
girlygirl
-
- 37 berichten
- 22 stemmen
wat een langdradige film...val niet snel in slaap maar was echt in slaap gevallen tijdens de film...
milamim
-
- 5 berichten
- 0 stemmen
1 van de stomste films ooit. als ik op de schaal van 1 tot 10 moest kiezen dan geef ik het een -2. het is niet het kijken waard. vooral niet in de biosscoop.
slowhouses
-
- 19 berichten
- 40 stemmen
Pfffffff.....wat een vermoeiende k*t film.... pure tijdsverspilling....
eddyeddy
-
- 207 berichten
- 207 stemmen
Wat veelbelovend begon met een soort van roald dahl achtig mysterie verzandde uiteindelijk in een iets over de top verhaal, die vanwege een soort van tijdsdruk noem het de lengte van de film, werd afgeraffeld
Toch vond ik de film niet slecht, het mistte net iets om te kunnen blijven hangen op mijn netvlies.
riesma
-
- 3706 berichten
- 3083 stemmen
Een erg pretentieuze film als je het mij vraagt. Er zijn te veel scène's die stukken kleiner gekund hadden, trage trolleyshots et cetera die niets toevoegen. Het tempo mag wat hoger liggen, zeker als er niets met de spanningsopbouw gedaan wordt. Daarbij wordt de muziek op momenten vervelend, onterecht quasi-mysterieus.
Kelly probeert er weer een zeer ingewikkeld, artistiek maar vooral vage film van te maken en doet dat veel en veel te geforceerd. Tegelijkertijd slaat hij daarin zo de plank mis, dat alles nog eens verbaal uitgelegd moet worden in het narratief. Combineer dat met middelmatige tot slechte acteurs, met als enige uitzondering Frank Langella, en je hebt een film met een veel te lange speelduur en een ping-pong-effect.
Ik ken Twilight (nog) niet en volgens mij is dat maar goed ook voor mijn waardering van deze film.
Ansje1987
-
- 8 berichten
- 0 stemmen
Hele bizarre film.. Inderdaad langdradig en er zitten een aantal dingen in die helemaal niks mdet de film te maken hebben.. Maar Cameron blijft een lekker wijf en James een lekker man dus dat zit wel goed!!
scorepio
-
- 282 berichten
- 257 stemmen
Net als bij de serie "LOST" onspant zich het ene mysterie na het andere. En net als bij "LOST" weten de makers op het einde van de film niet meer waar ze heen moeten.
Toch heb in spanning tot het einde blijven kijken.
Het einde en de bedoeling van dit alles is mij erg onduidelijk. Als iemand mij wat wijzer kan maken ? Be my guest.
Al bij al toch van genoten.
jess-rocco
-
- 7 berichten
- 8 stemmen
Boh dat zoiets in de bios komt, werkelijk een verschrikkelijke film.
Carotte
-
- 56 berichten
- 36 stemmen
Wat een ongelofelijke kutfilm. Gister in de sneak gezien,mijn maat had hem vorige week al bij een andere sneak gezien en nu weer haha.
Maar echt niet best deze film, ik had er nog iets mooiers van kunnen maken.
WardT
-
- 274 berichten
- 3115 stemmen
Net als bij de serie "LOST" onspant zich het ene mysterie na het andere. En net als bij "LOST" weten de makers op het einde van de film niet meer waar ze heen moeten.
Toch heb in spanning tot het einde blijven kijken.
Het einde en de bedoeling van dit alles is mij erg onduidelijk. Als iemand mij wat wijzer kan maken ? Be my guest.
Al bij al toch van genoten.
Knap dat je dat van Lost al weet zonder seizoen 6 te hebben gezien.
scorepio
-
- 282 berichten
- 257 stemmen
Knap dat je dat van Lost al weet zonder seizoen 6 te hebben gezien.
Dit is algemeen bekend . Hebben de makers zelf ook toegegeven.
DjFrankie
-
- 3422 berichten
- 3505 stemmen
Idd weinig boeiend deze Box, heb hem uitgekeken (voorspelbaar) maar daar blijft het bij.
Het verhaal is leuk maar had op een andere manier uitgevoerd moeten worden.
Bartel
-
- 170 berichten
- 0 stemmen
jammer, ze hadden hier veeeeeeel meer uit kunnen halen. Gemiste kans
ries_filmfreak
-
- 20 berichten
- 13 stemmen
Film Gezien Zelfs Al Op Dvd Hi HI,
Tja Beetje saaie langdradige Film Saaie Niet Goed uitgewerkte Film..
Erg Saai ,
Carmerion Diaz Speelt Wel oke,
gebrobeerd , Mislukt!
Kijk eerder naar last House on the Left 2009 ,Is Wel een Super Goede Film ...
Akh.
-
- 34 berichten
- 104 stemmen
Leuke film
niet een topfilm
maar heb hem wel in een keer afgekeken.
*2.5
valerio2003
-
- 575 berichten
- 3900 stemmen
Toen ik die trailer zag moest ik gelijk aan de twilight zone denken.
Daar is het van gepikt.
Carotte
-
- 56 berichten
- 36 stemmen
Uitstekende film. een aanrader.............
Had je paddo's op ofzo ?
Het laatste nieuws

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10

Netflix gaat op zoek naar antwoorden in true crime 'The Investigation of Lucy Letby'

Het aankomende derde seizoen van 'Knokke Off' krijgt een eerste teaser
Bekijk ook

Zee van Tijd
Drama, 2022
47 reacties

The Brave One
Thriller / Actie, 2007
298 reacties

The Lovely Bones
Drama / Thriller, 2009
1.060 reacties

School Ties
Drama, 1992
7 reacties

Adulthood
Drama / Misdaad, 2008
59 reacties

Feast of Love
Drama / Romantiek, 2007
43 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








