

Genre: Komedie / Fantasy
Speelduur: 102 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Koepp
Met onder meer: Ricky Gervais, Téa Leoni en Greg Kinnear
IMDb beoordeling:
6,7 (73.455)
Oorspronkelijke taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Google Play
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op meJane
Plot Ghost Town
"He sees dead people... and they annoy him."
Als Bertram Pincus (Ricky Gervais) sterft, maar na zeven minuten wordt gereanimeerd, blijkt hij als hij weer wakker wordt over de gave te beschikken om geesten te zien. Een van hen (Greg Kinnear) probeert hem te strikken om het nieuwe huwelijk van zijn weduwe (Téa Leoni) te beëindigen.
Externe links
Acteurs en actrices
Bertram Pincus
Frank Herlihy
Gwen
Gwens Love Interest
Dr. Prashar
Young Husband
Young Wife
Accident Bystander #1
Accident Bystander #2
Sneezy Lady
Video's en trailers
Reviews & comments

Driello
-
- 1379 berichten
- 0 stemmen
Kende Gervais eigenlijk alleen van een kleine rol in night in the museum (of zo iets?). Toen al dacht ik: grappig kereltje, zou ik wel eens in een iets grotere rol willen zien. Gooede mimiek, goede vervelende kop en dictie. Maar nu ik Ghost town heb ik gezien moet ik toch concluderen dat een hoofdrol in een film wat mij betreft te hoog gegrepen is. Het is toch meer een acteur voor een grappige, droge en uiterst onsympathieke bijrol. En daar heb ik dan het manco te paken: hij speelt hier een personage waarvoor je gaandeweg een soort sympathie moet ontwikkelen. En dat lukt gewoon niet.
Grappig bedoelde film (die het soms ook wel even is) die helaas weer ontaard in drama.
Onwaarschijnlijke (bijna) romance, onwaarschijnlijke break-up van de dame met haar aanstaande. Het barst van de elementen die de geloofwaardigheid geweld aandoen. Tenminst, waar het gaat om het kunnen meegaan in de gebeurtenissen. Toch nu en dan moeten lachen om Gervais. Daar dan maar de punten voor geven. Zou die man wel eens in een Engelse productie, met goede acteurs willen zien als sikkeneurige leiding gevende of zo..........

witboek
-
- 905 berichten
- 1117 stemmen
Na een tijdje geen films gezien te hebben vond ik deze film leuk en soms grappig.

rep_robert
-
- 26826 berichten
- 3659 stemmen
Vooral de eerste drie kwartier is erg leuk en zijn de droge, cynische opmerkingen van Gervais een lust voor het oog. Ook Kristin Wiig is erg leuk als kurkdroge chirurg, op dit soort momenten hoef je de film gelukkig ook niet serieus te nemen.
Het is blijkbaar lastig om de gehele film grappig te zijn, want het tweede gedeelte ontaard in een simpele romcom waarin de verassing verdwijnt en het vooral op de sentimentele tour gaat.
3*

moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Ik heb soms echt dubbel gelegen. Gervais vind ik dan ook een briljant Komedie-acteur. Wat hij met zijn loser-kop overbrengt is meesterlijk. Het stukje met de hond haha, classic !
Verder is het een voorspelbaar romkommetje, maar het wordt nergens ergerlijk. Een komische variant op The Sixth Sense. Prima om eens gezien te hebben.

Bottleneck
-
- 8078 berichten
- 2035 stemmen
Weinig aan toe te voegen, Gervais is altijd geweldig. Jammer dat hij niet aan het script heeft geschreven anders was het ongetwijfeld scherper en grappiger geweest. Desondanks een leuk filmpje met een paar grappige uitschieters.

floriaan97
-
- 46 berichten
- 0 stemmen
Grappige en onderhoudende film!
Ricky Gervais is weer erg goed met zijn scherpe opmerkingen en vermoeide mopperkont act.
Het verhaal is leuk verzonnen en deze film is zeker een 2e keer te kijken.
Greg Kinnear doet het ook prima en de muziek is ook goed.
Weinig minpunten, misschien wel wat voorspelbaar en iets teveel drama voor mijn smaak.
Goeie film!

RuudC
-
- 4417 berichten
- 2527 stemmen
Na twintig minuten zonder zelfs maar een glimlachje afgezet. Ik wil Ricky Gervais echt nooit meer op tv zien.

Roger Thornhill
-
- 4802 berichten
- 1968 stemmen
Misschien dat veel mensen Ricky Gervais al kennen vanuit The office (hoewel dat voor verrassend veel mensen hier ook níét zo blijkt te zijn), maar zelf ben ik in ieder geval blij dat ik die serie indertijd geheel links heb laten liggen, want zo was hij voor mij nog een geheel "frisse" verschijning. En dat blijkt voor mij zeer goed te hebben gewerkt, getuige het grote aantal malen dat ik heb moeten lachen, bijvoorbeeld om zijn hilarische geïrriteerde reacties op de standaardvragen bij zijn opname in het ziekenhuis. Hoewel hij een in de anale fase vastgeroeste eikel is vind ik hem niet onaangenaam om naar te kijken, en terwijl Greg Kinnear en Téa Leoni geen van beiden favoriete acteurs van mij zijn doen ze het hier uitstekend, dus hun "driehoeksverhouding" komt prachtig uit de verf, en ook de bijrollen vallen niet uit de toon (zoals in de scène waarin Gervais van de chirurg over het verloop van zijn narcose hoort). Een geweldig leuke film waarvan de voorspelbaarheid van het einde me echt totaal niets uitmaakte.

Robi
-
- 2028 berichten
- 2333 stemmen
Ricky Gervais vind ik heel erg leuk in "The Office" en "Extras", maar ik heb nou nooit echt het gevoel gekregen dat het ook een goede acteur is. In beide series speelt hij een erg vergelijkbare rol. Of eigenlijk heb ik niet eens zo het gevoel dat hij speelt. Het voelt meer alsof hij gewoon zo is. Dus wat moet hij dan in een gladde Amerikaanse produktie? Daar kan hij toch onmogelijk grappig zijn, zoals in de twee Britse tv-series. En dan ook nog eens zo'n Amerikaans niemendalletje met een lekker lopend verhaal zonder enige pretenties. Perfect voor in het vliegtuig waar je niets mist van de film als de stewardes komt vragen of je koffie of thee wil.
Dat zijn de vooroordelen die ik in het begin van de film nog had en die daar nog enigszins bevestigt leken te worden. Maar gaandeweg de film veranderde mijn beeld. Ricky Gervais is wél grappig in deze film. En de film is ook eigenlijk best leuk. Niet spectaculair, maar wel een prima feelgood movie. Een goede vertegenwoordiger van het genre en geen straf om hem t.z.t. nog eens te zien.

shrink
-
- 1776 berichten
- 2022 stemmen
Grootste verrassing die ik het laatste half jaar heb gezien. Bere grappig en ook nog eens met een stukje drama/gevoel. Super!!!

Pazmaster
-
- 2405 berichten
- 4447 stemmen
Niet echt lachen gieren brullen en het hele geesten gedoe is niet echt origineel te noemen, bovendien loopt het behoorlijk volgens boekje. Toch is de sfeer wel aardig , wordt er leuk gespeeld en moest ik af en toe wel ff grinniken. Daarom net aan n voldoende.

coumi
-
- 1268 berichten
- 11044 stemmen
Jaren geleden keer gezien, en gewaardeerd met vier sterren. Gisteren nog eens bekeken en destijds iets te hoog ingezet, eigenlijk. Niettemin heel redelijke film, als je er voor in de stemming bent(zoal ik blijkbaar de eerste keer) zelfs behoorlijk goed. Romantische komedie met Gervais in een mooi ingetogen en doeltreffende hoofdrol als een tandarts die ook al dead people ziet. Leoni, niet de allebeste actrice, is hier heel aborable en geloofwaardig. Greg Kinnear levert de beste acteerprestatie in een moeilijke rol, vergelijkbaar met die van Richard Dreyfuss in Always, maar in tegenstelling tot hem toen treft Kinnear hier wel de juiste toon. Al met al geen film van de schaterlach maar meer van de voldane glimlach. Iets te moralistisch misschien, maar toch prettig om te zien, zeker met de kerst in aantocht.

frolunda
-
- 1011 berichten
- 4434 stemmen
Sterk tussendoortje dat het vooral moet hebben van de goede acteerprestaties.Vond zowel Gervais als Leoni het erg goed doen.Ben niet zo'n fan van Kinnear maar ook hij vulde zijn rol naar behoren in.
Het verhaal bood verder niet al te veel verrassingen maar was onderhoudend genoeg om de aandacht constant vast te houden.
Gewoon een leuke film die op het einde zelfs nog wist te ontroeren.

joeygamer2
-
- 119 berichten
- 746 stemmen
Zeer goede film! Aardig grappig en ook goede drama! Goed bedacht verhaal. Zeer leuke film om te zien . Ik zou hem echt aanraden!

Alathir
-
- 1589 berichten
- 1424 stemmen
Prima film. Niet echt geweldig grappig, maar moest 1x behoorlijk hard lachen en vaak glimlachen. Qua komedie is het dus best geslaagd. De ontwikkeling van het personage dat Ricky Gervais speelt is wat minder geloofwaardig. Het einde is namelijk hartverwarmend wat je aan het begin niet zou verwachten. Zo zie je dus maar dat de grootste klootzakken ook ergens diep vanbinnen toch een bepaalde goedheid met zich meedragen.

neeknikker
-
- 28 berichten
- 33 stemmen
Uitmuntende comedy , lekker cynisch .
Goed gespeeld . Praten hier over geloofwaardig ,
ongelooflijk !!! film over een stad bevolkt door geesten.

Onderhond
-
- 86034 berichten
- 10947 stemmen
Matig.
Probleem is dat Gervais als uberBrit gewoon niet echt thuishoort in de setting. Een érg Amerikaanse cast in een érg Amerikaanse stad, vaak ook érg Amerikaanse humor, met daarin Gervais die er af en toe een beetje verloren bijloopt. En dan bedoel ik niet enkel z'n personage.
Vooral de comedy heeft daaronder te leiden. Leuk wanneer Gervais lekker in zichzelf bezig is, met z'n typisch lachje, z'n gemompel en z'n creepy tandjesgrijns. Maar samen met de andere acteurs is het een stuk minder leuk, het wat meligere einde maakt het er absoluut niet beter op.
Maar slecht is het ook weer niet, daarvoor staat Gervais wel genoeg in de schijnwerpers en is z'n personage ook leuk genoeg. Een redelijk vermakelijk filmpje verder, hoewel het begin duidelijk beter is dan het einde. Typisch aangezien de balans comedy/drama weer compleet verkeerd zit en het drama niet echt werkt.
2.5*

Roger Thornhill
-
- 4802 berichten
- 1968 stemmen

Nicolage Rico
-
- 20067 berichten
- 2126 stemmen
Het verhaal rammelt meer dan een een loszittend spatbord van een fiets die over een grindweg rijdt. Maar al met al heb ik me wel vermaakt, mede door het personage dat Ricky Gervais vertolkt. Geen geweldige acteur, wel een fijne komiek - met een goede timing en delivery.
Gemiste kans dat de makers niet meer moeite hebben genomen om betere redenen te verzinnen waardoor de doden nog op aarde waren. De redenen waar ze nu, na weinig denkwerk, voor hebben gekozen zijn knullig, ongeloofwaardig en behoorlijk suf.
Mooie vrouw toch, die Téa Leoni. In 2008 althans.
3*

ILDIB
-
- 2800 berichten
- 2186 stemmen
Leoni is leuk. De rest is matig. Grappen ook lala. Te kijken maar meer ook niet.
Het laatste nieuws

De best beoordeelde tien films met een rol voor Vincent D'Onofroi (63)

Geprezen misdaadfilm 'American History X' zaterdagavond op Veronica

Waargebeurde thriller 'Changeling' van Clint Eastwood alleen vandaag nog op Netflix

Vijfde seizoen 'The Handmaid's Tale' in september al op Videoland
Bekijk ook

En Man Som Heter Ove
Drama / Komedie, 2015
73 reacties

Stardust
Fantasy / Avontuur, 2007
584 reacties

Cashback
Drama / Komedie, 2006
410 reacties

Stranger Than Fiction
Komedie / Romantiek, 2006
256 reacties

The Boat That Rocked
Komedie / Muziek, 2009
342 reacties

City Island
Komedie / Drama, 2009
97 reacties
Gerelateerde tags
sterven en doodmisanthrophylecturecardiopulmonery resuscitation
Trending Films
Trending Series
Trending Artikelen
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- MovieMeter Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- RSS Feeds |
- API

© 2022 MovieMeter B.V.