• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

Old Dogs (2009)

Komedie | 88 minuten
2,76 677 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Walt Becker

Met onder meer: John Travolta, Robin Williams en Matt Dillon

IMDb beoordeling: 5,3 (40.642)

Gesproken taal: Engels en Oekraïens

Releasedatum: 23 december 2009

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Old Dogs

"Sit. Stay. Play Dad."

Wanneer twee vrienden en tevens collega's het helemaal lijken te hebben gemaakt worden plots hun plannen gedwarsboomd. Zij moeten twee weken op een zesjarige tweeling passen. Maar wat moeten de twee mannen ermee? Ze nemen de kinderen mee naar een zomerkamp waar zij door de kampleider worden aangezien als homo-koppel. Voor de zekerheid houdt hij een oogje in het zeil.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bully013

Bully013

  • 11 berichten
  • 10 stemmen

Eerst hier de meningen gekeken en werd toch verast door een paar leuke scenes waar bij ik gelachen heb. Het is miss niet het een na het andere leuke stuk maar het is een leuk filmpje met wat grapjes. Vooral het einde met de king kong vond ik echt grappig! Het is niet een superverhaal maar het krijgt van mij zeker een leuk. Ook de combi van de acteurs vond ik leuk.


avatar van Dead01

Dead01

  • 1167 berichten
  • 1977 stemmen

Vond deze film zeker niet slecht.

Had er ook minder van verwacht maar vond dat deze 2 heren zeker een goede resultaat aflegde.

waren zeker enkele goeie stukken in deze film en nog een leuk verhaal.

3,5 sterren


avatar van Pinoy

Pinoy

  • 85 berichten
  • 377 stemmen

Erg vermakelijk flauwe leuke humor.. Travolta en Williams gaan zeker goed samen in de film.. ook waren er leuke sences met de kinderen bij..

beetje door de weekse wegkijker met je avond eten ofzo


avatar van Anjin

Anjin

  • 650 berichten
  • 735 stemmen

Meer een film voor kinderen

Grappen waren old fashion..

Had er meer van verwacht


avatar van Film Fan

Film Fan

  • 940 berichten
  • 2187 stemmen

dulcinea schreef:

Door de verdeelde meningen hier begon ik eraan met redelijk wat twijfels, blijkt alweer dat ik niet teveel naar MM moet luisteren want ik vond deze verrassend leuk!

Voorspelbaar verhaaltje, leuke cast (niet alleen John en Robin maar ook Seth Green vond ik hier super ), flauwe maar wel leuke humor, de film verveelde me geen minuut.

Ontspanning waarbij je niet moet nadenken. Tuurlijk is dit niet de beste film van beide hoofdacteurs maar so what?! Ik denk dat zij fun hadden om deze te maken en ik vond het ook leuk om te bekijken.

3,5*

Ha, ha, ha ik schreef het toch?


avatar van FritzzTheCat

FritzzTheCat

  • 34 berichten
  • 30 stemmen

Jammer maar helaas, een flinterdun verhaaltje met acteerwerk op de automatische piloot waarbij moet worden aangetekend dat een acteur niet veel kan doen met dit script.

Waarom dan toch 2.5 ster?. Er zaten idd een aantal scenes in die een zuinig lachje wist te ontlokken. Vooral de scene met de medicijnen was leuk en de gorilla aan het einde wist ook nog een glimlach te genereren.


avatar van Rosenrot

Rosenrot

  • 59 berichten
  • 30 stemmen

Heb de film net gekken en de tranen rolde mij over de wangen van het lachen. Moet altijd wel lachen om de commentaren: flinterdun verhaal, voorspelbaar bla bla bla. Het is een Disney comedy kom op mensen het is niet een of ander psychologisch drama. Iedereen die wel eens een film kijkt weet wat hij kan verwachten van een disney film. dus wees reëel in je kritieken. ik wist wat ik kon verwachten en ik heb enorm gelachen.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4648 berichten
  • 2101 stemmen

Lichte tegenvaller maar geen verloren tijd om er naar te kijken.

3 sterren


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4069 stemmen

Best vermakelijke komedie, met leuke rollen van travolta en williams. beiden hebben een prima chemie. het verhaal is verder niet bijster verheffend, maar is wel goed en leuk uitgewerkt. de aanwezige grappen zorgen voor genoeg vermaak. 3 sterren.


avatar van salimmilas

salimmilas

  • 38 berichten
  • 40 stemmen

Rosenrot schreef:

Heb de film net gekken en de tranen rolde mij over de wangen van het lachen. Moet altijd wel lachen om de commentaren: flinterdun verhaal, voorspelbaar bla bla bla. Het is een Disney comedy kom op mensen het is niet een of ander psychologisch drama. Iedereen die wel eens een film kijkt weet wat hij kan verwachten van een disney film. dus wees reëel in je kritieken. ik wist wat ik kon verwachten en ik heb enorm gelachen.

ben helemaal met je eens;)


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

Leuke film. Heb een paar keer flink moeten lachen.


avatar van Goud1

Goud1

  • 3 berichten
  • 10 stemmen

ik heb enorm moeten lachen, ik vind een van de goede komedie films van afgelopen jaren...


avatar van Movie Jim

Movie Jim

  • 641 berichten
  • 359 stemmen

Een heleboel leuke grappen en veel komische situaties daar houdt het mee op. Voor de rest nog leuk acteerwerk van Robin Williams en John Travolta.


avatar van the-hague-pride

the-hague-pride

  • 503 berichten
  • 442 stemmen

had er weinig van verwacht maar keek prima weg

en aantal keer flink gelachen

john met zn glimlach van oor tot oor, lig nog dubbel als ik aan die scene denk


avatar van rotem

rotem

  • 188 berichten
  • 917 stemmen

Suffe, in mijn optiek, saaie film. Er gebeurt niet zo heel veel en de lachsalvo's bleven achterwege. Wel heb ik hard gelachen om de scene in de dierentuin, maar toen was de film bijna afgelopen.

2,5 ster


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8156 stemmen

Voorspelbare familiefilm, vol moraaltjes en een hoop flauwe grappen, eigenlijk precies wat je van tevoren bij een film als deze ook mag verwachten. Toch zitten er gelukkig ook nog wel wat geslaagde grappen in, mede ook dankzij Seth Green, die ik persoonlijk altijd wel grappig vind, al is zijn rolletje hier verder niet bijzonder. Ook Travolta is nog wel aardig, i.t.t. Williams die ik in zijn typische rol, die hij zovaak speelt ook hier maar zeer vervelend vind. In zijn geheel dus zeker geen bijzondere film, al had ik van tevoren nog veel erger verwacht.

2,0*


avatar van erreper

erreper

  • 111 berichten
  • 647 stemmen

Wat een drol van een film! Zelden tot nooit grappig, loopt over van vals sentiment, voorspelbaar en vervelend. Alsof de tijd 20 jaar heeft stilgestaan...


avatar van Xen0n

Xen0n

  • 732 berichten
  • 859 stemmen

Voorspelbaar inderdaad, maar om dit nou niet grappig te noemen?? Nooit! Leuke combinatie die Travolta en Williams Wat een duo


avatar van TimZor

TimZor

  • 528 berichten
  • 407 stemmen

Leuk voor een keertje maar door de voorstukjes had ik hem wel leuker verwacht.


avatar van emloots

emloots

  • 15 berichten
  • 10 stemmen

Voorspelbaar, ja... maar ik heb zo dubbel gelegen! Zelfs mijn vriend, een persoon die liever niet lacht dan wel bij een film hoorde ik.

Verder inderdaad niet super bijzonder, maar wat wil je met zo'n script.

Vind het de moeite waard, was leuk!


avatar van dwid

dwid

  • 356 berichten
  • 328 stemmen

Vermakelijk en af en toe grappige scenes...

Geen film om voor thuis te blijven !


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3225 stemmen

Vrij standaard meuk maar wel met goede hoofdrolspelers wat deze film zeker ten goede komt.
Aantal grappige scènes waar ik ook hardop over kon lachen, met de scene dat ze de verkeerde pillen innamen als positieve uitschieter, travolta met een big smile op een hele verkeerde gelegenheid, hilarisch!
Maar toch vond ik veel stukken van de film een beetje langdradig en veel te standaard overkomen, na het hele leuke intro zakt de film jammer genoeg in.
Aan John Travolta,Robin Williams en de kleine rol van Matt Dillon lag het zeker niet! maar jammer genoeg is de rest van de cast niet zo denderend en dan doel ik vooral op Seth Green waar ik me soms behoorlijk aan kon ergeren, wat doet hij in hemelsnaam tussen al die grote namen? haalt zeker de film omlaag en dat is gewoon dood zonde!

Kortom:Vermakelijk met een paar erg leuke scènes maar over het algemeen weer de standaard routine..

2,5 sterren.


avatar van cm_punk

cm_punk

  • 369 berichten
  • 1009 stemmen

Leuker dan ik verwacht had!


avatar van robje76

robje76

  • 14 berichten
  • 110 stemmen

Gewoon een leuke film voor een avond dat er geen hol op tv is, elke avond dus


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

De paar goeie grappen kunnen helaas de film niet redden.


avatar van Jimmy Rain

Jimmy Rain

  • 10 berichten
  • 5 stemmen

gezien alle trailers, reclame etc. had ik er eigenlijk iets teveel van verwacht. Ondanks die iets te hoge verwachting was het toch zeker een erg vermakelijke film met erg leuke (soms hilarische) humor.

Travolta en Williams zetten hun rol beiden goed neer en maken daardoor de film eigenlijk zeer aangenaam om naar te kijken.

al met al een leuke film en zeker een aanrader.


avatar van Jimmy Rain

Jimmy Rain

  • 10 berichten
  • 5 stemmen

robje76 schreef:

Gewoon een leuke film voor een avond dat er geen hol op tv is, elke avond dus

helemaal mee eens... er is inderdaad geen hol op tv en ja... gewoon een leuke film!!


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

erreper schreef:

Wat een drol van een film! Zelden tot nooit grappig, loopt over van vals sentiment, voorspelbaar en vervelend.

Yup, Ik vond het een vervelende, voorspelbare, en totaal niet grappige film.


avatar van Betamax

Betamax

  • 1256 berichten
  • 1231 stemmen

Was af en toe wel aardig maar dit is toch meer een film voor het amerikaanse publiek.

Flauw en simpele amerikaanse humor,


avatar van madboy

madboy

  • 52 berichten
  • 625 stemmen

De scene met de medicijnen was grappig, voor de rest: tijdverspilling deze film. Maar ja, dat had ik op voorhand kunnen weten