• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008)

Komedie | 107 minuten
3,21 1.447 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 107 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jon Hurwitz en Hayden Schlossberg

Met onder meer: Kal Penn, John Cho en Roger Bart

IMDb beoordeling: 6,5 (145.470)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

"This time they're running from the joint."

Omdat de bloedmooie Maria uit hun leven verdwijnt door naar Amsterdam te vertrekken, besluiten de twee vrienden Harold Lee en Kumar Patel haar achterna te gaan. Maar onderweg naar Amsterdam probeert het tweetal een grote waterpijp mee te smokkelen. Het duurt niet lang voordat de passagiers in het vliegtuig de twee aanzien voor terroristen. Vanaf dat moment komen Harold en Kumar in de meest bizarre situaties terecht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Harold Lee

Kumar Patel

Neil Patrick Harris

Deputy Frye

Dr. Jack Beecher

Colton Graham

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23443 berichten
  • 76930 stemmen

Eerste deel was stukken beter ondanks toch een dikke vijf dus 2.5*


avatar van De Meester

De Meester

  • 124 berichten
  • 936 stemmen

Leuk maar niet zo bijzonder als hier soms beschreven. Een film die lekker wegkijkt, maar geen echt scherpe grappen bevat. Jammer, want met die twee knakkers moet het beter kunnen. Maar toch leuk om eens (tussendoor) te kijken.


avatar van rotem

rotem

  • 188 berichten
  • 917 stemmen

Lekker simpel filmpje. Prima vermaakt en af en toe best gelachen !!


avatar van samtari

samtari

  • 130 berichten
  • 597 stemmen

Haalt het niet bij deel 1 maar dat was ook niet mogelijk want die staat dik op een in mijn favo lijst. 4 sterren, ook omdat nederland weer eens op de kaart gezet wordt.


avatar van Dutchmeister

Dutchmeister

  • 492 berichten
  • 732 stemmen

Zeker wel gelachen, had ik niet verwacht. Ook onder de stonede mensen viel die erg goed.

3,5*


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Oke, en dan gaan we nu iets zinnigs zeggen over de film waarin een levensgrote zak wiet gef***f***** wordt...

Guantanamo Bay gaat rustig verder waar White Castle was gebleven, maar dan nog even een paar stapjes verder en ranziger. Soms te erg voor woorden, dan weer hilarisch, waarbij vooral het overheidsmannetje de show steelt (haha dat blikje fris en dat kleingeld). Soms rollend over de grond, dan weer haren uittrekkend van plaatsvervangende schaamte.

2,5* dan maar.


avatar van bartje30

bartje30

  • 99 berichten
  • 101 stemmen

Veel gelachen bij deze film, alleen wat een irritante rol van Rob Corddry als overheidsagent.

Vooral het stukje bij bush is geweldig!!!!

3*


avatar van belchinees

belchinees

  • 4182 berichten
  • 2326 stemmen

Haha die overheidskerel Fox met zijn racisme


avatar van finitio

finitio

  • 119 berichten
  • 173 stemmen

Eerste deel was inderdaad beter, maar alsnog is dit een echte aanrader.


avatar van doeshnormal

doeshnormal

  • 70 berichten
  • 657 stemmen

Het eerste deel is inderdaad beduidend beter, maar voor een gewone dinsdagavond toch best vermakelijk.


avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

Veel minder grappige stukken dan zijn voorganger en die was al niet super (maar wel vermakelijk). Voornaamste grappen waren voor mij toch wel Neil Patrick Harris als zichzelf die zoveel mogelijk pussy wil (helemaal briljant omdat NPH in het echt homoseksueel is) en de constant racistische ondervragingstechnieken van de overheidsagent.


avatar van Uier

Uier

  • 2006 berichten
  • 3749 stemmen

Al met al een geinige blower-movie met 2 gasten clichematig in een penibele situatie terecht komen. Penn en Cho spelen geinig en vooral het feit dat ze constant afgezeken worden door de oppervlakkig staat, die hun als alles behalve hun orginele oorsprong aanzien. Een aantal goede grappen, maar soms te flauw en overdreven, waardoor het absoluut geen uitschieter in zijn genre is.

Hoogtepunt vond ik Fox, met zijn racistisch geneuzel. Paar keer goed kunnen lachen als 'ie weer uitflipte. Ook de KKK vond ik hilarisch. "Look, mexcians!"

3.0*


avatar van Woltertjes

Woltertjes

  • 117 berichten
  • 287 stemmen

Echt prachtige film. Heb echt gelachen om sommige grappen uit de film. Je moet hier gewoon lekker voor gaan zitten en je niet ergeren aan alle dingen die er gebeuren en tussen komen voordat ze eindelijk op hun bestemming komen. Het slaat allemaal nergens op maar dat maakte voor mij niet uit. Ik geef 3.5


avatar van belchinees

belchinees

  • 4182 berichten
  • 2326 stemmen


avatar van Ruben. K.

Ruben. K.

  • 155 berichten
  • 50 stemmen

God , god em nog es god wat heb ik gelachen!!!!

Deze twee acteurs weten prachtig een leuke comedie in mekaar te zetten waar allerdaagse kwesties op een leuke manier naar voren worden gebracht. tevens word ingespeeld op vooroordelen die heersen in Amerika maar ook in de rest vanm de wereld, maar alles in een comische setting.

Ik vond deze film persoonlijk leuker als de eerste ( Harold and Kumar go to White Castle) deze was ook zeer vermakelijk maar in de tweede wist men de karakters beter uit te spelen omdat het ongemakkelijke van een eerste film al achter de rug was.


avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Ruben. K. schreef:
God , god em nog es god wat heb ik gelachen!!!!

Deze twee acteurs weten prachtig een leuke comedie in mekaar te zetten waar allerdaagse kwesties op een leuke manier naar voren worden gebracht. tevens word ingespeeld op vooroordelen die heersen in Amerika maar ook in de rest vanm de wereld, maar alles in een comische setting.

Ik vond deze film persoonlijk leuker als de eerste ( Harold and Kumar go to White Castle) deze was ook zeer vermakelijk maar in de tweede wist men de karakters beter uit te spelen omdat het ongemakkelijke van een eerste film al achter de rug was.

Inderdaad, de voordelen met betrekking tot Amerika is vreselijk grappig. En ditmaal veel beter uitgewerkt dan de voorafgaande deel en waren ze minder flauw of random. Het begin vind ik toch het leukst, daarna werd de film een beetje langdradig en semi grappig met Neil, maar in zijn geheel heb ik toch erg van genoten.

Mijn favoriete stukjes zijn

- Het begin op vliegveld, a random security check
- G. bay met die terroristen en cocksandwich
- Gangsters die geheel iets anders blijken te zijn
- Die cycloop kind, hoe in godsnaam kom je erop
- Naab tolker die Koreaans praat, ik kwam niet bij van het lachen
- Kumar die “the angel” van Harold beledigt met suckie suckie


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7279 stemmen

Over de top en zo fout als het maar kan is dit desondanks een leuk tweede avontuur van Harold en Kumar. De film neemt een klein beetje de Amerikaanse cultuur en met name paranoia op de korrel maar wordt gelukkig nergens écht serieus. Gewoon achterover leunen en genieten van platte grappen over sex en pis. De bijrollen gaan er met de film vandoor. Geen hoogvlieger maar wel bovengemiddelde humor die de fans zeker zullen waarderen.

Zinema


avatar van Ruben. K.

Ruben. K.

  • 155 berichten
  • 50 stemmen

J.T.O says: " Inderdaad, de voordelen met betrekking tot Amerika is vreselijk grappig. En ditmaal veel beter uitgewerkt dan de voorafgaande deel en waren ze minder flauw of random. "

Heb je inderdaad groot gelijk in dit zie je bij meer films en vooral bij series, in de eerste film of serie zie je duidelkijk dat men de draai in hun rol nog moet vinden daarom vind ik het aktijd een goed idee dat er een sequel komt van een leuke film....vooral dan zijn ze beter...op de overduidelijke uitzonderingen na.


avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Ja, de eerste deel was iets te flauw en random in zin van ik zit te plassen en iemand uit neverland komt ook plassen ha ha ha. Hier hadden de meeste grappen wel een leuke draai aan de realiteit, of althans zo mag ik denken hoe het zit met de stereotyps in Amerika.


avatar van Kelsey16

Kelsey16

  • 108 berichten
  • 124 stemmen

leuk om eens te zien, maar wel erg simpele humor, sommige stukken waren erg grappig (KKK, Bush), andere stukken hadden van mij niet gehoeven, (de droom, en dat hertje).

2,5 van mij.


avatar van beunie12

beunie12

  • 9 berichten
  • 14 stemmen

Deze moet ik zeker zien!! Vond Go to white castle echt geweldig om te zien. Zal hem vanavond bekijken en beoordelen!


avatar van maxB

maxB

  • 171 berichten
  • 315 stemmen

vond deze eens stuk grappiger als deel 1


avatar van De GeuS

De GeuS

  • 2180 berichten
  • 2858 stemmen

stinissen schreef:

Eerste deel was stukken beter ondanks toch een dikke vijf dus 2.5*

Naar mijn mening dus net andersom

3,5*


avatar van decsss

decsss

  • 309 berichten
  • 214 stemmen

Iedere Amerikaanse film waar Amsterdam in voorkomt lijkt gedoemd te mislukken.


avatar van Lord Flashheart

Lord Flashheart

  • 6454 berichten
  • 2375 stemmen

Af en toe wel gelachen, maar de grappen zijn veel minder scherp als in deel 1. Als je van platte humor houdt kan je beter voor dit deel gaan. Mager zesje, dus 3***.


avatar van felixmartini

felixmartini

  • 7 berichten
  • 19 stemmen

Super simpele komedie die vrij voorspelbaar is in het genre "euro-trip"en dergelijke...maar met te droge humor voor woorden, als opvolger zeker geslaagd ookal is wel om bekend dat een opvolger minder is als het eerste deel. Deze film bewijst het tegendeel, TOP!


avatar van PKlijnstra

PKlijnstra

  • 181 berichten
  • 304 stemmen

"Escape from Guantanamo Bay", is een zeer goede opvolger van de vorige versie "White Castle" de droge humor van Harold & Kumar is ongekend en wanneer je eenmaal in de zogenoemde fase van deze humor zit is hij gewoon geweldig om te bekijken.

"Escape From Guantanamo Bay" is gewoon een droge film met een vergezocht verhaal, tuurlijk past alles weer op zijn plaats en is de film voorspelbaar. Desondanks zijn de acteurs wederom geweldig en weten ze naar mijn idee gewoon de mens te vermaken met hun flauwe humor. Jammer dat deze film naar mijn weten de Nederlandse bioscopen is gepasseerd, er was zeker animo voor geweest naar eenmaal het eerste deel gezien te hebben.

Film is gewoon leuk,flauw en eenvoudig te volgen.

Heb zeker een aantal keer flink gelachen. 3.5*


avatar van vwtune

vwtune

  • 249 berichten
  • 1369 stemmen

ik moet deel 1 nog gaan kijken,

toch moet ik zeggen dat ik het een vermakelijke film vond.

Verstand op nul en gewoon kijken.

Verder geen hoogstandje ofzo


avatar van Charlie Cheese

Charlie Cheese

  • 223 berichten
  • 1936 stemmen

Het niveau van deze film ligt ZOveel lager als deel 1.

Het gaat deze film de halve tijd over tieten en neuken, in de vorige film was die denk ik 10-20%. Erg jammer dat ze op deze manier toch nog publiek willen trekken want zonder dit alles was dit ook wel gelukt.

In deel 1 lag ik eigenlijk constant dubbel en heb de film zo'n 5-6 keer gekeken. Dat komt er bij deze film echt niet van..

Erg jammer.


avatar van rikels

rikels

  • 3 berichten
  • 7 stemmen

ik heb deze film net gekeken, best wel een grappige film. er zitten veel grappige stukjes tussen. en de hoofdrol spelers zien er ook al grappig uit