• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.363 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sleuth (2007)

Mystery / Thriller | 86 minuten
2,65 365 stemmen

Genre: Mystery / Thriller

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kenneth Branagh

Met onder meer: Michael Caine, Jude Law en Harold Pinter

IMDb beoordeling: 6,3 (33.822)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 17 januari 2008

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sleuth

"Obey the rules."

Milo Tindle en Andrew Wyke hebben iets gemeen, namelijk Andrew's vrouw. Om niet een vermogen aan de scheiding kwijt te zijn heeft Andrew een plan bedacht. Milo moet zogenaamd Andrew's huis beroven en zo kan Andrew het verzekeringsgeld opeisen. Remake van het gelijknamige origineel uit 1972.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Pieter Montana

Pieter Montana

  • 6678 berichten
  • 2287 stemmen

Met Jude Law die de rol speelt van Michael Caine in de oorspronkelijke klassieker.


avatar van dragje

dragje

  • 5098 berichten
  • 0 stemmen

Ik vrees het ergste. Met name omdat u terecht het woord "klassieker" ter hand neemt. Sleuth, de oude versie, betreft inderdaad een klassieker, een film in een tijdgeest dat mijns inziens niet te reproduceren valt.


avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14444 stemmen

Zal toch geen gewoonte worden, na Alfie en nu Sleuth, dat Jude Law in elke remake van een Michael Caine film de hoofdrol gaat spelen.. Ik zit namelijk niet te wachten op een remake van Jaws 4!


avatar van dragje

dragje

  • 5098 berichten
  • 0 stemmen

Wen er maar aan. The Lady from Shanghai van Orson Welles wordt ook opnieuw geproduceerd

Met Rachel Weisz.

Ik vind dat dit niet kan, maar dat is slechts mijn mening maar.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5880 berichten
  • 1414 stemmen

Nee, he?! Het origineel is fantastisch!

GEEN remake aub! AAAaaaarrrrggggllllll!!


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Mwa, onder de regie van Branagh kan het nog wel wat worden.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5880 berichten
  • 1414 stemmen

Als ik iemand saai en vervelend vind is het wel Kenneth -zie mij eens geweldig en leuk zijn- Branagh. Bwaaah!


avatar van The One Ring

The One Ring

  • 29974 berichten
  • 4109 stemmen

Ik heb het origineel niet gezien, maar aangezien Caine hier in meedoet zal het alvast niet afschuwelijk worden. Maar waarom Law al voor de tweede keer een Caine-rol moet spelen is mij onduidelijk. Law komt niet in de buurt bij Caine als het op acteren aankomt. Hopelijk geen Get Carter of the Man Who Would Be King met Law.


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

thunderball schreef:

Als ik iemand saai en vervelend vind is het wel Kenneth -zie mij eens geweldig en leuk zijn- Branagh. Bwaaah!

Dat zal wel, maar zijn werkwijze past wel precies bij dit verhaal.


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

Betwijfel ten zeerste of het torenhoge niveau van het origineel gehaald wordt.. Wel goed dat ze tenminste Caine weer gebruiken. En Law is best goed te pruimen.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

orbit schreef:

Betwijfel ten zeerste of het torenhoge niveau van het origineel gehaald wordt.. Wel goed dat ze tenminste Caine weer gebruiken.

Leuk. Is zoiets ooit eerder gebeurd?

En Law is best goed te pruimen.

Precies. Ben benieuwd of ze het net als het origineel aanpakken, dus weinig moeite doen om het te verhullen dat het een toneelstuk is.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12697 berichten
  • 5830 stemmen

Wouter schreef:

Leuk. Is zoiets ooit eerder gebeurd?

The Color of Money, Cape Fear?


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

avatar van timmem

timmem

  • 61 berichten
  • 2701 stemmen

De link werkt niet meer.

Hier staan twee trailers van de film. Ziet er heel sterk uit, ben heel benieuwd. ik hou wel van films met Caine.


avatar van Phille

Phille

  • 52 berichten
  • 6794 stemmen

Gezien op het Filmfestival van Gent. Visueel OK, met een paar weliswaar herkenbare sterke shoots, goeie maar teveel Branagh-like dialogen, maar verder niet onderhoudend verfilmd toneelstuk. Ik heb de originele nog niet gezien maar hoop ter ganser harte dat die een stuk beter is!


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

mister blonde schreef:

(quote)

The Color of Money, Cape Fear?

Get Carter

Leuk trouwens dat Caine wel in de jaren 80 een zeer soortgelijke film heeft gespeeld: Deathtrap. Helemaal niet zo'n slechte film ook, maar Sleuth blijft toch wel de überbaas


avatar van puhpuh

puhpuh

  • 45 berichten
  • 625 stemmen

Phille schreef:

Gezien op het Filmfestival van Gent. Visueel OK, met een paar weliswaar herkenbare sterke shoots, goeie maar teveel Branagh-like dialogen, maar verder niet onderhoudend verfilmd toneelstuk. Ik heb de originele nog niet gezien maar hoop ter ganser harte dat die een stuk beter is!

'k Heb er dezelfde mening over, het uitkijken was voor mij een beproeving ...


avatar van Quintus

Quintus

  • 95 berichten
  • 1887 stemmen

Jammer dat een aansteller als jude law straks misschien wel weer het succes meepikt van een goed script.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23444 berichten
  • 76936 stemmen

Waar gezien beste draai285 .?


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5887 stemmen

Draait gewoon in de bios hoor...


avatar van Skrean

Skrean

  • 539 berichten
  • 694 stemmen

niet slecht, vermakkelijk.


avatar van Mrgoooo

Mrgoooo

  • 23 berichten
  • 924 stemmen

Heel apart...

Zeker niet slecht.


avatar van markel66

markel66

  • 230 berichten
  • 270 stemmen

Het zal wel aan het feit liggen dat ik dan het origineel niet gezien heb maar ik vind het een goede tot zeer goede film, had wel meer van het einde verwacht, meer iets in de trend van de rest van de film. Heb echt het idee dat de regiseur er geen zin meer in had en het eind heeft afgeraffelt.


avatar van Sergio

Sergio

  • 254 berichten
  • 6291 stemmen

Heel zwak.

Voor Michael Caine zijn dit soort rollen gesneden koek en Jude Law valt door de mand en is irritant.


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

Mja....wat zal ik hier nou over zeggen...ik vond het zeker geen slechte film, maar wel een beetje vreemd verhaal. Aan de ene kant heb ik wel geïntrigeerd zitten kijken, was toch wel benieuwd waar het heen zou gaan. Maar daar waar het heen ging vond ik eigenlijk maar merkwaardig allemaal. 'Ben wel nieuwsgierig geworden naar het origineel i.i.g.


avatar van miesmol

miesmol

  • 44 berichten
  • 43 stemmen

gaap


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5798 stemmen

daar waar law een keer niet weet te overtuigen met zijn charme staat caine zo stevig als een huis; om het zo maar te zeggen.

wel knap dat je film kan remaken die normaal 130 minuten duurt waar je dan 80 minuten van maakt. al heb ik niet het idee dat daardoor dingen verloren zijn gegaan. al kan ik dat niet met zekerheid zeggen want ik heb de eerste niet gezien.

deze is wel goed, de dialogen zijn goed, al zijn ze soms een beetje too much. en caine is heel overtuigend. en heerlijk manipulerend.

op een gegeven moment duurt al dat gebabbel wel een beetje lang. en het einde is heel raar, of misschien heb ik iets gemist omdat ik op het laatst mijn gedachten er niet meer bij kon houden.


avatar van tim d.s.

tim d.s.

  • 35 berichten
  • 66 stemmen

één mooie wending in het verhaal.

voor de rest, Een goedkope film met maar 2 acteurs, om nog maar over het einde te zwijgen.


avatar van FrLANs

FrLANs

  • 11 berichten
  • 19 stemmen

Een aardige film, absoluut geen top film, maar wel het kijken waard, zitten aardige leuke wendingen in.


avatar van _Daan_

_Daan_

  • 317 berichten
  • 780 stemmen

Erg saaie film! 2 mensen die elkaar uitdagen meer is het niet..