Genre: Thriller / Horror
Speelduur: 82 minuten
Alternatieve titel: Trick or Treat
Oorsprong:
Canada / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Michael Dougherty
Met onder meer: Brian Cox, Dylan Baker en Leslie Bibb
IMDb beoordeling:
6,7 (113.862)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Trick 'r Treat
"Poison, Drowning, Claw, Or Knife. So Many Ways To Take A Life."
Vier verhalen die plaatsvinden in een stadje tijdens Halloween: we zien een seriemoordenaar die vergiftigd snoep produceert, een groep kinderen die een geheim ontdekken over het stadje, een jonge vrouw die achtervolgd wordt door een gemaskerde stalker en een bejaarde die maar niet afkomt van een duivelse trick-or-treater.
Externe links
Acteurs en actrices
Mr. Kreeg
Sam / Peeping Tommy
Laurie
Steven
Emma
Henry
Maria
Macy
Janet
Danielle
Video's en trailers
Reviews & comments
metalblast
-
- 19 berichten
- 0 stemmen
Als u deze film ergens ziet liggen of staan, loop er dan voorbij!
Geen commentaar waard.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11922 berichten
- 5324 stemmen

Je bent niet in de war met de gelijknamige film uit de jaren tachtig met Ozzy Osbourne?
bobbydigital01
-
- 363 berichten
- 0 stemmen
een beetje te jaren negentig.
dan was het wel een aardige film geweest
teaso
-
- 30 berichten
- 1018 stemmen
Deze film begon aardig, de eerste 15 minuten konden zeker geapprecieerd worden.
Nadien zwakt het echter fenomenaal af en vroeg ik mezelf af wanneer ik de volgende onrealistische taferelen te zien ging krijgen, meestal duurde dit niet erg lang.
Deze film kan je samenvatten als:
1 redelijk verhaal
1 zwak verhaal
1 compleet belachelijk (en voorspelbaar) verhaal
1 nog belachelijker verhaal
Was er nu niets positief aan deze film? Tuurlijk wel, het feit dat hij maar 75 minuten duurde.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11922 berichten
- 5324 stemmen
Mensen waarderen geen sfeervolle, spannende horror meer tegenwoordig 
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
Mensen waarderen geen sfeervolle, spannende horror meer tegenwoordig
Helaas niet 
Lexcoaster
-
- 1268 berichten
- 1222 stemmen
Het moet allemaal blood & gore zijn, en het liefst mogelijk painporn zoals Saw. 
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Mensen waarderen geen sfeervolle, spannende horror meer tegenwoordig
hangt er natuurlijk van af, als je de film nu totaal niet spannend vindt... (het is niet omdat jij het een spannende film vindt, dat een ander daar ook zo over denkt hé...)
teaso
-
- 30 berichten
- 1018 stemmen
Het moet allemaal blood & gore zijn, en het liefst mogelijk painporn zoals Saw.
Hier ben ik niet mee akkoord. Ik vond Trick 'r Treat inderdaad een slechte film, maar niet om de reden waarom jij hier verkondigd.
Ten eerste heb ik de spanning in deze film toch wel gemist, ik vond zeker 2 verhaallijnen super voorspelbaar. Waardoor er niet veel spanning meer overblijft natuurlijk.
Ten tweede verlang ik van een horrorfilm dat het toch een beetje realistisch blijft.
Onrealisme kan maar binnen een context, waarmee ik wil zeggen dat als ik een zombiefilm of een vampierenfilm zie ik mij laat meeslepen in een context waarin er effectief zombies kunnen zijn omdat dit nu eenmaal het startpunt van de film is.
Ik miste hier deze context, er waren te veel gebeurtenissen die voor mij erover waren. Ik ga hier niet in detail op ingaan, maar degenen die de film gezien hebben zullen mij wel kunnen volgen.
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11922 berichten
- 5324 stemmen
Ik kan je niet volgen. Leg uit. Film was - al niet in context - niet onrealistischer dan andere horrorfilms of fantasyproducties.
teaso
-
- 30 berichten
- 1018 stemmen
Ik kan je niet volgen. Leg uit. Film was - al niet in context - niet onrealistischer dan andere horrorfilms of fantasyproducties.
Ik zal het proberen uitleggen, ben hier nieuw op de website en ik veronderstel dat hetgene wat ik tussen spoiler zet niet leesbaar is voor de mensen die het niet willen zien?
d
BlueJudaskiss (moderator films)
-
- 11922 berichten
- 5324 stemmen
Klopt! Sorry voor de wat onaardige toon... niet helemaal zo bedoeld.
teaso
-
- 30 berichten
- 1018 stemmen
[quote]teaso schreef:
Ik zal het proberen uitlegge maar ben hier nieuw op de website en ik veronderstel dat hetgene wat ik tussen spoiler zet niet leesbaar is voor de mensen die het niet willen zien?
Bij een film als the hills have eyes geloof ik het verhaal, er is een chemisch experiment misgelopen waardoor mensen er nogal misvormd beginnen uit te zien, waarom niet.
Hetzelfde met een Zombiefilm, Vampierenfilm dit zit allemaal in een kader. Als ik aanvaard dat dit gebeurd is, is de rest van de film realistisch.
Dit kader/context miste ik bij Trick r treat, er was zoveel onwaarschijnlijk.
Het openingsverhaal met de vrouw die de halloween decoraties gaat verwijderen de avond zelf, erg realistisch niet waar? Die dan ineens wordt vermoord is voorspelbaar maar kon ik nog aanvaarden.
Het verhaal met het vergiftigde snoep, niets mis mee. Vond ik persoonlijk zelfs redelijk amusant. Maar vanaf dan ging het voor mij dramatisch achteruit.
Het schoolbus verhaal is voor mij bijzonder onrealistisch en voorspelbaar. Eerst gaan de kinderen de andere beetnemen door enge maskers op te zetten waarna geen 2 minuten later de echte monsters(mentaal gehandicapte kinderen) opduiken. Deze kinderen zijn 30 jaar geleden opzettelijk in een ravijn gedumpt met een schoolbus. Hebben dit als bij mirakel overleeft en zijn 30 jaar later nog steeds aanwezig in deze ravijn...... Om dan helemaal op het einde de man die hen in de ravijn heeft gestort te komen vermoorden. Veel geduld hebben ze wat mij betreft om naar boven te komen......Aan dat verhaal heb ik mij dus wel degelijk geërgerd.
Het verhaal met de groep lekkere vrouwen die dan ineens vampieren blijken te zijn. Tussen deze bende zit één meisje die aan dit ritueel een eerste keer meedoet, die verkleed is als roodkapje op halloween.
Het moment dat deze vrouwen dan allemaal hun huid van hun lijf trokken om te veranderen in weerwolven was er voor mij VER over. Waarschijnlijk moest ik hier de humor van Roodkapje en de Boze wolf inzien?
Tot slot het verhaal van de buschauffeur die wordt achterna gezeten door Sam, een mannetje met een pompoenhoofd. Dat door zijn hoofd wordt geschoten en (uiteraard) niet dood is. Bovendien wordt ook zijn hand eraf geschoten, wat gewoon terug naar zijn lichaam kruipt.
Voor mij was het allemaal wat te veel van het goede. I don't buy it
Ik hoop dat ik mijn punt duidelijk heb gemaakt, ik kan begrijpen dat deze film voor u wel de nodige gevoelens heeft losgemaakt. Mij liet het (zeer) koud.
sweinsteiger
-
- 2278 berichten
- 0 stemmen
Een groot moment ; de eerste spannende film wat ik ooit heb gezien, 8 jaar oud.
Ik weet het nog goed, Toen je die man vanuit "de tuin" zag durfde ik niet meer kijken. 
sweinsteiger
-
- 2278 berichten
- 0 stemmen
Wat bedoel je daarmee?
bobbydigital01
-
- 363 berichten
- 0 stemmen
net zoals ik het schrijf,je kan toch lezen??
SlasherMovieMan
-
- 198 berichten
- 0 stemmen
Gewoon oneerlijk dat deze film geen bioscooprelease heeft gekregen
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Gewoon oneerlijk dat deze film geen bioscooprelease heeft gekregen
Ik geef je helemaal gelijk. En films zoals Wicker Man, Case 39 en die shit die ze op de lopende band zetten die krijgen een bioscooprelease.
Clement
-
- 45 berichten
- 56 stemmen
Heb deze film gisteren gekeken.
Beetje zonde van mijn tijd als ik eerlijk ben.
Moet ook zeggen dat is hem niet helemaal heb afgekeken.
Daarom toch een 2 omdat i het p[lot niet ken.
ezra1971
-
- 185 berichten
- 93 stemmen
Prima horrorfilm, met een heerlijke ouderwetse sfeer. Aan het gros van de commentaren op deze film kan ik al wel merken dat de kinderen van tegenwoordig bij horror alleen aan saw, Scream of andere "moderne" horror denken. Troep dus. Deze was goed...dikke 4,0
Mister_Movie
-
- 493 berichten
- 299 stemmen
Prima horrorfilm, met een heerlijke ouderwetse sfeer. Aan het gros van de commentaren op deze film kan ik al wel merken dat de kinderen van tegenwoordig bij horror alleen aan saw, Scream of andere "moderne" horror denken. Troep dus. Deze was goed...dikke 4,0
Welnu, ik denk niet dat hier vele kinderen een recensie gaan schrijven.
Wat wel klopt is dat in de ogen van velen horror inderdaad verengd is tot splashertoestanden, terwijl het genre in essentie hoort te gaan over het tot leven komen van mens' grootste angsten. Dat kan evengoed claustrofobisch zijn als dat het een kettingzaag is. Een film die het aanraden waard is is The Ring (Amerikaanse versie). Weinig gore, maar even later wandel je niet meer door het huis zonder de lichten aan. Uit een andere groep: Paranormal Activity.
Anyway, deze film spreekt me persoonlijk helemaal niet aan. Angsten komen namelijk niet tot leven in dit surreëele sfeertje. Film met een duidelijk thema, en dan verschillende verhaallijnen die door elkaar lopen. Twijfelend of het komisch of ernstig wil zijn, en af en toe een kunstig elementje ertussen. Nah, dit soort film spreekt je aan of net niet, maar mij niet.
2*
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Leuke horrorfilm. Een leuke komische mix van halloween, tradities, snoepjes, legendes, griezelverhalen, jack-o-lanterns en moord. We volgen vier verhalen tijdens Halloween waarbij met name jongeren de hoofdrol in spelen. Al deze mensen verbreken de tradities met fatale consequenties. Hoewel de leukigheid van het scherm spat is deze film ook downright verkeerd. Ik bedoel hallo: een dik kind dat bloederige chocola uitkotst? Dat zal zowel humor als controverse krijgen. En dan hebben we ook nog onze favoriete duivelse trick-or-treater Sam! Serieus dat mennuku was zowel schattig (met z'n masker op) als smerig (met z'n masker af). Dus tja ik kan er niks meer van maken: Trick 'r Treat is een leuke horrorfilm. Met leuk wil ik wel dit zeggen: deze film is niet bepaald eng, maar gewoon een leuke horror-experience waarbij je zowel een beetje kunt lachen als een beetje kunt huiveren. Leuk bedacht. Een 3,5!
filmfreak25
-
- 110 berichten
- 1402 stemmen
Naar mijn mening is de film wat ondergewaardeerd. Ik vond het een originele film met zowel grappige als enge momenten. Wat er allemaal wel niet kan gebeuren op 1 avondje halloween!
Een dikke 4!
smoke4life
-
- 34 berichten
- 626 stemmen
Ik vond dat deze film een goed beeld gaf, van wat Halloween nou eigenlijk allemaal inhoud ! 
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Helemaal niks mis met deze film!
Enige minount vond ik de scene van de dames die ineens wolven worden... dat past eigenlijk niet helemaal in de film
Ik heb veel negatieve verhalen hier gelezen, en me gelukkig niet laten leiden daardoor.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
geweldige horrorfilm.
ofcourse niet zo goed als de klassieker uit 1978 van john carpenter.
maar lekker donker en echt creepy sfeertje.
naar mijn mening wel een aanradertje voor horrorliefhebbers.
nee, echt wel jammer dat deze film een direct-to-dvd release heeft gekregen want hij was geweldig!
Vascago
-
- 4798 berichten
- 3594 stemmen
Waarom vergelijk je hem uberhaupt met Halloween? Totaal ander soort film.
El Loco
-
- 1110 berichten
- 2385 stemmen
Leuke Horrorkomedie
Zo stond het toch in ieder geval vermeld in mijn programmaboekje van prime. Dat je het verhaal niet al te serieus hoef te nemen wordt al snel duidelijk in de openingsscène, maar nog meer wanneer de jongen moet kotsen van het snoep van de seriemoordenaar Steven Wilkins. De eerste paar minuten zorgen dan ook voor een heerlijke Halloweensfeer die de film nooit echt verlaat. Die donkere straten, de pompoenhoofden en dergelijke halloweenversieringen zijn erg sfeervol en deed me vaak denken aan de Halloweenreeks met Michael Myers. Ik meende in het begin van de film een personage gezien te hebben die zich verkleed had als Michael Myers. Het kon ook iemand anders geweest zijn, maar soit, qua sfeer zat het dus heel erg goed.
Eerlijk gezegd had ik een zwak verhaal verwacht, maar wonder boven wonder zijn de 4 aparte verhaaltjes redelijk tot goed. In het begin dacht ik niet dat de 4 verhaaltjes iets met elkaar te maken hadden, maar uiteindelijk liepen ze op het einde toch wat in elkaar. De 2 verhaallijnen die er toch bovenuit steken zijn die van de vader die een seriemoordenaar blijkt te zijn en die van zijn buurman op het einde. Zoals ik al zei valt de film op geen enkel moment serieus te nemen, want de geloofwaardigheid is vaak erg ver te zoeken. Neem nu de verhaallijn met de groep vrouwen die plots in vampiers veranderen en daarna hun huid aftrekken om in weerwolven te veranderen. Dat verhaallijn was op zich al het minst interessant, maar die scène ging voor mij toch iets te ver. Niet dat de rest van de film zoveel geloofwaardiger overkomt, zoals die scène met de buurman die wordt aangevallen door een mannetje met een pompoenhoofd. Eerst wordt hij neergeschoten, kruipt zijn hand over de vloer en springt weer op zijn lichaam om hem terug tot leven te wekken. Ach, misschien slaat heel het verhaal kant noch wal maar eigenlijk boeit dat niet want Michael Dougherty (zijn debuutfilm blijkbaar) weet er een leuk en spannend geheel van te maken.
Zulke films staan meestal garant voor irritante personages, maar toegegeven, in Trick ‘r Treat valt daar weinig op aan te merken. Integendeel zelfs, sommige personages vond ik gewoon geweldig, uitgezonderd de groep vrouwen. Dylan Baker is nu niet meteen een wereldacteur, maar hier is hij perfect gecast als Steven Wilkins en doet hij het voortreffelijk. Dat geldt trouwens ook voor Brian Cox, die het personage Mr. Kreeg sterk weet neer te zetten. De rest van de cast springt nu niet meteen in het oog, niet op een positieve maar ook niet op een negatieve manier.
Al bij al is Trick ‘r Treat een vermakelijke horror/komedie geworden, dankzij de donkere sfeer, een paar leuke personages en wat aardige momenten. Iets goorder en luguberder mocht, maar was zeker niet noodzakelijk. Verwissel de verhaallijn van de groep vrouwen met een evenwaardige verhaallijn en hij kreeg een nog hogere score.
3.5*
Het laatste nieuws

Sciencefictionfilm 'Prometheus' van Ridley Scott komt binnenkort naar Netflix

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'
Bekijk ook

Voyna i Mir
Drama / Oorlog, 1965
43 reacties

C.R.A.Z.Y.
Drama, 2005
89 reacties

El Orfanato
Horror / Mystery, 2007
508 reacties

À l'Intérieur
Horror / Thriller, 2007
1.292 reacties

Seance on a Wet Afternoon
Thriller / Mystery, 1964
20 reacties

Utøya 22. Juli
Drama / Thriller, 2018
177 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







