• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.232 series
  • 34.014 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.673 stemmen
Avatar
 
banner banner

Trick 'r Treat (2007)

Thriller / Horror | 82 minuten
2,84 733 stemmen

Genre: Thriller / Horror

Speelduur: 82 minuten

Alternatieve titel: Trick or Treat

Oorsprong: Canada / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Dougherty

Met onder meer: Brian Cox, Dylan Baker en Leslie Bibb

IMDb beoordeling: 6,7 (113.792)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Trick 'r Treat

"Poison, Drowning, Claw, Or Knife. So Many Ways To Take A Life."

Vier verhalen die plaatsvinden in een stadje tijdens Halloween: we zien een seriemoordenaar die vergiftigd snoep produceert, een groep kinderen die een geheim ontdekken over het stadje, een jonge vrouw die achtervolgd wordt door een gemaskerde stalker en een bejaarde die maar niet afkomt van een duivelse trick-or-treater.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van lagaiske

lagaiske

  • 677 berichten
  • 2177 stemmen

Na de hoge scores voor de film ben ik toch serieus op mijn honger blijven zitten.

Het verhaal is nogal warrig je weet nooit echt wat en waarom.

Ook vond ik hem voor een horror vrij slap de schrik zat er bij mij nooit in.

Ik denk dat deze film een extra boost krijgt in de States omdat daar het Halloween gebeuren meer leeft dan hier in Europa.

Het idee is best goed maar eigenlijk vrij slordig uitgewerkt.

Ze hadden beter 1 verhaallijn genomen en daar dan een iets spannender en bloederigere film over gemaakt.

Jammer hier zat veel meer in.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Het is ook niet echt horror vind ik. Wel een deel natuurlijk, maar er zit ook veel thriller in en tussendoor krijg je nog wat zwarte humor. Ik kon me er grotendeels wel mee vermaken.

En je hoeft niet eens perse zelf Halloween te vieren om de film leuk te vinden. In mijn ogen dan he.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87599 berichten
  • 12853 stemmen

Nadeel van de film is een beetje dat hij sterk gepromoot wordt met het pompoenenmannetje, terwijl dat uiteindelijk maar één verhaaltje is. Ikzelf had ook een "normale" film verwacht, ipv een verweving van 4 losstaande verhaaltjes.

Voor de gore of horror moet je het absoluut niet doen, maar het sfeertje is wel erg sterk en leuk.


avatar van voomzap

voomzap

  • 815 berichten
  • 1271 stemmen

het sfeertje is inderdaad leuk, als je qua sfeer van films zoals "The Goonies" houdt ... Geef mij maar het sfeertje in pakweg One Point O, Delicatessen of 12 Monkeys. Deze film is oppervlakkig en meer vorm dan inhoud.

De scene met de vrouwen in het bos is net een supergoedkope foute jaren 80 latenight erotische Veronica clip. Het acteerwerk is ronduit slecht en ongeloofwaardig - los van een aantal kinderen die bijna op het niveau van de gemiddlede Harry Potter acteren. De personages zijn perfect voor een griezelfilm voor kinderen.

De scene met de figuur die op de poster staat was leuk, maar 5 minuten treffende zwarte humor kunnen het platte niveau van deze film boordevol oninterresante personages en belachelijke scenes niet rechttrekken.


avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

De film deed me een beetje denken aan die serie Kippenvel of De Griezelbus, maar dan voor volwassenen. Moraliteitsverhaaltjes die zich afspelen tijdens Halloween. De verhalen zijn op zich weinig bijzonder maar zijn netjes door elkaar verwoven en de regie is best goed. Daarbij vond ik het wel aardig dat elk verhaal zijn eigen stijltje had. Van zwart komisch (de vader met zoon) naar moraal (de kinderen die een grap uithalen) tot pulp (de weerwolven) en slasher (het pompoen-mannetje).

Uiteindelijk is de film meer vermakelijk dan eng (griezelig is nog een beter woord), en dat maakt de film leuk voor een keertje maar ook niet meer.


Wat een waardeloze film.

Had er heel veel van verwacht maar helaas...


avatar van jadolino

jadolino

  • 285 berichten
  • 1187 stemmen

Echt horror nee , maar vond het toch wel vermakelijk vooral de kleine pompoen die maar niet kapot te krijgen was , vond ik wel grappig, meestal is het bij een horror als je denkt, eindelijk is het over dan is er nog een stumptrekking maar die kleine pompoen was onsterfelijk.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Horrorslasher met meerdere Holloween losse verhaallijnen, bloederig, enkele gore scenes. De meiden zijn goed te pruimen vooral hun verhaallijn is leuk.


avatar van balosa

balosa

  • 429 berichten
  • 3901 stemmen

een leuke Halloweenfilm met een goede sfeer erin, het is meer thriller dan horror, best aardig !


avatar van WB

WB

  • 1616 berichten
  • 2663 stemmen

Niet slecht, maar soms erg warrig. Wel spannend, maar nergens echt eng. Leuk om te zien wat de verhalen met elkaar gemeen hebben. Nou ja, verhalen... Het waren meer korte scènes.


avatar van animo

animo

  • 14 berichten
  • 1221 stemmen

WB schreef:

Niet slecht, maar soms erg warrig. Wel spannend, maar nergens echt eng. Leuk om te zien wat de verhalen met elkaar gemeen hebben. Nou ja, verhalen... Het waren meer korte scènes.

Wat hadden de ''korte scènes'' dan met elkaar gemeen?


avatar van Brianna

Brianna

  • 218 berichten
  • 161 stemmen

akira124 schreef:

(quote)

Misschien moet je bij BREIN gaan solliciteren?


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3594 stemmen

Ik snap helemaal niets van de score hier. Deze film is voor mij zo ongeveer de beste horror die er in de laatste 20 jaar is uitgebracht. Samen met Scream. Echt alles klopte wat mij betreft:

- Zeer strak geregisseerd;

- Behoorlijk aardig geacteerd, zeker voor een film als dit;

- Prachtige soundtrack: de geluidjes, de muziek

- Prachtig kleurgebruik;

- Spanning/Creepy;

- Af en toe wat gore

- Prachtige verhaaltjes die elkaar overlappen en samen worden gebracht door een omringend verhaaltje. Zoals bij Creepshow;

Maar bovenal de geweldige sfeer die je zo terugzet in de jaren 80. Heerlijk vind ik dat. Ik heb de laatste tijd veel goede films gezien, meestal oud, maar deze nieuwe ouderwets aandoende horror is met gemak 1 van de beteren die erbij zaten.


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Verrassende horrorfilm.

Ik kan me vinden in vele beschrijvingen van Vascago boven mij.

Inderdaad doet deze griezelfilm denken aan de vroegere creepshow reeks.

Er hangt een lekker macaber sfeertje, de verhaallijnen zijn origineel en behalve griezelen valt er ook wat te lachen.

Heel vermakelijk en lekker 75 minuten griezelen.

( 100 minuten wordt bij lange na niet gehaald)

3,5*


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

ik kan me helemaal vinden in Vascago's commentaar, de meeste bestempelen Trick 'r treat als slechts 'leuk' terwijl het in mijn ogen wel wat meer dan dat is.

Deze behoort zeker tot 1 van de betere horrorfilms van de laatste jaren, gewoon de overall feel van de film is ontzettend tof.

Zo zijn die overlappende verhalen vet gedaan en zorgt het voor wat meer originaliteit. Zelfde geld voor de gore, niets waar je van onder de indruk zal zijn maar wel op een leuke manier uitgevoerd.

De sfeer zit zoiezo al vanaf minuut 1 goed, helaas was de film snel afgelopen, al is dat achteraf gezien wel beter. Elke minuut is nu fantastisch ingevult en niks is overbodig, verder allemaal van die kleine dingetjes die dit beter maakt dan de gemiddelde horrorfilm.

4*


avatar van dtoebast

dtoebast

  • 61 berichten
  • 37 stemmen

mooi verzorgde horrorfilm met een knipoog.


avatar van vranque

vranque

  • 937 berichten
  • 3926 stemmen

Briljant in zijn genre.

Krullende tenen van opwinding voor het camerawerk en het oog voor details.

4*


avatar van HoRRoR-Freak23

HoRRoR-Freak23

  • 142 berichten
  • 579 stemmen

viel me zwaar tegen deze film.

na de vele goeie commentaren ben ik er lekker voor gaan zitten maar werd eigelijk geen moment echt leuk..


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3594 stemmen

Als je Saw 2 en 3 en The Grudge 2 in je top 10 hebt kan ik me voorstellen dat je dit niks vindt idd


avatar van mixmaster

mixmaster

  • 1288 berichten
  • 1215 stemmen

leuke en verrassende horror/thriller.

ik heb me echt vermaakt met deze film , er zitten hele mooie scenes in en ook goed geacteerd.

de sfeer in deze film is echt top en dat is knap , heel de film met z'n verhaaltjes die toch lekker overlopen en de gang er goed in houden.


avatar van PEN15

PEN15

  • 1281 berichten
  • 637 stemmen

Op een saai weekend bekeek ik een stapeltje gruwelfilms, snow dead, Ron Jeremy's snake monster en diarrhea of the dorks. Ik probeerde de laatste van het stel maar eens uit en dat was deze.

Whoa whoa whoa. Als je het niet meer verwacht, dan komt het Ze kunnen het dus toch nog! Na bijna 20 jaar van teleurstellingen, na 20 jaar van eindeloze george romero en consorten heruitvoeringen, slappe jason aftreksels die met het deel steeds harder zuigen en onzinnige CGI troep die nog onrealischer lijken dan Ed Wood films eindelijk weer eens een die me weer vetrouwen in het horror genre geeft.

Enkele speerpunten van wat nog niet is gezegd:

-machte mooie clues, al probeer je het te voorspellen het lukt je niet "helemaal" en ik zeg je, je moet misschien 2 x kijken om er goed over door te denken

-op een klein beetje respectabele CGI ingrepen hier, geen andere onnodige effecten, zo hier en daar wat -offscreen- momenten maar dan doet het er niet meer toe, omdat het voorafgaande het toch al voor je deed.

-leuke verhalen die goed synchroon lopen al heb ik het idee dat niet alles tegelijkertijd plaats vindt, maar in enkele uren.

-goed gefilmd, niet zomaar even diarrhea of the dorks met een amateur camera perspectief of zo.

-... en je bent gewoon verplicht om de hele film af te kijken van titel tot de credits.

Zo kom ik superlatieven te kort, maar ik ben in tijden niet meer zo verwend met een nieuwe gruwel film. Ik zal deze film doorgeven, want het is toch bijna Halloween.

HAPPY HALLOWEEN!


avatar van barcam

barcam

  • 910 berichten
  • 896 stemmen

Leuk amusant horrorfilmpje met origineel in elkaar verweven verhaallijnen., inderdaad ideaal halloween film stuff. Topper.


avatar van akira124

akira124

  • 667 berichten
  • 3620 stemmen

Vernieuwend en verassend goed! 4****


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

Film had wel zijn positieve verrassingen. Sommige scene's zijn meesterlijk , anderen dan weer tamelijk zwak.

Indien alle aparte stukjes tot één kloppend verhaal zouden gekomen zijn , hadden we misschien over een klassieker kunnen spreken.

Close but no cigar.

3*


avatar van Dutch Ownage

Dutch Ownage

  • 173 berichten
  • 2628 stemmen

Naar mijn mening valt deze film niet echt te rekenen tot echte horror of een thriller. Door het gebrek aan gore en spanning reken ik dit meer tot een duister sprookje, ook shockeert deze film niet. Ik wil niet zeggen dat ik van deze film niet heb genoten, juist wel, het was een amusante film. Maar toch mist het de 'body' die dit als horror/thriller kan betitelen. Leuke pulp


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

scorepio schreef:

.

Indien alle aparte stukjes tot één kloppend verhaal zouden gekomen zijn

Maar elders lees ik weer over "verweven/overlappende verhaallijnen" etc....

Ik weet niet zo goed wat ik me hier nu bij voor moet stellen: zijn het nu echt allemaal op zichzelf staande filmpjes, of is er toch wel sprake van dat deze met elkaar te maken hebben?


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

100 min? Bij die van mij begon de aftiteling al na zo'n 72 min. Jammer, want dit is echt 1 van de leukere griezelfilms.


avatar van rari

rari

  • 9 berichten
  • 19 stemmen

voomzap schreef:

Thriller en Horror liefhebbers wees gewaarschuwd voor deze gelikte oppervlakkige en kinderachtige tv-film... Prullenbak alert!

Laten we het maar houden op "The Goonies" vs "Halloween deel 58".

Idd zeg, wat een but film, zonde van mijn tijd.

Geen enkel schrik moment of spanning in die 88 min. durende kinderfilm!BAGGER 1e klas

Met die weerwolven, 't moet niet gekker worden!!!!!!

De garoete,

oh ja,0.5 ster voor dat kleine mannetje


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

Norma schreef:

(quote)

Maar elders lees ik weer over "verweven/overlappende verhaallijnen" etc....

Ik weet niet zo goed wat ik me hier nu bij voor moet stellen: zijn het nu echt allemaal op zichzelf staande filmpjes, of is er toch wel sprake van dat deze met elkaar te maken hebben?

De verhaallijnen zijn wel verweven met elkaar , maar een kloppend geheel worden ze niet.


avatar van hansbreda

hansbreda

  • 179 berichten
  • 497 stemmen

Tsja! Vindt hem moeilijk te beoordelen. Zeker geen top, maar ook wel weer de moeite waard. Vooruit 3***