Genre: Komedie / Romantiek
Speelduur: 129 minuten / 133 minuten (unrated version)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Judd Apatow
Met onder meer: Seth Rogen, Katherine Heigl en Paul Rudd
IMDb beoordeling:
6,9 (397.058)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 27 september 2007
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Morgen om 20:35 uur op VTM3
Vrijdag om 15:10 uur op VTM3
Plot Knocked Up
"Save the due date."
De ambitieuze journaliste Alison (Katherine Heigl) schrikt zich dood wanneer ze zwanger blijkt te zijn. De vader is Ben (Seth Rogen), een aartsluie nietsnut met wie ze in beschonken toestand een onenightstand heeft beleefd. Omdat Alison niet direct uitkijkt naar een leven als alleenstaande moeder, besluit ze Ben beter te leren kennen. Wie weet zit er zelfs wel een échte relatie voor hen in. Ben is op zijn beurt compleet van slag van het nieuws dat hij vader zal worden. Maakt hij zich snel uit de voeten, of blijft hij in de buurt om het kind te helpen opvoeden?
Externe links
Acteurs en actrices
Ben Stone
Alison Scott
Pete
Debbie
Jason
Jay
Jonah
Martin
Jodi
Charlotte
Video's en trailers
Reviews & comments
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1807 stemmen
Ik vond het eigelijk jammer dat de film afgelopen was... Van mij mocht hij wel wat langer duren.. Maar goed, heerlijke wegkijk film!
4.0
rokkenjager
-
- 2863 berichten
- 1702 stemmen
Na zoveel herzieningen staat deze nog steeds als een huis, elke scene en dialoog lijkt op zijn plaats. Perfecte balans tussen drama en humor, en dat ruim twee uur lang. Het ene moment lig je compleet in een deuk, het andere moment leef je oprecht mee met de personages, héérlijke film. Hoppa, de volle mep! 5*
cordiacovens
-
- 1526 berichten
- 1447 stemmen
leuke mix van komedie en drama
de cast is in orde hoewel er soms wat onnodige karakters en momenten zijn.
film duurt best lang vor een komedie maar dat valt niet tegen hier, het is een leuke film die soms niet echt grappig is terwijl hij dat wel wilt zijn. het is in ieder geval geen slechte film en het dramatische aspect is goed uitgevoerd.
Sunday
-
- 135 berichten
- 233 stemmen
Viel me tegen. Duurde te lang voor een film uit dit genre. Ik vond Katherine Heigl nou niet heel overtuigend. Bijvoorbeeld dat moment wanneer ze bij een vrouwelijke gyneacoloog zit en hij binnenkomt na 5km gelopen te hebben. tenenkrommend. Verbaas me ook een beetje over de hoge score hier. Paul Rudd was weer een lichtpuntje.
Number23
-
- 8638 berichten
- 5682 stemmen
Leuke komedie die de nieuwe comedytrend voortzette, maar aan films als Superbad, Forgetting Sarah Marshall en The 40-Year Old Virgin kan deze net niet tippen. Mede dankzij de iets te lange speelduur en de toch talrijke rustige momenten. Al zijn er scenes waar het drama er zeer goed uitkomt, vooral Mann doet het goed in die scenes. Rogen doet zijn ding, Heigl is beter dan normaal, maar de echte komische krachten zijn Rudd en de vriendengroep bestaande uit Baruchel, Segel en Hill.
jippie2010
-
- 2613 berichten
- 8104 stemmen
één van de betere komedies van de afgelopen tijd. Ik had em al een keer gezien, en er opnieuw van genoten gister. Af en toe irriteerde ik me wel aan met name de lach van seth, maar dat mocht de pret niet drukken: 3.5
K. V.
-
- 4363 berichten
- 3768 stemmen
De film heeft grappige stukjes, maar ook minder grappige stukjes, en je moet ook wel te vinden zijn voor het soort humor. Ik vond hem niet slecht, maar 2 uur was toch te lang voor een romantische komedie, daardoor werd het af en toe te langdradig.
NYSe
-
- 1749 berichten
- 1611 stemmen
Bevat heel erg veel lachmomenten, mede door de zeer humoristische cast die overduidelijk veel plezier heeft. Dat de film dan toch niet zó meesterlijk is, komt door het gebrek aan samenhang tussen de scènes. De website van Ben en zijn vrienden, het werk van Alison, de vele discussies rondom drugsgebruik: het levert allemaal komische scènes op, maar meer dan karakteruitdieping had het niet moeten worden. Toch een fijne afwisseling voor de heren binnen het genre van de romantische komedie.
Arashi
-
- 10 berichten
- 10 stemmen
Laatste keer dat ik hem gezien heb is alweer paar jaar geleden. Is en blijft een van de betere romantische komedies!
lordmars
-
- 156 berichten
- 0 stemmen
sorry maar deze film is geen komedie, ik ergerde me eigenlijk alleen maar.. na 1 uur afgehaakt want dit is zonde van mijn tijd.
totaal niet grappig, lang, zwangerschap, bleeegg
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Erg leuke film, van begin tot eind genoten.
Heel leuk hoe de film begint als een comedy en later toch meer de drama kant op gaat met toch nog wat erg grappig scene's erin. meestal hou ik hier niet echt van maar deze film bleef me toch boeien.
Ook een heel erg leuke cast, en Seth Rogen was erg goed in deze film.
gewoon een erg leuke film. 
3,5*
mrs A
-
- 44 berichten
- 0 stemmen
Leuke komedie!
Grappig, maar met een serieuze ondertoon.
Beetje overdreven karakters misschien, maar het past bij de film.
Wel mistte ik de connectie (romantisch) tussen de twee..
peterjames777
-
- 148 berichten
- 1597 stemmen
Beetje overrated als je het mij vraagt.
Ik heb wel een aantal keer goed moeten lachen met dank aan Rogen (die wel hetzelfde is als in bijna elke andere film van hem maar dat geeft niet) en hij krijgt de hulp van Rudd, Segel en co. die ook hun momenten hadden.
Waar anderen het hebben over een goede mix van komedie en drama vind ik dit het tegenovergestelde. De film is het beste met de leuke soms absurde humor van de mannen. En dan in eens word hij weer zoet, cliche en sentimenteel.
Twee gezichten en dit werkt niet echt voor mij. Plus het feit dat ik Heigl maar niks vind en ook in deze film niet vind passen.
2,5*
Zeriel
-
- 1395 berichten
- 2639 stemmen
De zoveelste middelmatige comedy, met flauwe onderbroekenlol. Toegegeven er zitten leuke scenes tussen met Seth Rogen, maar als hoofdpersoon schiet hij tekort. Hij is eenuitstekende aangever zoals in 50/50.
Het lijkt wel of deze film het resultaat is van een eindeloze brainstormsessie, waarna alle ideetjes gefilmd zijn, en vervolgens de editor ziek werd, misschien zelfs wel het halve productieteam, waarschijnlijk door een poepoogepidemie , want de film is een veels te lange aaneenschakeling van scenes die een beetje als los zand aan elkaar hangen. Er zit geen ritme in de film, en er is geen chemie tussen Rogen en Heigl.
De "seks" scenes zijn niet om aan te zien. Die amerikanen zijn altijd aan het droogneuken, en dan moet je wel aankijken tegen de harige reet van Rogen. Haar BH kan nog niet eens af, maar we moeten wel een bedroevend slechte orgasme simulatie van de preutse Heigl doorstaan.
Als ze er een versie van 90 minuten van hadden gemaakt dan was de film misschien nog te pruimen geweest. Ik was weer eens op het verkeerde been gezet door de VPRO gids, die 4 sterren geeft, en het "een eerlijke parodie op moderne zeden " durft te noemen. Goedkoop scoren met platte grappen rond een zwangerschap, zul je bedoelen.
Voor een eerlijke parodie op moderne zeden rond ongewenste zwangerschap moet je bij Juno zijn. Nu ik erover na denken, misschien heeft de VPRO recensent de film wel door elkaar gehaald.
Masterkeeltie
-
- 346 berichten
- 552 stemmen
Hele goeie balans tussen romantiek drama en komedie, seth rogan blijft een held in dit soort films en alle films waarin hij gewoon lekker seth kan zijn.
Goeie wegkijker
3,5 *
Mistaa-g
-
- 53 berichten
- 0 stemmen
Een van de beste komedies en met uitstek de beste van de 21e eeuw. De film kan in veel clichés vallen maar doet dat totaal niet. Ze brengen ook een verhaal dat bekend is in de oren en mensen met gelijkaardige gevallen kan helpen hoe dit op te pakken (al zijn de 2 partijen misschien niet zo excentriek). De cast is de top van de komedie van de laatste jaren en zelfs Heigl speelt haar best goed buiten haar mooie verschijning. Zelfs de kleine personages zijn heerlijk (zoals het kleine kindje dat super acteert). Jonah Hill is heerlijk net zoals Jason Segel en het is straf dat ze zo een manne kunnen krijgen in een kleine rol (al is het wel een vriendenclubje). Paul Rudd heb ik wel al beter zien spelen maar zeker geen onvoldoende voor hem...
kortom: Heerlijk
Mistaa-g
-
- 53 berichten
- 0 stemmen
sorry maar deze film is geen komedie, ik ergerde me eigenlijk alleen maar.. na 1 uur afgehaakt want dit is zonde van mijn tijd.
totaal niet grappig, lang, zwangerschap, bleeegg
Als je na een uur stopt met kijken moet je geen quotering geven... Wie beoordeelt de film nu na de helft maar te zien... Dommen aap
DBTim
-
- 854 berichten
- 1151 stemmen
Eens met Mistaa-g, heb deze film nu al een keer of 6 gekeken en hij blijft leuk. Cliche verhaal, maar hij blijft de volle 2 uur leuk door de geweldige dialogen die gebracht worden door de bekende komedie acteurs!
alexxx
-
- 48 berichten
- 258 stemmen
Naar mijn idee een heerlijke film. Op sommige momenten echte een Apatow (langdradig), maar ik heb mij rot gelachen om de sfeer. Het geeft hoop voor de gemiddelde man 
BBarbie
-
- 12893 berichten
- 7675 stemmen
Typische Apatow komedie: leuk bedoeld, maar het komt er niet echt uit; het mist een beetje venijn. Het lijkt alsof Katherine Heigl de laatste jaren dit soort films aan de lopende band maakt. Met acteertalent heeft dat volgens mij niet zo veel te maken, maar Heigl beschikt over andere kwaliteiten...
Pelagatti
-
- 269 berichten
- 550 stemmen
Ik heb Knocked Up nu 3 x bekeken. De eerste keer vond ik hem hilarisch (vooral de stoner/nerd scenes). De tweede keer was hij ook nog wel leuk, maar de verrassing van het verhaal was natuurlijk al weg. De derde keer...Dit was toch wel de laatste keer hoor... blijft hier en daar nog wel grappig en kijkt lekker weg, maar is eigenlijk ook gewoon erg flauw. Paul Rudd blijft wel geweldig depri in zijn midlife crisis-rol. Bepaalde dingen zijn al erg herkenbaar. Lekker cynische attitude!
De film 'This is 40" is trouwens een spin-off met een aantal acteurs uit deze film. Niet zo grappig als Knocked up, maar wel leuk om ook een keer gezien te hebben 
DrChesterStock
-
- 23 berichten
- 54 stemmen
Meh. Het is een romcom, dus dat het voorspelbaar is, is niet erg, maar de film is nogal traag en de dialogen zijn erg matig.
Heigl vind ik vaak wel leuk, maar Rogen irriteert me hier. (Zoals altijd. The Green Hornet, Zack & Miri; ik kan hem niet uitstaan. Ik wil eigenlijk eens Pineapple Express kijken omdat ik Gary Cole zo'n eindbaas vind, maar Rogen houdt me tegen.) De bijrollen van vooral Paul Rudd, Jonah Hill, Ken Jeong en Craig Robinson zijn nog het best, maar kunnen de film niet redden voor mij.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Na zes jaar eindelijk weer eens herzien en prima bevallen. Een dramedy zoals alleen Apatow ze kan maken. Fijne characters, voortreffelijke situatiehumor en oprecht drama. Weet nog wel toen ik deze voor het eerst zag ik het zo gek vond dat in de film leek alsof hun site zo uniek was ik dacht dat ze Mr. Skin over het hoofd zagen, blijft een heerlijke scene. Geweldige dramedy. Ondergewaardeerd, vooral in een genre die bijna alleen maar uit troep bestaat.
moviewoman26
-
- 84 berichten
- 94 stemmen
Ik vind dit echt een saaie film! Erg voorspelbaar en slecht uitgewerkt. Ik vind Seth Rogen ook een erg vervelende acteur. Niet de moeite waard om te bekijken deze film
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Leuke komedie over belangrijk onderwerp. De vrienden van Rogen zijn erg grappig (vooral de baard-grappen). Verder ben ik normaal geen fan van Heigl, maar hier is ze te pruimen en ziet ze er mooi uit.
Eric001
-
- 247 berichten
- 2719 stemmen
Nogal een saaie film, kon mij niet vermaken Simpele humor en niet echt leuke karakters..
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Erg leuke komedie waarvan ik al eens een half uur gezien had, maar om weet-ik-het-wat-voor-reden nooit heb afgekeken.
Gisteravond de hele film gezien en ik heb me kostelijk vermaakt.
Ook al zijn Katherine Heigl en Seth Rogen vooraf beschouwd niet het meest interessante duo voor een komedie, hier werkt het uitstekend.
Beiden zetten een erg leuke rol neer, vooral Heigl viel me hard mee. Paul Rudd in een bijrol was ook geniaal.
Ik had van de zomer 'This is 40' al gezien, een soort opvolger van deze film. Ook dat was een geslaagde film, al sla ik deze 'Knocked up' nog net iets hoger aan.
De film kent een hoog grappenpercentage, de meesten zijn nog gelukt ook. De vrienden van Ben waren wat flauw, maar zoals al eerder gezegd was Paul Rudd samen met Leslie Mann een leuk en grappig stelletje.
Ik heb me zeer zeker vermaakt, een aanrader is deze komedie zeker!
Ruim voldoende.
StevenMighty
-
- 312 berichten
- 275 stemmen
Leuke film.
Een onderwerp wat toch wel vaak realiteit is, wordt hier op een komische en toch ook serieuze manier gebracht.
De grote verschillen tussen de toekomstige ouders maken het erg leuk en gaan niet vervelen. De humor afkomstig van het vrienden groepje van Ben is wel redelijk plat en grof, maar maakt het contrast met de degelijke Alison wel groter.
Met een duur van 130 minuten, wat best veel is voor een komedie, gaat het uitgebreid over de 36 weken zwangerschap die voor het stel vol leuke en minder leuke momenten zitten.
3,5 sterren
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
Leuke komedie deze film.
Een van de betere die ik de laatste tijd heb gezien, (het is mijn genre niet, weet u wel).
Maar heb me bij deze meer dan 2 uur durende film niet verveeld.
Pre- en sequels

This Is 40
2012
103 reacties
Het laatste nieuws

Heb jij de Netflix-docu 'The Man With 1000 Kids' al gezien? 'Maag draaide om'

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen
Bekijk ook

Pink Floyd: Live at Pompeii
Documentaire / Muziek, 1972
29 reacties

Marina Abramovic: The Artist Is Present
Documentaire / Biografie, 2012
16 reacties

Little Miss Sunshine
Komedie / Roadmovie, 2006
720 reacties

The Blind Side
Drama / Sport, 2009
384 reacties

50/50
Drama / Komedie, 2011
288 reacties

(500) Days of Summer
Komedie / Romantiek, 2009
662 reacties
Gerelateerde tags
alcoholone-night standbedzwangerschapcondompaternitydrug gebruikbeardunprotected sex duringcreditsstinger
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








