• 15.825 nieuwsartikelen
  • 178.404 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.113 gebruikers
  • 9.378.163 stemmen
Avatar
 
banner banner

Vacancy (2007)

Thriller | 85 minuten
3,15 1.358 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Nimród Antal

Met onder meer: Luke Wilson, Kate Beckinsale en Frank Whaley

IMDb beoordeling: 6,2 (112.524)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Vacancy

"Once you've checked in... The terror begins."

De auto van David en Amy Fox begeeft het in een verlaten gebied. Hierdoor zijn ze gedwongen de nacht door te brengen in het enige motel in de omgeving. Ze vermaken zich met wat horrorfilmpjes op de tv in de kamer, tot ze er achter komen dat die filmpjes opgenomen zijn in dezelfde kamer waar ze nu zitten en de camera's er nog hangen...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hinie

hinie

  • 1336 berichten
  • 0 stemmen

Zaten wel schrikmomenten in. Maar beetje te ongeloogwaardig allemaal.


avatar van Tony Montoya

Tony Montoya

  • 41 berichten
  • 41 stemmen

Begin is aardig, daarna wordt het 'n regelrecht onrealistisch drama. The video-scenes; slecht, het leek wel of ik naar horror uit de oertijd zat te kijken. Mocht je keuze hebben, neem dan niet deze!


avatar van marzuq

marzuq

  • 155 berichten
  • 188 stemmen

Zeer beangstigend gegeven, alhoewel niet helemaal origineel, maar tegelijkertijd toch weer wel. Een horror-thriller moet een bangmakend gegeven hebben en dat heeft deze zeer zeker. Ik zat zeerzeker op het puntje van mijn stoel. De acteurs speelden zeer sterk ook een pluspunt. Het verhaal ontwikkelt zich langzaam aan en opeens wordt het je duidelijk en dat vondt ik creepy. Ik ga zelf ook regelmatig met de vrouw op pad, dus ik kon me dan ook goed inleven.

Ik begrijp dan ook echt de kritiek niet. ALs je een horrorthriller bekijkt, wat verwacht je dan.

Een opmerking aan de editors, jullie geven in de beschrijving hierboven de clou weg!!!!!!


avatar van bubba01

bubba01

  • 45 berichten
  • 59 stemmen

Goede film....lekker verstand op 0 en kijken.

Het zal je maar gebeuren....ik raad hem zeker aan.


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

Spannend gegeven, maar zeer cliche uitwerking. Op het puntje van mn stoel gezeten, dat dan weer wel


avatar van monaldo

monaldo

  • 59 berichten
  • 131 stemmen

Een orgineel verhaal en erg spannend, tenminste als je erin zit. Vond het verhaal ook goed uitgewerkt en tot het einde van de film zat de spanning erin.


avatar van Dikkie Post

Dikkie Post

  • 173 berichten
  • 2404 stemmen

Leuke film, maar vond het einde wel een beetje vaag hoor.


avatar van hellblazer93

hellblazer93

  • 650 berichten
  • 924 stemmen

Prima films en goed geacteerd. Verhaal is origineel genoeg en prima uitgewerkt. Het kwam lekker vlot op gang en de muziek was ook wel goed. Geen bijzondere film hoor. Wel redelijk. 3.5*


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Sterke cast, heerlijke sfeer en genoeg spanning. Het plot is simpel, echter heel erg effectief en best wel origineel. Verder zorgt regisseur Nimród Antal voor een aantal sterke shots / scènes. Gewoon een sterke thriller, ondanks een aantal clichés.

4.0*


avatar van Bloody Mary

Bloody Mary

  • 77 berichten
  • 432 stemmen

Spannende film die geen moment verveelt. Kort maar krachtig! 3.5*


avatar van Bloody Mary

Bloody Mary

  • 77 berichten
  • 432 stemmen

Bloody Mary schreef:

Spannende film die geen moment verveelt. Kort maar krachtig! 3.5*

Maak er maar 4* van!


avatar van Mayaggi

Mayaggi

  • 6 berichten
  • 2 stemmen

Heb me prima vermaakt met deze film geboeit van begin tot eind


avatar van s0062423

s0062423

  • 682 berichten
  • 1739 stemmen

Volgens mij is deze film gewoonweg een samenraapsel van alle clichés mbt het genre horror, maar het werkt heel goed!!

Er zaten een paar geweldige schrikmomenten in en het verhaal is net lang genoeg. Toch hier en daar een paar kleine foutjes, maar boeien... Kortom een filmpje om te zien met een paar vrienden en een bakje bier (of twee)!!

3*


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

Ik ben toch heel erg benieuwd naar de kleine foutjes waardoor je deze film aanzienlijk lager beoordeeld.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7007 berichten
  • 9792 stemmen

Zeer voorspelbare horrorachtige thriller zonder verrassingen. De cast is eigenlijk te goed voor een dergelijk vlak en ongeïnspireerd script. Mooi camerawerk en technisch dik in orde, maar het geheel is niet meer dan een tweederangs Psycho-ripoff.


avatar van s0062423

s0062423

  • 682 berichten
  • 1739 stemmen

@ Doom;

Het is al een tijdje geleden dat ik de film gezien heb, maar het waren een paar kleine foutjes. Eén van de meest opvallende fouten was wanneer één van de slechterikken in hun motelkamer staat en daarna op mysterieuze wijze verdwijnt (door het luik in de badkamervloer), ligt toch op onverklaarbare manier het tapijt over dit luik?!? Dus de slechterik heeft vanuit die geheime gang het luik toch nog weten te verbergen...

Voor de rest had je van die typische onlogische handelingen van de hoofdpersonages waardoor de film langer kan duren en spannend blijft, maar dit is typisch horrorfilms en hierover ga ik dus niet liggen zagen...


avatar van De Nederlander

De Nederlander

  • 112 berichten
  • 720 stemmen

super low budget film om te maken. één huis, en één auto.

maar de film mag er zeker wezen


avatar van billgoldberg

billgoldberg

  • 78 berichten
  • 79 stemmen

3 sterren voor deze film. Zeker geen topper, maar zeker wel het bekijken waard. Zwakke momenten (lees daarvoor de spoiler van s0062423 van 1 november) wisselen sterke momenten af.

Verder is het een typische horrorfilm met 'kijk uit, achter je' momenten.... Liefhebbers zullen zich wel vermaken met deze film.


avatar van Padde

Padde

  • 151 berichten
  • 160 stemmen

Spannend gegeven,beetje onrealistich Op het puntje van mijn stoel gezeten, dat wel 3.5 sterren


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12274 stemmen

een angstaanjagande film erg goed gebracht

4 sterren


avatar van animalkrullie

animalkrullie

  • 546 berichten
  • 658 stemmen

Oké, ik heb zeker een andere film gekeken dan de meeste mensen hier.

Vond het een bijzonder clichéfilm waar je de schrikmomenten aan voelde komen.

Het verhaal was flinterdun, de karakters werden niet uitgediept en het einde was wel heel jammer!

Moet wel zeggen dat deze film niet echt heel slecht was, maar het is zeker geen topfilm.

2,5*


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Zeer geslaagde thriller om 's avonds laat in het donker te kijken. De acteerprestaties zijn heel goed wat van deze film iets meer maakt dan een doorsnee slasher verhaaltje. De sfeer zit ook heel goed en ik vond het einde juist wel goed.

3,5*


Echt zo'n horrorfilm waarvan je tijdens het kijken denkt dat je hem al wel tien keer hebt gezien. Hij is minder grafisch dan veel andere hedendaagse horrorfilms en werd daarom door veel critici gunstig beoordeeld, maar minder gore zorgt niet voor meer kwaliteit. Cliché wordt op cliché gestapeld en hoewel hij maar zo'n 75 minuten duurt (de aftiteling niet meegerekend) duurt hij veel te lang.


avatar van Rudeo

Rudeo

  • 135 berichten
  • 2162 stemmen

Ik vond de film op een gegeven moment erg spannend. Het idee van die motel kamer vond ik ook leuk bedacht. Maar dan krijg je zo'n einde en dan denk je bij je zelf: als ze nou een seconde langer over het einde hadden nagedacht, dan had deze film een veel hogere waardering gekregen. Want dit kan iedere gek wel uit zijn duim zuigen.


avatar van han de barman

han de barman

  • 202 berichten
  • 485 stemmen

domme film en hij houdt ook zo ineens op...

veel ongeloofwaardige gebeurtenissen...


avatar van extasis

extasis

  • 59 berichten
  • 114 stemmen

gemiddeld, locked up thrillerfilmpje, best vermakelijk op het idiote einde na 3*


avatar van nacht

nacht

  • 190 berichten
  • 0 stemmen

Spannend, en erg goede schrikmomenten, alleen het verhaal was een beetje te simpel bedacht


avatar van john constantine

john constantine

  • 263 berichten
  • 243 stemmen

Spannende thriller van begint tot eind. De film blijf vanaf begin tot eind boeien. Een van de beste thrillers die ik dit jaar gezien heb in dit genre.

Die hotel eigennaar is een normale man, maar zoals je hem verder in de film ziet is die gast echt creepy, echt tof hoe hij die rol neerzette. Ik raad mensen deze film aan die houden van suspende, thriller/horror achtige dingen. Wilson zet de rol ook erg goed neer, ik keer wat anders dan een komedie voor hem, en dan pakt erg goed uit. Beckingsale zet ook een erg goeie rol neer als de vrouw van wilson.

Ik snap niet wat mensen zeuren over het einde, het is aan de ene kant een open einde en een dicht einde, er dus er kan van alles gebeuren!

De film krijgt van mij gewoon 5* sterren omdat ik al zolang geen spannende thriller meer heb gezien!!!!!!!!!!!


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3024 stemmen

Zeer spannende thriller, tot aan het einde! Jammer dat het einde dan wat minder is. Film duurt ook maar 85 min, ze hadden er misschien iets meer van kunnen maken. Maar toch vond ik hem zeer geslaagd!


avatar van TheRisingSun

TheRisingSun

  • 1140 berichten
  • 2261 stemmen

Degelijk thrillertje!

Een lekker filmpje om zo tussendoor eens op te zetten. Het liefst wel 's avonds laat als het donker is!

Het verhaal en gegeven zijn simpel, maar redelijk effectief uitgewerkt. Zo af en toe wat lichte schrikmomentjes, althans voor mij dan. Ben al niet zo schrikachtig, dus er moet wel heel wat gebeuren wil ik van mijn stoel afvallen.

Beckinsale en Wilson doen het goed, wetende dat ze beide niet echt gewend zijn in het thriller genre. Vooral Wilson vond ik het erg goed doen, zeker omdat ik hem vooral ken als komiek en dus als totaal niet serieus. Hier was dat heel anders, maar wél goed!

De film deed me wat denken aan "When a Stranger Calls", waar de hoofdpersoon ook alleen zat in een omgeving waar haast niemand je kan horen en je aangewezen bent op jezelf.

De film zal vooral bevallen als je je goed kan inleven in de personages. Dan zal je toch een stuk angstiger naar deze film kijken.

3,5 ster