• 159.430 films
  • 9.806 series
  • 29.099 seizoenen
  • 608.614 acteurs
  • 355.250 gebruikers
  • 8.898.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

Plop in de Stad (2006)

Familie | 65 minuten
2,68 60 stemmen

Genre: Familie

Speelduur: 65 minuten

Oorsprong: België

Geregisseerd door: Matthias Temmermans

Met onder meer: Walter de Donder, Chris Cauwenbergs en Aimé Anthoni

IMDb beoordeling: 6,0 (89)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 13 december 2006

Plot Plop in de Stad

Lui eet - ondanks een waarschuwing van Plop - een verkeerde bes. Hij begint ineens te groeien, totdat hij net zo groot als een mens is geworden. De andere kabouters worden heel boos op hem, waardoor Lui verdrietig wegloopt en in het bos verdwaalt. Voor hij het weet, belandt hij in de stad. Plop, Kwebbel en Klus gaan naar Lui op zoek. Ondertussen zet Lui de hele stad op zijn kop.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kabouter Klus

Kabouter Plop

Kabouter Kwebbel

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Justice4All

Justice4All

  • 2152 berichten
  • 457 stemmen

Plopper-de-plop-plop-plop weer een deel?!


avatar van Evil Empire

Evil Empire

  • 144 berichten
  • 272 stemmen

Ga je met kerst maar naar 1 film... ga dan niet naar deze!!


avatar van Black-Pearl

Black-Pearl

  • 191 berichten
  • 47 stemmen

De hoeveelste plop is dit al niet??!

De enige plop die ik leuk vind is die met frans bauer


avatar van Quentin

Quentin

  • 10182 berichten
  • 8347 stemmen

Met rolletjes voor de Pfaff's.


avatar van grave007

grave007

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

tot nog toe de enige film waar mijn 3-jarig zoontje niet in slaap is van gevallen in de bioscoop.


avatar van gotti

gotti

  • 14016 berichten
  • 5587 stemmen

Maar nu heeft ie last van nachtmerries?


avatar van Herisson

Herisson

  • 3413 berichten
  • 607 stemmen

Quentin schreef:

Met rolletjes voor de Pfaff's.

En Arnold Vanderlijde.

Grappige film trouwens, onze dochters hebben genoten! (En wij ook wel )


avatar van jackwhite54

jackwhite54

  • 11 berichten
  • 4 stemmen

Mensen dit is een kinderfilm mn dochter van 8 geniet er volop van en of er nu 1 of 10 zijn tis voor kinderen bedoelt


avatar van Shunshine

Shunshine

  • 62 berichten
  • 24 stemmen

waarom spelen altijd bekende zangers mee.

Die verkloten de films.

Eerst diene achterlijke domme frans bauwer met zijn poppehandjes die te lui is om in een fabriek te gaan werken want enkel daar is hij goed voor.

En nu Sam gooris moet hij niet zingen van heb mijn sportsletsen aan of hoe noemd dat stom liedje van hem.

weer een 0.5 erdoor omdat ik geen 0 kan geven.


avatar van Mug

Mug

  • 13949 berichten
  • 5968 stemmen

In Plop en Kwispel (die je 5 sterren gaf) speelt ook een (in Vlaanderen) bekende zanger mee... Blijkbaar een non-argument.


avatar van Shunshine

Shunshine

  • 62 berichten
  • 24 stemmen

in plop en kwispel wie dan ???


avatar van Shunshine

Shunshine

  • 62 berichten
  • 24 stemmen

aach juist maar dat is de zanger van de groep Spring.

En die kunnen veel beter zingen hé.

Moest hij stoppen met spring en gewoon beginnen zingen zou hij ook maar 0.5 krijgen hoor.


avatar van roppie83

roppie83

  • 7 berichten
  • 1936 stemmen

Betalen? Daar wordt ik zo moe van hé, betalen!


avatar van black_shadow

black_shadow

  • 113 berichten
  • 5 stemmen

Eén van de mindere Plopfilms, maar het is en blijft een kinderfilm zolang de kinderen zich maar vermaken da's het belangrijkste.


avatar van Jessu123

Jessu123

  • 182 berichten
  • 0 stemmen

enige voordeel aan de film: nicolette van dam


avatar van jester

jester

  • 737 berichten
  • 1114 stemmen

Het is maar wat je voordeel noemt. De Plopfilms lijken per deel slechter te worden, het is belangrijker welke bekende Nederlanders of Vlamingen er meedoen dan dat er een goed verhaal gebruikt wordt. De kinderen vinden het leuk, maar ook zij zien dat Plop en de Kabouterschat en Plop in de Wolken een stuk beter zijn dan deze film.


avatar van soom

soom

  • 24818 berichten
  • 2666 stemmen

Hoe kinderachtig kan je zijn? Nou.. Blijkbaar héél erg kinderachtig. Want Plop in de Stad vind ik echt gewoon leuk! Ik hou van dat Belgische accent, het verhaal is leuk, en Nicolette van Dam is gewoon leuk. Na Taffie is Bionda ook echt mijn favoriete Zoop personage. Ik kan heel goed begrijpen dat Plop zo leuk word gevonden door de doelgroep. Want ja, natuurlijk moet ik het nog eens zeggen, ik hoor er al heel lang niet meer bij..


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 4943 berichten
  • 2199 stemmen

Deze vond ik weer minder dan Plop en Kwispel wat jammer nou! Ik had er eerlijk gezegd al niet veel van verwacht aan de Poster te zien het is dat er nog een Kleintje in de Familie zit anders ging ik nooit meer naar een Kabouter Plop-Film de Bioscoop.

2.5*


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24024 berichten
  • 3586 stemmen

Ik kan er niks aan doen, maar wanneer ik op mijn werk Plop kijk met de kindjes krijg ik automatisch een lach op mijn gezicht. Heerlijke manier om een grauwe, regenachtige dag om te krijgen.

Leuke muziek, grappige omgevingen en vooral veel knipogen naar oudere kijkers. Sowieso leuk om Nicolette te zien en natuurlijk de Pfaffs. Het hele carnavalsthema is ook goed gekozen, leuke muziek en het is allemaal swingend neergezet voor de jonge kids. De papa's, mama's, opa's, oma's en oppassen zullen meer dan eens getrakteerd worden op droge humor.

Je hoeft geen fan van Plop te zijn om deze film uit te kunnen kijken. Zelfs mensen die helemaal niks met plop hebben moeten toegeven dat het soms best vermakelijk is. Ik, en alle kleintjes op het werk, vonden het in ieder geval een geslaagd Plop filmpje en (helaas voor mij) werd bij ons niemand er moe van...