Norbit (2007)
Genre: Komedie
Speelduur: 102 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brian Robbins
Met onder meer: Eddie Murphy, Thandiwe Newton en Eddie Griffin
IMDb beoordeling:
4,3 (87.047)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 15 maart 2007
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Norbit
"Have You Ever Made A Really Big Mistake?"
Norbit heeft het nooit makkelijk gehad. Als kind werd hij achtergelaten op de stoep van een Chinees restaurant en werd opgevoed door Mr. Wong. Het wordt op latere leeftijd alleen maar erger als hij ook nog een gedwongen huwelijk moet aangaan. Op het moment dat Norbit het allemaal niet meer ziet zitten keert echter zijn jeugdliefde Kate terug in de stad.
Externe links
Acteurs en actrices
Norbit / Rasputia / Mr. Wong
Kate Thomas
Big Jack Latimore
Earl Latimore
Blue Latimore
Deion Hughes
Lord Have Mercy
Buster
Pope Sweet Jesus
Preacher
Video's en trailers
Reviews & comments
maurice74
-
- 586 berichten
- 436 stemmen
Eddie Murphy is al jaren niet grappig meer, maar nu wordt het pas echt vervelend.
maerk
-
- 4249 berichten
- 2702 stemmen
Ik had al gehoord dat Norbit heel slecht was en dat hij was overladen met Razzies. Maar eigenwijs als ik ben wilde ik hem toch kijken. Ik dacht dat een comedy over een dikke vrouw wel grappig zou zijn, ik hou wel van flauwe humor. Maar dit was een hele dikke tegenvaller, ook al lagen mijn verwachten niet té hoog.
Eddie Murphy speelt maar liefst 3 rollen in deze film...helaas. Na een paar minuten beginnen zijn typetjes en stemmetjes al te vervelen. Norbit is enorm saai en typisch Amerikaans. Vooral het einde vond ik waardeloos. Zo voorspelbaar, happy sappy en Amerikaans. Daar kan ik niet goed tegen. Tussen alle grappen zitten er natuurlijk wel een paar leuke...maar bij lange na niet genoeg.
Enige pluspunt aan de film is de...eh...ahum...'mooie' make-up
.
Eddie Murphy is gewoon niet grappig meer. Een stuk of twee films met hem zijn wel grappig, en volgens mijn ouders ook Beverly Hills cop, die ik nog nooit gezien heb. Het enige waar Eddie Murphy nog wel goed in is, is zijn stem uitlenen aan animatiefilms.
Een heel klein aantal geslaagde grapjes, make-up en mijn broertjes die wel konden lachen om een dikke mevrouw zorgen voor 1,5*.
maerk
-
- 4249 berichten
- 2702 stemmen
Zeer goeie film, nog maar 534 stemmen. Beetj weinig voor zo'n best wel oude film!
Hoogste: 4.0
Ehh...zit je nou in de war met The Nutty professor of vindt je een jaar al oud voor een film?
Onderhond
-
- 87599 berichten
- 12858 stemmen
Mjah. Kende deze film verder niet, dus verwachtingen had ik verder ook niet.
Heb best een paar keer kunnen glimlachen. Lang er allemaal wel dik bovenop, maar wat deze film voor mij redt is de uitvoering.
Beetje raar dat ik er verder niemand over hoor. Maar vond het kleurgebruik toch echt mooi. Zwaar aangedikt, maar dat kleurige en fleurige sfeertje maakte de film wel meteen heel wat genietbaarder.
Er is toch echt wel wat tijd en moeite gestoken in het visuele, zowel qua kleur als camerawerk werkt het eigenlijk redelijk feilloos. Maakt de film voor mij uiteindelijk nog een meevaller.
Aantal keertjes gelachen, en verder genoten van het fleurige kleurboek.
3.0*
fieko
-
- 409 berichten
- 1685 stemmen
vond er niet heel veel aan.
ook al had ik niet heel veel verwachtingen, viel hij me toch hard tegen
2*
jackie chan
-
- 296 berichten
- 1479 stemmen
Hij viel me mee!
Cliche was ie soms wel maar ik heb me dood gelchen over toen de badmeester vroeg of mevrouw wel een slipje droeg en dat eddy die buik optilde en zei natuurlijk wel (sorry ben slecht horend en volg dus de nederlandse odertitteling)
En zo had ik wel paar goeie grappen gezien!
Ze geven die razias wel snel weg! Ze moeten eens echt slechte films afkraken ipv acteurs die t even slecht doen (want er zijn ergere films en waarom zijn t altijd bekende sterren die een razia winnen)
Maar een topper vond ik hem ook weer niet. ik vond norbit zelf niet zn leuk personage en eddie speelde teveel personages (had die dikke vrouw nou maar door iemand anders laten spelen bij mr wong herkende ik eddy niet eens)
Maar ik wil deze film niet afkraken en het was wel een grote gok om eddie 3 rollen in een film te geven. Dan had ik heb liever in dr doeliltle 3 gezien en in daddy day care vervolg enzo
dus als eddie een persongae speelde was t zeker een betere film geweest liever 3 films dan 1 zakke film
3 sterren (voor die 2 super goeie grappen waar ik echt goed gelachen heb en verder zaten er genoeg grappen in om me te vermaken als waren er wel heel veel cliche's)
Mar-Lous
-
- 19 berichten
- 19 stemmen
Ik vond hem wel leuk.. maar ik had het leuker gevonden als Eddie het alleen maar bij Norbit had gehouden! ik had het ook leuk gevonden als die dikke heks ook werkelijk echt zou zijn!
Ik vind het nu een beetje goedkoop, en erg ongeloofwaardig!
maar nu ef de leuke dingen ik vind het geweldig als die vrouw(ben der naam kwijt) in de auto zingt "Don't cha wish your girlfriend was HOT LIKE ME!"
haha enig!!
en als ze doet dat ze zwanger is dat ze zegt "kijk ik krijg al een buikje"
nou dat zijn dus weer de leuke dingen!! 
Theunissen
-
- 12276 berichten
- 5517 stemmen
Soms leuk maar soms ook erg langdradig. De eerste 30 minuten in deze film zijn eigenlijk nog het beste, daarna wordt de film zeer voorspelbaar en ook melig. Leuk voor eens gezien te hebben maar meer ook niet. Deze film deed me een beetje denken aan de "Nutty professor", het verhaal lijkt erg op elkaar namelijk. Lelijke man (met een groot hart) probeert het mooie meisje te krijgen. En weet je dat lukt ook nog altijd in dit soort films 
waxs
-
- 102 berichten
- 386 stemmen
...pff, wordt nu wel een beetje moet van alle die dikke neger type'tjes. Heel flauw.
Dynamovie
-
- 260 berichten
- 1673 stemmen
Heel flauw en veel clichées en typisch Eddy Muprhy. Maar dat alles maakt het zo simpel vermakelijk. Niet te moeilijk doen, verstand op nul zetten. Go Rasputia. Murphy is - afgezien van de stem - onherkenbaar als Rasputia. Dat is ongelofelijk knap gedaan trouwens. En die vette blubber zit er ook nogal echt uit.
kimberlyVD
-
- 5946 berichten
- 1567 stemmen
Leuke film... Rasputia kan zo grappig uit de hoek komen! mooi acteerwerk van Murphy. 3,5
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2810 stemmen
Geweldig. Helemaal eens met Dynamovie.
Hoe Eddy als Rasputia speelt is gewoon geweldig!
Christa22
-
- 26 berichten
- 10 stemmen
whahahaha heb echt in een deuk gelegen
Veel grappige momenten en ja eddie die kan ook echt alles spelen!!
Hoe ze dat ook kunnen maken he eddie zo super dik:D
guylopez93
-
- 596 berichten
- 1731 stemmen
slechte film gewoon
weinig grappen en Eddie Murphy begint vervelend te worden
jammer
®Tc
-
- 8212 berichten
- 1087 stemmen
Eddie Murphy gaat nog meer eens onder zijn niveau. Hij is op sommige moment wel leuk maar echt lachen doe je niet. Kijkt wel leuk weg. 2,5/5
film88888
-
- 869 berichten
- 919 stemmen
Echt lang geleden dat ik nog zo een slechte film heb gezien.
Ik had al gen hoge verwachtingen van deze film, mar wou Norbit dan eens kijken voor toch gezien te hebben, maar het was tijd verspilling.
Ik heb ook de volle 90 minuten nooit moeten lachen.
2,0
notorious_kim
-
- 910 berichten
- 1168 stemmen
dit vond ik echt een platte film. Ik kon er het meest van de tijd niet mee lachen en na een uur had ik het wel gezien, dus 't laatste half uur was pure verveling.
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Deze heb ik niet uitgekeken, Eddy maakt steeds meer slechte films.
Barcel
-
- 1370 berichten
- 30 stemmen
De film begint wel erg saai, maar er komen steeds meer komische scenes en ik begin ook steeds meer te lachen. Het einde vind ik geweldig! Er zijn wel wat minpuntjes maar die kunnen me niks schelen want de film is gewoon grappig! Jammer van het begin.
3.0*
INSTITUT777
-
- 105 berichten
- 535 stemmen
vond hem maar zwakjes... die eddie murphy kan beter gaan golfen ofzo...
Appelsap
-
- 16 berichten
- 42 stemmen
Wat een idiote film. Dat ik hiervoor naar de bioscoop ben gegaan...
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2540 stemmen
Vond hem niet geweldig, maar wel aardig.. Kon wel vaak genoeg lachen, helaas niet goed genoeg om een dikke voldoende neer te zetten.
2,5* "How you doing?"
stoffel75
-
- 172 berichten
- 169 stemmen
Murphy is laag gevallen; Ik heb nergens moeten lachen. Mijn zoontjes konden er wel om (glim)lachen, ze zijn 7 en 9 jaar oud. Ik verwachtte een zwakke film, maar dit is gewoon rotslecht. 1,5 ster voor Murphy, want die heeft waarschijnlijk afgezien met al die make-up op zich. Het ga je goed, Eddie.
_Moonwalker
-
- 549 berichten
- 477 stemmen
Snap niet al de negatieve berichten over de film. Dit is een soort film die je op auomatisch piloot moet kijken. Niet teveel nadenken maar gewoon genieten van de film.
Vond het zelf een leuke film. Waren goede grappen er tussen en Eddie Murphy heeft sterke karakters neergezet.
Ik persoonlijk wist niet dat Mr. Wong ook gespeeld werd door Eddie Murphy, dus dat zegt al iets over de acteer prestaties...
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3473 stemmen
Een van de slechtste films ooit gezien. Enorm veel vals sentiment volgens het boekje. Grappen die niet leuk flauw zijn maar gewoon helemaal niet grappig zijn, Murphy doet zelfs geen moeite om met wat enthousiasme er nog wat van te maken.
0,5*
fatal niels
-
- 18 berichten
- 43 stemmen
Idd gewoon leuke film... Niets aan toe te voegen. Geen hoogstandje maar toch..
Het laatste nieuws

Levensecht Netflix-drama 'Private Life' met Paul Giamatti maakt indruk

'The Investigation of Lucy Letby' gezien? Op Netflix vind je ook deze vergelijkbare documentaires

Waargebeurde film 'The Mauritanian' van Kevin Macdonald is woensdag op televisie

Netflix komt met 'Caught Stealing', maar Prime Video overtroeft met 'Roofman'
Bekijk ook

Stop-Loss
Drama / Oorlog, 2008
119 reacties

Thirty Seconds over Tokyo
Oorlog / Drama, 1944
18 reacties

Stomp the Yard
Drama / Muziek, 2007
103 reacties

Foster
Drama / Komedie, 2011
8 reacties

Life
Komedie / Misdaad, 1999
140 reacties

Mr. Nice
Komedie / Drama, 2010
38 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





