• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.122 gebruikers
  • 9.378.849 stemmen
Avatar
 
banner banner

Little Children (2006)

Drama / Romantiek | 137 minuten
3,60 1.187 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 137 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Todd Field

Met onder meer: Kate Winslet, Patrick Wilson en Jennifer Connelly

IMDb beoordeling: 7,5 (121.436)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 25 januari 2007

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Little Children

Een idyllische Amerikaanse buitenwijk, waar goed verdienende burgers ogenschijnlijk gemoedelijk naast elkaar leven. Onlangs is er een veroordeelde pedofiel in de buurt teruggekeerd. Een voormalig politieagent houdt hem in de gaten en hangt flyers op om de mensen te waarschuwen. Een aantal huisvrouwen bezoekt dagelijks met hun kinderen de speelplaats of brengt anders een bezoekje aan het drukke zwembad. Hun mannen leven in hun eigen wereld. Dan gaat één van de vrouwen met één van de mannen een spontane ontmoeting aan...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46699 berichten
  • 8855 stemmen

.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Sjonge..


avatar van gentenaar

gentenaar

  • 162 berichten
  • 172 stemmen

Best wel goede film die weet te boeien, maar had heel de tijd het gevoel dat de film gelijk niet af was, al bleef ik kijken, dacht dat het ietsjes anders zou eindigen

toch 3


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Een soort K-Pax gevoel krijg je zeker ook daar bij het einde was best teleurstellend..maja ik ga deze toch keer huren ben benieuwd naar winslet


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Speciale en unieke film, vooral in het eerste uur intrigerend voor mij, daarna duurde het toch allemaal ietsje te lang, naar het einde toe werd de film weer wat sterker. Het einde vond ik niet teleurstellend.

Kate Winslet is idd het sterkste aan de hele film

3,5*


avatar van FlorisV

FlorisV

  • 1854 berichten
  • 795 stemmen

1 van de beste van 2006 en heb in mijn persoonlijke top 10 gezet. American Beauty is minstens zo goed maar deze film is wat minder artistiekerig dan die film (met de wat mindere scene van de papieren zak in het geheugen).

Enige echte minpunt vond ik dat Kate Winslet niet echt geloofwaardig is als normaal, middelmatig uitziende echtgenote. Daar ziet ze er ook zonder makeup te fantastisch voor uit. Maar ze speelt goed.

Patrick Wilson was ook erg goed net als in Hard Candy, goede keuzes maakt deze man! De bijrollen vullen de film ook erg goed aan en alles heeft zinnige raakvlakken met elkaar zonder dat dit met de haren erbij hoeft te worden gesleept. Ook integer om de Pedofiel noch als zielig, noch als monster te portretteren. De politieagent lijkt een klootzak maar ook met hem had ik te doen, het einde vond ik wel mooi daarom.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Het verhaal speelt zich af in één van de gangbare Amerikaanse buitenwijken,

Waar slaat dat dan op, het zijn juist rijke amerikanen puppies net als in American Beauty


avatar van DeVrouw

DeVrouw

  • 110 berichten
  • 340 stemmen

Geniale film, heb er echt van genoten!

Naast de goede acteerprestaties van Winslet en Wilson kreeg ik kippenvel van de man die de pedofiel speelt (even zijn naam kwijt) hij heeft er terecht een oscarnominatie voor gekregen.

Maare...de borsten van Winslet, ik kan me vergissen maar ten tijde van Titanic zagen die er anders uit. Volgens mij is in 1 van de 2 films een instant gebruikt...maar goed dat terzijde


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Ik heb gisteren deze film gehuurd

Oke deze film begint hartstikke mooi, tijdens de film kreeg ik rillingen over mijn rug door deze film,

Ik kreeg een soort deja vu (american beauty)

Ik ben waarschijnlijk niet de enigste maar die pedofiel en die ex agent gedoe vond ik veelste saai alleen daarom al verliest deze film 2 punten !!

Alhoewel reflecteert de pedofiel volwassenheid uit wat je niet snel verwacht van een zo iemand..

De andere twee ga je steeds meer haten in de film !!

(wat dus GOED is, dats mooiste van een film meeleven enz) De extreme typisch amerikaans seks scene doet al veel , het is soms veelste langdradig terwijl het einde veelste kortsluitend is !!

Zoals ik al zei de twee karakters (kate en patrick) begin je steeds meer te haten wat dus ook de bedoeling was van Todd Field.

De pedofiel gedroeg zich volwassen, en reflecteerde het wat mensen vaak denken over volwassen en kindjes..

De andere twee gedroegen zich als kinderen vandaar de titel

ik geef het een 2'5 toch weer te langdradig waar ik al bang voor was voornamelijk door die agenten gedoe en de seks scene is veelste pornografisch sorry sorry


avatar van Drezic

Drezic

  • 226 berichten
  • 237 stemmen

mooie film met boodschappen waaronder een controversiele m.b.t. pedofilie (wat in deze film misschien nog wel beter uitkomt dan in the woodsman).

Idd niet geheel nieuw maar zeker een aanrader.

4*


avatar van Drezic

Drezic

  • 226 berichten
  • 237 stemmen

DeVrouw schreef:

Maare...de borsten van Winslet, ik kan me vergissen maar ten tijde van Titanic zagen die er anders uit. Volgens mij is in 1 van de 2 films een instant gebruikt...maar goed dat terzijde

Geweldig opgemerkt... en dat door een vrouw!

Of ben ik nu seksistisch?


avatar van Kisje

Kisje

  • 970 berichten
  • 1190 stemmen

Uitstekende film met een ge-wel-di-ge vertolking van Wilson en Winslet.

Tijdens de film was het wel wat gissen wat er vervolgens ging gebeuren maar het einde vond ik wel verrassend. Sommige scènes vond ik wel shockerend (wanneer die pedofiel zich aftrekt bij het bijzijn van die vrouw, wanneer hij zichzelf verminkt). Deze film bracht echt sterke gevoelens bij me boven.

Het stemmetje gedurende film deed me denken aan een aflevering van Desperate Housewives ...En vond trouwens ook dat de borsten van Winslet er anders uitzagen (dat ff terzijde )

4*


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

Zoals ik al zei de twee karakters (kate en patrick) begin je steeds meer te haten wat dus ook de bedoeling was van Todd Field.

Heb ze geen moment gehaat? Waarom zou ik eigenlijk?

Verder een prima film overigens.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Komop zeg waarom denk je dat de film Little Children heet

Het was de bedoeling om de karakters beetje te haten hoor, dat is he tmooiste van een film meeleven in de film, Kate Winslet en die gast gedroegen zich als kleine kids en dat merkte ze ook op het einde


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

Leg mij eens uit dan waarom ik ze zou moeten haten? Ik heb dat nou echt geen enkel moment gehad. Was dit de bedoeling van de regisseur? Dan heeft ie wat dat betreft de plank volledig misgeslagen.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

HiLL schreef:

Leg mij eens uit dan waarom ik ze zou moeten haten? Ik heb dat nou echt geen enkel moment gehad. Was dit de bedoeling van de regisseur? Dan heeft ie wat dat betreft de plank volledig misgeslagen.

Waarom denk je dat de titel Little Children is..Het zijn toch kate en patrick die zich zo gedragen.. vooral Patrick met die skateboard scene enzo..

Het was de bedoeling dat je ze ook kinderachtig gaat vinden..

Ik begrijp echt nie thoe jij een film beoordeelt hoor.. ligt het soms aan de seks scene waarom je steeds hiero iets post ofzo


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

Die laatste zin, dat zal het zijn.

Ik denk dat jij het niet helemaal snapt. Als ik iemand zou haten in deze film zijn het de echtgenoten van Kate en Patrick. Die verwaarlozen het huwelijk, hebben te weinig tijd voor hun kinderen. Dat Winslet en Patrick vreemdgaan is in principe niet goed, wel begrijpelijk. Ik zou misschien wel hetzelfde doen. Ze zijn duidelijk gefrustreerd door hun niet al te gelukkige leven en hebben het met elkaar heerlijk. Ze voelen zich bevrijd omdat ze elkaar hun geluk gunnen. Dat Patrick gaat skateboarden kan ik niet kinderachtig noemen, hij doe gewoon eindelijk datgene wat hij altijd graag had willen doen. Dat heeft niets met kinderachtig te maken. Het is het kind in hem wat eindelijk die stap zet.

Dat jij ze haat, heeft misschien wel met jouw eigen frustraties te maken, dat kan.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Vreemdgaan is niet de oplossing..Midlifecrisis al helemaal niet..

Ooit gehoord van scheiden en communicatie.

vreemdgaan is hetzelfde als verraad toch, althans dat vind ik.

Dat was de boodschap in deze film hoor ik weet niet of je het beseft..

En jah het kind in hun zelf daar gaat het ook om, kate is namelijk gelukkig als zij met patrick is maja..It's Just Wrong, kom bij je zinnen je hebt een kind en een huis met iemand.. Wie gaat er nu dan de hypotheek afbetalen..Huwelijk is een verbinding en belofte.

En die mag je niet breken..zelfs als je niet gelukkig bent kun je netjes scheiden maja. Ik had best medelijden met Connely, je moet natuurlijk wel communiceren he Patrick !!

En de seks scene was super hard gewoon..prachtig gedaan door todd field, verkeerd of niet verkeerd. ik vond het wel die verraad is gewoon Te erg !! Deed me denken aan Ray Liotta op het einde van Goodfellas..

Het was namelijk de pedofiel die zich volwassen gedroeg en kate en patrick andersom ..Dat was ook de reflectie van de pedofiel vermoedt ik..Net als American Beauty die jonge met de camera

Look Closer..


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Wie weet trouwens wanneer deze film nou te koop is??

Alvast Bedankt


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

Ja trouwen is communiceren. Ik weet niet of jij de film met een blinddoek en appel in je mond hebt bekeken? Vond je Connely en die vent dan zo geweldig in het huwelijk? Geen tijd, altijd maar werken werken werken. Krijg dan geen kind en trouw niet! Er zitten twee kanten aan de zaak, kerel. Trouwens die man die zich suf rukt op een 1 of andere goedkope internetslet....HULDE! :S

En nogmaals ik zeg toch zelf al dat vreemdgaan niet de oplossing is, maar wel begrijpelijk is in die situatie. En ja ook zij hadden zo sterk moeten zijn dat te bespreken ipv het bed in te duiken ja. Ok.

Overigens eindigen ze toch weer thuis.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Owjah die internet slet hahah Jammer dat je in de film veelste weinig ziet over Richard bij Connely zie je juist veel dat is wel vaag

En jij hebt mijn bericht met blinddoek naar lopen lezen want ik zei toch dat Patrick er eerst over kon praten tegen connely of niet soms oen !!

Of had het even verteld nadat hij kate had genomen sjonge jonge zeg !!

Verraad is iets groter dan een of ander puppy huwelijk zonder communicatie enzo Het ergste wat je kan overkomen toch ofniet soms..oftewel je mag dan ongelukkig zijn.. maar verraad gaat toch te ver..


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

En waarom mag het publiek kate en patrick niet haten in de film

Bij sean penn in Carlito's Way mog het toch ook


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

JohnStacks schreef:

Owjah die internet slet hahah Jammer dat je in de film veelste weinig ziet over Richard bij Connely zie je juist veel dat is wel vaag

En jij hebt mijn bericht met blinddoek naar lopen lezen want ik zei toch dat Patrick er eerst over kon praten tegen connely of niet soms oen !!

Of had het even verteld nadat hij kate had genomen sjonge jonge zeg !!

Verraad is iets groter dan een of ander puppy huwelijk zonder communicatie enzo Het ergste wat je kan overkomen toch ofniet soms..oftewel je mag dan ongelukkig zijn.. maar verraad gaat toch te ver..En waarom eindigen ze nou thuis zeg !!! wat een kortsluitend einde zeg !! Geen verklaring of complot Niets!!

Je begrijpt me niet. Natuurlijk kan Patrick eerst zeggen: He ik vind ons huwelijk kut en wil de buurvrouw neuken. Aan de andere kant, kan Connely ook zelf eens nagaan: Ben ik een leuke vrouw voor mijn man?

Zelfde geldt voor het andere stel. Ik begrijp het van twee kanten, jij van 1.

En dat einde...uiteindelijk zijn ze volgens mij blij dat ze toch maar niet op avontuur gaan met z'n tweeen. Zie de vraag van Patrick aan de politieman of hij zijn vrouw wil bellen. En de lach op zijn gezicht als hij bijkomt van de valpartij.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

En dat verklaard.........?


avatar van HiLL

HiLL

  • 482 berichten
  • 1021 stemmen

JohnStacks schreef:

En waarom mag het publiek kate en patrick niet haten in de film

Bij sean penn in Carlito's Way mog het toch ook

Zeg ik ergens dat het niet mag. IK heb ze geen enkel moment gehaat. Zie niet in waarom..

Maar goed. Hoi.


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

Oke ik begrijp je wel hoor..

Nog 1 vraag!! Weet jij misschien wanneer deze te koop is ??

Aangezien he tuit kwam in 2006 viel het me toch op dat het een week geleden pas te huur is ..

terwijl het normaal toch al te koop moest zijn (zie Casino Royale bijv.)


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

Vanaf 06-09 met NL subs te koop bij Ro-Disc...


avatar van JohnStacks

JohnStacks

  • 299 berichten
  • 0 stemmen

uuh en Free recordShops of vanleest dan jezus zeg waarom is deze film zo geheimzinnig


avatar van Avitas Sibannac

Avitas Sibannac

  • 521 berichten
  • 621 stemmen

Niks bijzonders, maar wel leuk om een avond mee te vullen. Niet altijd even boeiend, met momenten zelfs een beetje leeg, maar uiteindelijk had ik niet zo veel moeite met de iets meer dan 2 uur durende film. Mag er best wel zijn, net als het einde van de film.

3,25 *


avatar van Mr_White

Mr_White

  • 2067 berichten
  • 0 stemmen

Sterke film, die in de iets zwakkere momenten kan vertrouwen op de fenomenale acteerprestaties. Ik vond het einde niet slecht, al had ik een veel grotere confrontatie verwacht. Ergens klopte het ook wel dat het zo bescheiden eindigde.