• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.002 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.274 stemmen
Avatar
 
banner banner

Batman (1943)

Avontuur / Actie | 260 minuten
2,70 10 stemmen

Genre: Avontuur / Actie

Speelduur: 260 minuten

Alternatieve titels: The Batman / An Evening with Batman and Robin

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lambert Hillyer

Met onder meer: Lewis Wilson, Douglas Croft en J. Carrol Naish

IMDb beoordeling: 6,0 (2.721)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Batman

"A HUNDRED TIMES MORE THRILLING ON THE SCREEN!"

Dr. Daka, een Japanse spion, vindt een apparaat uit dat mensen in zombies kan veranderen. Bovendien heeft hij een radium-laserstraal waarmee hij zijn tegenstanders kan verpulveren. Alleen Batman & Robin kunnen hem nog tegenhouden

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van daviddoelen

daviddoelen

  • 663 berichten
  • 6598 stemmen

'Swifty one--eyed Japs'

'Twisted Oriental mind'

'Sinister Jap spy'

Oei. Andere tijdgeest…

De eerste verfilming van Batman heeft z'n charme, ondanks de propaganda en stereotypering. Bruce Wayne/Batman is - net als in de vroege strips - meer speurder dan superheld, de technische snufjes zijn leuk gevonden en de actiescenes zijn van het niveau ontsnappen uit een put vol krokodillen en knokpartijen met gangsters in driedelig pak. De film lijkt in de verste verte niet op de jaren '60 kitschkermis van Adam West & co., maar ook is ie nergens zo tijdloos en iconisch als de films van Tim Burton. Het is curiositeit. Wel eentje die 'The Batcave' (hier 'The Bat's Cave') en een slanke statige Alfred heeft geïntroduceerd. Interessant kijkvoer voor diehard fans van The Caped Crusader.

3*

Door met Batman and Robin (1949) - MovieMeter.nl