• 15.833 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.621 stemmen
Avatar
 
banner banner

La La Land (2016)

Romantiek / Muziek | 128 minuten
3,47 1.432 stemmen

Genre: Romantiek / Muziek

Speelduur: 128 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Damien Chazelle

Met onder meer: Emma Stone, Ryan Gosling en John Legend

IMDb beoordeling: 8,0 (749.374)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 december 2016

Plot La La Land

"Here's to the fools who dream."

Het verhaal volgt Sebastian en Mia, die nader tot elkaar komen doordat ze een gemeenschappelijk verlangen hebben om datgene te doen waar ze van houden. Maar wanneer het succes op de loer ligt, worden ze geconfronteerd met enkele keuzes die hun liefdesrelatie op het spel zet en waarbij hun gekoesterde dromen dreigen verscheurd te worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starwarsfans

starwarsfans

  • 13 berichten
  • 341 stemmen

n00r schreef:

Hmm. Ik heb dus echt een hekel aan musical is het dan nog steeds slim om deze film te kijken?

Als je van film houdt wel, geweldige film.


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

n00r schreef:

Hmm. Ik heb dus echt een hekel aan musical is het dan nog steeds slim om deze film te kijken?

Ja, dan kan je deze film makkelijk gaan kijken. De "ik haat musicals maar ik heb van La La Land genoten" reacties op dit forum zeggen genoeg. Ik had zelf ook veel meer muziek verwacht. Het verhaal en de personages staan centraal. Kijken dus!


avatar van Rosicky

Rosicky

  • 1436 berichten
  • 1709 stemmen

wizard_of_oz schreef:

Het stofgebruik van voornamelijk de kostuums van Mia vond ik goedkoop en voerde me totaal niet mee in de romantiek waar ik zo op had gehoopt.

Wát?

wizard_of_oz schreef:

Ik snap het idee dat het leuk is als ze allebei ouderwetse dans-schoenen dragen. Maar had Mia dan schoenen gegeven die in kleur ook mooi zouden staan bij haar jurk, in plaats van haar schoenen te geven die gewoon echt heel lomp staan bij haar totale outfit en totaal geen verfijning uitstralen.

Wát?

Het verbaast me dat je een film als Little Miss Sunshine dan wél kan waarderen, want de broeken van Steve Carell kunnen natuurlijk echt niet. Ieder natuurlijk zijn interessegebied en specialisme, maar deze film afrekenen op futiliteiten in de garderobe vind ik waanzin.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5812 berichten
  • 5402 stemmen

Een meer passende film had Damien Chazelle niet kunnen maken. In een chaotisch Amerika, politiek verdeeld en gebrandmerkt door de Geist des kapitalismus (zoals Max Weber het eens definieerde), bestaat the American Dream alleen nog bij gratie van harde, waar nodig meedogenloze werkers. De dromers zijn voorgoed de dromers; het oude is voorbij, het nieuwe gekomen. Of toch niet? La La Land is pure melancholie, een greep naar vervlogen tijden. ‘They don’t make movies like this anymore’, las ik ergens in een recensie-tagline. Een rakere uitspraak kwam ik naderhand niet meer tegen met betrekking tot deze film.

Eigenlijk is alleen het eerste shot van La La Land al een droomsequentie waar Dali jaloers op zou zijn. Surrealistisch ten top, want waar het musicalgenre in de ‘50s nog prominent vertegenwoordigd was, vereist het voor veel mensen vandaag de dag de nodige gewenning mensen spontaan tot zang en dans te zien overgaan. Niets getreurd echter voor de musicalhaters. Waar het begin van de film nog gekenmerkt wordt door een (mijns inziens dan weer erg fijne) dosis musicalgeweld, drijft het vervolg veel meer op de dramatiek tussen hoofdrolspelers Emma Stone en Ryan Gosling.

De conventies zouden me er normaal toe drijven Gosling eerst te noemen, maar dat doe ik in dit geval niet. Het is immers Stone die in dit geval de show steelt. Haar enthousiasme lijkt gemaakt voor het musicalgenre, maar tegelijk is ze als actrice-in een actrice het levende uithangbord van de quote ‘Hollywood sucks’. Stone geniet en heeft verdriet. Moeiteloos schakelt ze tussen die emoties, terwijl ze zich vocaal staande houdt. Dat is knap, want een zangeres is ze niet, en dat is ook wel te horen. Ryan Gosling gaat dat allemaal minder goed af. Hij mag van mij voor altijd die mysterieuze romanticus achter de piano blijven. Of de acteur die 90 % communiceert via gezichtsuitdrukkingen. Maar zingen hoor ik hem liever niet meer…

Of een andere casting La La Land goed had gedaan, weet ik niet. De chemie met Stone is er immers wel. Maar toch, evenals het uiteindelijk toch wat simpele scenario zorgt zo’n tekortkoming toch voor de nodige olievlekjes op een verder prachtig schilderij. Want een schilderij, dat is het toch bijna. Visueel-esthetisch is La La Land een lust voor het oog. Na style=substance gooi ik er graag een neologisme in: production design=sfeer. Wat mij betreft ging dat zeker op hier. Onmisbaar is dan eigenlijk ook de muziek, want wat heeft Justin Hurwitz weer een onweerstaanbare soundtrack gecomponeerd. De musical-liedjes zijn qua vorm en tekst al ijzersterk, maar de muzikale omlijsting van de instrumentale score (beluister bijvoorbeeld de ‘Epilogue’ eens) is zo mogelijk nog beter.

En toch, ondanks al die superlatieven, miste ik nog iets. Misschien ligt het aan de torenhoge verwachtingen die ik van tevoren had, misschien heeft het iets te maken met het minder in het oog springende middenstuk. De balans was wat weg, toen er na twee nagenoeg perfect gechoreografeerde musical-performances ineens louter aandacht werd besteed aan de ups-and-downs van dreamcatchers Stone en Gosling. Ook ben ik er niet uit of ik nu heel gelukkig was met de bijrol van John Legend. Los van het feit dat Legend geen acteur is (en dat wat mij betreft ook niet moet willen zijn), oogde het wat paradoxaal juist de soulvolle Legend Gosling te zien meesleuren in een wereld van commercie en pompende beats. En een vermomd betoog opvoeren over de pracht van jazzmuziek, dat deed Whiplash uiteindelijk toch beter.

Maar die gedachten kwamen pas later, en vormden niet de hoofdmoot van mijn oordeel toen ik de bioscoop uitliep. Nee, toen was ik toch bezig met de positieve details. De aanstekelijk enthousiaste Stone, het uitgekiende camerawerk, de intertekstuele referenties die Chazelle’s liefde voor het medium film mede tentoonspreiden. En natuurlijk met het prachtige einde. Dromers zijn voorgoed dromers, zei ik ergens aan het begin al. Een spel met alternatieve verhaallijntjes, strak aaneen gemonteerd: zo maak je een schijnbaar simplistisch plot fris, spannend en nog enigszins inventief ook.

Ruim 4* (en die herziening komt er nog wel).


avatar van Redlop

Redlop

  • 8961 berichten
  • 3566 stemmen

wizard_of_oz schreef:

...De ene scene was Mia heel flets en klassiek gekleed, en de andere keer droeg ze juist een enorm felle, moderne LA-achtige jurk. Jammer, daarmee hebben ze echt de kans gemist om met de vormgeving een verhaal te vertellen waar je op kan bouwen.

Sorry maar wat is dit voor een gelul?


avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Als ik zo rond lees is er toch wel degelijk veel tijd besteed aan de kostumering. Vond het zelf ook juist opvallen in positieve zin!


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

Zo. Eigenlijk is het niet netjes om te stemmen. We zijn in de pauze gewoon naar huis gegaan, wat een drama. Je wordt al strontmisselijk van die overspannen camerabewegingen. Neem dat gedraai van beelden zoals in het zwembad. Ergelijk. Verder is het verhaal drie keer niks en wordt er hier en daar matig gezongen. Pianospel is van uitstekende kwaliteit, dat wel. Maar goed, deze film is niet aan mij besteed dus.


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

Stemmen als je de film maar voor de helft hebt gezien, ik zal er denk ik nooit aan kunnen wennen. Kan er tegen zulke figuren niet opgetreden worden?


avatar van pierre18

pierre18

  • 761 berichten
  • 636 stemmen

IH88 schreef:

Stemmen als je de film maar voor de helft hebt gezien, ik zal er denk ik nooit aan kunnen wennen. Kan er tegen zulke figuren niet opgetreden worden?

Waar dacht je aan? Bioscoopverbod?

Voor mijn part haal je die 1,5 ster weg, geen probleem. Ik begon ook met mezelf te verontschuldigen.

Laat ik dan maar duidelijk zijn met dat die 1,5 ster voor het eerste gedeelte was, want dat vond ik ver beneden de maat. En hoeveel sterren het tweede gedeelte dan moet zijn? Joost mag het weten, of misschien jij...


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

pierre18 schreef:

(quote)

Waar dacht je aan? Bioscoopverbod?

Voor mijn part haal je die 1,5 ster weg, geen probleem. Ik begon ook met mezelf te verontschuldigen.

Laat ik dan maar duidelijk zijn met dat die 1,5 ster voor het eerste gedeelte was, want dat vond ik ver beneden de maat. En hoeveel sterren het tweede gedeelte dan moet zijn? Joost mag het weten, of misschien jij...

Gewoon stem verwijderen inderdaad. Je moet zelf weten of je stemt op iets wat je maar voor de helft hebt gezien of gelezen (of het nu een film, boek of theatervoorstelling is), maar ik vind het belachelijk om na de helft te hebben gezien weg te lopen en dan ook nog 1,5 ster te geven. Misschien wordt het beter? Misschien wordt het slechter? Weet jij veel.


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Of gewoon je stem met twee vermenigvuldigen, als je precies de helft hebt gezien.


avatar van Bélon

Bélon

  • 1795 berichten
  • 0 stemmen

Deze film is gewoon (Oscar) hyped tot en met.

In de VS durfden ze 'm dus niet wide uit te brengen (zeg 3-4000 schermen) maar is het strikt 750 schermpjes gebleven. Ja als Joe Schmoe uit SmallTown, USA 'm niet kan beoordelen dan heb je ook een Oscar winnaar inderdaad. Hollywood loves Hollywood.

Ik gok 5 Oscars.

Als de muziek zo goed is -was het niet IMO- waar zijn al die hits dan?


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Ik volg je verhaal niet helemaal, Bélon. Wat heeft het aantal schermen met de kwaliteit te maken? Net als met de muziek: sinds wanneer zegt de hitgevoeligheid iets over hoe goed het is? En hoezo gehyped? Als mensen hem goed vinden praten ze er lovend over, zoveel meer dan dat is het toch niet?


avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Heb de soundtrack gisteravond weer opgezet, zo fijn.


avatar van Ted Kerkjes

Ted Kerkjes

  • 979 berichten
  • 0 stemmen

Bélon schreef:

Als de muziek zo goed is -was het niet IMO- waar zijn al die hits dan?

Je geeft commentaar op hypes, maar je meent wel dat de kwaliteit van de muziek is te weergeven is in hitgevoeligheid? Hoe tegenstrijdig is dat?


avatar van wimaroca

wimaroca

  • 762 berichten
  • 643 stemmen

De discussie over een stem geven, als je 'm maar voor de helft gezien hebt,

Ik denk dat dit bij elke filmwaardering voorkomt ,dus dit trekt het weer gelijk voor alle films.

Ik heb ook wel ooit dat je aan een film begint,en dat je in slaap valt .waarom val je in slaap ?omdat ie jou niet genoeg boeit,dus wat mij betreft mag je altijd stemmen geven,of het nu positief is of negatief!!


avatar van nummer2

nummer2

  • 447 berichten
  • 29 stemmen

wimaroca schreef:

De discussie over een stem geven, als je 'm maar voor de helft gezien hebt,

Ik denk dat dit bij elke filmwaardering voorkomt ,dus dit trekt het weer gelijk voor alle films.

Ik heb ook wel ooit dat je aan een film begint,en dat je in slaap valt .waarom val je in slaap ?omdat ie jou niet genoeg boeit,dus wat mij betreft mag je altijd stemmen geven,of het nu positief is of negatief!!

Je kunt je wel afvragen of het voor de beoordeling van de film een belangrijk criterium is dat hij 'boeit'. Misschien mag er soms ietsje meer van de kijker gevraagd worden?


avatar van Ted Kerkjes

Ted Kerkjes

  • 979 berichten
  • 0 stemmen

wimaroca schreef:

De discussie over een stem geven, als je 'm maar voor de helft gezien hebt,

Ik denk dat dit bij elke filmwaardering voorkomt ,dus dit trekt het weer gelijk voor alle films.

Ik heb ook wel ooit dat je aan een film begint,en dat je in slaap valt .waarom val je in slaap ?omdat ie jou niet genoeg boeit,dus wat mij betreft mag je altijd stemmen geven,of het nu positief is of negatief!!

Je snapt natuurlijk wel dat je technisch gezien nooit een hele film kunt beoordelen als je 'm niet volledig gezien hebt. Dat je een film besluit uit te zetten, omdat je 'm niet aan kunt zien, is natuurlijk prima, maar dan ben je niet in staat om de film als geheel te beoordelen en dus mag je geen stem uitbrengen op MovieMeter. Als je zelf vindt dat het feit dat je in slaap valt bij het kijken iets zegt over de kwaliteit van de film, kun je dit ook bij wijze van recensie bij een film plaatsen, als je dan toch zo nodig een soort van oordeel wilt vellen, zonder een goede kijkbeurt. Of dit een waardevol of inhoudelijk oordeel is, waag ik me niet aan.

Ik snap niet dat mensen het zo moeilijk vinden deze (ongeschreven?) regel te begrijpen.


avatar van De filosoof

De filosoof

  • 2453 berichten
  • 1668 stemmen

Ik vind het wel een dilemma. Misschien schiet mijn doorzettingsvermogen te kort, maar er zijn veel films die ik zo rampzalig slecht vind dat het voor mij een martelgang is om verder te kijken en ik 'm dus niet af kijk. Ik hou me braaf aan de regel dat ik die film dan geen stem geef, maar daarmee ontstaat er wel een misleidend beeld van zo'n film, ervan uitgaande dat ik niet de enige ben: zo'n rampzalig slechte film krijgt alleen scores van mensen die 'm wel hebben uitgekeken dus die 'm nog wel aardig vonden zodat de film een stuk hoger scoort dan eigenlijk zou moeten...


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Misschien beter om de discussie hier voort te zetten: De Site >> Algemeen >> Stemmen

Anders wordt die filmpagina zo volgekwakt met randzaken.


avatar van wimaroca

wimaroca

  • 762 berichten
  • 643 stemmen

De filosoof schreef:

Ik vind het wel een dilemma. Misschien schiet mijn doorzettingsvermogen te kort, maar er zijn veel films die ik zo rampzalig slecht vind dat het voor mij een martelgang is om verder te kijken en ik 'm dus niet af kijk. Ik hou me braaf aan de regel dat ik die film dan geen stem geef, maar daarmee ontstaat er wel een misleidend beeld van zo'n film, ervan uitgaande dat ik niet de enige ben: zo'n rampzalig slechte film krijgt alleen scores van mensen die 'm wel hebben uitgekeken dus die 'm nog wel aardig vonden zodat de film een stuk hoger scoort dan eigenlijk zou moeten...

Heel duidelijk,

maar ik zeg eigenlijk ,dat dit, denk ik, bij elke film gebeurd ,en dat wil zeggen ,dat dit dan weer gelijk stelt bij alle films


avatar van WelvE

WelvE

  • 58 berichten
  • 1059 stemmen

Leuke positieve film over het najagen van dromen (in LA) met een flinke vleug romantiek.

Ryan Gosling en vooral Emma Stone spelen, zingen en dansen met veel overtuiging en hun chemie werkt aanstekelijk.

De stad Los Angeles is hier ook een van de hoofdpersonen en de film kijkt weg als een soort reisgids voor die stad, want veel iconische plekken komen erin voor. Mocht je er toevallig zijn hier is een kaart: The ultimate 'La La Land' filming location map - Curbed LA - la.curbed.com


avatar van Ste*

Ste*

  • 2072 berichten
  • 1387 stemmen

It feels a little nostalgic. Are they gonna like it?

Fuck them.

Wat heerlijk dat deze film gemaakt is. Ik denk weleens dat ik een van de laatsten ben die musical als genre kan waarderen, met zoveel mensen die er een hekel aan hebben. En om een 'echte' te zien ben je toch al gauw gedwongen om 60 jaar terug in de tijd te gaan voor bijvoorbeeld een Singin' in the Rain. Tegenwoordig wordt het al snel een bakvissenverfilming van zoiets als Hairspray, dat natuurlijk in niets te maken heeft met de films van weleer.

Snap ik ook wel weer, want personages die onder de maneschijn in tappen uitbarsten zijn anno 2017 natuurlijk eigenlijk niet meer geloofwaardig te brengen, laat stáán als het zich in onze eeuw afspeelt.

Deze film heeft heeft daar (getuige bovenstaande quote ) lak aan, en trakteert de liefhebber op een musical zoals ze ooit back in the day wisten te schitteren, met de middelen van nu. En dat niet alleen, daarnaast is het hele verhaal ook met zoveel liefde, zorg en klasse uitgewerkt dat het misschien ogenschijnlijke clichématige uitgangspunt van 'volg je dromen, en accepteer dat ze niet altijd volgens de perfecte route gaan' weer raker dan ooit verfilmd is.

Eerlijkheid gebiedt te zeggen dat ik niet helemaal 100% overtuigd ben dat Ryan Gosling en Emma Stone de acteurs waren voor deze rollen. Ze storen ook niet, en mijn waardering wordt er ook niet lager van, maar ik krijg het gevoel dat de makers soort van op safe spelen door zulke bekende gezichten te casten, in plaats van acteurs die écht goed kunnen zingen en dansen. Heel erg uitgepakt met zang en dans wordt er namelijk niet, maar misschien is dat eigenlijk ook wel weer de charme van de film dat de acteurs het niet hoeven uitbelten, maar het klein en echt houden. De nummers zelf zijn er overigens niet minder om, en daarnaast pakt de film zelf wél uit, met een mooie eindfinale, zoals deze ook in de klassieke musicals vaak te zien waren. Schitterend stuk in de film, net als de betoverende scene in het planetarium.

De Golden Globes zijn wat mij betreft dubbel en dwars verdiend, op alle vlakken.

Ik denk dat ik de beste film van het jaar nu al gezien heb. Ik geef films niet meteen 5*, ze moeten eerst een tijdje 'rijpen', maar ik denk dat deze niet al te lang hoeft te wachten op de hoogste waardering, en een plekje in mijn top 10.

4,5* going on 5


avatar van Blablaland

Blablaland

  • 26 berichten
  • 18 stemmen

Mijn vriendin is met twee vriendinnen naar deze film geweest. Ze is geen musical fan, maar houdt het meestal al wel uit. Maar dit was zo sloom en zoetsappig, dat ze er een week later nog zuur van is. Dus als je niet echt van Singing in de rain houdt, allergisch bent voor de spruitjes lucht van de jaren 50, blijf dan gerust thuis.


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1711 berichten
  • 1366 stemmen

Blablaland schreef:

Mijn vriendin is met twee vriendinnen naar deze film geweest. Ze is geen musical fan, maar houdt het meestal al wel uit. Maar dit was zo sloom en zoetsappig, dat ze er een week later nog zuur van is. Dus als je niet echt van Singing in de rain houdt, allergisch bent voor de spruitjes lucht van de jaren 50, blijf dan gerust thuis.

Vind je het zelf ook niet een beetje sneu dat je hier speciaal een account voor hebt aangemaakt met zo'n slome naam? Over allergisch & thuisblijven gesproken, kun je je niet gewoon thuis aan gaan stellen in plaats van ons met dit soort treurigheid lastig te vallen?


avatar van hankdigger

hankdigger

  • 185 berichten
  • 264 stemmen

Walter S. schreef:

(quote)

Vind je het zelf ook niet een beetje sneu dat je hier speciaal een account voor hebt aangemaakt met zo'n slome naam? Over allergisch & thuisblijven gesproken, kun je je niet gewoon thuis aan gaan stellen in plaats van ons met dit soort treurigheid lastig te vallen?

En dat voor een film die hij zelf niet eens gezien heeft. Over sloom gesproken.


avatar van Blablaland

Blablaland

  • 26 berichten
  • 18 stemmen

Meteen maar op de persoon spelen als iemand niet van deze film houdt, een beetje karig. Prima dat jullie van deze film houden, maar iemand is echt niet gek als ie hier niet van houdt. Als 10% dit een vreselijke film vindt moet die groep dat gewoon kunnen zeggen. Anders wordt zo'n film ontzettend gehyped. Ik hou helemaal niet van dit soort films, zoals anderen niet van science fiction houden.

Niks ergs aan.

En blablaland als tag vond ik wel leuk, omdat het allemaal niet heel erg belangrijk is. Een beetje blabla zelfrelativering dus. Maar goed dat is niet iedereen gegeven zal ik maar zeggen.


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

Blablaland schreef:

Meteen maar op de persoon spelen als iemand niet van deze film houdt, een beetje karig. Prima dat jullie van deze film houden, maar iemand is echt niet gek als ie hier niet van houdt. Als 10% dit een vreselijke film vindt moet die groep dat gewoon kunnen zeggen. Anders wordt zo'n film ontzettend gehyped. Ik hou helemaal niet van dit soort films, zoals anderen niet van science fiction houden.

Niks ergs aan.

En blablaland als tag vond ik wel leuk, omdat het allemaal niet heel erg belangrijk is. Een beetje blabla zelfrelativering dus. Maar goed dat is niet iedereen gegeven zal ik maar zeggen.

Ik vind het knap dat je zonder de film gezien te hebben al weet dat je het een klotefilm vindt. Meestal heb ik daar wel één kijkbeurt voor nodig . Mijn vriendin en ik hebben qua films redelijk dezelfde smaak, maar ik neem niet klakkeloos alles van haar over.


avatar van wibro

wibro

  • 11590 berichten
  • 4098 stemmen

Ikzelf werk in een filmhuis en elke keer als alle films draaien en ik een uurtje niks te doen heb ga ik even een stukje bekijken van La La Land. Tja, ik krijg er gewoon niet genoeg van. Het is ook psychologisch. Je wordt in de media zo doodgegooid met alle ellende op de wereld, dat je bij het zien van La La Land en vooral Emma Stone!! ook beseft dat er ook nog leuke dingen gebeuren op onze vermaledijde aardkloot.

Oh ja, bij het horen van Mia & Sebastian's Theme en die bijbehorende scène moest ik ineens denken aan deze scène uit Casablanca: Play it Sam, Play As Time Goes By. Kan volgens mij nauwelijks toeval zijn.


avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

wibro schreef:

Het is ook psychologisch. Je wordt in de media zo doodgegooid met alle ellende op de wereld, dat je bij het zien van La La Land en vooral Emma Stone!! ook beseft dat er ook nog leuke dingen gebeuren op onze vermaledijde aardkloot.

Vond La La Land anders nogal melancholisch van toon. Vind ik, want juist dat maakt de film zo goed! Maar afgezien van de intro en misschien een paar andere scenes is dit niet persé feelgood toch?

Of word je sowieso blij van musicals?