• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.242 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.469 stemmen
Avatar
 
banner banner

Separate Lies (2005)

Drama / Romantiek | 85 minuten
2,91 87 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Julian Fellowes

Met onder meer: Tom Wilkinson, Emily Watson en Rupert Everett

IMDb beoordeling: 6,4 (5.156)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Separate Lies

Anne en James Manning hebben een ogenschijnlijk gelukkig huwelijk. Wanneer Bill in hun leven arriveert en er bovendien een tragisch ongeluk in hun idyllische woonplaatsje voorvalt, dreigt dit de gelukkig getrouwde mensen uit elkaar te drijven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Onderhoudend en kleinschallig thriller/drama dat zich afspeelt in het wat rijkere milieu van Londen. Uitstekend acteerwerk, en een simpel maar goed geschreven verhaal. Film had best wat langer mogen duren, aangezien sommige gebeurtenissen nogal snel de revue passeren


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Aardig drama met een fantastische Tom Wilkinson. Emily Watson kan ook wel acteren maar ik kan haar persoonlijk niet zo goed uitstaan door die dromerige blik die maar aan blijft houden. Het simpele plot heeft nèt genoeg te bieden om een redelijke spanning te creeëren maar het weet nergens echt indruk te maken. Leuk dat de spaghetti van de secretaresse alsnog geaccepteerd werd want daar zat ik 'n beetje op te wachten (als je vrouw vreemd gaat mag je dat zelf ook best doen). De scène in het park was verassend soepel naar voren gebracht toen James een balletje toegeworpen kreeg van 'n spelende jongen (hij wordt eraan herinnert dat hij geen kinderen heeft). Het onderzoek naar de moord vond ik daarintegen een beetje zwak uitgewerkt. Speelduur is perfect: het keek prima weg maar veel langer hoefde het niet te duren.