• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.425 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.129 gebruikers
  • 9.379.030 stemmen
Avatar
 
banner banner

Project X (1968)

Mystery / Sciencefiction | 97 minuten
2,30 5 stemmen

Genre: Mystery / Sciencefiction

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Castle

Met onder meer: Christopher George, Greta Baldwin en Henry Jones

IMDb beoordeling: 5,5 (707)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Project X

"It Happened In This Universe A Long Time Ahead, The Year 2118..."

Een spion wordt na een geheime missie in hyperslaap terug naar de VS gebracht. Het vliegtuig crasht tijdens zijn terugreis en de spion overleeft het ongeluk op het nippertje. Helaas werd hij te bruusk uit zijn hyperslaap gewekt en kan zich maar met moeite herinneren wat hij eigenlijk tijdens zijn missie heeft gedaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6029 berichten
  • 7450 stemmen

Uit op DVD en Blu-Ray in de VS sedert juni 2012. Ik dacht hem toch maar aan te schaffen, maar nu Axelmusic failliet is, is het om zeep.

PlanetAxel - Blu-ray (Region Free) and DVD movies

Project X (DVD) at PlanetAxel.com

Bij Amazon betaal je liefst 8 EUR meer en loop je nog het risico op woekertaksen van de douane.


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Dit voelde eigenlijk niet aan als een typische Castle film. Ok er was sci-fi en er waren wel speciale visuele effecten tijdens de droomsequenties die zeker bijzonder moeten zijn geweest voor de tijd. Het leek bij momenten op een van die kleurrijke werelden die je kan zien bij het opzetten van zo een virtual reality bril. Het probleem is echter het plot. Het begint allemaal wel aardig waarbij men probeert een man te laten geloven dat hij betrokken was in een bankoverval 150 jaar terug in de tijd. De film moet echter te veel leunen op de droomsequenties om een verhaal te vertellen en het wordt dan ook nodeloos ingewikkeld gemaakt. Uiteindelijk is het best wel een saaie zit. Sci-fi zonder horror voor mij werkt het toch niet echt.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8939 stemmen

Dit was één van de laatste films van en mijn tweede kennismaking met regisseur William Castle. De regisseur staat bekent voor zijn opmerkelijk kwalitatieve B-films. En natuurlijk als producent van Rosemary’s Baby. Misschien dat het verhaal van de film iets te complex is maar dat neemt niet weg dat er genoeg te genieten valt. Het jaar is 2118, geneticus en historicus Hagan Arnold (Christopher George) heeft een missie gekregen om het Sino-Azië undercover binnen te dringen. Er zijn vermoedens dat zij een aanval op het westen plannen. Bij terug keer stort zijn vliegtuigje neer en wordt hij in hyperslaap gehouden. Omdat ze toch willen achterhalen wat hij heeft ontdekt herprogrammeren ze zijn hersenen. En doen hem zo geloven dat het de jaren '60 zijn. Zeer slim om zo kosten te kunnen besparen. Ondertussen hopen ze tijdens zijn slaap meer te weten te komen. En die droomsequenties zijn erg mooi! B-films hebben geen groot budget maar Castle weet dit met de special effects ook slim te omzeilen doordat hij tekenfilmstudio Hanna-Barbera heeft ingeschakeld. Deze getekende delen zijn zeer mooi om te zien. Een waarschuwing is ook wel op zijn plaats want een ander voorkomend iets bij een voor een laag budget gemaakte film zijn de dialogen. Deze zijn hier ook aanwezig. Veel wordt aan de hand van die dialogen uitgelegd. Dit kan voor sommige een struikelblok zijn. Toch kon ik het bij deze film goed hebben, vooral omdat de cast het erg leuk bracht. Henry Jones als Dr Crowther had zichtbaar veel lol erin en was soms best grappig. Het is en blijft een B-film met al zijn fouten maar door het horrorachtige einde, de getekende sfx en vooral veel charme weet de film mij goed te vermaken!