• 15.752 nieuwsartikelen
  • 178.092 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.015 gebruikers
  • 9.372.496 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dr. Dolittle 2 (2001)

Komedie | 88 minuten
2,24 748 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Doctor Dolittle 2

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steve Carr

Met onder meer: Eddie Murphy, Kristen Wilson en Raven-Symoné

IMDb beoordeling: 4,8 (49.582)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 26 juli 2001

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Dr. Dolittle 2

"The doctor is in again."

Dr. Dolittle, die met dieren kan praten, heeft dit maal als doel om een bedreigde beer voor uitsterven te behoeden. De beer heeft echter geen kans op overleven als er geen mannetje gevonden kan worden. Dolittle komt op de proppen met Bruno, een circusbeer met een liefde voor fast food.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Dr. John Dolittle

Lisa Dolittle

Maya Dolittle

Charisse Dolittle

Archie (stemrol)

Ava (stemrol)

Eugene Wilson

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

De film was een stuk slechter dan de 1e, scoort ook een onvoldoende maar was wel leuk genoeg om 1x te kijken. Beetje een niemedalletje zonder echte waarde.

2,5*


avatar van hellblazer93

hellblazer93

  • 650 berichten
  • 924 stemmen

Meer van hetzelfde, maar nu vervelend. Ik moet toegeven dat er bij sommige scenes een glimlach op m'n gezicht verscheen, maar niet meer dan dat, en het grootste gedeelte van de film heb ik me er eerder aan geirriteerd. Ze hadden het bij deel 1 moeten laten, maar ja.. Geld speelt een grote rol... Soms zelf een TE grote rol.

Ik kom hier niet hoger dan 2 sterren vrees ik.


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

Potverjandriedubbeltjes, hier ook nog niet op gestemd!

Deze heb ik al minstens 3 keer gezien en eigenlijk verveelt ie nooit. 'k heb hem nooit ontzettend leuk gevonden maar het verhaal is weer leuk bedacht, Murphy speelt goed en ik kan er best om lachen.

3*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31148 berichten
  • 5448 stemmen

Met het opvoeren van de beer verschuift de aandacht van Dolittle naar die circusbeer. Daar draait het nu allemaal om. En dat zorgt er voor dat het familiale onderwerp nog simpeler wordt. Op zich is het weer allemaal leuk gedaan (gezien het doelpubliek) maar het is toch minder dan z'n voorganger. Ik mis het verrassende effect dat de dokter met dieren kan praten. Dat wordt deels opgevangen door de weg die de dochter zoekt met zichzelf. Leuk tussendoortje, maar geen probleem als je het niet gezien hebt.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Beetje à la deel 1. Ook nu nog ok om een keertje te kijken door de nostalgische waarde en Eddie Murphy die ook hier weer aardig in z'n rol zit. 3,5*