Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 122 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland
Geregisseerd door: Wayne Kramer
Met onder meer: Paul Walker, Vera Farmiga en Cameron Bright
IMDb beoordeling:
7,3 (106.554)
Gesproken taal: Engels en Russisch
Releasedatum: 30 maart 2006
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Running Scared
"Every bullet leaves a trail."
Nadat een drugsdeal verkeerd loopt en sommige corrupte agenten vermoord worden, moet de maffioso Joey (Paul Walker) de wapens, gebruikt tijdens het vuurgevecht, kwijt zien te raken. Dit wordt echter ingewikkeld wanneer de jonge zoon van zijn buurman het wapen van hem afpakt en het gebruikt om zijn vader neer te schieten. Zodra dit gebeurt moet Joey de hele nacht druk in de weer om de jongen te vinden, het vuurgevecht te verdoezelen en het wapen terug zien te krijgen, terwijl zijn eigen maten en de politie achter hem aanzitten.
Externe links
Acteurs en actrices
Joey Gazelle
Oleg Yugorsky
Teresa Gazelle
Detective Rydell
Anzor Yugorsky
Tommy 'Tombs' Perello
Mila Yugorsky
Nicky Gazelle
Sal "Gummy Bear" Franzone
Dez
Video's en trailers
Reviews & comments
jimbo79
-
- 274 berichten
- 3430 stemmen
onderhoudend met een paar heel sterke scénes en een ongelofelijke vaart. maar om nu te zeggen een topper
ook de hoge quotering snap ik niet want dit is gewoon een cliché aktiefilm, verstand op nul en kijken maar meer ook niet
Hattori
-
- 38 berichten
- 44 stemmen
Leuke film die wellicht wat beter had uitgepakt als de houterige Walker was vervangen door een echte acteur...
De actie was goed in beeld gebracht en de film kende een lekker duister sfeertje.
De editing maakt het karwei af.
3.5*
horsie
-
- 13 berichten
- 216 stemmen
geweldige film, het verhaal zit enorm goed in elkaar, er gebeuren steeds nieuwe dingen die je eigenlijk niet verwacht.
daarnaast is het ook nog eens geweldig mooi gefilmd!
mooie kleuren, effecten etc
*****
gassie
-
- 7 berichten
- 4 stemmen
gewoon een top film, zeer heftig vooral voor de rol van dat jochie.
zulke films mogen ze wel vaker maken.
5*
patrick17
-
- 613 berichten
- 448 stemmen
Een geweldige film die me zeker heeft vermaakt en een tweede keer zeker waard is en ik vond Paul Walker een prima rol spelen!!
4.5 *
606
-
- 23876 berichten
- 12268 stemmen
super zinderende actie film in een sneltreinvaart.
en wat een top einde en een mooi geheim had joey.
dat kind speelde erg goed.
4,5 ster
moon44
-
- 93 berichten
- 101 stemmen
Wat een TOP film boordevol met aktie en verrassende wendingen. Paul Walker heeft de rol geweldig neergezet.
4.5 ster van mij.
moviefreak1
-
- 104 berichten
- 79 stemmen
Al tijden niet zo'n goede actiefilm gezien , de actie spat van het scherm .
Voor zo'n film ook nog een behoorlijk verhaal , je weet in ieder geval waarom die of die gast overhoop word geschoten .
pascal83
-
- 2736 berichten
- 2480 stemmen
Wat moet je hier mee. Deze film verdient nu al gewoon het predikaat 'film met het meest ongeloofwaardige script aller tijden.' Zelden heb ik zo'n ongeloofwaardige film (undercover agent !!!) gezien die louter uit toevalligheden bestaat. Een idioot en ongeloofwaardige plotontwikkeling, idiote sub-plots die NIETS (pedo stel) toevoegen aan het daadwerkelijke hoofdverhaal. En als dat niet genoeg gaat deze film zich ook nog eens serieus nemen.
Scriptschrijver en regisseur Wayne Kramer heeft getracht tientallen ideeën te verwerken in deze film. En dat verkracht het narratieve element behoorlijk.
Desondanks kent deze film zeker zijn momenten. Leuke en grappige vindingen ('John Wayne Rus', 'Pedo stel'), de editing (al was het soms iets te 'overdone') en de actie maken het aanschouwen nog de moeite waard. Een meesterwerk zie ik er echter toch absoluut niet in.
3 (erg krappen) sterren.
wolter
-
- 21 berichten
- 12 stemmen
Redelijke film, vond het wel behoorlijk 'over de top'. Te overdreven veel actie en gebeurtenissen zoals Pascal al schreef. De scene waarin Oleg bij die kinderlokers komt past naar mijn inziens totaal niet in de film en had meer weg van een horror scene.
Al met al een redelijke goede film 3* sterren
blondegod8
-
- 76 berichten
- 1431 stemmen
Zoooo, wat een superfilm!!!! Misschien dat er een paar kleine ongeloofwaardige dingetjes inzitten maar dat is alleen maar beter voor de spanning!!
Een echte aanrader deze film!!!!
4.5 *
Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
De beste actiefilm die ik ooit heb gezien. Het verhaal zit erg goed in elkaar, elk personage heeft een probleem, waardoor de film erg spannend is. De situaties waarin de personages in terechtkomen zijn bijna geniaal te noemen.
De acteurs zetten een geloofwaardige rol neer, de film keek lekker weg, verveelde niet, zit vol spanning en alles klopt eraan.
En wat is die Vera Farmiga toch een prachtige vrouw.
buffy
-
- 62 berichten
- 46 stemmen
ik ben nu toch wel erg benieuwd naar deze film !!!
en zodra deze te huur is ga ik hem zeker eens kijken want er zijn zo te zien héél véél positieve berichten over de film.
Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
Vandaag heb ik hem weer eens gezien en ik blijf bij mijn 4,5*. Ook voor de 2e keer blijft de film erg goed en mooi.
videoot
-
- 20 berichten
- 217 stemmen
Ik heb hem net gezien en moest meteen mijn verhaal hier even kwijt.
Ik vond deze echt film echt SUPER,een vlotte aktiefilm met wat pulp fiction achtige stukjes erin.
Al die uilezeikers hier moeten maar naar gone with the wind gaan kijken,daar klopt het verhaal tenminste tot in de puntjes.
Beatboy
-
- 133 berichten
- 209 stemmen
eindelijk weer een goed film in de videotheek.
zeer goed verhaal.
een dikke 4
marion22
-
- 58 berichten
- 97 stemmen
Snelle actie film. Goed verhaal en boeiend tot de laatste seconde. Heerlijk! 4*
Ruud 15
-
- 46 berichten
- 69 stemmen
Geweldige actie-film. Gisteren gekeken, 4,5 uit 5!
Onverwachte wendingen en zeer verrassend soms!
Beatboy
-
- 133 berichten
- 209 stemmen
als ik hier zie dat er iemand een 1,5 had gegeven dan ben je echt geen film kenner of liefhebber.4+
carp
-
- 39 berichten
- 60 stemmen
Zondermeer super film. Alles zit erin zelfs een x scenes welke je echt niet verwacht. Ik zou zeggen kijken! 
rikdik
-
- 26 berichten
- 62 stemmen
dit is nou echt een goeie en harde film en paul walker is top let eens op hoevaak hij fuck zegt
Ammer
-
- 56 berichten
- 929 stemmen
Rauwe film met een zeer doordacht verhaal en verrassende plotwendingen.
Paul walker laat steeds meer zien dat hij zich tot de betere acteurs in dit genre mag rekenen en zet een goede rol neer.
Het verhaal boeit en staat garant voor een rollercoaster ride van het begin tot het einde.
Ook de kleine subplotjes maken deze film tot een echte aanrader.
Missoizo
-
- 13 berichten
- 20 stemmen
in het begin was de film al gelijk tot mijn aandacht. Ik vond het een ingrijpende film. Toppie > 5.0 krijgt hij!
Shampoo
-
- 179 berichten
- 2207 stemmen
Script leent zich beter voor een komedie. Dit ging echt nergens over. Pluspunt is wel dat ik me geen moment verveeld heb, maar verder dan 2 sterren kan ik niet gaan.
Het laatste nieuws

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod

Mysteryklassieker 'The Da Vinci Code' met Tom Hanks vrijdagavond op televisie
Bekijk ook

The Boondock Saints
Actie / Misdaad, 1999
1.457 reacties

Das Experiment
Drama / Thriller, 2001
775 reacties

Hodejegerne
Thriller / Misdaad, 2011
276 reacties

Felon
Misdaad / Drama, 2008
604 reacties

Disconnect
Drama / Thriller, 2012
147 reacties

The Count of Monte Cristo
Avontuur / Actie, 2002
185 reacties
Gerelateerde tags
undercover agentijshockeybratva (russian mafia)racismepedophilehead blown off police investigationpistol whipankle holsterbreaking finger shothidden identityfemale-frontal-nudity
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










