• 13.085 nieuwsartikelen
  • 169.681 films
  • 11.133 series
  • 31.879 seizoenen
  • 630.524 acteurs
  • 196.365 gebruikers
  • 9.179.969 stemmen
Avatar
 
banner banner

RoboCop 3 (1993)

Actie / Sciencefiction | 104 minuten
1,87 871 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Fred Dekker

Met onder meer: Robert John Burke, Rip Torn en Remy Ryan Hernandez

IMDb beoordeling: 4,2 (55.895)

Gesproken taal: Engels en Japans

Releasedatum: 22 september 1994

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot RoboCop 3

"He's back. Back on line. Back on duty."

OCP is nog steeds bezig met het maken van hun project Delta City om de stad van Detroit te vervangen. De bewoners willen het gebied echter niet verlaten. OCP besluit ze te dwingen om te vertrekken door cyborg-agent RoboCop in te huren. Een ondergrondse revolutie begint en in dit gevecht moet RoboCop beslissen waar zijn loyaliteit ligt.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1859 berichten
  • 704 stemmen

Begrijp nog steeds niet dat dit in de flop lijst staat. Dat het gemiddeld geen voldoende haalt kan ik nog inkomen, maar ik kan zo wel 100 films bedenken die echt minder zijn maar niet in de flop staan.


avatar van robertinho

robertinho

  • 1337 berichten
  • 2602 stemmen

Eens met alle geluiden dat dit deel lang niet zo slecht is als het gemiddelde doet vermoeden. De film pretendeert nergens serieus te zijn en dat is precies wat je krijgt: lomp vermaak. Duidelijke bad guys, ontploffingen, een vliegende Robocop, robotninja's. Toch mooi?


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1859 berichten
  • 704 stemmen

Misschien al teveel over gezegd, maar ach ik verveel me en heb hem van de week weer herzien. Blijft gewoon een vermakelijk filmpje, en is eigenlijk niet eens zo veel minder dan het 2e deel eerlijk gezegd. Had misschien nog wat meer in gezeten, maar vind het gewoon een prima tussendoortje en afsluiter van de reeks. Op het eind (en eerder ook wel trouwens) vliegt de film wel wat uit de bocht, en dan doel ik niet op Robocop zelf, maar op zijn aziatische collega, die zichzelf ineens weet te vermenigvuldigen. Was misschien een beetje teveel van het goede, en tja dat meisje ach. Ik vond het niet dusdanig storend dat het voor mij de film verpest. Die Bertha heeft wel veel lef, maar is ook niet de slimste zullen we maar zeggen. Het lijkt haast wel alsof ze expres wil worden neergeschoten. Kortom, als ik er voor kon zorgen dat ik het gemiddelde iets zou kunnen opkrikken met mijn stem had ik het gedaan, maar helaas. Dat dit ruim onder de 2 sterren scoort vind ik echt bedroevend en verdiend deze film absoluut niet.


avatar van Lovelyboy

Lovelyboy

  • 3480 berichten
  • 2571 stemmen

Wat baalde ik een aantal jaren terug dat ik de Trilogy box bij de kringloop had laten liggen, wat was ik dan ook blij deze dan toch eindelijk weer tegen te komen bij een andere kringloop waarop ik niet lang hoefde na te denken. Nu nog tijd om te kijken en wat had ik een zin in deel 2 tot ik me realiseerde dat ik die onlangs nog had gezien, dus daarom vanavond drie ingestart onder het sporten. En het zal vast geen verrassing zijn dat dit verre weg de minste van de drie is.

Andermaal een dystopisch beeld, de samenleving in oproer, politie die niet capabel is of onbetrouwbaar, een terroriserende bende en genoeg geweld. Toch is het best lang wachten op Robo zelf, waar Peter Weller is ingeruild voor Robert John Burke, maar Nancy Allen nog wel acte de presence geeft. Opvallend is dat van de harde, rauwe en realistische stijl niet veel meer over is en ingeruild lijkt voor een wat flauwe overdreven comic book achtig sfeertje en doet het geheel regelmatig denken aan Darkman zonder overigens dat niveau aan te tippen. Pluspunten zijn verder dat er genoeg actie in zit, de Splatterpunk bende wordt prima neergezet en is Jill Hennessy altijd van meewaarde want yummie wat is dat toch een fantastische dame.

Maar oh jee, wat heeft deze Robocop 3 toch ook een hoop minpunten en missers. Want dat kindje Nikko is natuurlijk veel te slim. Hoe weet dat kind die eerste robot te hacken? Hoe weet hij waar de tracker van Robocop zomaar te vinden? En nog erger, hoe weten ze opeens de Otomo's tegen elkaar te programmeren? Dat slaat natuurlijk helemaal nergens op en dan is er nog dat kinderlijke muziekje die Nikko in sommige gevallen begeleid. Dan is de humor bijzonder matig en kan de auto achtervolging, waar er steeds minder overblijft van de auto waar Robo in zit, als heel slecht beschouwd worden.

Nee, het is wel duidelijk dat dit derde deel niet in de schaduw van de andere twee delen kan staan en dit deel gewoon slecht is. Gelukkig was de fraaie Hennessy een pleister op de wonde maar de enige reden dat de film in de collectie blijft is alleen maar omdat hij in een trilogie box zit. Want verder kan dit deel rustig overgeslagen worden.