• 15.795 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.599 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fierce Creatures (1997)

Komedie | 93 minuten
2,74 481 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Fred Schepisi en Robert Young

Met onder meer: John Cleese, Jamie Lee Curtis en Kevin Kline

IMDb beoordeling: 6,4 (26.483)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 6 maart 1997

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fierce Creatures

"Don't pet them."

De meedogenloze mediamagnaat Rod McCain koopt de Engelse Marwood Zoo. Vastbesloten om de ouderwetse, kleine dierentuin om te zetten in een rendabel attractiepark, stuurt McCain zijn sexy marketingmanager en zijn wellustige zoon Vince om orde op zaken te stellen. Als ze aankomen ontdekken ze echter dat Marwoods overdreven nauwgezette directeur, Rollo, al een plan in werking heeft gezet.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Vince McCain / Rod McCain

Adrian 'Bugsy' Malone

Sydney Lotterby

Reggie Sealions

Cub Felines

Neville Coltrane

Gerry Ungulates

Pip 'Small Mammals'

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7279 stemmen

Met de crew van het kassucces A Fish Called Wanda tracht men deze komedie te voorzien van dezelfde magie. Iets dat maar ten dele lukt. Toch goed.


avatar van Vinokourov

Vinokourov

  • 3143 berichten
  • 2909 stemmen

Flauwe (te vermijden) film die in hetzelfde straatje als het eveneens flauwe A Fish Called Wanda te vinden is.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ik had me ingesteld op een erg teleurstellende film gezien de negatieve reactie's op Moviemeter maar nadat ik recent A fish called Wanda zag die me heel goed beviel wilde ik meteen deze zien met de bijna volledige Wanda cast.
En verrassend genoeg is deze film me erg goed bevallen.

Sure, vergelijk het met Wanda en dat soort humor en dit is een tegenvaller. Deze film moet het meer hebben van de absurde, overdreven humor plus een werkelijk geniale John Cleese en het werkte goed.
Het verhaal is niet zo bijzonder en boeiend, de uitwerking wel. John Cleese draagt deze film. Dat de man geniaal grappig kan zijn weet ik al van meer films, maar in Fierce Creatures is hij ook weer echt hilarisch. Ik heb meerdere malen echt moeten lachen.
Vooral het 1e deel van de film waarin hij nog de botte manager speelt is geniaal. Ik moest erg lachen om het moment dat het personeel hem de dieren gaf om ze af te maken. Net wanneer ze zeiden dat hij het toch niet durfde hoor je op de achtergrond de schoten. Geweldig! En dat zeg ik ook van de prachtige telefoonscene waarin hij in bed ligt met al die dieren bij hem. Prachtig die verwarring! Sowieso waren de momenten dat het leek alsof hij sexuele activiteiten met dieren had erg grappig. Het einde mag er trouwens ook zijn met de dode pa en zoonlief die hem moet imiteren voor de erfenis haha. Gelukkig is niet alleen Cleese op dreef, ook de rest van de oude cast doet het prima. Alleen Jamie Lee Curtis vond ik overbodig in deze rol.

Kortom, bijzonder vermakelijke komedie. Verwacht geen Wanda achtige Britse humor. Fierce Creatures is iets minder subtiel en scherp maar wel zeker net zo leuk. Geinig trouwens dat Cleese op het einde van de film een naam verkeerd uitsprak en Wanda zei. Geinige verwijzing naar de vorige film.

4*


avatar van Film Fan

Film Fan

  • 939 berichten
  • 2187 stemmen

Een erg grappige film. Dit is humor met een grote H. De film heeft zelfs A Fish Called Wanda overtroffen wat op zich een mooie prestatie is. Je moet wel van droge absurde humor houden om deze film leuk te vinden. Cline speelt hier zijn beste humoristische rol. Cleese en Palin zijn als vanouds. Film inmiddels een stuk of 5 keer gezien en hij blijft erg leuk. Top amusement!


avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Een lekkere niets-aan-de-hand klucht. Of de film nu echt minder is dan A Fish Called Wanda kan ik niet zeggen, omdat het alweer een tijdje geleden is dat ik die film heb gezien. Wat ik wel kan zeggen is het feit dat Cleese, Kline en Curtis prima acteren en de film verveelt geen moment. Het probleem is dat de film ook nergens echt dat hele kluchterige karakter overstijgt en constant vooral vermakelijk blijft, maar nergens echt briljant wordt.

Hindert het? Nah. De manieren hoe Cleese zichzelf op de meest bizarre manieren in een situatie manoeuvreert waardoor het lijkt alsof hij een megawomanizer is, zonder dit zelf ook maar een moment door te hebben, blijven fantastisch. Kline heeft een fantastische dubbelrol en krijgt de mogelijkheid om heerlijk over the top te werk te gaan, terwijl Curtis er vooral als eyecandy bijloopt en daar goed mee weg komt.

Bij vlagen wel erg knullig en lang niet zo scherp als Cleese' werk met Fawlty Towers/Monty Python was. Gelukkig wel erg grappig.


avatar van frolunda

frolunda

  • 1115 berichten
  • 4601 stemmen

Fierce creatures moet het vooral van enkele sterke/hilarische momenten hebben want als geheel heeft de film last van een te rommelig scenario.Verder is het me allemaal iets te kluchtig en wekt Kline met zijn acteerwerk voornamelijk irritatie op.Gelukkig zijn er dan nog Palin,Curtis en Cleese die de rolprent redden met hun sterk optreden.Vooral de laatste zorgt met enkele geweldige grappen en zijn perfecte gevoel voor timing voor de hoogtepunten.Nog steeds leuk maar het gevoel blijft dat hier (vooral met deze cast) meer had ingezeten.