• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.383 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.060 stemmen
Avatar
 
banner banner

Greta, Haus ohne Männer (1977)

Horror / Erotiek | 95 minuten
2,22 47 stemmen

Genre: Horror / Erotiek

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Ilsa, the Wicked Warden / Wanda, the Wicked Warden / Ilsa: Absolute Power / Greta the Torturer / Greta, the Mad Butcher / Greta, the Sadist / Greta, Huis zonder Mannen

Oorsprong: Zwitserland / West-Duitsland / Canada

Geregisseerd door: Jesús Franco

Met onder meer: Dyanne Thorne, Tania Busselier en Lina Romay

IMDb beoordeling: 4,5 (2.897)

Gesproken taal: Engels en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Greta, Haus ohne Männer

"Once commited to her care, You'll be too terrified to die!.. You'll choke with fear!.. Recoil in horror from her unleashed fury!.."

Ilsa werkt nu als bewaakster in een vrouweninrichting. Hier maakt ze misbruik van de vrouwen door ze te laten gebruiken als seksspeeltjes voor de mannelijke bewakers, dit te filmen en later te verkopen op de zwarte markt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Die Hard,Willis

Die Hard,Willis

  • 4005 berichten
  • 1360 stemmen

Nu alle Ilsa films gezien, en ik moet zeggen ik vond ze alle 4 top! Dit onofficieel vervolg gemaakt door onze vriend Jess Franco is zonder twijfel het meest sleazy van ze allemaal. Deze W.I.P. flick volgt de vaste formule van het subgenre en laat veel gezamelijke naakte douchescenes zien, een sadistische en lesbische gevangenisbewaarster en de vrouwen die gemarteld worden en anders wel naakt rondhuppelen of in catfights (Ook naakt ) terechtkomen. Dyanne Thorne zet ook in The Wicked Warden Ilsa weer perfect neer! Buiten dat gewoon een perfecte W.I.P. Flick die je doorheen de hele film absoluut een geweldige ervaring geeft.


avatar van TinkerTex

TinkerTex

  • 312 berichten
  • 312 stemmen

Ilsa, of Greta (Dyanne Thorne), staat aan het hoofd van een psychiatrische instelling in de rimboe en past sadistische methodes toe. Een vrouw laat zich vrijwillig opnemen om haar geïnterneerde zus te zoeken.

Jesse Franco regisseerde dit matige vervolg. Het is bij lange na niet meer zo gruwelijk als de vorige films, al bevat the Wicked Warden wel een paar naargeestige scènes. Grootste probleem is dat de film gewoon weinig boeit. Veel scènes zijn te lang uitgesponnen of totaal overbodig. Als de zoveelste lesbische scène aanbreekt, geloof je het op een gegeven moment wel.

Kortom, Ilsa, the Wicked Warden is een overbodige herhalingsoefening die weinig toevoegt en snel verveelt.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Prima onofficiele vierde Ilsa-film. Waar in She-Wolf of the SS de aandacht veel op de gore ligt, gaat het hier voornamelijk om het vele naakt, vernedering en uiteindelijke wraak van de vrouwen in gevangenschap. Typische ingrediënten van een Women in Prison-film, waar je er veel van had destijds. Leuk extraatje is dat dit vierde deel door een bekende naam binnen de cultscene is geregisseerd. Een regisseur die cinematisch iets meer te bieden heeft dan Don Osmonds, waardoor je een paar visueel best prettige scènes krijgt. Een van de betere Ilsa-films.

3,5*


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12271 berichten
  • 5514 stemmen

De openingsscène mocht er wezen waarbij de dames onder de douche stonden en waar Dyanne Thorne (dit keer met rode haren) een bad nam. De rest van de film stelt eigenlijk weinig voor hoewel het blootgehalte dit keer zeer hoog is. De dames zien er trouwens dit keer ook best mooi uit (de mooiste van de 4 films). Dyanne Thorne gaat in deze film best vaak uit de kleren en buiten haar zeer fraaie decolleté is er ook heel af en toe een plukje haar te zien Maar eerlijk is eerlijk wat een geweldig lichaam heeft Dyanne Thorne toch Zij mag mij best komen martelen. Wie er trouwens ook mocht wezen met haar fraaie decolleté was Lina Romay. Maar al met al stelt deze film buiten het bloot weinig voor en heb ik deze ook veelvuldig vooruit moeten spoelen.

P.S. Wat had Tania Busselier een enorm oerwoud (daar kon je een trui van breien) tussen de benen


avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8926 stemmen

'Babes Behind Bars'-filmpje...waarin Dyanne Thorne nogmaals haar Ilsa-ding doet, ditmaal in een vunzig filmpje van niemand minder dan Jesus Franco. Voor de duidelijkheid technisch gezien heet deze onofficiële Ilsa-film; 'Greta the Mad Butcher' en verscheen tussen de tweede en derde officiële in de reeks. Pas jaren later veranderde het bedrijf dat de rechten bezat de naam in 'Ilsa, the Wicked Warden' Ach of je Dyanne Thorne nu in een concentratiekamp, een goelag, een harem of zoals hier in Zuid-Amerikaans psychiatrisch ziekenhuis voor vrouwen die aan "seksuele afwijkingen" lijden plaatst; heel veel maakt het niet uit. Geen van de Ilsa-films was ooit geweldig … Tja en wanneer je in de eerste scène al een groepsdouche en Dyanne Thorne in een bubbelbad ziet, weet je waar de prioriteiten van de regisseur liggen. Er is in ieder geval in deze een zwaar gebrek aan kleding. Het maakt de film een eentonig parade van naakte vrouwen. Uiteraard zijn er wat marteltaferelen (regelmatig ook niet eens te zien), en Ilsa heeft haar sadistische kant, maar het is verder allemaal vrij tam. Ongeveer het enige gedeelte dat waarschijnlijk in je hoofd blijft hangen, is het einde. Dit was tijdverspilling, en kwam niet in de buurt van de oorspronkelijke Ilsa: She Wolf van de SS-serie.