Hard to Kill (1990)
Genre: Actie
Speelduur: 96 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Bruce Malmuth
Met onder meer: Steven Seagal, Kelly LeBrock en William Sadler
IMDb beoordeling:
5,8 (34.292)
Gesproken taal: Engels en Slowaaks
Releasedatum: 17 augustus 1990
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Hard to Kill
"He's L.A. Detective Mason Storm. Three hired assassins left him for dead. And he's waited seven years to even the score."
Agent Mason Storm wordt in z'n eigen huis neergeschoten. De inbrekers vermoorden alleen zijn vrouw, maar ze denken dat ze Mason en z'n zoon ook vermoord hebben. In het geheim wordt Mason naar een ziekenhuis gebracht waar hij enkele jaren in een coma doorbrengt. Zijn zoon groeit ondertussen op, denkend dat zijn vader dood is. Als Mason ontwaakt is iedereen in gevaar: hij zelf, zijn zoon, zijn beste vriend, zijn verpleegster, maar vooral degene die de moord op hun geweten hebben.
Externe links
Acteurs en actrices
Mason Storm
Andy Stewart
Senator Vernon Trent
Lt. Kevin O'Malley
Felicia Storm
Capt. Dan Hulland
Max Quentero
Jack Axel
Sonny Storm
Carl Becker
Video's en trailers
Reviews & comments
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Eén van de oude Seagal-films die wel te kijken waren. Acteren kan hij niet, maar er zitten nog wel wat leuke actiescenetjes in. 2 sterren.
Blindfold
-
- 800 berichten
- 1318 stemmen
Inderdaad één van de weinige films waar Seagal nog niet zo overdreven popi is als in bijna al zijn latere films. Hij wordt zowaar eens geraakt.
GerwinF
-
- 1643 berichten
- 0 stemmen
Steven Seagal nam ik zowieso al niet serieus, maar na het zien van de parodie films op http://www.thetoiletonline.com/cartoons.htm lag ik me nu helemaal rot! Wat een baggerfilms.
EmDee
-
- 7192 berichten
- 1417 stemmen
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
hahahahaaaaaaaa
en staat die film ook onder een andere naam bekent.
SlingBlade
-
- 272 berichten
- 0 stemmen
Deze reactie staat pcies hetzelfde bij out for justice en market of death
vind je ze alledrie exact hetzelfde dan...
filmdaas
-
- 66 berichten
- 103 stemmen
Natuurlijk geen hoogvlieger, zeker niet in vergelijking met Die Hard en The Rock maar echt slecht is het niet gewoon een lekker STE filmpje.
roda
-
- 1670 berichten
- 961 stemmen
aardige aktiefilm, met uitstekende aktiescene's, gewoon een vemakelijk tussendoortje.
3 sterren.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Aardige Seagal film, met 2 leuke vechtscene's een beetje aan de magere kant, ***
Mik
-
- 1504 berichten
- 1094 stemmen
and again and again and again...
het werd tijd dat deze film weer is op tv kwam... 
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Ik ging deze film toch maar eens kijken om eindelijk eens Seagals befaamde aikido stijl te bewonderen en wat blijkt; zelfs SSeagal geeft deze film maar 3 sterren! Wat moet ik er dan wel niet van vinden
.
Uiteindelijk viel t toch wel mee, niet zo slecht als ik verwacht had. Vrij veel onlogische dingen (meteen praten als je uit een coma komt) en slecht acteerwerk van Seagal (zijn we gewend) maar de actiescene's waren wel aardig. Jammer alleen dat er weer eens geen vechtscene's in zaten. Die paar trappen waar ie iedereen in een keer mee neermept noem ik geen vechtscene's.
Erg jammer ook dat Seagal in deze film weer erg hypocriet is. Als een goed christen betaamt vermoordt hij doodleuk iedereen die ook maar iets met de dood van zijn vrouw te maken heeft. Hierdoor blijf ik toch op 2* steken.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Jammer alleen dat er weer eens geen vechtscene's in zaten. Die paar trappen waar ie iedereen in een keer mee neermept noem ik geen vechtscene's.
Erg jammer ook dat Seagal in deze film weer erg hypocriet is. Als een goed christen betaamt vermoordt hij doodleuk iedereen die ook maar iets met de dood van zijn vrouw te maken heeft. Hierdoor blijf ik toch op 2* steken.
Niet helemaal waar, in het begin in de supermarkt is wel een goede vechtscene en in het huis boven in de kamer met die gast met zijn mes, toch wel wat, niet de beste van Seagal deze film, maar wel aardig. Oja, en natuurlijk in het begin ff in de slappkamer. En hoezo hypocriet? Als je zelf bijna vermoord bent, en je vrouw is bruut afgeslacht, zou wraak een logische menselijke reactie zijn, christen of niet lijkt me.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
in het huis boven in de kamer met die gast met zijn mes,
Een vechtscene is alleen leuk als allebei de vechters ook kunnen vechten en dat is hier niet het geval. Na een paar trappen lag ie op de grond en deed verder weinig, bovendien was t ook nog eens saai in beeld gebracht.
Het trieste in deze film is dat Seagal eerst gaat bidden met zijn zoontje en daarmee laat zien de christelijke waarden aan te hangen en als dan puntje bij paaltje komt hij meteen van die waarden afstapt. Als die nutteloze scene er nu niet in had gezeten had je mij niet horen klagen.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Een vechtscene is alleen leuk als allebei de vechters ook kunnen vechten en dat is hier niet het geval. Na een paar trappen lag ie op de grond en deed verder weinig, bovendien was t ook nog eens saai in beeld gebracht.
Saai? Hoe zijn armen worden gekruist en daarna gebroken, toch inventief en erg coole scene. En die bidscene had niet gehoeven ook, maar hoor je hem ergens de normen en waarden opnoemen waar hij achter staat in deze film? Niet dus.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Nee die noemt ie niet maar uit die scene blijkt dat wel. Wat die vechtscene's betreft: ik vind het leuk als een vechtscene lang duurt en er twee gelijkwaardige mensen tegenover elkaar staan (crouching tiger, hidden dragon: Michelle Yeoh en Ziyi Zhang tegenover elkaar bijvoorbeeld). Al die scene's van Seagal zijn in deze film hetzelfde, de tegenstander wordt twee keer geraakt en gaat neer. Niets aan en dat noem ik saai. Inventief is het ook niet, armpje breken komt in veel meer films voor.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Iemand die Aikido zwarte band heeft tegenover iemand die niks heeft of weinig, ja da's logisch dat het snel afgelopen is, en het hoeft niet altijd twee degelijke tegenstanders te zijn om het boeiend te houden. Aikido draait om snelheid en de kracht van de tegenstander gebruiken, dus is het snel gebeurd. Ik heb het in het echt gezien, 3 tegen student zwarte band en ze vlogen alle kanten op, mooi om te zien, net zoals in de Seagal films, maar ja, het blijft een persoonlijke mening he?
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
en het hoeft niet altijd twee degelijke tegenstanders te zijn om het boeiend te houden.
En daar zit het verschil tussen ons qua beleving van gevechten in films waarmee je dan met die...
...opmerking helemaal gelijk hebt
.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Segal ligt zeven jaar in coma, ontwaakt plots op het moment dat ze hem gaan vermoorden en kan met een klein beetje hulp van een lieve dame zijn moordenaar uitschakelen. In een mum van tijd is hij weer helemaal de oude en vecht, vrijt, rijdt en schiet er weer op los. 
Maar goed, het was best vermakelijk. Er zijn wel veel betere Segal-films vind ik. Onderhoudender enzo. Dit was eerder 1 van zijn mindere. 2
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Inderdaad een flauwe seagal film. Die man is in tegenstelling tot genre held Jean Claude Van Damme totaal ongeloofwaardig als kung fu expert met zijn debiele shoalin praatjes. mwah een 2 voor heldin leBrock!
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
totaal ongeloofwaardig als kung fu expert met zijn debiele shoalin praatjes.
Alsjeblieft hoor. Doe geen uitspraken over dingen waar je geen $#!@*$* vanaf weet. Seagal doet niet aan Kung Fu maar aan Aikido.
Debiele shoalin praatjes? Zoiets heet bewuste boeddhistische spiritualiteit, het bereiken van het Nirvana. Dat zijn wijsheid en liefde geven aan elk levend wezen voor jou vreemd is, ok maar komt niet met onbenullige statement over een geloof waar je nog niks vanaf weet.
Ik denk dat Seagal echt wel even wat beter is dan van Damme maar dat is mijn mening.
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Lol! Mikey... Debiele shaolin praatjes... Jij neemt toch ook nooit een blad voor de mond he... Maar je zegt wat je denkt, dat is goed.
Nu weet ik niet zo heel veel over dat specifieke geloof van hem, maar ik weet wel dat het inderdaad mooie waarden bevat. Seagal heeft ook een zeer aparte, gestileerde en rustige stijl en koos voor een originele vechtsport (Aikido, dus).
M.a.w. : Ik hou wel van Seagal. Hij weet wat hij wil, het is een gedisciplineerd man die zich overal 100% inzet als hij voor iets gaat (zo is het ook met zijn beroep als acteur) en heeft zo zijn eigen denkwijzen en manier van leven. Hij wijkt ook niet af van zijn standpunten en gaat de confrontatie niet uit de weg. Dat prachtige, eigenzinnige karakter straalt hij ook uit, en komt duidelijk voelbaar over op het scherm. Hij speelt dan ook bijna altijd rollen die hem op het lijf geschreven zijn...
Tergelijkertijd is het soms hilarisch lachwekkend om zijn doorgedreven mentaliteit te zien, samen met zijn accent en unieke flair, om hem vervolgens de boeven te zien bevechten, voorafgaande met zijn typische rare handbewegingetjes waar de slechterikken dwaas staan op te kijken. Zalig! Zelfs wanneer hij een pistool hanteert, heeft hij zo een speciale manier om het wapen vast te houden. Weet niet of iemand daar al op gelet heeft? Zijn blik is soms erg indringend ook...
Ik vind het een heerlijke actieheld. Hij heeft echt een serieus karakter dat een overtuigend accent geeft aan zijn rollen, een unieke stijl en veel charisma. Iets wat Van Damme toch wel wat minder heeft vind ik...
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Zijn manier van een pistool vasthouden is mij ook altijd opgevallen. Zijn blik is ook het handelsmerk van Seagal, je voelt je gelijk goed als hij een glimlach op zijn gezicht tovert. Zijn spirituele bewustzijn, zijn kalmte, zijn charisma, zijn controle over zijn ziel en lichaam, zijn boeddhistische normen en waarden die in elke film worden overgedragen aan de kijker. Dat maakt van hem een unieke actieheld. Toch jammer dat er over dit heel vaak denigrerend gedaan wordt. De personages dat hij speelt, zijn ook echt op de echte karakter eigenschappen die hij zelf ook heeft. Die man heef tzijn ziel en lichaam zo 1 laten worden dat hij spiritueel al zijn mannetje staat.
Deze man is zo dichtbij het nirvana of die heeft die status al. Ik zie Seagal ook een beetje als mijn eigen 'Boeddha', mijn leermeester. Die mede door zijn spiritualiteit mij dezelfde intellectuele kennis kan overdragen. Die mij als Boeddhistische leerling steeds meer erbij leert.
Mooi gesproken trouwens, djelle. Al zou je geintereseerd zijn in de normen en waarden en het streven van het boeddhisme laat het me weten. 
Het laatste nieuws

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie
Bekijk ook

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off
Documentaire / Biografie, 2022
3 reacties

Gotti
Biografie / Misdaad, 1996
134 reacties

Import/Export
Drama, 2007
73 reacties

Billie Eilish: The World's a Little Blurry
Muziek / Documentaire, 2021
17 reacties

The Hitcher
Thriller / Misdaad, 1986
250 reacties

Die Hard 2
Actie / Thriller, 1990
312 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




