

Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 104 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: John Landis
Met onder meer: Eddie Murphy, Jon Tenney en Joey Travolta
IMDb beoordeling:
5,5 (83.268)
Oorspronkelijke taal: Engels
Releasedatum: 4 augustus 1994
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Google Play
Bekijk via Ziggo
Bekijk via SkyShowtime
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op meJane
-
Claim tot 100 euro bonus bij Jacks.nl
Heb je nog geen account bij Jacks.nl? Dan wordt in samenwerking met MovieMeter je eerste storting verdubbeld tot 100 euro!Claim je welkomstbonus van €100,- bij Jacks.nl
Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+
Plot Beverly Hills Cop III
"In for the ride of his life!"
Axel Foley ontdekt tijdens een onderzoek naar een autodiefstal een veel grotere zaak: de zelfde mannen die zijn baas hebben neergeschoten runnen hun criminele plannen vanuit een attractiepark in Los Angeles.
Externe links
Acteurs en actrices
Det. Axel Foley
Det. Sgt. William 'Billy' Rosewood
Jon Flint
Insp. Douglas Todd
Ellis Dewald
Serge
Steve Fulbright
Janice
Orrin Sanderson
Levine
Video's en trailers
Reviews & comments

Kondoro
-
- 9514 berichten
- 2222 stemmen
Beverly Hills Cop III
Ik vond deze juist leuker dan deel twee. En ik denk omdat ik me nu veel meer vermaakt heb, deel 1 en 2 waren zeker niet slecht. Maar toch ietsjes meer vermaakt met deze dan met deel 2. De actie laat soms op zich wachten, wat ik al gewend was sinds deel 2. Maar toch vond ik de actie scene's leuk en als het er was kon ik er wel van genieten. Dit is alweer de derde van de serie en nummer vier staat alweer gepland voor volgend jaar. 22 jaar... zo! Ik ben benieuwd hoe ze dit willen oppakken, maar zolang Eddie erin zit laat hem maar komen, dat maakt de films wel leuk.
Eddie Murphy speelde zijn rol natuurlijk weer leuk, geweldig lachje heeft die vent wahaha . Wel geinig dat Gilbert R. Hill alleen maar in de Beverly Hills Cop reeks heeft geacteerd, en sindsdien nergens meer gezien is. Aldus IMDb.
Het verhaal is leuk, maar zoals ik bij deel twee ook al zei. Een vervolg op het eerste deel is nooit echt beter, en dan vooral nummer 3 word alweer wat minder. Maar goed, het is vermakelijk. Het concept is sowieso geinig, een pretpark. Al om al, leuk om de reeks tot nu toe mee af te sluiten! Maar, ik geef hem het zelfde als deel twee, net dat ik hem wat leuker vond kwa vermaak, is de film niet beter dan deel 1 en niet zoooo veel slechter dan deel 2 naar mijn mening dus ook een mooie voldoende. Helaas is het overdreven mis schieten bij alle drie wel erg aanwezig, dat blijft zonde.
3.0*

brabusRUS
-
- 1595 berichten
- 2672 stemmen
Dit is alweer de derde van de serie en nummer vier staat alweer gepland voor volgend jaar. 22 jaar... zo! Ik ben benieuwd hoe ze dit willen oppakken, maar zolang Eddie erin zit laat hem maar komen, dat maakt de films wel leuk.
Ik denk dat het nog later wordt aangezien ze nog niet zijn begonnen met filmen.
Ze zeggen overigens ook dat John Ashton terugkomt, maar Judge Reinhold niet, omdat ie dan bezig met is met het filmen van Santa Clause 4, waar ik mijn twijfels bij heb. Hopelijk krijgt Bronson Pinchot als Serge ook weer een rol.

Kondoro
-
- 9514 berichten
- 2222 stemmen
Ik denk dat het nog later wordt aangezien ze nog niet zijn begonnen met filmen.
Ze zeggen overigens ook dat John Ashton terugkomt, maar Judge Reinhold niet, omdat ie dan bezig met is met het filmen van Santa Clause 4, waar ik mijn twijfels bij heb. Hopelijk krijgt Bronson Pinchot als Serge ook weer een rol.
Ja oké, tegenwoordig word alles uitgesteld. Komt Eddie er wel gewoon in?

Dick2008
-
- 9627 berichten
- 686 stemmen
Na een derde keer gezien te hebben, toch ook de laatste keer. Hij is wel beter dan deel 2 dat is zeker. Wel is de film erg serieus van opzet, vergeleken met, zo meen ik nu, het eerste deel. En het is te hopen dat die opeens ook niet gaat tegenvallen. De schurken, netjes in pak, worden wel goed neergezet als misdadigers. Dus dat is nog wel een duidelijk pluspunt. Alleen het gehalte "komedie" valt erg tegen. Het is meer een actiefilm dan een actiekomedie. Ook zitten er erg veel "geweldadige" actiescènes in. Tenslotte is Axel ook heel solistisch bezig in de trant van zoals je ook in de familiefilms vaak ziet. Ach ach niemand gelooft hem, dus zal hij het alleen op moeten knappen. Ik meende toch dat hij veel beter was, maar helaas. 3.0
De tweede film heb ik altijd de minste gevonden. Daarom nu na deel 1, deze derde film.
Ik weet niet wat ik had maar waarschijnlijk heb ik me wat teveel laten leiden door het verhaal en Murphy is inderdaad ook niet zo favoriet. Al vind ik hem als stemacteur bij Shrek-films toch zeer goed, waardoor hij ook weer in aanzien is gestegen.
Het komedie-gehalte is erg laag bij deze film dat kan ook een rol spelen, want slechts hier en daar is er wat grappigs te bespeuren. Ook de balans tussen enerzijds het familiefilm-niveau met bijvoorbeeld Uncle Dave en anderzijds de gewelddadige scènes kunnen verwarrend werken.
Verder is het toch een erg goede film, alleen het gedeelte met het superrad blijft wat al te fantasierijk en het gedeelte met Bronson Pinchot die Serge speelt (en die destijds Balki speelde in de serie Perfect Strangers) remt de film, ondanks het verder behoorlijk hoge tempo, met veel actie.
De openingsscène is minder spectaculair dan in de eerste film. Na een inschattingsfout van Foley, gaat hij op zoek naar de dader die zijn baas heeft neergeschoten, wat leidt naar Wonder World. Veel (vaak harde) actie met veel geschiet, Murphy is goed en de rest van de cast ook. Het laatste gedeelte is spannend. Het attractiepark biedt een uitstekend decor. Heb er me toch weer goed mee vermaakt, ook al is het verhaal tamelijk eenvoudig en zie ik deze film ook meer als een actiethriller. 5.0

Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Niet te streng zijn voor deze lollerfilm. Het is allemaal redelijk onzinnig, maar het is toch nog vermakelijk al die idioterie. Net genoeg actiescenes in dat pretpark en verder wat suffe grappen zorgen ervoor dat het net een voldoende haalt. Eén jofele sidekick voor Eddie Murphy had de film wel beter gemaakt.

Filmkriebel
-
- 8267 berichten
- 3797 stemmen
Onnodig derde deel dat zich bijna volledig in een pretpark afspeelt. Sommigen denken dat dit pretpark fake is maar dat is wel degelijk een bestaand pretpark (California's Great America).
Rosewood kwijnt weg als sidekick, Taggart is vervangen door Jon Flint en de vervelende Bronson Pinchot zet een slaapverwekkende monoloog neer. Landis voegt er zijn eigen touch toe door net als in Into The Night, een hoop cameo's in te proppen voor het komisch effect.
Positief is dan weer de beste bad guy uit de drie films; dit is tenminste een kerel die Foley flink op de zenuwen weet te werken. En Eddie doet wat hij hier moet doen met zijn gelul al zijn de grappen aan de flauwe kant. Naar het einde toe bloedt de film dan toch dood in een verplichte en weinig originele finale. Gelukkig zijn er geen verdere sequels meer gekomen, want dit was een weinig memorabele afsluiter. Al met al vond ik die Beverly Hills Cop films maar matig.
Beverly Hills Cop : 3*
Beverly Hills Cop II : 2,5*
Beverly Hills Cop III : 2,5*

IH88
-
- 7828 berichten
- 3022 stemmen
“Axel, you on a coffee break? Go get that son of a bitch.”
Het lijkt wel of na het sterke eerste deel alle inspiratie op was bij de makers. Dit derde deel is iets beter dan het tweed deel, maar het houdt allemaal niet over. Eddy Murphy blijft leuk als Axel Foley en zijn charisma redt deze film nog een beetje. Het hele verhaal rond Wonder World is niet echt interessant en is soms zelfs kinderachtig. De bad guy is wel goed gecast en een waardige tegenstander voor Foley. Toch is het jammer dat de Beverly Hills Cop reeks zo moet eindigen.

Supernatural
-
- 954 berichten
- 805 stemmen
dit deel vind ik iets minder dan de vorige 2 delen.dat komt omdat taggart en bogomil er niet meer bij zijn.met hun er bij is het plaatje toch wat meer compleet vind ik.maar zeker geen slechte film.

Movie Jim
-
- 589 berichten
- 348 stemmen
Dit derde deel
kan ik uit mijn hoofd dromen,
het beste deel van alle Beverly hills cop films
tot nu toe.
Vond deel 2 het minste.
Eddie Murphy is goed op dreef net als in
andere films vindt ik, met zijn gekke bekken
er zit ook meer actie in, en het verhaal is
stukken beter geworden.
Judge Reinhold is ook grappig vindt ik.
Mijn cijfer voor de 3 films geef ik nu:
Beverly hills cop (4,0)
Beverly hills cop II (3,0)
Beverly hills cop III (4,5)

renzoroy
-
- 317 berichten
- 2827 stemmen
Dit derde deel
kan ik uit mijn hoofd dromen,
het beste deel van alle Beverly hills cop films
tot nu toe.
Vond deel 2 het minste.
Apart, meeste mensen vinden deel 3 juist de minste. Vind ik zelf ook, hele andere film dan de 1e 2. Op Rotten Tomatoes is het 1 van de laagst beoordeelde films ooit. Je mist hier de personages Taggart en Bogomil en Jon Flint is zeker geen goede vervanger voor Taggart. Ook jeffrey keert helaas niet terug en Axel's baas Todd, wordt meteen in het begin neergeknald, wat ook zonde is. Wel leuk dat Axel, Serge weer tegenkomt, maar dan niet vraagt naar Jenny (wat volgens deel 1, een goede jeugdvriendin van hem is). Maar goed, we gaan zien hoe deel 4 volgend jaar wordt.

FunkStarr
-
- 1752 berichten
- 674 stemmen
Beduidend minder dan de voorgaande 2 delen. Alsnog wel redelijk vermakelijk, maar de magie van het eerste deel is bijna volledig verdwenen. De scene met oki doki en die 2 kleine jochies blijft wel fantastisch.

Fisico (moderator films)
-
- 5912 berichten
- 3736 stemmen
BHC is een typische nineties politie actiekomedie. De reeks raakt stilaan uitgemolken al vond ik de setting in het pretpark steeds wel iets hebben. Eddie Murphy draagt de film en ook de sullige partner die Judge Reinhold speelt blijft er mooi bij passen (al is het minimaal). Jammer wel dat er geen Taggart mee te bespeuren is. BHC is meer een softe actiereeks, minder hard dan bijvoorbeeld gelijkaardige prenten als Lethal weapon waarbij de actie bruter is. De klemtoon ligt hier toch meer op het komische en Eddie Murphy, een acteur die het toch meer moet hebben van luchtige personages.
Het deuntje is en blijft legendarisch en blijft ook enkele dagen in je hoofd spoken al is dat niet de verdienste van deze film specifiek, maar van de hele reeks. De gebruikelijke romance stelt ook niet veel voor. Eerder ontgoochelende prent. 2,5* lijkt me het maximum en eigenlijk zou ik hem zelfs moeten buizen voor het gebrek aan inspiratie en originaliteit.

Antinous
-
- 211 berichten
- 153 stemmen
Ik geniet nog altijd van deel 3. kan ze wel blijven kijken. ik zou voor deze oudere films nog geld willen betalen als ze die terug in de bios op groot scherm zouden draaien. ik vind namelijk alle 3 delen steengoed. ik hoop dat er nu geen remake of deel 4 komt met een oude knar zoals in de nieuwste Rambo film. daar zouden ze alles weer mee om zeep helpen. dit is zo goed dat het nooit meer te evenaren valt.

Movie Jim
-
- 589 berichten
- 348 stemmen
Apart, meeste mensen vinden deel 3 juist de minste. Vind ik zelf ook, hele andere film dan de 1e 2. Op Rotten Tomatoes is het 1 van de laagst beoordeelde films ooit. Je mist hier de personages Taggart en Bogomil en Jon Flint is zeker geen goede vervanger voor Taggart. Ook jeffrey keert helaas niet terug en Axel's baas Todd, wordt meteen in het begin neergeknald, wat ook zonde is. Wel leuk dat Axel, Serge weer tegenkomt, maar dan niet vraagt naar Jenny (wat volgens deel 1, een goede jeugdvriendin van hem is). Maar goed, we gaan zien hoe deel 4 volgend jaar wordt.
De derde vond ik ook altijd de leukste
om de attracties meer actie dan in de vorige films,
en Eddie Murphy een wereldster
die film gewoon echt aankan met zijn talent en humor!

Boneka
-
- 2181 berichten
- 1174 stemmen
[quote]Kondoro schreef:
Beverly Hills Cop III
Gilbert Roland "Gil" Hill was een Amerikaanse politicus, politieagent en acteur die president was van de gemeenteraad van Detroit. Hij kreeg erkenning voor zijn rol als inspecteur Todd in de filmserie van Beverly Hills Cop

Boneka
-
- 2181 berichten
- 1174 stemmen
Wanneer is het park open?
Opnieuw een zeer vermakelijke Beverly Hills cop. Met de vorige toch wel de twee leukste. Spanning ietsje minder dan het tweede deel, maar de grappen waren weer zeer vermakelijk. Vond alleen het gedeelte bij de nicht wapenhandelaar wat te lang duren. Wat flauw eerlijk gezegd. Een groot pluspunt vond ik dit keer het beeld en het kleurenpallet in het prachtige Wonderworld park! Tegenwoordig California's Great America. Vast na Trump's aanstelling , maar het park geeft de film extra fleur en kleur. Je kunt het flauw vinden, dat hele gedoe met die olifant vond ik wel grappig en zeker in deze tijd (Coronavirus) wilde ik vooral vermaakt worden. Afijn het plot is natuurlijk weer niet hoogstaand het geheel is leuk genoeg voor een kijkbeurt. Vond Judge Reinhold dit keer iets minder leuk. De ander side kick (John Ashton) was met "pensioen". Dit keer ook een rolletje voor Theresa Randle bekend van Bad Boys II en in III speelt ze ook. Helaas geen romannetje op het eind. Gelukkig zien we haar terug in Bad Boys III.
Nou alle drie nu gezien! De beste vond ik part II. Leukste grappen spanning en meest volwassen van alle drie. De laatste komt bij mij als tweede vooral door het kleurgebruik en dan prachtige park. De eerste was leuk, maar kennelijk niet goed uitgewerkt. Part IV zou in 2021 komen. Ben benieuwd!!!
Film 4.0
Beeld 4.0
Geluid 3.5
Extra's geen

Sergio Leone
-
- 3659 berichten
- 2440 stemmen
Matig.
Komisch talent Eddie Murphy doet het allemaal te veel op automatische piloot om dit doorsnee actiefilmpje boven de middelmaat uit te tillen. Het tweede deel vond ik ook al niet bijster goed, en dit gaat simpelweg verder op dat elan.
Enige opvallende is dat het "Crazy Frog"-deuntje, ik noem het nu maar even zo, anno 1994 al veel te gedateerd aanvoelde en men de soundtrack wat hipper en meer elektronisch probeerde maken. Alleen moet die volgens mij reeds in 1995 al even gedateerd zijn geweest. Verder niet al te erg, ik hou wel van producten van een bepaalde tijd - als dat er aan te zien is.
2,5

filmfan0511
-
- 890 berichten
- 905 stemmen
Ik had hier minder van verwacht, maar het was uiteindelijk best een leuke afsluiter van de trilogie. Eddie Murphy is nog steeds leuk, maar heeft hier wel al een klein beetje aan charisma ingeboet. Axel Foley blijft een tof personage, maar was in de eerste 2 delen vele malen grappiger en luchtiger. Het is daarom geen slechte zaak dat dit derde deel het meer over de actie-boeg gooit, ondanks dat ik dat aspect het minst leuke aan de eerste 2 films vond. De film zit in feite vol actie-scènes, en de meeste zijn goed en tof in beeld gebracht (en met nog steeds de nodige luchtigheid er in verwerkt gelukkig). De setting van het pretpark is ook leuk. Verder blijft Reinhold's personage Billy Rosewood stiekem het beste en grappigste, hoewel zijn rol hier jammer genoeg wat kleiner was.
Ik vind deze afsluiter in ieder geval iets beter dan deel 2, die ik iets teveel een herhaling van zetten vond. Deze film gooit het tenminste een klein beetje over een andere boeg. De luchtigheid en coolness van deel 1 wordt wel niet gehaald. 3*.

The Oceanic Six
-
- 57279 berichten
- 3721 stemmen
Net als de twee eerdere delen nu ook BHC 3 weer eens opgezet na een kleine 20 jaar. Ondanks dat de film een heel matig plot heeft heb ik me er goed mee vermaakt. De eerste BHC vind ik wat te serieus, in de vervolgen wordt alles een beetje grappiger en luchtiger en dat doet deze reeks goed. Deel 3 speelt zich bijna volledig af in pretpark Wonderworld en dat is best een goede keuze, want de film is daarmee kleurrijk en gezellig om te zien. En ook Murphy doet het hier leuk, hij is weer lekker beledigend en scherp en zet Axel Foley prima neer. Ook de chemie met zijn collega's is hier weer leuk gedaan. De bad guys zijn erg clichématig, maar dat past wel weer bij deze films en ook wel bij de tijd toen de BHC films werden gemaakt. Het maakt van deel 3 een actiefilm met een hoog tempo, waar je als je er kritisch naar kijkt veel op aan kan merken, maar wat als popcornvermaak erg goed werkt. En daarom verhoog ik mijn score. Wel gek, deel 1 scoort nu officieel het laagste bij me. Kom maar op met deel 4, die vermoedelijk dit jaar er gaat komen.
3,5* (was 3*)

teigertje
-
- 979 berichten
- 2289 stemmen
De laatste film, van de wereld beroemde Beverly Hills cop films.
Met de wereld beroemde acteur Eddie Murphy blijft, ook nog steeds, een hele leuke film.
Die nog steeds, zeer vermakelijk is.
En niet onder doet, voor zijn voorgangers.
Wat zou het een feestje zijn, als hoopvol voor de vele fans, net als Top Gun Maverick laatst,na zovele jaren,nog een vervolg is gekomen, hopen dat bij deze fantastische films, misschien ook nog komt.
En dat verdient Eddie Murphy en de cast maar ook The Beverly Hills cop.
Blijft genieten.

Brabants
-
- 2465 berichten
- 1825 stemmen
Beverly Hills Cop 3 is van de drie delen die de franchise kent de mindere van het geheel. Het themapark lijkt een leuke verandering binnen het geheel maar gezien de stijl en en succes van de eerste twee delen lijkt me dit toch een vergissing. Ondanks nieuwe gezichten was het duo Ashton/Reinhold toch wel een belangrijke factor van het succes, wat hier dan ook simpelweg ontbreekt.

Pre- en sequels

Beverly Hills Cop II
1987
129 reacties

Beverly Hills Cop
1984
215 reacties
Het laatste nieuws

Mila Kunis reageert op rode loper-foto's Ashton Kutcher en Reese Witherspoon

Ben Stiller speelt mogelijk drieling in verfilming van 'Three Identical Strangers'

Komende aflevering 'The Last of Us' eerder op HBO Max vanwege Super Bowl

Matthew McConaughey in gesprek voor een rol in hitserie 'Yellowstone'
Bekijk ook

Lethal Weapon 2
Actie / Komedie, 1989
153 reacties

Beverly Hills Cop
Actie / Komedie, 1984
215 reacties

Wyatt Earp
Western / Biografie, 1994
60 reacties

Bad Boys
Actie / Komedie, 1995
348 reacties

Lethal Weapon 4
Komedie / Actie, 1998
197 reacties

Trading Places
Komedie, 1983
137 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.