• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.114 gebruikers
  • 9.378.230 stemmen
Avatar
 
banner banner

Unleashed (2005)

Actie / Drama | 103 minuten
3,31 1.675 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: Danny the Dog

Oorsprong: Verenigde Staten / Frankrijk / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Louis Leterrier

Met onder meer: Jet Li, Morgan Freeman en Bob Hoskins

IMDb beoordeling: 7,0 (111.558)

Gesproken taal: Engels, Duits en Spaans

Releasedatum: 23 juni 2005

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Unleashed

"Serve No Master"

Danny is een slaaf. Hij heeft zijn hele leven zonder enige vorm van scholing doorgebracht en heeft daarom de ontwikkeling van een kind. Danny wordt door zijn eigenaar Bart als een hond behandeld en moet voor hem vechten in illegale vechtwedstrijden. Als Bart na een auto-ongeluk in een coma belandt, komt Danny bij de blinde pianist Sam terecht die hem in huis neemt en hem de prettige kantjes van het leven laat zien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

Deze net gezien.

Ongeloofelijk stupide verhaaltje enerzijds, tamelijk goede vechtscene's anderzijds.

Li blijft me verbazen door in dit soort van Amerikaanse troep op te blijven draven, terwijl hij in eigen land veel betere en stijlvollere films maakte, als bv Once upon a time in China, Hero etc..

Wel weet hij met zijn charisma en veel grotere acteertalent als zijn actie-collega's (JVC, Seagal etc..) ook in de meer dramatische scene's te overtuigen in zijn rol.

Hoskins staat lekker te schmieren en Freeman speelt een voor hem inmiddels gebruikelijke rol als mentor.

Hier en daar aardig, maar verder gewoon niet goed genoeg en feitelijk een belediging voor de kijker met enige intelligentie.

Een drie, ofwel 1,5 ster.


avatar van emiellio88

emiellio88

  • 2 berichten
  • 17 stemmen

Deze film wordt echt zwaar ondergewaardeerd.

Als je al het Fight genre niks vind, moet je wel van deze film houden door z'n indringend verhaal en geweldige kamerawerk...

Raar dat deze film zoveel gemengde reacties oproept, hebben ze wel heel de film gezien?

Minimaal 4,5* waard en krijgt 'ie ook van mij!


avatar van nachtschade

nachtschade

  • 287 berichten
  • 900 stemmen

Ben normaal niet van de vechtfilms, maar deze vond ik wel te pruimen, ondanks het flinterdunne verhaal.


avatar van Leo1954

Leo1954

  • 2073 berichten
  • 2565 stemmen

Echt te dom voor woorden.


avatar van JustMike

JustMike

  • 3218 berichten
  • 751 stemmen

coooool


avatar van dvd-me

dvd-me

  • 329 berichten
  • 418 stemmen

coooool

Dat viel wel weer mee volgens mij

Echt te dom voor woorden.

Zelfde geld hiervoor


avatar van daantje81

daantje81

  • 148 berichten
  • 212 stemmen

Vond hem een hele goeie film maar namate hij steeds vaker op de tv komt word hij elke keer een beetje minder.


avatar van Thomasmuscle

Thomasmuscle

  • 43 berichten
  • 83 stemmen

Absoluut boven verwachting. Veel sterk drama en flitsende actie scenes.

Jet Li knokt zoals verwacht prima en Morgan Freeman doet weer waar hij goed in is. Topfilm!


avatar van FrisoBoei

FrisoBoei

  • 395 berichten
  • 809 stemmen

Verhaal zuigt natuurlijk, maar die vecht-actie was vooral toen, maar ook nu nog erg fris, keihard en "echt"


avatar van vanzelfsprekend

vanzelfsprekend

  • 89 berichten
  • 129 stemmen

Jet li vind ik wel een betere aziatische acteur, dan dat ik gemiddeld zie.

De film pakte mij wel.


avatar van Treinneger

Treinneger

  • 22 berichten
  • 122 stemmen

Echt een goede film!

Het acteer werk van Li is zo goed, het lijkt soms echt alsof je naar een kind kijkt.

het verhaal is misschien een beetje dun, maar het is wel goed weergegeven!

De emotie die hierin werd verwerkt is ook echt goed neergezet. Ik leefde in ieder geval behoorlijk met de personen mee.

Ik denk omdat de meningen zo verschillend zijn, is omdat mensen deze film kijken voor de actie, maar als je ook kijkt naar het verhaal daaromheen dan krijg je er een heel andere kijk op.

Ik vond het in iedergeval een top film, en hij is de 4,5* zeker waard!


avatar van KILLERBEE99

KILLERBEE99

  • 330 berichten
  • 785 stemmen

Gister voor de 2de keer gekeken en wat blijft het toch een mooie film! Moor verhaal, mooie camerawerk, mooie vecht scenes.


avatar van Freakshow79

Freakshow79

  • 65 berichten
  • 311 stemmen

Slap verhaal en Li duidelijk toch in 1 van zijn minste rollen.

Daarin tegen stelt hij je nooit teleur als het gaat om de vechtscenes.

Ook het enige pluspunt van de film, maar voor de rest......bout!

Schoenmaker blijf bij je (chinese) leest


avatar van chevy93

chevy93

  • 12754 berichten
  • 1324 stemmen

Goede film. Uitstekende vechtscènes, meeslepend drama en een aardig verhaal. Li speelt een uitstekende Danny. Vooral in het begin speelt hij erg goed. Freeman speelt, zoals altijd, geweldig. Die stem, zijn vertoning en over het algemeen zijn vertoning: . Ik vind het elke keer een prachtig gevoel als ik hem zie aankomen daar bij die piano's. Voeg daar nog wat uitsekende vechtscènes bij en je hebt een zeer aardige film. Enige minpunt vond ik dat meisje.

4,0*


avatar van darthconner

darthconner

  • 255 berichten
  • 2437 stemmen

Het verhaal op zich vond ik iets minder, niet echt slecht, maar het had beter gekund. De vechtscènes waren gewoonweg zalig. Het acteerwerk was ook in orde.


wel een best goeie film

aleen een beetje saai verhaal en op een geven moement begon t vechten ook te irriteren


avatar van Pistons

Pistons

  • 588 berichten
  • 5580 stemmen

Het verhaal tussendoor is natuurlijk puur filler maar het gaat om de vechtscènes en die zijn inderdaad zalig.


avatar van Moestuintje

Moestuintje

  • 22 berichten
  • 30 stemmen

Moet wel zeggen dat het een grappige film is.

Dit is een lekker knokken tot je er bij neer valt film.

Jet Li als huisdier (woef woef) moet niet gekker worden


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Berichten verplaatst naar Film > Algemeen > Ik zoek... een filmtitel


avatar van Fortune

Fortune

  • 4316 berichten
  • 2772 stemmen

Aardig filmpje.

Jet Li doet zijn trucjes en Freeman speelt de vriendelijke man.

Actie scenes zijn goed, hier en daar wat mankementen aan het verhaal.

Film kakt een beetje in, in het midden maar dat word wel goed gemaakt.

3,5


avatar van M y r t h e

M y r t h e

  • 26 berichten
  • 0 stemmen

Ik vindt dit echt de beste film die ik tot nu toe gezien heb. Hij staat ook op nummer 1 bij mij

Ik heb hem al 3 keer gezien en ik blijf hem fantastisch vinden!

Jet li deed het echt fantastisch, je leefde echt met hem mee!

De vechtscenes waren ook super!


avatar van Justinvdk

Justinvdk

  • 264 berichten
  • 2203 stemmen

Voor het eerst dat ik gewoon wou dat er niet gevochten werdt!

Erg raar want normaal is dat altijd wel tof om de gang erin te houden. Begrijp me niet verkeerd, het waren goeie en vette actie scenes, maar ik vond het gewoon zo sneu toen hij weer werd opgehaald door zijn baas.


avatar van MoFeDu

MoFeDu

  • 2946 berichten
  • 0 stemmen

Mwah, ging wel.

Vond de combi tussen drama en actie een beetje vervelend. Middendeel was een normaal drama en andere deel was standaard actie.

Gelukkig vecht Jet Li beter dan dat hij Engels kan, uitstekende gevechtschoreografie heeft die vent toch altijd. Morgan Freeman speelt natuurlijk weer de wijze oude man en doet dat zoals altijd goed, al vond ik het hier een beetje vervelend. Kan me alleen nooit echt ergeren aan de man.

Idee met die halsband vond ik een beetje vreemd en zoals gezegd vond ik de combi tussen Drama en Actie een beetje misplaatst. Kijkt over het algemeen redelijk weg, en is ook zo weer verdwenen uit je hoofd, niets blijft hangen. 2.5*


avatar van Cleanshot

Cleanshot

  • 657 berichten
  • 1330 stemmen

Goede vechtscenes, simpel verhaal.

Ik houd wel van die rauwe engels maffia films, leuk dat het dit keer incl. martial arts is.


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Ik vond er niet zo veel aan. Ben ook niet zo'n fan van martial arts. Je hebt het vaak na een minuutje wel gezien, daarna wordt het knokken saai. De vechtscene tegen die kale gast met zijn witte jas op het laatst was wel vet gedaan. Daar moet extreem veel oefening in hebben gezeten.

Wat betreft het verhaal was ik ook niet echt enthousiast. Freeman weer als de wijze, vriendelijke man. Ik betrapte me erop dat ik me aan hem begon te ergeren. Ook dat vrouwtje zullen we niet veel meer van horen. Het voelde allemaal als los zand aan. Het hele slaaf zijn en hoe dit tot stand kwam is wat geforceerd. Jet Li kan behalve het knokken ook geen Drama-rollen aan blijkt.

Het leven in vrijheid had veel interessanter kunnen zijn. Nu was het teveel een B-actiefilm en geen A-Drama. Jammer, want de mix had wat kunnen zijn. 2,5 sterren is het hoogste wat ik kan geven.

En nog even een vraag over het einde. Is de baas dood? Waar waren al zijn mannetjes opeens gebleven die bij de deur moesten wachten? Het ging over op het optreden en dat was het. Veel te afgeraffeld einde wat mij betreft.


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Schitterende film.

Ben zelf een Jet Li fan en heb al bijna al zijn films gezien.

Dit vind ik dan toch wel een van zijn beste.

Het begint eerst als een keiharde actie film met gewelddadige vechtscenes.

De gevechten zien er trouwens ook erg goed uit.

En daarna wordt het een erg mooie Drama film als Morgan Freeman zich met de film gaat bemoeien.

Alle acteurs doen hun werk echt heel erg goed.

Vooral Li en Freeman als blinde pianist doen het heel erg goed.

Hoskins deed het nog wel aardig.

De grauwe sfeer in de film werkt ook echt heel goed en de film is heel donker en grijs.

Een film die ik al meerde keren heb gezien en hij verveelt nooit en blijf altijd net zo meeslepend als de eerste keer dat ik hem had gezien.

Het einde is ook erg ontroerend.

5*


avatar van yeyo

yeyo

  • 6352 berichten
  • 4616 stemmen

Buitengewoon lelijk ogende film die een soort rare combinatie van hyperkinetische martial arts en extreem sentiment combineert. Die rol van Freeman is echt te ridicuul voor woorden. Smijt er dan nog eens voor helemaal geen reden een coole cockney gangster bij en je bekomt dit über-commercieel product. Niet te verwonderen dat Luc Besson hier weer achter zat.


avatar van Cinemaniak

Cinemaniak

  • 566 berichten
  • 513 stemmen

yeyo schreef:

Buitengewoon lelijk ogende film die een soort rare combinatie van hyperkinetische martial arts en extreem sentiment combineert. Die rol van Freeman is echt te ridicuul voor woorden. Smijt er dan nog eens voor helemaal geen reden een coole cockney gangster bij en je bekomt dit über-commercieel product. Niet te verwonderen dat Luc Besson hier weer achter zat.

Je beoordeelt een film, waarvan je waarschijnlijk al wist dat ie je niet aan zou staan (getuigen je laatste zin). Je reactie lijkt dus vooral gericht op de maker dan de film zelf. Een 'rare' combinatie zeg je... hoezo dan!? Mag men niet meer vernieuwen?

OT: Ik vond het verfrissend om te zien dat Jet Li dit keer echt acteert en een overtuigende rol neerzet. Daarnaast is de film echt in balans en dat maakt het meer dan een martial arts film. Mja, als je kortzichtig bent en al het commerciële verafschuwd verklein je enkel je eigen wereldje.


avatar van yeyo

yeyo

  • 6352 berichten
  • 4616 stemmen

De film voelt enorm onevenwichtig aan, juist omdat die combinatie louter op een zo groot mogelijk afzetgebied is gericht. Beetje flitsende martial arts, beetje ongelofelijk clichématige dramatiek en nog wat afgezaagde cockney praat om het helemaal 'cool' te maken. Nee, geef mij dan maar een simpel actiefilmpje, recht toe recht aan. Ik zou overigens absoluut niet weten wat Jet Li hier zoveel meer doet dan in andere films.

PS: gelieve in het vervolg mijn woorden niet zo te verdraaien.


avatar van Cinemaniak

Cinemaniak

  • 566 berichten
  • 513 stemmen

Ik heb jouw woorden niet verdraaid, aangezien je ze nu niet anders uitlegt. (LOL) Wat is er zo raar aan? Er zijn talloze actiefilms met dramatiek en de score van de film toont toch aan dat het afzetgebied niet zo groot is als jij denkt. Dan begin je over clichématig dramatiek en beweer je voorkeur te geven aan een simpel actiefilmpje (<---zeer clichégevoelig) Deze film is allesbehalve een cliché. Jij hebt dus een voorkeur (recht toe recht aan) voor voorspelbaarheid, prima...maar leg het dan ook zo uit. heb je de film wel gezien eigenlijk? Een 1,0 is van 'de zotte'