• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.224 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.212 stemmen
Avatar
 
banner banner

Intrusion (2021)

Thriller | 92 minuten
2,57 230 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Adam Salky

Met onder meer: Freida Pinto, Logan Marshall-Green en Robert John Burke

IMDb beoordeling: 5,3 (24.326)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Intrusion

"The quietest towns hide the darkest secrets."

Een getrouwd stel verhuist naar een kleine stad. Deze nieuwe start verandert in een nachtmerrie wanneer er in hun huis ingebroken wordt. De vrouw blijft getraumatiseerd achter en weet niet meer wie ze kan vertrouwen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Meera Parsons

Detective Steven Morse

Joanne Waterston

Bill Waterston

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AniSter

AniSter

  • 2326 berichten
  • 1868 stemmen

Een interessant plot, al in meerdere varianten verfilmd, waarbij dit toch wel een van de goedkopere versies was. Keek op zich wel snel en redelijk goed weg, maar spannend werd het nergens. De prestaties van de voor mij onbekende cast viel daarbij tegen.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Goed geacteerde maar erg voorspelbare thriller die een aantal schrikmomenten kende maar door de duffe inhoud eigenlijk nergens lekker van de grond komt.

Qua opzet en sfeer moest ik af en toe denken aan de vergelijkbare thriller Shattered (Film, 2022) maar die beviel me toch net iets beter omdat daar nog wel wat humor en erotiek in zat.

Deze film neemt zichzelf veel te serieus in verhouding met de nogal stompzinnige inhoud.

Matig


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

Voorspelbaar maar wel vermakelijk mede door de 90 min

3*


avatar van fritsy

fritsy

  • 846 berichten
  • 7024 stemmen

halve punt aftrek omdat ze niet achter de deur ging staan met de honkbal knuppel.


avatar van nadrin

nadrin

  • 1379 berichten
  • 1413 stemmen

Een goede B film. Einde zwak


avatar van Pip2020

Pip2020

  • 152 berichten
  • 48 stemmen

Ebenezer Scrooge schreef:
De echtgenoot is qua uiterlijk een soort kruising tussen Jeffrey Dahmer en Andrew Cunanan en heeft ook weg van Peter Foley, de seriemoordenaar uit Copycat, met een wat nerdy-achtige look, een grote bril en netjes gekamd haar. Je onderbewuste zegt je dus eigenlijk al direct dat er iets niet pluis met hem is en dat maakt de film wat mij betreft heel voorspelbaar. Dan heet hij bovendien ook nog eens Henry, alsof het feit dat hij een en al serial killer uitstraalt nog niet duidelijk genoeg is. De film is zelfs zo voorspelbaar dat je op een gegeven moment zelfs aan jezelf gaat twijfelen: zo eenvoudig kan het toch niet zijn? Misschien komt er straks toch nog een twist en heb ik het al die tijd bij het verkeerde eind gehad. Maar die twist komt niet, verrassend genoeg. Misschien is dat nog het meest verrassende aan deze film: dat er geen verrassing in zit.

Lelijk huis. Groot, modern, veel luxe, maar mij doet het allemaal niks. Een voordeur van 3 meter hoog, 2 meter breed, 20 cm dik. Alsof je in een bunker woont en niet in een huis. Veel glas, strakke inrichting met ongezellige meubels die in een kantoor beter tot hun recht zouden komen. Er zit geen ziel in die huizen. Niet dat ik iets heb tegen strakke huizen, overigens. Dat beroemde huis van Frank Lloyd Wright bijvoorbeeld dat midden in het bos staat, vind ik werkelijk schitterend, maar is een heel ander huis.

Verder best een aardige wegkijkthriller met af en toe een schrikmomentje en ook het acteerwerk stoorde me niet. In ieder geval geen film met van die blije 'ik doe mee aan een film!' acteurs.

Ik heb even je spoilers gelezen en vond precies hetzelfde. (Na een kwartier ik de film)