• 16.336 nieuwsartikelen
  • 179.962 films
  • 12.388 series
  • 34.317 seizoenen
  • 651.351 acteurs
  • 199.650 gebruikers
  • 9.416.770 stemmen
Avatar
 
banner banner

Stillwater (2021)

Misdaad / Drama | 139 minuten
3,29 520 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 139 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tom McCarthy

Met onder meer: Matt Damon, Camille Cottin en Abigail Breslin

IMDb beoordeling: 6,6 (63.831)

Gesproken taal: Engels, Frans en Spaans

Releasedatum: 19 augustus 2021

Plot Stillwater

"Secrets run deep."

De van Oklahoma afkomstige arbeider Bill Baker reist naar Marseille, waar zijn dochter, die van hem vervreemd is, gearresteerd werd voor een moord die ze ontkent gepleegd te hebben. Zonder de taal of cultuur te kennen, probeert Bill in Frankrijk om zijn dochter vrij te krijgen. Tijdens zijn verblijf in het land raakt hij bevriend met een Franse vrouw en haar dochtertje.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Kooiker

Kooiker

  • 153 berichten
  • 116 stemmen

Geweldige film. Eigenlijk geen thriller, meer een portret van een man die zijn fouten uit het verleden probeert te herstellen. Verdedigt zijn dochter terwijl hij langzaamaan begrijpt, dat ze niet geheel onschuldig is. Tegelijk probeert hij voor een negenjarig meisje nu wel een goede vader te zijn, terwijl het niet zijn dochter is.

Geweldig spel van Matt Demon als introverte sombere man. En heerlijk ontwapenend het negenjarige meisje. Geen sentimenteel Amerikaans gedoe met I love you om de haverklap. Ook niet aan het eind.

En wat een verschil tussen het warmbloedige chaotische Marselle en het kille cleane gladde Amerika bij de ontvangst van de gevangene.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 6134 berichten
  • 2508 stemmen

Drie handig aan elkaar geknoopte themalijntjes: een portret van een introverte loner, zijn band met één echte en één substituut-dochter, en zijn speurtocht naar de dader. Redelijk voorspelbaar, maar met nog een aardige twist met de implicaties van het kettinkje tegen het einde; zeker niet slecht, maar ook te vlak om echt memorabel te zijn. Prima geloofwaardige rol van Matt Damon, maar Lilou Siauvaud als de bijdehante Maya steelt de show.


avatar van Signals

Signals

  • 9 berichten
  • 342 stemmen

Super traag, matig verhaal en stupide karikaturen. Zonde van de tijd.


Mooi film in alle opzichten


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1979 berichten
  • 1703 stemmen

Wat een hoge score voor deze film?

Ik zal niet zeggen dat de film slecht is, maar het is toch echt geen hoogvlieger.

Dit had ook in 80 minuten vertelt kunnen worden.

Beetje langdradig en traag, waar ik best voor open sta, maar niet op deze manier.

Gauw vergeten en door!