• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.204 films
  • 12.223 series
  • 33.998 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.060 gebruikers
  • 9.374.902 stemmen
Avatar
 
banner banner

Timecode (2016)

Drama / Romantiek | 16 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 16 minuten

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Juanjo Giménez Peña

Met onder meer: Lali Aguayde, Nicolas Ricchini en Vicente Gil

IMDb beoordeling: 7,1 (1.928)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Timecode

Luna en Diego zijn beiden bewakers in een parkeergarage. Hij doet de nacht, zij de dag. Op een dag vraagt hun baas aan Luna om te onderzoeken wat er is gebeurd met het achterlicht van een van de auto's.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Ik had nog nooit van deze Timecode gehoord maar op vrtnu (het online platform van Belgische zender één) kun je wel eens regelmatig een kortfilm spotten en daar ga ik graag voor zitten. In 2017 is Timecode nog genomineerd voor een Oscar en in de aanloop naar die prestigieuze prijs verzilverde de kortfilm sowieso een flink aantal nominaties. Ik ben echter niet meteen zo’n grote fan. Op zich wel leuk gedaan, maar dit soort abstracte dans interesseert me niet zo erg en uiteindelijk heeft de film buiten dat weinig om handen. Nog wel een leuk einde met de nieuwe collega die – bij het ontdekken dat zijn voorgangers op talloze momenten samen zijn aan het dansen – even droogjes aangeeft aan zijn nieuwe baas dat hij niet zo’n goede danser is. Kijkt vlotjes weg in ieder geval, natuurlijk ook door zijn speelduur van een kwartiertje, maar de fuzz ontgaat me wat.

3*