• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.078 films
  • 12.209 series
  • 33.981 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.874 stemmen
Avatar
 
banner banner

Till Death (2021)

Misdaad / Thriller | 88 minuten
2,80 330 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: S.K. Dale

Met onder meer: Megan Fox, Callan Mulvey en Eoin Macken

IMDb beoordeling: 5,9 (30.634)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 september 2021

Plot Till Death

"Vow to survive."

Emma zit als wraakactie vastgeketend aan haar dode echtgenoot. Overleven blijkt zo geen sinecure wanneer twee huurmoordenaars bij haar aankomen. Deze kregen de opdracht de klus af te maken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Middelmatige film.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Prima thriller om in de wintermaanden te kijken.

Ook best aardig acteerwerk van Megan Fox.

3,0*


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Horror

Ok, had ik ook niet echt verwacht. Het aspect horror wordt de laatste tijd nogal snel meegegeven, lokt misschien meer kijkers?

Voor de rest een vermakelijke en vrij vlot lopende thriller. Er gebeurt genoeg en Fox is misschien niet een al te beste actrice maar blijft toch heerlijk om naar te kijken

3*


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

Op dit moment zit ik ziek thuis met de grote C .

Dus in thuis in quarantaine en teveel tijd dan me lief is , maar thank God voor streaming diensten in een tijd als deze.

Maar goed , dit was erg matig , ik zou het niet af raden . Ik vind het nergens spannend , keek aardig weg , van hoofdrolspeelster M.Fox heb ik geen hoge pet op , snap ook totaal niet wat men in haar ziet , maar toegeven dit deed ze niet slecht , ze moet de film ( en het lichaam ) ook bijna alleen dragen bijna .

Het verhaal en het concept is een leuk gegeven maar al eerder gezien in de stephen king film Gerards game ,tenminste dat leek er beetje op ,.

Magertjes 2,5


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11076 stemmen

Redelijke film over een vrouw die door omstandigheden zit vastgeketend aan haar dode man. Op zich een leuke premisse, ware het niet dat er eigenlijk niet al te veel mee gedaan wordt. Toch blijft het best onderhoudend aangezien er genoeg ontwikkelingen volgen. Een fijne setting, maar echt spannend wil het niet worden. Een kleine 3.0 sterren.


avatar van Danny19998

Danny19998

  • 28 berichten
  • 36 stemmen

Dit is niet best. Verhaal is best aardig maar de uitvoering niet. De spanning wil er maar niet inkomen. Nee, lekker overslaan dit filmpje.


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2356 berichten
  • 1804 stemmen

ik vond het ( zeker in het begin) overkomen als een goedkope tv film opgenomen in een studio, ook het script ( de zinsopbouw hoe netjes alles geleerd uitgesproken werd ) zorgde dat ik niet in het verhaal kwam.


avatar van Doom4

Doom4

  • 617 berichten
  • 481 stemmen

leuke film om een keertje gezien te hebben maar niet meer dan dat.

Hoofdrolspeelster bleef de hele film best koeltjes onder omstandigheden.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11519 berichten
  • 2861 stemmen

“It's time to wake up.”

Je weet, als je deze film aan zet wat je te wachten staat, en eigenlijk verloopt de film geheel zoals je al zelf weet maar nog sta ik er versteld van dat ik zo ontzettend lang heb moeten wachten op tenminste een beetje actie. ‘Till Death’ kwam vorig jaar al op mijn radar maar, heb ik bewust vermeden omdat het me meer een leuk tussendoortje leek en dat is nu ook gebleken. Gisteren had ik nog wat tijd om deze film te beginnen en aangezien ik vandaag toch niet veel te doen had kon ik hem mooi afkijken. Tja, en ik verwachtte er niet echt veel van. Maar, ik ben wel tot de conclusie gekomen dat de film uiteindelijk nog helemaal niet zó slecht is als geschetst wordt, tuurlijk is het een flinterdunne prent met een oersaai script en acteerwerk van likmevestje, het concept vond ik best geinig en kende ik verder ook nog niet.

Zoals ik al zei, duurde het allemaal best lang voordat we eindelijk eens wat actie kregen, na een kleine dertig minuten werden we wakker ’geschoten’ toen hij zelfmoord pleegde en ‘Fox’ er alleen voor kwam te staan, waarna de film wederom wat inkakte en het kat- en muisspel begon wat uiteindelijk het meeste vermaak van deze hele film wist te leveren. Eigenlijk daarna kakte de film wederom wat in, en de clichés vlogen je om de oren, gelukkig eindigde het allemaal wel snel, en wanneer het gevaar was geweken waren we ook bij de aftiteling, geen onnodig gejank meer op het eind, of dat onnodige drama wat ‘Hollywood’ er soms nog wel bij in wil mengen.

Qua cast, tja, het was niet heel bijzonder. ‘Megan Fox’, leuk om haar weer eens te zien, al was ik haar volledig vergeten. Ik moest wel ontzettend lachen maar, ik vond het bijzonder dat haar make-up eigenlijk constant in de film on-point was, ze had waterbestendige make-up gebruikt denk ik want hoe ze er uit zag tijdens het diner, precies zo werd ze ook wakker de dag erna, zo zag ze eruit toen ze haar gezicht had gewassen en vervolgens ook toen ze uit het water kroop… Het is zijn die kleine dingen die voornamelijk opvallen, het boeit verder ook niet maar; ik vond het wel komisch. Voor de rest is de cast niet héél bijzonder meer, en zo groot was die cast nou ook weer niet.

Horror mag je het niet noemen, zo wordt het (of werd) wel geadverteerd maar, dat was klinkklare onzin. De zit was makkelijker dan ik had gedacht, de horrorelementen (wat de film wel kende) waren goed en qua make-up was er niet veel mis in de film. Zoals ik al zei, het concept is leuk maar de rest is niets bijzonders.


avatar van horizons

horizons

  • 5688 berichten
  • 2406 stemmen

Waar haalt iedereen horror vandaan? Er staat gewoon misdaad/thriller.

Enfin, vermakelijk.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

horizons schreef:

Waar haalt iedereen horror vandaan? Er staat gewoon misdaad/thriller.

Enfin, vermakelijk.

Omdat het ondertussen werd aangepast


avatar van slam1975

slam1975

  • 283 berichten
  • 300 stemmen

Best spannend, maar hier en daar wat ongeloofwaardig


avatar van LindyV90

LindyV90

  • 7 berichten
  • 9 stemmen

Hartstikke spannend. Zeker de moeite waard.


avatar van RebbelDebbel

RebbelDebbel

  • 81 berichten
  • 120 stemmen

Begint aardig, maar wordt toch steeds ongeloofwaardiger.


avatar van Timk

Timk

  • 177 berichten
  • 1136 stemmen

Alles was leeg in het huis, geen kleding meer (alleen de trouwjurk) voor de rest niets, misschien heb ik even niet goed opgelet maar waarom had ze over de helft van de film opeens splinternieuwe hagelwitte converse all stars aan zonder vlekje of wat dan ook ?? om maar een van de vele dingen op te noemen.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7585 berichten
  • 7494 stemmen

Vlotte, spannende thriller die lekker wegkijkt.


avatar van hatebreeder

hatebreeder

  • 1085 berichten
  • 893 stemmen

Best wel een aardig filmpje die met vlagen redelijk spannend is. Mede door zn niet al te lange speelduur kijkt de film vlot en gemakkelijk weg. Acteerwerk is ook allemaal naar behoren.

3*


avatar van pako

pako

  • 57 berichten
  • 45 stemmen

Mmm, zou zeggen in zo'n geval meteen afhakken die hand. Geen mes, ruit ingooien.

Film is na saai begin wel in orde en niet te lang


avatar van Hans Gruber

Hans Gruber

  • 255 berichten
  • 714 stemmen

Aardige film. Geen hoogvlieger maar goed te pruimen. Zaten wel wat humoristische momenten in die een glimlach bij mij opriepen. Idee dat je vastgeketend zit aan je dode echtgenoot is al een vondst op zich. En natuurlijk Megan Fox. Niet de beste actrice maar wat een prachtige verschijning. Voor mij 2,5☆ waard.


avatar van Amberke2016

Amberke2016

  • 77 berichten
  • 564 stemmen

Ik vond het niet slecht en bij momenten wel spannend, alleen was er bij de hoofdrolspeelster weinig angst te merken. Heel de film door bleef ze even koel.


avatar van blackwolves

blackwolves

  • 691 berichten
  • 676 stemmen

waw lang geleden dat megan fox nog eens een goed thriller heeft gespeeld. eerst dacht ik zal wel niet erg veel zijn maar ik heb mij zelf de moeite genomen om hem toch verder te kijken en heb er geen spijt van dat ik dat heb gedaan dacht eerst gaat enkel om een vrouw die tracht te overleven na dat haar ex vriend zich zelf heeft doodgeschoten maar dan komt er wat anders daarna moet ze vechten om te overleven. dus ja heb er van genoten van de vele spannende momenten voor mij dikke 3 steren waard


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3414 berichten
  • 3497 stemmen

Weer een Dumb and Dumber thriller, 2 oerdomme killers, met een vleugje Heartbreak High

Maar wel genietbaar verder.


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2523 berichten
  • 1858 stemmen

Geen onaardige thriller, maar de originaliteit springt er niet direct vanaf. Eerst dacht ik aan

"Gerald's Game" van Stephen King, daar is het (misschien) van gejat, maar de uitwerking is veel anders. Ik heb je best gemaakt met deze thriller die heel aardig wegkijkt op een regenachtige, koude avond. Fox is geen wereldactrice, maar hier brengt ze het er aardig vanaf. 3,5*


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14514 berichten
  • 4512 stemmen

Mwoh. De film kent enkele aardige momenten maar weet nooit echt te overtuigen, is nooit echt spannend en heeft een te lange aanloop nodig eer het een beetje interessant wordt. De film wordt uiteindelijk dan wel beter maar is eigenlijk niet meer te redden. Acteerweerk over de breedte ook weinig bijzonder. Wel nog redelijk kort en daardoor wel uit te zitten zonder dat de verveling toeslaat. 2,5*.


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3061 berichten
  • 2378 stemmen

Pfff dat eerste stuk is niet te harden. Zo emotieloos geacteerd. Vervolgens een hoop onzin en stompzinnigheid en achterlijk gedrag. En mensen die sneller dan t licht kunnen bewegen. Precies 1 leuke actie.

Blijven kijken omdat ik wilde weten wat nu t plot was. Al met al een samengeraapt gemaakt gebeuren.


avatar van Warning

Warning

  • 456 berichten
  • 575 stemmen

Onderhoudend, niet teveel bij nadenken.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

Till Death is een middelmatige misdaad film. Het plot is nergens echt spannend maar het hoge tempo compenseert dit aardig. Niet te veel van verwachten dan is het prima kijkvoer.


avatar van jordorientje

jordorientje

  • 491 berichten
  • 431 stemmen

horizons schreef:

Waar haalt iedereen horror vandaan? Er staat gewoon misdaad/thriller.

Enfin, vermakelijk.

Omdat het op Videoland nog steeds onder “horror” is te zien.

Enfin, ik had dus een goede horror verwacht en stuitte helaas op een middelmatige thriller.

Op zich was het verhaal best goed en origineel, alleen de uitvoering minder. Ik snap nooit waarom ze zo’n emotieloze monotone stuk plastic casten. Dat wijf kan totaal niet acteren. En vroeger was ze nog best knap, nu kijk je naar plastic. Haar hele kop is bewerkt. Zelfs als ze schreeuwt of boos wordt, verroert ze niks in haar gezicht

En die Bobby was ook niet heel overtuigend.

Jammer. Had echt een goede film kunnen zijn zonder die Fox.


avatar van Kooiker

Kooiker

  • 152 berichten
  • 115 stemmen

Wat is dit slecht. Bijna lachwekkend. Vele plotgaten. Het hele huis is leeg, maar blijkbaar is er wel een broek en schoenen die haar passen, want die draagt ze even later. Haar vriend wordt neergeslagen. Pak zijn telefoon en bel. Ze slaat een man neer en vlucht naar de auto. Een paar seconden later is de man er weer. Ze slaat een man neer en weet hem meteen een handboei om te doen. Ze ligt een paar minuten in ijskoud wate. Dan ben je binnen een paar minuten buiten bewustzijn. Ze komt er toch uit en blijft op het ijs liggen, drijfnat. Dat overleef je niet. En nog wat rare plotgaten. Geniet van de onzin.


avatar van Pollypeachum1

Pollypeachum1

  • 214 berichten
  • 765 stemmen

Best vermakelijk, maar geen enkel moment goed. Zo had de hoofdpersoon een keer of 5 de kans om de boeven voorgoed uit te schakelen, maar ging ze ervan door. Weinig origineel.


avatar van panax

panax

  • 885 berichten
  • 876 stemmen

Best wel spannend!!


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

De jaloerse, manipulatieve Mark neemt wraak voor de affaire die zijn ongelukkige echtgenote Emma [Megan Fox] had met Tom door haar te lokken naar een afgelegen vakantiehuisje, zichzelf aan haar vast te ketenen en vervolgens een kogel door zijn kop te schieten. Zonder eten, zonder communicatiemiddelen en onder barre, winterse omstandigheden moet Emma een manier vinden om te overleven. En dan komen er ook nog twee huurlingen om haar af te maken. Het kat-en-muisspel dat volgt, heeft een paar aardige momenten, maar het plot is volstrekt belachelijk. Fox lijkt zich ook af te vragen hoe ze in zo’n absurde thriller is beland.


avatar van sasschef

sasschef

  • 25 berichten
  • 321 stemmen

Gewoon kijken, is gewoon een hele goede spannende toch wel originele film!