• 15.832 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.581 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Strange Thing about the Johnsons (2011)

Drama / Horror | 28 minuten
3,19 34 stemmen

Genre: Drama / Horror

Speelduur: 28 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ari Aster

Met onder meer: Billy Mayo, Brandon Greenhouse en Angela Bullock

IMDb beoordeling: 7,0 (12.544)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Strange Thing about the Johnsons

Sidney Johnson komt per ongeluk de kamer binnen van zijn zoon Isaiah, en ziet dat hij aan het masturberen is. Hij vertelt hem geruststellend dat het compleet natuurlijk is en dat hij zich niet druk hoeft te maken. Maar op wiens foto was Isaiah aan het masturberen?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Hereditary (2018) en Midsommar (2019) waren de veelbelovende debuutlangspeelfilms van Ari Aster. Daarom was ik extra geprikkeld om deze kortfilm te zien. Geen idee waarom, maar ik vergelijk Aster vaak met Jordan Peele (Get out (2017) en Us (2019)). Mede waarschijnlijk ook omdat we hier te maken hebben met een volledige zwarte cast.

Prima acteerwerk, zeker van de vader, waarbij aan de hand van dichte gezichtsexpressies de angst en de vertwijfeling op zijn gezicht te lezen staat. Sterkste scène was dan ook daar waar hij in het donker aan zijn bureau zat en opeens voetstappen hoort en de schaduwen ziet vanonder de deur.

Bizar plot weliswaar van incest binnen het gezin waarbij de vader het slachtoffer is en niet de zoon (hoewel bij de start ervan de rollen wellicht omgekeerd waren). Het einde was wat bruusk en de rol van de moeder werd te weinig uitgespeeld, maar voor de rest vrij prima kortfilm.


avatar van KritischVentje

KritischVentje

  • 187 berichten
  • 234 stemmen

Vond het okey, maar de zoon zijn acteerprestaties (eerder het gemis hiervan) stoorde mij wat. Voornamelijk zijn spraak die af en toe niet de juiste lading gaf aan de verschrikkelijke dingen die hij zei.