• 16.407 nieuwsartikelen
  • 180.176 films
  • 12.397 series
  • 34.339 seizoenen
  • 651.614 acteurs
  • 199.701 gebruikers
  • 9.420.997 stemmen
Avatar
 
banner banner

Falling Inn Love (2019)

Komedie / Romantiek | 98 minuten
2,38 141 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Roger Kumble

Met onder meer: Christina Milian, Jeffrey Bowyer-Chapman en Adam Demos

IMDb beoordeling: 5,7 (24.104)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Falling Inn Love

"Never assume anything on the internet matches its profile picture."

Gabriela, een zakenvrouw, neemt deel aan de wedstrijd “Win een Herberg”. Ze wint een vervallen herberg in Nieuw-Zeeland. Ze besluit die te renoveren. Ze ontmoet een knappe, charmante aannemer, die bereid is haar te helpen. Weldra leert Gabriela de mensen uit het dorp kennen en worden zij en de aannemer goede vrienden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

Wat een slechte, ontzettend voorspelbare, slaapverwekkende film. Dat ze dit romantische comedy mogen noemen...


avatar van JanineV

JanineV

  • 15 berichten
  • 12 stemmen

Ja sorry.. Echt geen hoogstandje, maar shoot me... Ik hou er van!

Lekker luchtig, heerlijk voorspelbaar, mooie omgeving, sympathieke mensen, happy end.

Geen drugs, geen boem-paf-geweld, gewoon verstand op nul en een avondje pretentieloos genieten van een romcom.

Als dat laatste is wat je verwacht te gaan zien, dan zit je met deze film goed!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87653 berichten
  • 12957 stemmen

Vreselijk.

Warm je alvast maar op aan de woordspeling, want beter wordt het jammer genoeg niet. Een film die vanaf het eerste moment al extreem voorspelbaar is, als er al zoiets bestaat als bandwerk binnen de filmindustrie dan is dit wel één van de betere voorbeelden.

De acteurs doen het echt slecht. Geen enkele vorm van chemie tussen de twee. De dorpelingen zijn eerder vervelend, het eeuwige gejengel over stad vs platteland kwam ook al snel de oren uit. Voeg daar nog wat extra eco-gebrabbel aan toe en het is gewoon uitermate storend.

Verder wat nutteloze elementen zoals de brieven in de muur, de fake spanning tussen de twee hoofdpersonages en wat "minder lieve" personages die weinig tot niks toevoegen en je hebt een film die op geen enkel moment weet te boeien. Goedkoop en extreem sentimenteel, er lijkt ook een geen enkele moeite te zijn gedaan om dat te verhullen.

1.0*


avatar van RebbelDebbel

RebbelDebbel

  • 81 berichten
  • 121 stemmen

Tja....... verwacht niets. Wel mooie beelden, gezelligheid ten top. Je kunt nog rustig tussendoor een wasje vouwen, de vaatwasser uitruimen etc. En.... dan mis je nog niks. Maar soms is dat gewoon wel eens lekker. Verstand op 0.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14680 berichten
  • 4592 stemmen

Qua sfeertje nog wel oké, maar het ligt er allemaal soms wel erg dik bovenop en uiteindelijk zitten er ook genoeg langdradige momenten in, echt de aandacht erbij houden lukte de film niet. Verder qua opbouw niets spannends, die hele plotlijn is zo uit te tekenen en dat helpt ook niet mee natuurlijk. En vooral de centrale liefde werkt nergens, zoals Onderhond al zegt is er geen enkele chemie en die hele liefde is ook geen enkel moment geloofwaardig. 2,0*.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Geen topper natuurlijk, maar voor een Bouquetreeks-verhaaltje ook weer niet vreselijk slecht al zouden een paar acteerlessen niet misplaatst zijn. Waar dat kan maakt de film dankbaar gebruik van het natuurschoon van Nieuw-Zeeland. Romantici zullen dit wel aardig vinden.


avatar van Mickey b

Mickey b

  • 755 berichten
  • 570 stemmen

Verhaal is cliché en voorspelbaar, maar ok voor dit genre films. Alleen vind ik het allemaal emotieloos geacteerd. Ik had totaal geen affiniteit met de acteurs. De enkele pogingen tot humor, oa. met de geit, deden me zelfs niet eens glimlachen. Ook de romantiek was saai. Dan de typische onenigheid naar einde toe kwam zeer braafjes over. De discussie was zelfs het goedmaken niet waard. Ik hou van romcom en ik schuw het b-segment tv-films niet maar heb wel al betere gezien. Adam Mos kwam echt saai over. De vrouwelijke tegenspeelster Christina Milian mag er best zijn en maakte het enigszins nog wat goed, maar het was ook geen topper… Dan nog een poging om er een slechterik aan toe te voegen, die eerder een vervelend niemendalletje is en een poging tot een mysterieus liefdesverleden brachten weinig meerwaarde aan de film, maar zonder zou het al helemaal slaapverwekkend geweest zijn. Uiteraard is de rest van het dorp een overdreven vriendelijke community die je enkel in dit soort films tegenkomt. Was op randje van net niet te vervelend en bemoeiend.


avatar van AnyaH

AnyaH

  • 442 berichten
  • 357 stemmen

Had meer van deze film gehoopt/verwacht, maar het bleek weer het zoveelste niemendalletje: erg cliche en voorspelbaar. De prachtige beelden van Nieuw-Zeeland maakten wel iets goed, maar konden de film niet redden wat mij betreft. Jammer, want in potentie kan er meer uit dit genre films gehaald worden. Maar als je van dit genre houdt, dan wordt je waarschijnlijk niet teleurgesteld......