• 15.811 nieuwsartikelen
  • 178.341 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.434 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hustlers (2019)

Drama / Misdaad | 110 minuten
2,76 388 stemmen

Genre: Drama / Misdaad

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lorene Scafaria

Met onder meer: Constance Wu, Jennifer Lopez en Julia Stiles

IMDb beoordeling: 6,3 (112.282)

Gesproken taal: Engels, Spaans en Russisch

Releasedatum: 12 september 2019

Plot Hustlers

'Hustlers' volgt het waargebeurde verhaal van een groepje voormalige strippers tijdens de financiële crisis in Amerika. Ze besluiten de handen ineen te steken om louche beurshandelaren een oor aan te naaien. Door de mannen te drogeren weten ze hun creditcards te bemachtigen en een hoop geld te stelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Over de gehele linie is het gewoon een vermakelijke film met leuke en sexy dames in de hoofdrol. Zo is de film voor zowel voor mannen als vrouwen leuk om naar te kijken, want vrouwen nemen natuurlijk het heft in handen in Hustlers.

Er had wel een kwartier in de film getrimd mogen worden. Ze laten het trucje met het drogeren van de mannen net even een paar keer te vaak zien, je weet inmiddels wel hoe het trucje werkt na een paar keer.

Desalniettemin prima vermaakt. Ik verwacht niet meer van een film als dit dan wat ik vandaag in de bioscoop heb gezien. De film bracht zelfs iets meer gewicht mee dan ik vooraf had verwacht

3,0*


avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Goed geregisseerd drama geeft Constance Wu, vooral bekend van de hit comedy Crazy Rich Asians een fraaie rol als Destiny, een jonge vrouw die na een aantal jaren in ranzige toko's terecht komt in een stripclub waar de grootverdieners komen. Net als voor haar collega's doet ze dit werk vooral om de rekeningen te kunnen betalen, maar Destiny gebruikt veel van haar zuurverdiende geld om de schulden van haar grootmoeder af te betalen. Destiny raakt bevriend met Ramona [Jennifer Lopez], één van de populairste strippers, die haar - in een zeer indrukwekkende scène - alle trucjes van het paaldansen leert ervoor zorgt dat Destiny veel meer geld gaat verdienen. De toekomst lijkt rooskleurig, tot de bankcrisis van 2008 de clientèle decimeert en de dames genoodzaakt zijn om creatieve middelen te gebruiken om de (broek)zakken van hun klanten leeg te schudden,

Jennifer Lopez ziet er fantastisch uit en is niet alleen volstrekt overtuigend als stripper, maar blijft ook knap spelen binnen de grens van charme en manipulatie waardoor het aan de kijker is om een mening te vormen over haar ware motieven. Regisseur Lorene Scafaria geeft een levendig beeld van de wereld van de stripclubs, waarin de actrices zich van hun meest sexy kant laten zien, maar balanceert dat met vermakelijke scènes backstage die tonen dat het gaat om intelligente, vaak zeer zelfbewuste vrouwen (gespeeld door onder andere Cardi B en Lizzo) die mannen gebruiken om hun zin te krijgen. De eerste helft van de film is daardoor erg goed, maar wanneer de dames zich ontpoppen als de hustlers uit de titel wordt de film wat langdradig en sleept het zich op trage wijze voort naar het niet zo verrassende einde.


avatar van catdog

catdog

  • 1417 berichten
  • 2026 stemmen

Positief verrast. Wilde dit eigenlijk gewoon keertje thuis gaan bekijken tot de Rotten Tomatoes score mn aandacht ineens trok.

Nergens baanbrekend en eigenlijk een soort light versie van The Wolf of Wall Street maar met leuke beelden, sterke muziek en een enthousiaste cast wist dit de volle speelduur te entertainen.

Kudos voor de film om de dames nergens als heldinnen weg te zetten. Dat lijkt de laatste tijd wel de norm in films maar de film schuwt het niet om de flaws van de dames in kwestie te laten zien.

Nog een extra pluim voor Jennifer Lopez. Onwijs sterk spel en zowat de beste performance die ik haar ooit heb zien geven.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4519 stemmen

Oké filmpje. Qua tempo had het wel beter gekund en de montage had strakker gekund - op momenten te veel herhaling en te langdradig, maar behoorlijk geacteerd, sfeervol met fijne muziek en mooie beelden van de nachten en fijne belichting. De film weet ook het gevoel van ellende en wanhoop sterk te brengen, maar echt snedig verder wil het nergens worden. De film kiest voor een serieuze dramatische insteek die best werkt, maar iets meer luchtigheid had de film allicht beter gemaakt. 3,0*.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3228 stemmen

Veel leuke actrices die ook nog eens heel aardig acteren. De scènes in de club waren ook erg interessant om te zien maar het verhaaltje wordt wel op een erg standaard manier verteld, ik ken het originele verhaal niet zo goed maar in een filmversie voelt het nogal voorspelbaar en met tijden zelfs traag aan, wat best jammer is want de film weet ook genoeg momenten te pakken die wel je aandacht vragen.

20 minuten korter en iets meer vaart had in dit geval best welkom geweest.

Niet vervelend als tijdsverdrijf.

2,5*


avatar van Vidi well

Vidi well

  • 536 berichten
  • 700 stemmen

Een prima film voor de zaterdagavond.

Een vermakelijk verhaal, waarin het waargebeurde aspect het nog net wat interessanter maakt. Je ziet wat deze vrouwen moeten doen om hun beroep te beoefenen, hoe hard ze trainen om deze podiumkunst te kunnen uitvoeren elke dag. Je voelt ook de moeite die ze doen om te overleven in soms armoedige omstandigheden, en kunt daardoor wel enig begrip opbrengen voor het latere criminele gedrag.

Minpunten zijn voor mij het herhalende karakter van sommige scenes (terwijl ze de zoveelste kerel drogeren: “these are my sisters”... ja nu weten we het wel een keer), en het oprekken van scenes die niets aan het verhaal toevoegen (die kerstmis scene ging maar door met anekdotes over niets... ). Daarnaast worden er af en toe ‘hippe’ editing trucjes gebruikt (wegbiepen van een naam, doodse stilte als een recorder wordt afgezet) die in een Tarantino film leuk zouden zijn geweest, maar hier nogal uit de toon vallen door het zeldzame gebruik.

Daarnaast vind ik het gespring tussen het interview met een enorm grijze interviewster weinig toevoegen aan de vertelvorm. Pas in de laatste scene wordt hier iets kleins mee gedaan. Jammer, want die rol had veel prikkelender en kritischer gekund en zo een laag kunnen toevoegen aan het verhaal. Gemiste kans en dus is de vertelvorm eerder storend dan interessant.

Hoe het uiteindelijk allemaal gaat verlopen is eigenlijk in de trailer allemaal al voorspeld, maar ondanks dat blijft er een leuke film over vol sterke en sexy vrouwen, goede muziek, en een fijne vibe.

3,5*


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

"Look, there's nothing I can really say to make sense of what went down."

Om eerlijk te zijn heb ik helemaal niets met films waarin een vrouwelijke cast centraal staat, maar dit viel mij eigenlijk nog best mee.

Voormalige strippers die tijdens de financiële crisis beurshandelaren drogeren en hun geld aftroggelen, klinkt als een leuk uitgangspunt. In de vorm van veteraan Ramona wordt nieuwkomer Destiny in dit wereldje geïntroduceerd. Zoals verwacht kun je het verloop van tevoren wel raden.

De eerste akte waarin het reilen en zeilen wordt weergegeven, is duidelijk het sterkst. Dit levert een aantal sfeervolle momenten op. Jammer genoeg speelt de vertelvorm 'Hustlers' te parten. Op den duur is te merken dat het geheel stuurloos, repetitief en langdradig wordt. Logischerwijs haalt dit de angel eruit, zonde. De running gag met de kotsende stripper had eveneens weggelaten kunnen worden.

Met Jennifer Lopez heb ik vrij weinig. Derhalve had ik verwacht dat zij juist het zwakste onderdeel van deze film zou vormen, echter zet ze - tot mijn verbazing - een verrassend goede rol neer. Het is dan ook een gemiste kans dat er nauwelijks wordt ingegaan op haar personage, alleen over de motieven van Destiny kom je nog enigszins wat te weten. Men had gerust iets dieper mogen gaan.

Al met al een redelijk drama dat het voornamelijk moet hebben van het optreden van Lopez. Overigens is de cameo van Usher een welkome verrassing.

3,0 Sterren.


avatar van Queno

Queno

  • 122 berichten
  • 921 stemmen

Vrouwelijk geregisseerde film, geschreven door vrouwen en gespeeld door vrouwen. Een Wolf of Wallstreet-light en een Coyote Ugly precedent.
J-Lo (24-07-1969 inmiddels al alweer!) met een wervelend charisma (wat is de vrouwelijke equivalent van charisma, want dan kan ik dat hier neer plempen?) als moeder (check die furcoat scene, waarin ze als een moederkloek over het groentje ontfermt) van de gang.
Hustlers regeert over de hoogtijdagen van strippers die zich dienen voor beursjongens die bezig zijn met geld, macht en mooie vrouwen en zich tijdens striptease sessies door doodse blikken aangestaard voelen door diezelfde beursjongens.
Ze graaien wat er te graaien valt, misschien wel pikken van de beursjunkies die weer zelf gestolen/zichzelf toegeëigend hebben van de pensioenen van brandweerkorpsen.
Het is een rise en shine. Een ravissante en vlotte voorstelling met vleugjes humor (tijdens de kerstavond bijvoorbeeld). Hustlers is met een hart en met een goed gevoel gemaakt. En dat merk je. De regisseuse heeft zich verdiept met een aantal strippers, is in een aantal stripclubs geweest en heeft haar sociologische projecties gegoten in deze kapitalistische bubble ervaring.


avatar van Woland

Woland

  • 4796 berichten
  • 3818 stemmen

In alle eerlijkheid, zeker niet zo slecht als mijn van te voren vrij lage verwachtingen, maar een hoogvlieger is het nou ook niet bepaald. De film gaat over een groep strippers die besluit om hun rijke klanten op te lichten, en het is vooral verbazend dat je daar zo'n saaie film van kan maken.
Hoewel het niet helemaal een standaard setting is, is de rest van de uitwerking van dit misdaaddrama namelijk wel compleet volgens het boekje uit te tekenen. Het begint allemaal onschuldig en kleinschalig, dan gaat het een tijdje goed, we zijn de zusterschap tussen de daders, maar vervolgens loopt het allemaal uit de klauwen en komt de uiteindelijke neergang. Zie ook elk ander misdaaddrama zo ongeveer, van Scarface en Little Caesar tot Wolf of Wall Street aan toe. Gaap. De film duurt ook ruim te lang door veel in herhaling te vallen. Als positieve noot doen Wu en Lopez het best goed en zijn er redelijk wat wulpse dansjes en korte jurkjes te zien, al zijn de bijrollen weinig memorabel. En veel empathie voor de materialistische dames noch de even materialistische slachtoffers kon ik niet echt opbrengen. Het is best uit te kijken hoor, maar Hustlers zal me niet lang bijblijven.


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3702 stemmen

J-Lo.

Geinige film. Het is een lastig sub-genre de striptease film. Je had ooit een film met Demi Moore met de letterlijke naam. Gevaar dat altijd op de loer ligt is dat het nogal een b-film wordt. Deze film is wat flitsender en heeft iets meer te melden dan gemiddeld. Ook zijn de rollen allemaal wat beter. J-Lo speelt overtuigend als de beste Hustler from the block.

Scafaria mist soms wat rust en weet de stijl niet altijd 100 procent overtuigend te brengen. Het is soms Wolf of Wallstreet en dan weer The Wrestler maar het match niet altijd even goed. De muziek is wel geestig maar voelt soms wel wat continu aanwezig. Dat het door vrouwen gemaakt is, is waarschijnlijk waarom de critici iets te overenthousiast zijn. Maar het is verder een vermakelijk filmpje. Niet zo extreem kuis als gedacht, maar ook wel weer iets te netjes voor mijn smaak. Toegeven die J-Lo ziet er belachelijk goed uit voor iemand van 50tig!

3 sterren.


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1788 berichten
  • 1986 stemmen

Een interessant verhaal op een vervelende manier verteld. Ook geen hoogstaande acteerprestaties. Jennifer Lopez laat wel nogmaals zien hoe sexy ze nog is op haar vijftigste.

matthieu1204 schreef:
wat gebeurt er nou op het einde. 5 jaar voorwaardelijk maar hebben ze ook geld terug moeten geven. Weekenden van 100.000 pakten ze als je er dan vanaf komt met voorwaardelijk ??

Het is inderdaad onbegrijpelijk hoe deze vrouwelijke misdadigers (mannen zwaar drogeren en bestelen) er vanaf gekomen zijn met een voorwaardelijke straf. Het rechtssysteem is blijkbaar ook in de VS zo krom als iets.
Vidi well schreef:
Je voelt ook de moeite die ze doen om te overleven in soms armoedige omstandigheden, en kunt daardoor wel enig begrip opbrengen voor het latere criminele gedrag.

Als je begrip kunt opbrengen voor dit soort crimineel gedrag, scheelt er echt iets met je moraliteit hoor.


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

“This city, this whole country, is a strip club. You've got people tossing the money, and people doing the dance.”

Regisseur Lorene Scafaria heeft met Hustlers een enerverende film afgeleverd, en ze heeft goed gekeken naar films als The Wolf of Wall Street en The Big Short. Het grootste minpunt van de film is dat Scafaria het extravagante leventje van een stel danseressen in een stripclub wil combineren met ook nog wat serieuze en dramatische momenten. De combinatie werkt niet echt, en Scafaria had er goed aan gedaan om er toch meer een zwarte komedie van te maken. Jennifer Lopez en Constance Wu zijn wel ijzersterk, en door het hoge tempo verveelt Hustlers geen moment.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

De film opent met een lang tracking shot, waarin stripteasedanseressen vanuit hun kleedkamer door de smalle gangen van de nachtclub in ganzenpas naar het podium lopen. Jammer genoeg wordt het hoge niveau van deze opening niet vastgehouden, maar de film als geheel is desondanks meer dan de moeite waard. Hij vertelt het waargebeurde verhaal over strippers, die in het begin van dit decennium de witte boorden van Wall Street op geraffineerde wijze financieel uitkleden. Ik vind het eigenlijk wel een geinig idee, dat die mensen op die manier toch zoiets als een koekje van eigen deeg krijgen.

Ik heb mij dan ook prima vermaakt met deze vlotte, onderhoudende film. Complimenten vooral voor Jennifer Lopez met (mogelijk) haar beste vertolking ooit. Haar scène op het dak, waarin zij Constance Wu uitnodigt in haar bontjas te kruipen, is er een om te onthouden.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2480 berichten
  • 2252 stemmen

Redelijk sterk (misdaad) drama. Het op waar gebeurde feiten gebaseerd verhaal is best aardig en geeft een goede kijk in de stripperswereld en al drama daaromheen. De uitwerking is vakkundig. De opbouw is prima en de film kijkt lekker vlot weg. De kracht zit hem met name in de chemie tussen de hoofdrolspeelsters en zeker Lopez zet een sterke rol neer. Visueel ziet de film er ook goed uit met mooie camerabeelden. De lekkere soundtrack maakt het vrijwel helemaal af. Toppertje. 4.0


avatar van Verhuiskaartje

Verhuiskaartje

  • 137 berichten
  • 114 stemmen

Aardig filmpje met een paar mooie vrouwen erin. Niet helemaal mijn film, het is allemaal te netjes. Nu is het natuurlijk een verfilming van wat er ooit gebeurt schijnt te zijn maar het kon mij weinig boeien. Een voldoende voor de knappe dames en leuke shows.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11079 stemmen

Redelijke film waarin een beginnende stripster hulp krijgt van een ervaren stripster die veel geld verdiend. Best een origineel waargebeurd verhaal dat zich afspeelt tijdens de financiële crisis. Het blijft wat oppervlakkig en het valt wat in de herhaling op een gegeven moment. Maar het ziet er allemaal wel goed uit, en niet alleen vanwege het vele vrouwelijk schoon. Een kleine 3.0 sterren.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

Hustlers is een prima film die mooi uiteengezet is en waarbij het goede acteerwerk alles zeer gelovig maakt. kostelijk mee genoten en de speelduur vliegt voorbij.


avatar van Jynxter

Jynxter

  • 506 berichten
  • 437 stemmen

Geen verkeerde film, maar wel wisselvallig. Hier en daar bevat Hustlers stralende scenes, maar net zo vaak is het wat dof en suf. Het vrij hoge cinematisch niveau dat de film af en toe weet aan te tikken, kan het helaas niet constant vasthouden.

Het verhaal wordt wat springerig verteld en de totale speelduur had korter mogen zijn, maar toch boeit de film best. Met name door Constance Wu en Jennifer Lopez die hun rol beide goed weten te vertolken. Zoals al aangegeven zijn er voldoende shots die zeer de moeite waard zijn en de soundtrack sluit lekker aan bij het geheel. Een geloofwaardige en redelijk degelijke film. En hoe kan je op je 50ste nog zo'n lijf hebben in godesnaam?


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1954 berichten
  • 1686 stemmen

Wat een negatieve film met vreselijke personages. Eigenlijk zijn alle dames gewoon héél de film crimineel gedrag aan het uitvoeren. Alles draait om geld en materiële prullaria, zoals dure kleding, auto's, party's, etc.
Ik kreeg dan ook geen medelijden, toen ze uiteindelijk werden veroordeeld.
Jennifer Lopez vind ik wel een toffe chick om te zien, maar in deze film speelt ze een afschuwelijk mens. Gauw vergeten deze domme film.


avatar van Filmreiziger

Filmreiziger

  • 588 berichten
  • 512 stemmen

Misschien waren mijn verwachtingen iets te hoog, maar de film is me tegen gevallen. De acteerprestaties zijn niets bijzonder, maar storen niet. De film heeft het lastig om 109 minuten geboeid te blijven. Ik houd normaal wel van trage films en vind films bijna altijd te kort en nauwelijks te lang. Hier niet. De aanloop duurt te lang, het verhaal krijgt geen diepgang. Er is slechts één hoofdpersonage waar je iets meer over te weten komt, de rest blijft in mist gehuld. Je maakt kennis met het oppervlakkige leven, het materialistische (wat goed en overtuigend in beeld is gebracht) maar écht leren kennen doe je dames niet. En de heren slachtoffers ook niet. De film vliegt er met opgetrokken poten overheen. En dat is jammer. Had de film korter moeten duren? Dat denk ik niet. Wellicht betere opties zouden zijn geweest om iets meer van het karakter in beeld te brengen van iets meer hoofdrolspeelsters en wellicht had ook minimaal één slachtoffer uitgediept kunnen worden. Wellicht nog beter was het geweest om het gebeuren te nemen als inspiratie om er zelf een verzonnen script omheen te maken. Dan heb je meer vrijheid en dat er meer spanning en drama ingebracht kunnen worden. Al met al voelt het niet als een 'vergooide' avond. Ik heb me vermaakt en de film zonder tegenzin gekeken, maar de film zal me niet bijblijven en dat is jammer, want ik heb het gevoel dat er meer in gezeten had. Net geen drie sterren waard maar toch 'dik' 2,5 sterren.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31152 berichten
  • 5450 stemmen

Een crimi-film als een sexy versie van de Scorsese gangsterfilms met een rise & fall. Het begint boeiend met kleurrijke figuren in een zwoele omgeving met passende neonlichten. Maar dan valt de film wat stil en loopt het een stramien verhaaltje af. De actrices deden het niet slecht, maar dat maakte de film niet goed in de tweede helft. Jammer, want hier had meer ingezeten. Het werd allemaal iets te afstandelijk. Een gemiste kans.


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Olijke film over een stel meiden die er niets beters op vinden om hun mannelijke klanten te pluimen en te chanteren. Kan niet anders dan vroeg of laat fout lopen. Veel glammer en glitter met oppompende beats en lichtspektakel, maar echt warm werd ik er niet van. Puur vertier en redelijk vermakelijk, maar daarmee is ook alles gezegd.

Acteerprestaties behoorlijk, maar het plot viel halfweg wat in. Diepgang beperkt behoudens bij het personage Constance Wu. Vrij luchtig en speels gebracht, mocht gerust wat donkerder of met meer drama gebracht worden. De feiten en de gevolgen waren dat ook voor sommige mannen ...

Het vlotte tempo zorgt desalniettemin voor een aangename filmavond, maar meer moet er ook niet van gemaakt worden.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1540 berichten
  • 1366 stemmen

Matig verhaaltje

Mooie vrouwen dat wel

Maar weer erg veel zgn flahbacks waar ik geen liefhebber van ben

2 sterren voor de film en een half sterretje extra voor Lopez en de dames


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Saai.

Ze krijgen het tegenwoordig wel vaak voor elkaar om van de minst aantrekkelijke misdaadzaken een film te maken. De basis van de film lijkt nogal dun te zijn. Niet dat ik geen vrouwelijke criminelen wil zien overigens. Doe wat je niet laten kan op het witte doek, maar pak er dan wel een zaakje bij die wat meer de moeite is.

Overigens ook jammer dat de cast momenteel bestaat uit weinig imposante figuren. Dat ze er allemaal eerder om looks lijken te staan wordt aardig snel bekend. Deze film moet het hebben van wat kleurrijke omgevingen en grappige scenes. Soms komen er ook redelijk interessante vraagstukken om de hoek kijken zoals de harde wereld van prostitutie, maar die worden toch al aardig snel teruggedrongen naar de achtergrond.

Veel poeha en bombarie om weinig, zo heb ik deze film voornamelijk ervaren. Een verhaal zit er op zekere hoogte wel in, maar ik krijg nergens de indruk dat de film kan kiezen tussen het zijn van een vriendschapsfilm of een misdaadgebeuren. Beide kanten vind ik hoe dan ook niet werken, en in dit geval al helemaal niet bij elkaar. Het kostte me dus aardig wat moeite om er doorheen te komen.

Uiteraard is het subjectief aan de kijker of deze verhalen een film nodig hebben. Misschien dat ik met de wat grotere misdaadzaken verwend ben geraakt, maar ik vind het vooral iets ophemelen terwijl het niet erg complex overkomt. Had het een wat pakkendere regie gehad had ik het uiteraard wat beter kunnen slikken, maar dit was vooral tegen oninteressante figuren aankijken die hun zeggetje doen voor 110 minuten lang.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

Deze misdaadfilm eens bekeken en was wel eens de moeite om gezien te hebben. Dit keer geen mannen, maar vrouwen die het slechte pad opgaan. Veel vrouwelijke schoons, maar het het verhaal was ook wel goed. Redelijk lange film, maar vervelen deed het niet. Prima film om eens mee te pikken als ze hem op tv tonen.