• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.419 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.125 gebruikers
  • 9.378.954 stemmen
Avatar
 
banner banner

Venom (2018)

Actie / Sciencefiction | 112 minuten
3,10 1.293 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 112 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / China

Geregisseerd door: Ruben Fleischer

Met onder meer: Tom Hardy, Michelle Williams en Riz Ahmed

IMDb beoordeling: 6,6 (600.366)

Gesproken taal: Mandarijn en Engels

Releasedatum: 4 oktober 2018

Plot Venom

"The world has enough Superheroes."

Het verhaal volgt een fotojournalist, Eddie Brock genaamd, die verbonden raakt met een symbiont, ofwel een buitenaardse levensvorm. Samen staan ze beter bekend onder de naam 'Venom'. Al snel groeit Eddie onder deze naam uit tot een antiheld die de onschuldigen probeert te beschermen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Eddie Brock / Venom

Carlton Drake / Riot

Security Chief Roland Treece

Dr. Dan Lewis

Dr. Dora Skirth

Homeless Woman Maria

Cletus Kasady / Carnage

Mrs. Chen

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van RoyW

RoyW

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Ik vond het een zeer matige film.

De graphics vond ik tegenvallen, dialogen waren niet bijzonder goed geschreven, film komt sloom op gang en ik vond Riz Ahmed totaal niet geschikt voor de rol, zeer slechte acteerprestaties. Tom Hardy daarentegen speelt weer zeer goed en hij is dan ook degene die deze film enigsinds weet te redden.

Ik geef het 2,5 ster.


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Zonet weer even (na het zien van deze film) een clip uit Spiderman 3 gezien (dank YouTube). Dit omdat het al zolang geleden is dat ik Venom voorbij zag komen.

Ik heb er dus wel en niet een beeld bij.
En ja, hoe dan ook, als acteur ben je maar een klein (ondankbaar) onderdeel van een veel groter geheel..
Tom Hardy doet zijn uiterste best, Michelle Williams kan alle potten en pannen breken wat mij betreft, (afgezien van die vreselijke Amy Schumer film waarvan ik de zelfspot totaal niet kan waarderen) ik vind haar top... De regisseur werkt heel goed..

En toch mist er wat. De actie is te tam, het verhaal mist zout en peper. Er had net iets meer duisternis in kunnen loeren.
En ook karakter uitwerking. Zoals Dora Skirth. Wie zijn haar kinderen? Is ze getrouwd, gescheiden? Waar woont ze en hoe is de inrichting van haar woning?
We krijgen alleen te zien dat ze bang is voor haar baas, die niet zo dreigend overkomt als dat zij wel denkt. Er kan iets meer geschoten worden in die richting.
Dat we een beetje achtergrond krijgen..


Nou, ik hoop maar dat Ruben Fleischer Venom 2 ook mag doen en dan liefst onafhankelijk van de Sony. Want dit had echt iets meer kunnen worden.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Kon me toch prima door de film heen zetten, laat je niet foppen door de negatieve kritieken en vorm je eigen mening.

En ja, er schort het eea aan de film. Hardy als reporter is niet echt geloofwaardig, de klik met Williams is maar zo zo(hinderde mij niet), Drake als villain is een beetje een lichtgewicht en de film doet er even over voordat je eindelijk van Venom mag genieten. Zou een rated-R rating de film beter maken? Misschien op momenten, maar binnen de PG-13 weet Fleischer het maximale eruit te putten. De film is heerlijk luchtig, de innerlijke dialogen met Venom zijn erg leuk gedaan, de actie is bij vlagen erg bruut (doet een beetje aan Upgrade denken) en de film dendert lekker door na het wat trage begin.

Een leuke toegifte in de aftiteling en zelfs een heuse korte film helemaal aan het einde van de credits maken het uiteindelijk toch een fijne zit.

Het smaakt naar meer...

3,0*


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Het begint zoals wel vaker veelbelovend. De eerste 10 min heb ik het dan over. Maar uiteindelijk dus alsnog volop zaken die mij een beetje teleurstellen. Tom Hardy is 1 van mijn favoriete acteurs, maar toch vind ik hem hier niet op z'n plaats. En ook Riz Ahmed komt niet helemaal lekker uit de verf. En de film veranderd in een komedie zodra Venom daadwerkelijk verschijnt. Ja, ik heb een paar keer moeten lachen en de meeste grappen waren verrassend leuk, maar als ik de film voor de tweede keer kijk, dan vermoed ik dat de grappen niet meer zo goed binnenkomen als de eerste keer.

Verder wel wat goede actiescènes en de film duurt gelukkig niet te lang! Maar jammer dat Venom over het algemeen dan toch een soort komiek is. Na een tijdje dus wel een overkill aan grappen. De film komt best traag op gang en het is ook niet erg boeiend allemaal, anders zou het niet erg zijn. Maar wanneer Eddie dus besmet raakt, gaat het eigenlijk weer te snel. Dus ja, net even te veel dingetjes die mijn niet bevallen.

Niet slecht, maar vooral geen geweldige film.


avatar van nathaniel177

nathaniel177

  • 574 berichten
  • 2733 stemmen

Tegenvaller. Tom Hardy is goed als venom maar Riz Ahmed komt niet helemaal natuurlijk over. Begint leuk. De grappen van Venom heb ik ook om moeten lachen, echter is het einde zeer matig. Het voeld heel afgeraffeld aan zo van hup boem klaar. De 12 plus rating snap ik maar dit was veel beter met een 16 plus rating, ook met dat hoofden afbijten, dat is gewoon veelbeter met meer bloed en een 16 plus rating. Ik snap wel waarom ze daar niet voor hebben gekozen in verband met de box office en films samen met spider-man (hopelijk niet met Tom Holland?). Wel leuke cameo van Woody Harrolson op het einde die wijst op een vervolg. In iedergeval verwacht niet al teveel en vooral niet van het einde. Het is wel gewoon een vermakelijke film waar de makers gewoon iets meer uit konden halen.

6-6,5*


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1712 berichten
  • 1367 stemmen

Psycho-M schreef:

Venom ziet er cool uit, Hardy is top gecast als Eddie Brock en zowel de zaal als ik hebben meerdere keren moeten lachen (met name om de interactie tussen Eddie en Venom).

Hier en daar rommelt het wel en is het wat chaotisch, maar dat doet niets af aan de lol die je kunt hebben met deze film.

Kortom heerlijk popcorn vermaak die je op het grote scherm moet zien

Eens, mijn verwachtingen waren hoog noch laag gespannen, over het algemeen vermaak ik wel met de Marvel films, met de één wat beter dan met de ander, maar een 7 scoren ze altijd wel bij mij (behalve Deadpool, daar vond ik dan weer niet zoveel aan). Helpt wellicht ook dat ik niet alle Marvels gezien heb en/of totally blasé ben zoals ik van sommige mensen op moviemeter de indruk heb. Maar ook met Venom heb ik me prima vermaakt, ziet er mooi uit, tempo is goed, verhaal oké. Kortom eens met degene die ik hierboven quote.


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Ik heb zelden iemand zo miscast gezien als Tom Hardy in Venom. De beste man lijkt zich uitstekend te redden als hij zelfverzekerde types moet spelen, maar gaat compleet onderuit in deze film, waarin hij met zijn krakende en piepende stem en sullige vragende blik in zijn ogen de hele tijd verbaasd moet spelen. Geestig hoe velen de film afkraken, maar juist Tom Hardy goed vinden en zelfs zien als hoogtepunt. Niets tegen de acteur - hij heeft voortreffelijke rollen gespeeld - maar hier is ie ronduit slecht. Hardy speelt een journalist die bekend is door zijn goedbekeken video's. Video's waarin hij mensen interviews terwijl hij van een notitieboekje leest. Dat klinkt inderdaad als zeer spannende televisie. We zien Hardy in een relatie - waar de hele film geen enkele chemie voelbaar is - en zien hem op zijn werk. Het duurt gevoelsmatig úren voordat hij eindelijk besmet raakt met het Venom virus en dan zien we Hardy dus vooral rondrennen en verbaasd reageren om alles om hem heen. En ik pik het geen moment.

Ik hoopte dan ook dat het Venom personage wat goeds zou doen. Want toen de film voor het eerst werd aangekondigd leek het een soort superheldenfilm met een horrortintje te worden. Dat klonk mij interessant, want wie anders dan Venom is ideaal om een wat duistere film te zijn tussen al die kleurrijke Marvels. Maar nee, het mocht niet zo zijn. Ondanks het succes van Deadpool en Logan maakte men de film PG-13 en dus blijft de film braaf. Heel braaf. Maar wat nog veel erger is; de film is uiteindelijk de meest inwisselbare film aller tijden geworden. De structuur is die van een superheldenfilm zoals we ze al veel vaker zaken. Moest steeds denken aan een The Incredible Hulk met Edward Norton; ook zo'n film die niemand zich meer kan herinneren en die ook niemand zal aanwijzen als zijn of haar favoriet. Gewoon een standaard superheldenverhaaltje waarin aan het einde twee nietszeggende monsters met elkaar op de vuist gaan. In het geval van Venom in één van de lelijkst gedraaide actiesequenties, met een schuddende camera en twee CGI gedrochten die wat tegen elkaar aan rammen. De schurk van het verhaal, het liefdesverhaal; het zal je allemaal gestolen kunnen worden. Enkel Venom zelf zorgt hier en daar voor een paar aardige momenten. Moest wel even grinniken om de 'pussy' grap bij de lift. Maar verder was het veelal verveling. En af en toe plaatsvervangende schaamte.

2 sterren.


avatar van Walter White

Walter White

  • 236 berichten
  • 319 stemmen

Het is een zieke, heftige film waar ik erg van heb genoten. Zo goed gemaakt beter dan ik had verwacht. De stem van Venom is zo beangstigd en tegelijkertijd ook weer grappig om te horen.

En dan vergeet ik Tom Hardy nog speel ze rol goed een echte loser.

Helemaal top ben benieuwd of ze een vervolg van gaan maken vast wel.


avatar van altijdcritic

altijdcritic

  • 94 berichten
  • 57 stemmen

Ik heb m toch maar gekeken in 4dx. De motorscene was vet. Venom had goed gevoel voor humor.


avatar van Bobbiescie

Bobbiescie

  • 36 berichten
  • 993 stemmen

Chainsaw schreef:

Ik heb zelden iemand zo miscast gezien als Tom Hardy in Venom. [...] Maar verder was het veelal verveling. En af en toe plaatsvervangende schaamte.

2 sterren.

Dankje, ik had mijn gevoel over deze film zelf niet beter kunnen verwoorden. 100% mee eens!


avatar van predator

predator

  • 1671 berichten
  • 1954 stemmen

Leuk om weer eens een ander type Marvel film te zien. En Tom Hardy doet de rol prima, ik vond alleen Michelle Williams minder. Echt veel chemie is er ook niet tussen de twee.

Geen gore dingen, maar dat miste ik ook niet echt in deze film. Aardige grappen, zoals de kreeftenscene.


avatar van sharkey111

sharkey111

  • 31 berichten
  • 575 stemmen

Leuke marvel en eens wat anders dan al die brave films met superhelden. Wel vind ik, net als velen, het jammer dat de film niet r-rated is. Leuke wisselwerking tussen hardy en venom. Met af en toe leuke humor ertussen. Ik had wel graag wat meer verdieping gezien in de wereld van de parasieten en wat achtergrond van riot. De film blijft hierin wat oppervlakkig.

Toch prima avond vermaak! 3.5*


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3965 stemmen

Ik weet weinig van comics en heb ook verder geen zwak of iets voor Venom. Dus ik ging er leeg in. Was achteraf een beetje verrast door de negatieve reacties. Heb me namelijk goed vermaakt. Natuurlijk het is niet hoogstaand, maar de actie is prima (wel beetje minimaal) en ik vond de wisselwerking tussen Hardy's karakter en Venom erg goed. Snap wel dat de opbouw wat te lang duren waardoor het vervolgens iets te snel werd afgeraffeld en Riz Ahmed acteerde echt slecht.

Toch nipte 3.5*, zie een vervolg wel zitten. Hopelijk dan wel R-Rated.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13403 stemmen

Nipte voldoende hier, maar het scheelt niet veel. Weinig bekendheid met karakter Venom, dat scheelt misschien. Vond het niet geweldig geschreven, maar het was bij vlagen best vermakelijk.


avatar van Stephan123

Stephan123

  • 236 berichten
  • 1231 stemmen

Genoten van de film , soms komisch .


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Mja, Venom. Een film met perspectief, maar die de nek een beetje is omgedraaid door de wel heel erg brave uitvoering om maar zoveel mogelijk kijkers naar de bios te kunnen lokken. Dit had gewoon een horror/komedie met Deadpool-achtig geweld moeten zijn. Een parasiet die hoofden eraf hapt en mensen verscheurt moet je niet met een PG-13 rating brengen. Die komt dan ook goed in uiting bij de actiescènes die grotendeels gewoon flauwtjes zijn. Jammer dat studiobazen het maar zelden aandurven om films te brengen zoals je ze hoort te tonen. Deadpool en Logan zijn dan gelukkig van die positieve uitzonderingen die laten zien dat het wel kan. En volgens mij ook gewoon commercieel erg succesvol bleken.

Buiten dat heb ik me nog wel redelijk vermaakt, omdat mijn verwachtingen niet overdreven hoog waren. Tom Hardy doet het niet slecht, al vind ik hem ook niet meteen heel lekker in zijn rol passen. De man is een erg goede acteur, maar de rol past niet zo goed bij hem. Moeilijk om de vinger op de zere plek te leggen, maar dat gevoel overheerste bij mij wel een beetje de hele film. Daarnaast vind ik het verhaal ook te simpel en zitten er een paar erg matige stukken in. Neem nou het moment dat Hardy wordt geïnfecteerd nadat hij meegenomen is door Dr. Skirth naar het onderzoekscentrum. Dan heb je al je vriendin verloren omdat je los bent gegaan en dan doe je het nu weer opnieuw. Trouwens ook wel bizar dat Eddie dan niet even nadenkt dat hij de parasiet hiermee laat ontsnappen. Het kwam ieder geval totaal ongeloofwaardig over. De leukste stukken waren eigenlijk vooral de dialogen met Venom, als deze in zijn hoofd zit. Zeker de lift-scène was wel erg geinig, maar diverse dialogen deden het bij mij wel goed. Het is jammer dat dat de leukste momenten waren, want Venom had natuurlijk moeten overtuigen met de actie, wat niet zo is gelukt. Spijtig, want visueel zag alles er echt top uit. Zeker Venom kwam fantastisch geanimeerd in beeld. En San Francisco is echt een geweldige stad die diverse malen heel mooi in beeld kwam. De motorachtervolging was hier wel een goed voorbeeld van.

Hopelijk komt er een vervolg die wel op de juiste wijze wordt gemaakt. De potentie is er, nu nog wat meer ballen tonen bij de directie van Sony. Marvel geeft ook aan dat ze helemaal niet betrokken zijn geweest bij de productie. Dat valt wel terug te zien, want het voelt allemaal weinig samenhangend aan. Teleurstellend eindproduct.

2,5*


avatar van Y&T

Y&T

  • 163 berichten
  • 91 stemmen

hahahha,,,2 uur top-entertainment..mn eerste Venompje..wilde er nooit echt aan...

maar gisteravond bar genoten..

die dialogen, de nuances, ( Hardy, op de achterbank.... Venom stem....'AND FIRE', Hardy daar meteen daarop 'and fire'. Prachtig!! )

Fantastische soundtrack,spannend, en vol humor EN Hardy in topVorm.

zag kinderen van rond de 6,7 jaar in de grote, barstensvolle, zaal 7 ....

adviesleeftijd = 12, = ook echt adviesleeftijd, leerde ik bij navraag bij de chef van dienst. ( 16 jaar is bindend)

Wat een verstand trouwens om je kind mee naar zo'n film te nemen.....


RoyW schreef:

Ik vond het een zeer matige film.

De graphics vond ik tegenvallen, dialogen waren niet bijzonder goed geschreven, film komt sloom op gang en ik vond Riz Ahmed totaal niet geschikt voor de rol, zeer slechte acteerprestaties. Tom Hardy daarentegen speelt weer zeer goed en hij is dan ook degene die deze film enigsinds weet te redden.

Ik geef het 2,5 ster.

Ehm nee. Hij past er juist goed bij en hij hoort zo te spelen. Ik vond de film geweldig!


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Haalt het inderdaad niet bij de gemiddelde Marvel. Komt vooral wat belegen over, alsof dit een van die platte actie-Marvels uit de 90’s is en het subgenre in de tussentijd heeft stilgestaan.

Bespaar je overigens de moeite van naar een IMAX-zaal reizen; op hooguit een minuutje na heeft het hier geen toegevoegde waarde.


avatar van SunChaser

SunChaser

  • 671 berichten
  • 750 stemmen

vreselijk

traag

graphics uit de jaren 90

dialogen uit de jaren 80

Hardy speelt weer een autist zoals gewoonlijk

geen spanning


avatar van John Milton

John Milton

  • 24233 berichten
  • 13403 stemmen

Venom was mij voor Spider-Man 3 (2007) helemaal niet bekend, en is het na die wat teleurstellende film ook niet écht geworden. Dat heeft als voordeel dat je geen teleurgestelde fanboy kunt zijn, maar je weet ook niet wat het had kunnen (of moéten) zijn. Behalve R-rated, zoveel is zelfs mij duidelijk. Ik snap de zakelijke beweegredenen van de pakken bij Sony om deze gewelddadiger bedoelde film terug te brengen naar PG-13, maar veel respect heb ik er niet voor.

Hardy deed het wat mij betreft in deze nieuwe versie aardig, al zie ik hem toch echt liever in rollen zoals Locke of Bronson. Williams daarentegen vond ik hier niet op haar plek, met enkele prachtig chemie-loze dialogen als jammerlijk hoogtepunt. De mondelinge wisselwerking tussen Venom en Brock was bij vlagen amusant, maar overtuigde voor mij ook regelmatig niet. Alle horror heeft Sony er dus uitgeknipt (hopelijk komt de R-rated cut waar geruchten over gaan inderdaad alsnog), dus dan blijft de actie over. Wat zullen we er eens over zeggen. Er was CG. Het was… Ok. Een achtervolging. Jeeeee. Ik werd er niet bijzonder warm van.

Een (erg) krap zesje uiteindelijk.

3*


avatar van grid8400

grid8400

  • 669 berichten
  • 603 stemmen

Aardig. Hardy redt naar mijn mening de film en door hem mij redelijk vermaakt. 3,5*


avatar van Harley Quinn

Harley Quinn

  • 110 berichten
  • 65 stemmen

SunChaser schreef:

Hardy speelt weer een autist zoals gewoonlijk

geen spanning

Als autist zijnde voel ik me nu toch enigszins aangesproken, daar SunChaser autisme lijkt te overgieten met een generaliserend, negatief smakend sausje.

Anderzijds is het niet zo'n vloek vergeleken te worden met mijn favoriete acteur Hardy - hoewel het eerder Venom is die overeenkomsten heeft met autisme, gezien zijn overgevoeligheid voor bepaalde geluidsfrequenties.

Ik zal mijn innerlijke Venompje er eens op aanspreken. Benieuwd wat voor symbiose dat gaat opleveren ?


avatar van chrisace

chrisace

  • 26 berichten
  • 20 stemmen

film gezien in imax vondt het een leuke film soms ook erg komisch tom hardy speeld erg goed

ja heb me goed vermaakt actie komisch was top leuk


avatar van r.uni.o

r.uni.o

  • 10 berichten
  • 100 stemmen

Niet slecht genoeg voor een onvoldoende, maar had zeker hogere verwachtingen. Had van mij een stuk groffer en duisterder gemogen, zoals bij het character past. Helaas is het echt een kinderfilm geworden. Toch een voldoende gegeven, voornamelijk voor Tom Hardy die het aardig doet.


avatar van Harley Quinn

Harley Quinn

  • 110 berichten
  • 65 stemmen

Venom was een project waarnaar ik echt uitkeek, zij het hinkelend over vele twijfels. Met mijn trailerallergie onaangetast, de sobere reviews weggewuifd en een ietwat negatief verwachtingspatroon - vanwege de PG-13 rating - pikte ik vrijdagmiddag de film mee.

Tja, lastig... Ik ben een fanatiek liefhebber van het superhelden-genre en Tom Hardy is een van mijn favoriete acteurs. Wegen die twee dan automatisch op tegen het eindproduct? Ja, nee en mwah.

Allereerst kan Hardy deze rol met zijn ogen dicht spelen. Zijn Eddie Brock bestaat uit hetzelfde lichtvoetige materiaal als diens Tuck Hansen in This Means War. Zulke doorsnee karakters passen hem gewoonweg niet: snel, hip, geen diepgang - you know the drill. Iets wat niet hoeft te storen, maar bij Hardy doet het dat wel. Ik kreeg telkens het gevoel dat hij begrensd werd door middelmatige (script)marges, wat de geloofwaardigheid niet ten goede kwam. De bijna 60 minuten durende aanloop naar de symbioot is niet verkeerd; eerder te eendimensionaal.

Gelukkig doet Venom daarna zijn intrede en vanaf dat moment wordt het een stuk plezanter. De symbioot groeit evenredig met zijn gastheer. Persoonlijk vond ik die aanpak van de symbiose qua wisselwerking goed uitgevoerd. En ja, Venom ziet er vet uit en klinkt indrukwekkend. Plus, er komt meer Hardy om de hoek kijken. Alles bij elkaar beschouwd moet het gezegd worden: dankzij hem blijft de film overeind.

Maar die arme Michelle Williams. Mijn god. Waarom dat 'gordijnenkapsel' dat ongeacht wat er gebeurt intact blijft? Het hele love interest plotje is mij sowieso te geforceerd.

Algehele indruk: ik heb me prima vermaakt, maar jammer genoeg blijft de film te braaf. Hopelijk zijn de geruchten over een unrated cut waar en kunnen we deze versie straks in de thuisbioscoop bewonderen. En stiekem ben ik - naast die ontbrekende 30/40 minuten - erg benieuwd naar deel 2, mocht er dat komen.


avatar van pjutter

pjutter

  • 598 berichten
  • 3315 stemmen

Had een hele vette body horror sci fi kunnen zijn, maar dat zat er niet in natuurlijk.

1e helft was best prima, 2e deel veel te flauw, vol van clichés en met storend 'camera' werk.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

The Oceanic Six schreef:

, al vind ik hem ook niet meteen heel lekker in zijn rol passen. De man is een erg goede acteur, maar de rol past niet zo goed bij hem. Moeilijk om de vinger op de zere plek te leggen, maar dat gevoel overheerste bij mij wel een beetje de hele film.

Hij speelt een verslaggever/reporter en het eerste wat je zo'n beetje van hem ziet zijn reportages op een scherm. Maar hij heeft helemaal geen goede stem voor dit. Het klopte totaal niet. Zelfde als je een iemand met een schorre of piepstem als radio dj achter de microfoon zet. Daarnaast ziet hij er veel te stoer uit op z'n motor en motorjack erbij aan. Hier verdween bij mij zijn geloofwaardigheid als reporter/journalist.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

rep_robert schreef:

(quote)

Hij speelt een verslaggever/reporter en het eerste wat je zo'n beetje van hem ziet zijn reportages op een scherm. Maar hij heeft helemaal geen goede stem voor dit. Het klopte totaal niet. Zelfde als je een iemand met een schorre of piepstem als radio dj achter de microfoon zet. Daarnaast ziet hij er veel te stoer uit op z'n motor en motorjack erbij aan. Hier verdween bij mij zijn geloofwaardigheid als reporter/journalist.

Zijn stem inderdaad, maar ook zijn uitstraling past er totaal niet bij. En dan trekt hij ook nog eens een stoer motorjack aan incl. motor. Te veel tegenstrijdigheden voor een reporter. Het kan natuurlijk wel, want als ik bijvoorbeeld voor het eerst het hoofd van Rico Verhoeven zie, dan zie ik niet meteen een kickboks kampioen.

Terug naar Hardy .... Misschien had iemand zoals Joseph Gordon-Levitt beter geweest voor deze rol.


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2651 berichten
  • 7065 stemmen

Weten jullie wel hoe Eddie Brock er uit ziet in de strips en animatie serie? Het gaat hier tenslotte om een stripverfilming.