• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.012 gebruikers
  • 9.372.301 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Kennel Murder Case (1933)

Mystery | 73 minuten
3,08 19 stemmen

Genre: Mystery

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Curtiz

Met onder meer: William Powell, Mary Astor en Eugene Pallette

IMDb beoordeling: 6,8 (4.570)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Kennel Murder Case

"William Powell returns as Philo Vance"

Philo Vance (Powell) stuit op een zeer verdacht lijkende zelfmoord. Het blijkt dat de dode aardig wat vijanden had die er allemaal niet treurig om zijn dat hij dood is. Vance's onderzoek leidt hem naar een hondententoonstelling.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Hilda Lake

Detective Heath

Raymond Wrede

District Attorney Markham

Brisbane Coe

Thomas MacDonald

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Ralfke

Ralfke

  • 764 berichten
  • 2075 stemmen

Leuke oude whodunnit. Een klassiek locked-roommysterie met een respectabele leeftijd (75 jaar).

***1/2


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Vanaf de eerste beelden direct in de whodunit sfeer met veel personages wat het aanvankelijk wat verwarrend maakt, maar gaandeweg wordt het intrige goed uitgestippeld met meerdere verrassende wendingen zoals het in een in goede detectivestory hoort.

William Powel in de laatste van zijn Philo Vance-rollen (naar het schijnt razend populair die filmpjes destijds, zelfs zo dat een gekend regisseur als Michael Curtiz er zich aan waagde) steelt natuurlijk de show. Met veel, soms wel super clever, denkwerk rafelt hij het probleem uiteen.

Niets buitengewoons maar toch voldoende spannend en niet van de slechtste soort onder de vele films uit dit genre in de eerste jaren van de talking movies in de States.