• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.903 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Jackpot (1950)

Komedie | 85 minuten
3,42 13 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Walter Lang

Met onder meer: James Stewart, Barbara Hale en Natalie Wood

IMDb beoordeling: 6,6 (1.469)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Jackpot

"He had a wife, two kids, a home of his own, a job with a future and then POOR JIMMY WON THE $24,000 RADIO JACKPOT!"

Bill Lawrence wint vele prijzen op een radio-show en is de koning te rijk. De vreugde is maar van korte duur want wanneer de belasting aanklopt moet hij alle prijzen zien te verkopen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

William J. 'Bill' Lawrence

Amy Lawrence

Harry Summers

Mr. Andrew J. Woodruff

Hildegarde Jonet / Hilda Jones

Phyllis Lawrence

Tommy Lawrence

Pete Spooner

Fred Burns

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 6017 berichten
  • 2447 stemmen

Leuke komedie waarbij het licht absurdistische van de Catch 22-omstandigheden er voor zorgen dat ik me niet al te zeer hoef te vereenzelvigen met de wrange financiële perikelen waarin de Lawrences terechtkomen. De film deed me af en toe denken aan Mr. Blandings builds his dream house met Cary Grant van twee jaar eerder, en eigenlijk zou Grant ook best de hoofdrol van The jackpot voor zijn rekening hebben kunnen nemen, hoewel dat nú niet goed meer voorstelbaar is omdat James Stewart zich hier die rol zo eigen heeft gemaakt. Leuke bijrol van Alan Mowbray als de chique binnenhuisarchitect, en als Stewarts dochtertje zien we Natalie Wood vóórdat ze oogverblindend mooi werd.