• 15.758 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.019 gebruikers
  • 9.372.674 stemmen
Avatar
 
banner banner

Invisible Agent (1942)

Avontuur / Sciencefiction | 81 minuten
2,70 20 stemmen

Genre: Avontuur / Sciencefiction

Speelduur: 81 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Edwin L. Marin

Met onder meer: Ilona Massey, Peter Lorre en Jon Hall

IMDb beoordeling: 5,9 (2.997)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Invisible Agent

"Today's most amazing sensation!"

De kleinzoon van de onzichtbare man heeft de formule ontdekt om onzichtbaar te kunnen worden. Hij besluit de formule te gebruiken om te spioneren tegen de Duitsers tijdens de Tweede Wereldoorlog.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Frank Raymond

Maria Sorenson

Baron Ikito

Conrad Stauffer

Arnold Schmidt

John Gardiner

Sir Alfred Spencer

German Soldier (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dutchfan

Dutchfan

  • 1576 berichten
  • 754 stemmen

Succesvolle aflevering uit de "Invisible man "serie van filmmaatschappij Universal.

In deze aflevering vertrekt de kleinzoon van de onzichtbare man (Jon Hall) naar Nazi-Duitsland om daar achter de plannen van de nazi's te komen.

Deze film heeft leuke special effects, goede bijrolspelers en een hele mooie hoofdrolspeelster (Illona Massey).

Jon Hall is bijna de hele film onzichtbaar.

Deze film uit 1942 is een goed gemaakte propaganda film, die nog steeds leuk is om te bekijken.


avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3216 stemmen

De horror is al een tijdje uit de Invisible Man-franchise. Zo blijkt ook met deze vierde film in de reeks. Veel heeft dit alweer niet te maken met de magistrale film van negen jaar eerder. Het enige wat blijft is de bekende monocaine-formule en de kleinzoon van Jack Griffin.

Het familielid van Claude Rains wordt ingeschakeld door het Amerikaanse leger om te spioneren bij de Nazi's. Best handig want deze Griffin heeft namelijk het recept om zichzelf onzichtbaar te maken. De perfecte spion, hoor ik u zeggen. Niets is minder waar want hij ontmoet al snel de weergaloze Maria Sorenson en laat haar net zijn zwakte zijn.

Hoewel de onzichtbare spion bij vlagen interessant kan zijn, is het Ilona Massey die moeiteloos de aandacht opeist. Ze bezit een betoverende charme die weinig mensen onberoerd kan laten. Ja, zelfs ik zat mijn ogen uit te kijken bij deze prachtige verschijning. Voeg daar nog eens aan toe dat ze behoorlijk kan acteren en ik ben helemaal verkocht. Jon Hall als Agent Raymond is ook bekwaam genoeg om zijn rol te dragen. Als laatste voegt Peter Lorre zich nog toe aan de cast als Japanse spion. Wat hij doet in die rol is me nog steeds een raadsel.

Het stoort me dat er niks overblijft van het origineel. Aan de andere kant houd ik er wel van dat men alles uitprobeert in een franchise zodat de rek er niet begint op te komen. Dit keer is het een licht spionverhaaltje dat nergens écht origineel uit de hoek komt maar ook niet slecht in mekaar zit.

Geen straf, deze vierde film in de franchise. Ik ken slechtere filmreeksen.

3*


avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8916 stemmen

Redelijke spionagefilm Het was oorlogstijd dus ook The Invisible Man-franchise ,werd omgebouwd tot een soort van WOII-propagandafilm om de Duitsers en Japanners zwart te maken De Onzichtbare Man sluipt nazi-Duitsland binnen om informatie te krijgen over een aanval op de VS. Het plot is complete onzin en dient alleen om effecten te laten zien en op een amusante manier de vijand in de war te brengen. De eerste onzichtbaarheidsscène met een parachute is erg slim gemaakt. De effecten werden dan ook voor een Oscar genomineerd. Oh en Peter Lorre was geweldig als Japanse agent!