• 15.980 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.185 stemmen
Avatar
 
Egerton in Kingsman
Foto: © ANP

Egerton in Kingsman
Foto: © ANP
Dit artikel bevat spoilers

Acteur Taron Egerton heeft officieel bevestigd dat hij niet de nieuwe ster zal zijn in de James Bond-filmreeks. In een interview met GamesRadar zei de Britse acteur dat hij zichzelf niet geschikt acht voor de rol en dat er zeker betere acteurs zijn.

Taron Egerton is door fans gezien als een geschikte opvolger van Daniel Craig als James Bond vanwege zijn rol als geheim agent in de Kingsman-films. Echter, Egerton denkt dat de rol niet voor hem is weggelegd en dat er iemand anders veel beter geschikt voor is. Hij zei: "Ik denk dat ze al iemand hebben, en ik ben het niet. Ik heb nooit deel uitgemaakt van de gesprekken. Ik heb de Broccoli's nog nooit ontmoet. Ze hebben nooit naar mij gevraagd. Ik ben gewoon nooit een van de jongens geweest waar ze naar kijken. Ik denk gewoon niet dat ik daar de juiste persoon voor ben. Ik denk dat er veel, veel, veel betere kandidaten zijn voor die rol dan ik."

Sinds 1963 wordt de rol van de spion steeds door een andere acteur vertolkt. Zo was Sean Connery te zien als de eerste Bond in de film Dr. No en speelde hij de rol, met enkele onderbrekingen tot aan de onofficiële film Never Say Never Again (1983). Vervolgens ging de rol naar andere acteurs in nieuwe generaties van de Britse geheim agent, zoals Roger Moore, Timothy Dalton en Pierce Brosnan. Daniel Craig maakte zijn debuut als Bond in Casino Royale en hoewel er in het begin enige twijfel was of hij geschikt zou zijn voor de rol, werd hij al snel beschouwd als een van de beste Bond-acteurs. 

Wie wordt wel de opvolger?

Met het einde van de James Bond-film No Time To Die is ook een einde gekomen aan de filmreeks met Daniel Craig als de iconische geheime agent 007. Lang voordat de film uitkwam, gonsden er al geruchten en discussies over wie de rol van Bond in een nieuwe filmreeks zou kunnen overnemen. Op dit moment is nog niet bekend wie de rol zal gaan spelen, en veel fans speculeren druk over wie de meest geschikte kandidaat zou zijn en waarom.

Eerder bleek uit een artikel van het doorgaans welingelichte Puck News al dat het er alle schijn van heeft dat de 32-jarige Aaron Taylor-Johnson binnenkort als opvolger wordt gepresenteerd. De acteur, die afgelopen jaar ook al te zien was in de film Bullet Train naast Brad Pitt, zou namelijk 'een zeer vruchtbaar gesprek' hebben gevoerd met de Bond-producent Barbara Broccoli. Iets dat in het verlengde ligt van berichtgeving van eind november vorig jaar, toen het nieuws naar buiten kwam dat Taylor-Johnson had deelgenomen aan een uiterst geheime screentest voor de rol en daarbij een zeer goede indruk zou hebben gemaakt. Tijdens deze test zou onder meer de iconische introscène zijn nagespeeld, waarbij het scherm zich vult met bloed nadat we als kijker door een kogel van de agent worden 'getroffen'. 

Reacties (3)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Film Fan

Film Fan

  • 940 berichten
  • 2187 stemmen

Wat mij betreft is de hele Bond saga dood. De laatste film was echt ongeloofelijk slecht.


avatar van Antonev

Antonev

  • 1808 berichten
  • 1187 stemmen

Film Fan schreef:

Wat mij betreft is de hele Bond saga dood. De laatste film was echt ongeloofelijk slecht.

Naar hedendaagse maatstaven is een filmreeks pas dood op het moment dat de geldstroom opdroogt. Ik ben bang dat er nog vele Bond films zullen volgen.


avatar van Film Fan

Film Fan

  • 940 berichten
  • 2187 stemmen

Antonev schreef:

(quote)

Naar hedendaagse maatstaven is een filmreeks pas dood op het moment dat de geldstroom opdroogt. Ik ben bang dat er nog vele Bond films zullen volgen.

Daarom schreef ik ook "wat mij betreft".