Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van boozebelly.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
februari 2025, augustus 2025, oktober 2025, november 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Annabelle (2014) 3,0
Alternatieve titel: The Annabelle Story, afgelopen zondag om 10:44 uur
The Nun (2018) 3,0
5 november, 17:11 uur
Annabelle: Creation (2017) 3,5
Alternatieve titel: Annabelle 2: Creation, 29 oktober, 21:26 uur
Evil Dead Rise (2023) 3,0
25 oktober, 10:37 uur
Run (2020) 3,5
Alternatieve titel: Run., 25 oktober, 10:36 uur
Street Trash (1987) 2,5
19 oktober, 15:11 uur
Basket Case (1982) 3,0
19 oktober, 15:07 uur
Backrooms (2026) 3,5
18 oktober, 23:55 uur
Ma (2019) 3,0
7 oktober, 14:24 uur
The Last House (2026) 3,0
4 oktober, 00:20 uur
