• 15.739 nieuwsartikelen
  • 177.896 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.954 gebruikers
  • 9.369.872 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten imagic als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Book of Eli, The (2010)

er word redelijk goed geacteerd in deze film, maar een aanrader is het zeker niet, ze hadden er beter meteen een DVD release van kunnen maken. Door de acteurs hoeft de film van mij niet in de flop top 100 maar qua verhaal zeer zeker wel.

Chef (2014)

Heerlijke film om een feel-good gevoel te krijgen. Het word leuk gespeeld en ik heb me goed vermaakt. 4.5 sterren voor deze frisse film.

Critters Attack! (2019)

Uier schreef:

Meh. Niet de ‘beste’ Critters, maar wel trouw aan het orgineel. Geen CGI beestjes, maar gewoon zoals ze 20 jaar geleden ook waren. Acteren is wel beneden peil, maar het scheen sowieso geen inzending voor de Oscars te zijn, dus het is ze vergeven.

2.0*

Acteren beneden peil ? Welk acteren ?

Deep Impact (1998)

Vandaag per toeval deze film weer eens gezien. verstand op 0 ( of liever nog lager ) en dan is deze film best te pruimen. Wat me dan wel weer erg stoort is dat op het eind een vloedgolf half Amerika wegvaagt maar houston gewoon kan blijven praten met het ruimteschip. Net alsof Houston gespaard zou blijven met zo'n vloedgolf

Dragon Hunter (2009)

Geweldige film, als je van B-films houd dan ( als deze het predikaat b-film al verdient dan.

Slecht acteerwerk, dramatisch slecht camerawerk en een mager verhaallijntje.

zal voor de moeite en de mooie dame in de film 1.5 sterren geven.

Pluk van de Petteflet (2004)

altijd leuk om recenties te lezen bij films. Jammer dat KINDEREN hier geen recenties geven maar alleen volwassenen die zich gedragen als kinderen ( een hoop dan ) Als een film gemaakt word voor kinderen bekijk hem dan ook uit die optiek en ga niet lopen mekkeren over slecht geacteerd en vervelende stemmetjes. 9 van de 10 kinderen vind deze film namelijk wel leuk. Die van mij ook. Als je dan per se een film wil zien waarin goed geacteerd word ga dan niet naar kinderfilms kijken, want als die goed geacteerd worden is er voor de kinderen namelijk niks meer aan !

Ik zal hem 5 sterren geven om een beetje te compenseren met domme berichten als die van mjk87

Rocketman (2019)

HenkHooglander schreef:

Prima film. In ieder geval stukken beter dan Bohemian Rhapsody.

Ben ik het niet mee eens, Bohemian Rhapsody is vele malen beter dan deze film. Freddy Mercury was ook een veel betere artiest. Maar gelukkig verschillen smaken hé

Safari (2016)

Alternatieve titel: Auf Safari

helaas is het nog steeds niet toegestaan om op jagers te jagen, wat een verrotte mensen zijn jagers toch

Settlers, The (2016)

Alternatieve titel: Les Colons

Arjanus schreef:

Een menig hebben mag, imagic, maar waarom die laatste zin? En uit de reactie maak ik op dat je de documentaire (nog) niet eens gezien hebt.

Als een israelier een Palestijn vermoord is er nooit iets aan de hand en zullen ze er alles aan doen om het in een doofpot te stoppen, andersom moet het meteen wereldnieuws zijn. Heb je iets tegen israeliers dan word je meteen als antisemiet weggezet door ze, terwijl er toch wel een verschil is tussen joden en israeliers, ect , ect , ect. Gewoon niet te vertrouwen dat volk helaas.